Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nemirstība, dāvana vai lāsts?
Hēbe
iesūtīt 14.02.2007 19:26
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Lasot pavedienus par elfu nemirstību sāku domāt par šādu jautājumu-vai nemirstība ir dāvana vai lāsts? Tieksme pēc nemirstības ir visos cilvēkos,jo mēs gribam mūžīģi būt jauni,ātri,izturīgi un tāpēc cilvēki vai nu liek uz sejas kilogramiem kosmētikas,veicam plastiskās operācijas,aktīvi nodarbojamies ar sportu,lai mūsu ķermenis būtu vingrs un stiprs. Visvairāk mums ir žēl,ka tik daudz mērķus un sapņus mēs nesasniegsim,jo īsā dzīve mums to neatļauj. Protams,apiet laiku vienmēr cilvēkiem ir šķitis vilinoši,bet tomēr...vai ir jautri nodzīvot vairākus gadsimtus redzot kā apkārtējie cilvēki kurus tu esi mīlējis lēnām izzūd un pasaule mainās tā,ka tu vairs to nepazīsti? Beigās tu vienmēr paliec viens...

Ko jūs domājat par nemirstību? Vai jūs vilina doma,ka jūs varētu kļūt nemirstīgi?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 13:39
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Domā visiem dāvinās nemirstību? Vai viņu varēs nopirkt veikalā? Pff. būsi vienīgais - izredzētais, nemirstīgais. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 02.04.2007 14:59
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Pašam būt nemirstīgam un piedzīvot kā noveco un nomirst cilvēki, kas Tev tuvi, un ko mīli.. Nē, paldies. Ļoti vilinoši jau, bet tam ir arī savi mīnusi.
Ja pēc paša gribas dzīves ilgumu noteikt- tas jau ir kas cits.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 02.04.2007 15:28
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(Mattiass @ 02.04.2007 14:30) [snapback]1126431[/snapback]

Pilnīgi piekrītu, tomēr domāju, ka ja man piedāvātu nemirstību bez citiem variantiem, tikai "pieņem vai atsakies", es piekristu. Nomirt jau var vienmēr (nedabisku iemeslu dēļ). Galvenais, lai dzīvojot veselība neklibo un ir iespēja izbaudīt dzīvi. Un vēl ir labi nebūt vienīgam tādam.


Liekas,es uztvēru domu. Varētu jau būt tā,ka tikai dažiem iedod nemerstības "dāvanu". Piemēram,ja tev būtu dota iespēja dzīvot mūžīgi tikai ar sev mīļiem cilvēkiem,tad pieļauju,ka kādus 1000 gadus šāda nemirstīgo ģimene varētu būt laimīga. Bet derētu atcerēties,ka tajā pašā HP grāmatā,1.daļā,filozofu akmens radītājs (vai tik tas nebija N.Flemings? huh.gif ) un viņa ģimene bija nemirstīgi,bet viņš tomēr uzstāja,lai akmeni iznīcina,jo viņi bija noguruši dzīvot. Tā lūk!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 14.04.2007 16:29
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Tas būtu vilinoši līdz brīdim, kad tu redzi savus tuvākos draugus un radus vienu pēc otra mirstam. Bet tam ar laiku varētu tikt pāri.. Galu galā vesela mūžība priekšā...

O, es iedomājos, ka iepazīstos ar kādu jaunu draugu, viņš vaicā - cik tev gadu.
Mana atbilde - em, 355 gadi..
Nu jēziņ, tas taču būtu vienkārši debīlisms. ermm.gif

CITĀTS(shanty @ 02.04.2007 15:59) [snapback]1126493[/snapback]

Ja pēc paša gribas dzīves ilgumu noteikt- tas jau ir kas cits.

Jā - kaut kas cits, kad uznāk pusaudžu, pašnāvnieku gadi. Vai vienkārši apnīk dzīvot.
Ha, vai vēl labāk - nodzīvot līdz 150, tādējādi pārsniedzot rekordus vecuma ziņā, atvadīties no visiem, izdarīt vajadzīgo, sarunāt bēres un kapa vietu. uztaisīt pieminekli un doties pie tēviem. laughing.gif tas būtu jauki, jā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 14.04.2007 18:09
Raksts #25


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Nemirstība pilnīgi noteikti ir lāsts. Un tomēr tas ir vilinoši, citādi jau jautājuma nebūtu.
Ja nemirstība būtu dāvāta tikai vienam cilvēkam, tās viņam būtu milzīgas mocības, jo viņš agri vai vēlu paliktu viens.
Nemirstība ir pretdabiska. Ja dabā kaut kas rodas, vienā brīdī tas arī beidz eksistēt - tā vienkārši ir. Pietam padomājiet, kas būtu, ja visiem būtu iespēja kļūt nemirstīgiem. Kur tad visi cilvēki paliktu? Zeme būtu pārapdzīvota un galu galā mums nāktos savu vecmāmiņu [kas, starp citu, savos 150 gados taisītu pieklājīgu supermodeles karjeru Ņujorkā laughing.gif ] aizsūtīt pelnītā atpūtā uz Marsu vai kādu citu planētu, jo šeit vairs vietas nebūtu...


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 14.04.2007 21:02
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Ha,ha...pareizi Tweety atvaļinājumā būtu jāsūta izplatījumā,lai lidinās pa gaisu laughing.gif -atvaļinājums uz visu atlikušo mūžu-tātad,vienkāršs sods īpaši smagiem likuma pārkāpējiem un vienkārši tracinošai kaimiņienei.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 15.04.2007 00:23
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Protams, es nesapņoju par dzīvi pieņemto 60-90 gadu garumā, tomēr nemirstība(btw, Poterā elfi taču nebija nemirstīgi. atceries tās beigto elfu galvas Drūmkaktē...) nešķiet ļoti vilinoša - dzīvot gadsimitiem jau būtu rutīna, garlaicība. brr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 17.05.2007 15:57
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Nemirstība=nē.
Man neliekas ka ir jauki pārdzīvot visus kuri tev dārgi
Labāk nē.
Enīvei nemirstība ne vienmēr nāk ar mūžīgo jaunību.Lielākoties dzīves tad jāpavada ar reimatismu mugurā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 22.05.2007 13:24
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(karralá @ 15.04.2007 01:23) [snapback]1131699[/snapback]
Protams, es nesapņoju par dzīvi pieņemto 60-90 gadu garumā, tomēr nemirstība(btw, Poterā elfi taču nebija nemirstīgi. atceries tās beigto elfu galvas Drūmkaktē...) nešķiet ļoti vilinoša - dzīvot gadsimitiem jau būtu rutīna, garlaicība. brr.

Šoreiz es gan ieminējos par GP sastopamajiem elfiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 23.05.2007 10:16
Raksts #30


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Par nemirstību manas domas mainījās.
Patiesībā, ja kaut kādā noteiktā jaunības posmā pēkšņi viss apstātos un kāds uzdāvinātu mūžīgo dzīvi, tad tā tiešām būtu dāvana. Jo kuram apnīk dzīvot? It īpaši jaunībā, bez visām iespējamām slimībām.
Labi, tuvākie tiks zaudēti, bet arī tāpat viņi tiek zaudēti. Toties es kā vienīgais mūžīgais varētu skatīties kā pasaule mainās, man visam pietiktu laika, es varētu iemācīties visu.

Man prātā par mūžīgo dzīvi nenāk elfi, bet gan vampīri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 25.05.2007 10:18
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



"Gribu savā laikā atbrīvoties no savas miesas un doties tālāk.."
tieši tā- navnekādas jēgas tupēt vienā klasē līdz bezgalībai
jo mēs JAU esam nemirstīgi
tikai katru reizi iemiesojoties citā laikā un vietā viss tiek iepazīts no jauna un liekas svaigs un tāpēc arī neapnīk- tāpēc ari reizēm brīnamies: kā tie māakoņi tur peld! un kā tas tik gudri izdomāts ka katrai lietai ir sava vieta un viss tā darbojas!

pašam noteikt savu mūža ilgumu???
LOL laughing.gif
mēs JAU to esam izdarījuši!
pirms katras iemiesošanās mēs nosakām savu dzīves programmu ar visām detaļām un 1 septembri un izlaidumu jau nu pavisam

un tas tiesa- ir labi ka tas noteikt jau iepriekš jo tad tiešām cilvēki bieži vai nu padotos ātrāk vai bezjēdzīgi turpinātu eksistēt ar zobiem un nagiem turoties pie kailās dzīvības- ieradums dzīvot varētu izvērsties par murgu- tu pats it kā vēlies to pārtraukt bet nespēj saņemties- ja pasaulē visiem vai pat tikai lielai daļai būtu dota šāda iespēja, mums te būtu vēl trakāk nekā jau ir- iespējams būtu pilna zemeslode ar sažuvušiem večiem- jaunajiem kas te nonāktu tas apriebtos vēl vairāk un vēl ātrāk un viņi jo drīzāk atkal taisītos prom

jā daudz kam pietiktu laika bet ne visam- jo lietas mainītos daudz ātrāk nekā tagad, laiks sāktu skriet ja tu vēlētos tik daudz ko paspēt kamēr tas vēl nav pazudis pats iespējams kļūtu vēl lēnāks savās domās un darbos un tad jau vairs atmestu daudz kam ar roku un tik ilgi dzīvojot drošvien ari saprastu ka lielākajai daļai no tā visa nav dižas jēgas pret mūžības fonu

Šo rakstu rediģēja kaiva: 25.05.2007 10:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 07.06.2007 13:20
Raksts #32


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



ja man tiktu dota iespēja būt nemirstīgai, tad es noteikti atteiktos... mūžīga dzīve man liekas kā mūžiga rutīna, mūžiga tā pati vieta, tas pats laiks... un mūsu cilvēku nākotnē es ne kāju nesperšu, jau tagad visa globālā padarīšana iet uz grunti... es noteikti negribu dzīvot mūžiģi!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 31.07.2007 18:53
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



Cilvēki ir radīti lai dzīvotu un nomirtu
manuprāt tas ir neiespējami būt nemirstīgam huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 04.08.2007 15:38
Raksts #34


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



No pirma acu uzmetiena tas liekas vilinosi, bet ja ta padzivo 100 gadus, tad tas sak apnikt! Nezinu vai redzet, ka nomirst viena paaudze pec otras ir forsi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 04.08.2007 15:59
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



mjā, es ar šaubos vai nemirstība ir kas foršs, bet būt mūžam jaunam (apm. 16-26) būtu interesantāk smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.08.2007 11:40
Raksts #36


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Es gan gribeetu buut nemirstgs. Mirt negribas jo iipassi, ja peec naaves nav nekaa patiikama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 05.08.2007 13:09
Raksts #37


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



nū ja tu visu laiku dzīvotu no 16-26, tad jau man ar patiktu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.08.2007 16:04
Raksts #38


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Blackberry. @ 05.08.2007 14:09) *
nū ja tu visu laiku dzīvotu no 16-26, tad jau man ar patiktu wink.gif

Nu ka. Grieķu mitaloģijā bijja viens tips, kurš dabīja nemirstību, bet ne mūžīgo jaunību. Tad nu var saprast kāds viņš izskatījās pēc gadiem 150! This is suck! Bet nemirstība+mūžīga jaunība - OK!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 18.08.2007 13:05
Raksts #39


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(elesarels @ 05.08.2007 12:40) *
Mirt negribas jo iipassi, ja peec naaves nav nekaa patiikama.
Kā tu vari to zināt? rolleyes_a.gif Varbūt, kad būsi miris domāsi: "Kā es tajā sasodītajā pasaulē varēju dzīvot?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 18.08.2007 13:52
Raksts #40


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Viens puisis man sāstīja, ka ir lasījis grāmatu par kādu, kurš esot atradis dzeltenu kubiņu, kurš izpildījis visas viņa vēlēšanās. NU, šamējais vēlējies pilis, marmoru, zeltu un tādā garā. Pašās beigās paprasījis arī nemirstību. Tad kubiņš pazudis un tā vietā padādījušies divi vīri. Teikuši, ka viss tagad ir jānomaksā mūžību strādājot marmora raktuvēs. Nu, neko darīt. Kas jādara, jādara, ja jau tādi parādi. Nu, puisis nonāk marmora raktuvēs un tur sastop kādu, kurš jau tur strādā. Sastaptais saka:-Neuztraucies, pirmie 1000 gadi ir grūti, pēc tam jau pierod..

Tātad, nē. Ja vien nebūtu kaut kas vampīriem līdzīgs. Vai arī kā elfs kopā ar savējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:00