Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vampirs vs vilkacis
Elven
iesūtīt 11.01.2007 19:05
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



kaa jums liekas kurs uzvareeetu 1 vs 1 ????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 11.01.2007 19:19
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja būtu paskaidrojums tieši kāds vilkacis (viņi ir dažādi un dažādām spējām un iespējām) un tieši kāds vampīrs (viņi arī ir ļoti dažādi), tad, iespējams, uz to varētu atbildēt.

Tā kā viņi abi centīsies viens otram iekost, bet vilkača kodiens padara otru par vilkaci, tāpat kā vampīrs var izdomāt, ka viņš to otro vēlas padarīt par vampīru, tad viņi abi būs pagalam. Vilkacis ar vampīru vienā personā nav savietojami. Vismaz ne Uvaisas pasaulē.
Ja vampīrs tikai kodīs, tad vilkacis izdzīvos, bet vampīrs būs pagalam.
Viņu vietā es uz tuvcīņu neizietu. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 11.01.2007 19:35
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Nu kā jau Roviela minēja, tad atšķirībā kāds vilkacis un kāds vampīrs..

Bet tā, skatoties pievērtām acīm uz šo ne visai labi formulēto jautājumu, tad visdrīzāk, ka vilkacis. Par cik vilkača kodums vampīru nogalina[uz momentu neatceros kur to lasīju], tad nuu.. Bet protams arī vampīrs var iekost, tas gan atstātu tikai sekas ko jau Roviela minēja- tas pārvērstos par vampīru.

Bet protams viss atkarīgs no vapīra un vilkača veida.. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elven
iesūtīt 11.01.2007 19:52
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



nja sor... blush.gif
piemeeram (filmaam zinu ka tizli saliiidzinaaat) van helsingaa uzvareeja vilkacis bet piemeeram bija taads serilas ''engelis'' laika kk uz bafijas pusi kipja vampirs taa kaa vnk hvz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 11.01.2007 20:09
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Nu jā, grūti tagad atcerēties konkrēto seriālu "Enģelis". [varbūt, ja sīkāk paskaidrotu.. whistling.gif ] Bet "Van Helsingu" skatījos, tur tiešām uzvarēja vilkacis. Bet šajā gadījumā tā bija filma un tad vilkacis bija `labais` un loģiski, ka labajiem filmās jāuzvar. [tā ir pārsvarā visās filmās]

Jebkurā gadījumā vampīri var būt teisim - enerģijas un tir pir.
Tēma, par kuru var fantazēt un fantazēt- rezultāts var būt jebkāds.. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 11.01.2007 20:10
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Man jau liekas ka būtu neizšķirts...
Vai nu abi dabūtu galu,vai salīgtu mieru.
Un atceroties "Tumsas pasuli" Vampīra un Vilkača organismos mitošie mikrobi-simbioti nepanes viens otru.
Tur vajadzēja īpašu gēnu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elven
iesūtīt 11.01.2007 20:31
Raksts #7


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



CITĀTS(Liliya @ 11.01.2007 20:09) [snapback]1089668[/snapback]

Nu jā, grūti tagad atcerēties konkrēto seriālu "Enģelis". [varbūt, ja sīkāk paskaidrotu.. whistling.gif ] Bet "Van Helsingu" skatījos, tur tiešām uzvarēja vilkacis. Bet šajā gadījumā tā bija filma un tad vilkacis bija `labais` un loģiski, ka labajiem filmās jāuzvar. [tā ir pārsvarā visās filmās]

Jebkurā gadījumā vampīri var būt teisim - enerģijas un tir pir.
Tēma, par kuru var fantazēt un fantazēt- rezultāts var būt jebkāds.. silent.gif


nee nu tas ka labie uzvar jaaa... nu kipja bija taads serials kur viens labais vampiiirs sita pareejaos demonus un vamppiiirus nost... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 11.01.2007 20:36
Raksts #8


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



esmu redzejis divas filmas kur vilkacis uzvar vampīru wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 11.01.2007 21:27
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu shi tema tikai aizskarta filmas VanHelsings un Underworld! Noskatieties un zinasiet visu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elven
iesūtīt 11.01.2007 21:40
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



CITĀTS(kenijs @ 11.01.2007 21:27) [snapback]1089757[/snapback]

Nu shi tema tikai aizskarta filmas VanHelsings un Underworld! Noskatieties un zinasiet visu!


nee nu jaaa bet underworld jau vsp beigaas bija vampirs un vilkacis in 1 vs vamiirs smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 11.01.2007 21:59
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



VanHelsings jav sen redzēts laughing.gif īstenībā laba filma..
Nu, no šiem diviem labāk man vampīri, bet ņemot vērā to, ka vilkači spēj ātrāk pārvietoties un viņiem lielāks spēks, tad šajā gadījumā, domāju, ka uzvarētu mūsu spalvainais draugs- vilkacis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.04.2007 15:47
Raksts #12


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



es gan teiktu, ka Vampīrs, jo zināms, ka vampiriem piemit vēl plusā dažādas spējas,kā pārvērsties par dažādiem dzivniekiem, mainit laikapstākļus utt un viņi manuprāt arī ir gudrāki...tas ari ļoti daudzko ietekmē, tamdēļ man liekas,ka lielākas izredzetas vampīram.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 24.04.2007 16:12
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Tas, kuram būtu lielāks stroķis, arī uzvarētu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 24.04.2007 16:24
Raksts #14


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



nedomāju gan, ka tur iet runa par ieročiem ... domāju, ka tas ir domāts ar kailām rokām aci pret aci grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 17.06.2007 20:36
Raksts #15


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Vilkacis ir ātrs, viņam ir asi zobi, viņš ir zvērīgs, tomēr vecs vampīrs spēj lidot, pārvietoties ļoti ātri, sajust citu būtņu emocijas, domas... tāpēc, manuprāt, pieredzējis vampīrs uzvarētu vilkaci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Persis
iesūtīt 20.11.2009 17:11
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.09



Sveiki negribu nevienu baidit bet es redzejis divainas lieta un realas ar draugiem. Mums ira tadas ka pamests
strojkas . un vienu dienu mes spelejam futbolu zini ka bumba tur ieripoja nu protams panemu un iznesu ara , peec paris minuutem , tas isklausisies smieklgigi Bet kaukas nerali liels ar nagiem lieliem paskreja man aizmuguras. Vell vakts es vakar gaju ara Man tads spidiigs lukturis un dzirdeju ka vikatis neredz loti labi gaisma tapec man nerali stiprs vins ira. Es eju uz veikalu dzirdu kaads man aiz muguras ruuc , kā es nobijos es pagreizu lukturi neviena nebija un itka kaukas man vislaik sakoja un ruuca virsu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 20.11.2009 20:16
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Mitoloģiski vilkatis ir cilvēks, kurš vai nu spēj pārvērsties par vilku vai arī pārvēršas par vilku pilnmēness laikā (Izplatītākais mīts par vilkačiem tā pat kā tas, ka viņi mēdz pārvērsties tikai par vilkiem) Vilkatis ir populārs tēls fantastikā un fantastikā kā zināms populārākais veids kā nogalināt vilkati ir iešaujot tam ar sudraba lodi sirdī. Vēl fantastikā vilkatim tiek piedēvēts pārcilvēcisks spēks un veiklība.
***
Vampīrs ir mitoloģijā un folklorā sastopama būtne kura pārtiek no cilvēku asinīm. Vampīrs ir dzīvs mironis, kurš medībās var iziet tikai naktī, jo saules gaisma vairumā leģendu to nogalina. Vēl vampiri baidās no krustiem, ķiplokiem un svētā ūdens kā arī nogalināt tos var iedzenot krūtīs mietu vai nogriežot galvu. Vampīriem tā pat tiek piedēvēta spēja ātri pārvietoties.
***
tagad padomāsim. Neviens normāls vampīrs nestaigās apkārt ar sudraba lodēm. Tā pat kā neviens vilkatis nestaigās ar koka mietiem, krustiem vai svēto ūdeni. ļaunākais kas var būt viņš var būt saēdies pirms pārvēršanās ķiplokus. Toties ātri pārvietojošamies vampīram noraut galvu kādā nejaušā brīdī viņam nemaz nebūtu tik grūti . Vai arī ļaunākajā gadījumā uzdurt pretinieku uz kaut kā asa. Savukārt vampīram, lai nodarītu kādu nopietnu kaitējumu vilkatim būtu nepieciešams viņam iekost un izsūkt asinis. Gribētos redzēt kā viņš tiktu klāt.

Atzīmēšu, gan, ka šī loģika ir balstīta uz normāliem vilkačiem un vampīriem neviss van helsinu, vai Krēslu. Un vēl mazāk jau nu Vampīru Hronikām. Kaut gan arī šajos gadījumos man šķiet, ka vilkači tomēr būtu spēcīgāki. Nu labi atskaitot Krēslas vilkačus un vampīrus. Un arī tikai tāpēc, ka tas jau tā ir pietiekami aprakstīts pašas autores darbos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 20.11.2009 20:33
Raksts #18


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Tas ir jautājums no sērijas `kas ir stiprāks - terminators vai robokops?`? grin.gif

Nonsenss tas viss ir. Cilvēki nevar vienoties, kuras no reālām lietām ir labākas/stiprākas (kaut vai tas pats mūžsenais strīds AK-47 vs. M-16, MiG-29 vs. F-16 un T-72 vs. Abrams grin.gif), a jūs te mēģinat salīdzināt izdomātus radījumus... rolleyes_a.gif

Ai, bet Seila visu lieliski paspēja salikt pa plauktiņiem. Žetons!

Btw, kā cilvēki nogalināja vilkačus pirms šaujamieroču izgudrošanas? smile.gif

Šo rakstu rediģēja Miervaldis Gotiņš: 20.11.2009 20:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 20.11.2009 20:58
Raksts #19


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Gāza ar metrīgu sudraba svečturi pa galvu? Ja nogalina sudrabs, tad vienalga, kā to nogādāt, var kaut vai ar sudraba dunci. Vienkārši tuvcīņā tu riskē pats kļūt par vilkaci, savukārt trāpīgi izšauta sudraba lode (vai bulta ar sudraba uzgali) darbu padara efektīvi, garantēti (ja šāviens galvā — neticu, ka tikai sirds ir kritiska, der kaut vai aorta, ka tik saindē asinis) un bez lieka riska pašam.

BTW, Seila, analīzē piemirsi Underworld pasauli. Tur vilkači bija spēcīgāki, toties vampiem nāca palīgā tehnoloģijas.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 20.11.2009 21:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 20.11.2009 21:03
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Gāza ar metrīgu sudraba svečturi pa galvu?

Radījumam, kurš ir ārprātā veikls? grin.gif Viņš taču 100x paspēs aizbēgt, kamēr gāzējs atvēzēsies ar svečturi smile.gif
CITĀTS
Ja nogalina sudrabs, tad vienalga, kā to nogādāt, var kaut vai ar sudraba dunci.

Pag, tur aprakstā bija minēts, ka jātrāpa tieši sirdī. Visos citos gadījumos, cik saprotu, vilkacis tiek vai nu ievainots, vai nu viņam vispār po.
CITĀTS
neticu, ka tikai sirds ir kritiska

Mēs nonākam līdz ticības jautājumam grin.gif Nez vai te nav kāds diplomēts vilkačologs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 12:01