Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zīlēšana, Ticēt vai nē?
Hēbe
iesūtīt 21.12.2006 19:29
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Vai jūs ticat,ka kārtis var paredzēt nākotni(piemēram,tās pašas taro kārtis)?Vai arī jūs esat izmēģinājuši kādu citu zīlēšanas veidu un tas sniedzis neparastus rezutātus(piem.zīlēšana tējas/kafijas biezumos)?Neticat,ka nākotne ir paredzama?Pati esmu mēģinājusi zīlēt ar kārtīm...piepildījās tikai daļēji,bet tur jau bieži ir tādi skaidrojumi,kas der gandrīz jebkurā dzīves gadijumā.
Gribu dzirdēt jūsu viedokli un pieredzi ar zīlēšanu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sol Invictus
iesūtīt 21.12.2006 19:49
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



taro ? nezinu, parastas kārtis varbūt, mana māte tic, tikai knifs tāds, ka viņai lika pazīstama tantiņa, ne jau viss piepildījās un dažs noteikti piesauks pašsuģestiju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Louhi
iesūtīt 21.12.2006 19:56
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.06
Kur: Mājās



Tā lieta interesē jo ar to aizraujas draudzene un ir diezgan interesanti-skatīties kāds iznāks rezultāts!
Bet es neticu un nekad arī neesmu ticējusi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 21.12.2006 20:33
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē. Neticu. Kopā bērnu dienām lieku pasiansus, ko tikpat labi var saukt par zīlēšanu. Bet pilnīgi nekad nekas nav noticis atkarībā no tā, iznāca pasianss vai neiznāca.
Vispār neticu ne kāršu likšanai, ne tējas vai kafijas biezumiem, ne kristāla lodei.
Tieši tāpat kā horoskopiem tongue.gif

Tieši tā - pārsvarā ir skaidrojumi, kas der pilnīgi visiem, vai arī attiecināmi bezmaz uz visu ko. Neviens zīlnieks, ja vien ir pie pilnas saprašanas, neparedz neko precīzi. Kā tur bija ar to slaveno paredzējumu - "Ja pāriesi upi, izpostīsi lielu valsti"? Un kā bija ar to nelaimīgo pareģi, kas bija publiski pateicis, ka nomirs tajā un tajā dienā? Bija spiests izdarīt pašnāvību, lai nezaudētu labo slavu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 21.12.2006 21:11
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 21.12.2006 21:44
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) [snapback]1078149[/snapback]

par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...

Nē, ne ar taro kārtīm, bet parastajām. Arī ir daudz veidu, kā tās izlikt, un kā to skaidrot, ja vēlas izmantot zīlēšanai. Un ir vēl visādas citas kārtis zīlēšanai arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 21.12.2006 23:45
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Domāju ka tādas lietas pastāv.Ja jau cilvēki redz pravietiskas vīzijas,tad var izzīlēt uz kārtīm ar'.
Jautājums-vai vērts ir iesaistīties tādās padarīšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.12.2006 08:37
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(maichestera @ 21.12.2006 23:45) [snapback]1078233[/snapback]
Ja jau cilvēki redz pravietiskas vīzijas,tad var izzīlēt uz kārtīm ar'.
Un kāds šīm divām lietām ir loģisks sakars?
No aplama apgalvojuma drīkst secināt VISU. Es neesmu pārliecināta par pravietisku vīziju esamību. Jā, tieši tā - par tādu vīziju, kas būtu piesaistītas konkrētai vietai, konkrētam laikam un konkrētām personām, nevis - "redzēju ugunsgrēju - būs slikti!" un pēc tam, jebkurā nākotnes brīdī uzzinot, ka kaut kur bijis ugunsgrēks, un pat ne ugunsgrēks, bet, piemēram, plūdi, iebļauties - "es taču teicu, ka tā būs!". Muļķības. Jebkurš kāršu licējs ar pieredzi (tāpat kā īsti profesionāls psihoterapeits) jebkuram tā izskaidros rezultātu, ka šis jebkurš vienmēr varēs piemeklēt sev pareizo atbilstību.
Līdzekļi - kārtis, lode, u.tml., šai procesā nemaz nav svarīgi. Tie ir efektam un virzienam, kādā sākt runāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfija
iesūtīt 25.12.2006 20:51
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06
Kur: Starp debesīm un zemi...



Ticu, ka ir cilvēki kuri prot zīlēt un izzīlē tavu nākotni tādu kāda tā arī būs, bet tie par pasauli apkārt nemētājas......tā nu ir smile.gif . Pati neesmu zīlējusi ne ar kārtīm, ne citādi tāpēc nevarēšu kaut ko piebilst... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 27.12.2006 20:45
Raksts #10


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Zīlēšana, zīlēšana, zīlēšana vārds jau labi skan un nodomi ar to saistīti arī var būt labi, bet vai tas mums ko dos? Vai tas, ko mums dos, ja uzzināsim kādu nelaimi? Nē, nē un atkal nē šeit man gribas teikt kādu teicienu "Mazāk zināsi, labāk gulēsi" vai kaut kā līdzīgi tas bija. Kāds labums, ka uzzināsim savu vīra vārdu vai izskatu? Kaut runāsim par pārsteiguma efektu! Kur paliek pārsteigums, kad tu jau iepriekš zini dāvanas saturu? Tas vienkārši nav, tāpat var arī būt ar notikumu paredzēšanu, ja tu zināsi kāds būs tavs mīļotais cilvēks, bet neizrādīsi interesi par viņu, jo zini, ka tas tev tāpat lūgs roku, viņš tevi var pasūtīt pāris mājas tālāk tavas aukstās uzvedības dēļ. Un jau nerunāsim par gadījumiem, kuros cilvēki var uzzināt notikumu [visbiežāk nelaimi] un cenšoties to novērst tikai izveido to. Tātad rodas jautājums vai pati zīlēšana var nest, ko labu, bet ja tā godīgi, tad tas jau ir cits stāsts.


Runājot par manu privāto ticību, tad agrāk, kad vēl biju jaunu [Un tagad esmu ļoti, ļoti veca laughing.gif ], es tam visam ticēju. Liku kārtis, vilku svītriņas un zīlēju ar ķēdīti un gredzenu, bet tagad jāsaka, ka esmu zaudējusi visu ticību un uz to skatos kā uz bērnu spēli. Protams dažkārt salieku pasiansu, bet kā tādu spēli laika kavēklim, kura man tā arī tika iemācīta, kā spēle.
Vēl pie tam, man mājās ir tādas kārtis [liekas mūžvecs, vēl no vecmāmiņas laikiem], kurām virsū ir zīmējumi un tad tiem skaidrojumi. Īsāk sakot gribēju teikt, ka viņas jaucos ir jāuzdod jautājums un tad tās atbildēs, bet parasti, kad jaucu es un, piemēram, jautāju par mīlestību, viņas atbild par naudu vai otrādāk, bet nekad uz to jautājumu, kuru uzdodu, tādēļ kam lai tad es ticu? Protams, ka ne zīlēšanai. Uzskatu, ka ar to, protams, var aizrauties, bet man lūdzu nemaļaties virsū ar šo murgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 27.12.2006 23:01
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



zīlēšana vienmēr ir vilinājusi cilvēkus, un kā nu ne, mums (nu, vismaz lielākajai daļai) patiesībā gribas zināt, kas notiks, lai varētu mēģināt sagatavoties un novērst iespējamos sliktos notikums. protams, arī man pašai, bet arī tad, kad biju maza, neticēju visām tām skaitīšanas, gredzenu un vēl sazin kādām sieviešu kārtas būtņu izgudrotajām spēlītēm. bet tās vienmēr sagādāja izklaidi, sevišķi draudzeņu barā, vienmēr viela pārrunām, kad esi ''pareģojis'' to vai šito, vai kaimiņujuris tevī iemīlēsies vai nē. bet zinu, ka mana māte gan spēj pareģot ar visparastākajām kārtīm. arī man pareģojusi, tikai vienuvienīgu reizi pirms gadiem 6;7.

un viedie sapņi. tiem gan ir jāuzticas. esmu redzējusi vairākus sapņus, kuri tiešām ir pēc tiem īstenojušies. un jā, arī ar reālām vietām un reāliem personāžiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 28.12.2006 12:11
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Kārtīm daļēji ticu. arī tām savādākajām zīlēšanām daļēji ticu ja zīlē tads cilvēks kuram no tā visa ir kaut kāda saprašsana.
pašai kārtis liktas vienu reiziun vispār bija diezgan precīzi...
CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) [snapback]1078149[/snapback]

par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...
un kāds tad tas zīlēšanas veids ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 02.01.2007 12:29
Raksts #13


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Daudz neesmu zīlējusi un īpaši neticu, ka tas, ko pasaka kārtis, varētu piepildīties.
Vārbūt pie īstas zīlnieces kas patiess varētu sanākt, bet ne jau pašai zīlējot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chiekurz
iesūtīt 02.01.2007 18:17
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.01.07
Kur: astoņos kvadrātmetros



ir sanācis būt pie zīlnieces. viņa pēc kkā cita zīlēja, pēc rokām šķiet. iznākums mani mazliet šokēja, jo pēc laiciņa tas piepildījās. nekad vairs pie tādiem zīlniekiem neiešu. paliek neinteresanti dzīvot grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 14.01.2007 16:55
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Neticu zīlniekiem, kas reklamējas . Nepatīk man tie komerciālie radījumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 14.01.2007 17:15
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



Es neticu. Neticu, ka var izzīlēt nākotni, likteni. Viss ir atkarīgs no mums pašiem un mēs nosakām savu turpmāko dzīvi, nevis kkādas kārtis vai kafijas biezumi krūzītē. Manuprāt, nav nekādas jēgas iet pie zīlnieces un tad katru turpmāko notikumu analizēt un saistīt ar izzīlēto. Tad jau labāk dzīvot neziņā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salomeja
iesūtīt 15.01.2007 16:59
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.06
Kur: Balvi, Balvu rajons.



Atklati sakot neesmu par sevi parliecinata. laujos mirkliem. Ja, ir reizes, kad itkaa ticu kaartiim ja vinas ir labveligas, bet ja vesta kaut ko sliktu censos domat, ka ta nav patiesiba. iespejams ta es tikai censos sevi pasargaat un nedomaat par nelaimeem... ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vespertilio
iesūtīt 16.01.2007 21:22
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05
Kur: Shadowspire



Atsevišķos gadījumos ticu, bet ne tam, vai nākotne būs tāda vai šitāda. Ja es jautāju kārtīm par sevi pašu, vai par situācijas (kas saistīta ar mani) raksturojumu, tad ņemu vērā, ko kārtis saka. Bet arī nekad nedomāju, ka viss ir tieši tā un ka viss ir nolemts. Par nākotnes paredzējumiem... uzskatu, ka tas, ko kārtis (vai da jebkas cits) pasaka par nākotni, ir tikai viena varbūtība, kas piepildīsies, ja es turpināšu būt tādā pašā garstāvoklī un turpināšu rīkoties tādā pašā stilā - vai nu tik pat aktīvi visur iesaistīšos, vai arī palikšu tik pat pasīva. Zīlēšana var kaut ko pateikt par sevi pašu, man tā palīdz izprast, kā jūtos un ko vēlos, tā sniedz manu novērtējumu no citas puses.
Bet, kas attiecas uz zīlniecēm, es stipri apšaubu, vai viņas var ko palīdzēt - bieži vien viņas ne tikai noplēš naudu par kāršu izlikšanu, bet arī iestāsta cilvēkam, ka ir uzlikti nez kādi lāsti un ka tos var par attiecīgu samaksu noņemt.
Ja man zīlē kāds cits cilvēks, nekad neuztveru to pasākumu nopietni - vienkārši ir par ko pasmieties un pabrīnīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.01.2007 23:00
Raksts #19


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Trīs gadus atpakaļ es aizrāvos ļoti ar zīlēšanu Man mājās stāvēja Taro kāršu komplekts un es kaut kā nejauši iesāku un man patika. Dīvainākais bija tas, ka viss, ko tajās saskatīju bija patiesība un vēlāk vai ātrāk- piepioldījās. Nolēmu savas prasmes pārbaudīt. Aizgāju ar tām uz klasi, ja nu kāds gribēs, lai pazīlēju, tad tikko kā sāku iet videnē un zināju, ka daudzus klases biedrus nemaz nepazīstu, gribējas pārbaudīt, cik precīzi es visu to varu pateikt. Izzīlēju vienai meitene un viņa pārsteigti manī skatījās un teica- bet lielākā daļa, ko Tu teici par to, kas ja uir bijis un ir ir taisnība. Es biju pārsteigta.
Es uzskatu, lai ļoti labi zīlētu, vajag vismaz gramu intuīcijas. Nu, patiesībā jau daudz vairāk, jo daudz kas ir atkarīgs tieši no tā. Es nelasu Taro kārtis pēc to skaidrojumiem, es to kkā vnk pati saskatu, protams, zinot, ko apmēram katra kārts simbolizē, ne jau gluži uz dullo. Ar parastajām kārtīm zīlēt nepatīk. Vēl es mēdzu zīlēt (agrāk gan) ar kalnu kristālu, tas gan ir sarežģītāk, jo bieži viet tas uzņem zīlētāja paša auru un atbilde ir atkarīga no cilvēka domām, pat ja tās domas nav izvirzītas priekšplānā, aka, ir noglabātas zemapziņā. Vairs nezīlēju. Kapēc? Esmu sapratusi, ka mānā dzīvē tam nav jēgas. Bet, ja kāds palūdz, tad jau pazīlēju gan ^^ Un es ticu tikai tam, ko pati esmu izzīlējusi. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 16.01.2007 23:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 07.02.2007 15:30
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Es zīlēšanai neticu kautvai ir ļoti daudz gadijumi, ka zilēšana izrādas pareiza. Man vienkārši vism vaig zinātnisku iskaidrojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 07:14