Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atriebties?, slikti vai labi?
shocked mouse
iesūtīt 17.07.2006 16:02
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu taatad...es vakar domaaju vai atriebties ir slikti vai labi?
Ja nu nodariijums ir liels un tad varbuut labaak paarliecinaaties ka otrs cilveeks sanjem peec nopelniem?
Bet ja nu aiziet par taalu... Gan jau liktenis paruupeesies lai otrs cilveeks saprot ko nodariijis?Bet ja nu ne?
Varbuut labaak visu piedot un aizmirst?
es pati nezinu. bet man ljoti interesee ko juus par to domaajat.




P.S.
mekleeju un taadu pashu vai liidziigu pavedienu neatradu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Silhouette
iesūtīt 17.07.2006 16:04
Raksts #2


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Atriebties vienmēr ir patīkami, jo cilvēka ļaundabīgo dabu nenoliegsi, bet protams, ka tas NAV labi.

Šo rakstu rediģēja silhouette: 17.07.2006 16:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 17.07.2006 16:18
Raksts #3


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Atriebība ir ēdiens, ko jābauda aukstu" © klasiķis kaut kāds.

Atriebties nav labi. Piedot un aizmirst tomēr dažu labu reizi nav vienkārši iespējams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 17.07.2006 16:28
Raksts #4





Viesi




piedot un aizmirst - jaa, tas buutu pareizi... tachu gandriiz vienmeer to nervar izdariiit,arii es... es tew iesaku ar kaadu izrunaaties, bet atriebiiba tikai saasinaas jau taa saspringtaas tavas un ienaidnieka attieciibas, bet ja tu gribi MIERU, tad

LET IT BE.

taa vismaz daru es, un viss ir Ok.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 17.07.2006 16:36
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Par sīkumiem atriebties nav vērts. Par tiem labāk pasmieties vai aizmirst. Bet par kaut ko lielu, labāk negaidīt kamēr liktenis viņam/ai parādis cik bijis slikts, bet pašam to parādīt... Lai gan nenoliedzami atriebība nav nekas labs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.07.2006 17:16
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Atribība ir ēdiens, kuru pareizi ir gatavot ar ieroci, tāpēc jāsaka ka domas par šo ēdienu ir daudz patīkamākas par tā baudīšanu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 17.07.2006 17:33
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Tu atriebies, lai izradītu tam cilvēkam to, ko viņš tev nodarījis.
Tas nav nekas slikts, ja dara ar mēru, bet dažreiz tiešām atriebība ir liels pārspīlējums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 17.07.2006 20:49
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



es neatriebos. es vnk sāku cilvēku ignorēt. pateicu ko par to domāju un punkts. liels trekns punkts. gŗamatas beigas. (kaut es tā varētu izdarīt ar savu muteri...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 17.07.2006 20:53
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



kādēļ gan sevī ielaist negatīvās emocijas? Manuprāt nav jānolaižas tik zemu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 17.07.2006 21:51
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



atriebties ir labi, ja no tās visas būšanas sanāk kaut kas daudz maz sakarīg. man patīk tas teiciens atriebība ir salda. un pie tā es arī palieku. un ar tādu domu arī dzīvoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 18.07.2006 16:41
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Atriebties ir gan slikti, gan labi (savā ziņā). Labāk būtu kārtīgi izrunāties un piedot, varbūt tad arī viss nokārtosies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.07.2006 16:56
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nav jēgas atriebties par sīkumiem un patiesībā neredzu jēgu vispār atriebties, jo bieži vien atriebība vienkārši ir bezjēdzīga vai neizdodas, vai pēc gadiem tiek nožēlots, ka vispār esi centies atriebties.
Tajā pašā laikā cilvēks ir tā iekārtots, ka viņam gribas atriebties un tur jau vairs neko mainīt nevar. Pastāv vienīgi jautājums vai vispār vajag to darīt, bet tā ir katra cilvēka individuāla darīšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milēdija
iesūtīt 18.07.2006 18:06
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: Kartona kastītē zem tilta



Atriebties. Vienmēr vajag atriebties, ja tev kāds iesit, tad sit pretī neviss esi maigs un jauks. Ir jāprot izsisties un atriebība ir laba iespēja to izdarīt. Ja pamet džeks. tad pasūti viņu, ja kāds nolamā. Lamā pretī. Tā ir dzīves īstenība un tikai tā ir iespējams ko panākt dzīvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.07.2006 18:09
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Milēdija @ 18.07.2006 19:06) [snapback]1009874[/snapback]

Atriebties. Vienmēr vajag atriebties, ja tev kāds iesit, tad sit pretī neviss esi maigs un jauks. Ir jāprot izsisties un atriebība ir laba iespēja to izdarīt. Ja pamet džeks. tad pasūti viņu, ja kāds nolamā. Lamā pretī. Tā ir dzīves īstenība un tikai tā ir iespējams ko panākt dzīvē.


Nu nevajag jau uzreiz tik negatīvi. Galu galā nav tik traki. pat ja cilvēki. dara ko ļaunu vai aprunā aiz muguras tāpēc viņiem nav jāatriebjas. Vienkārši man šķiet, ka tomēr vajadzētu palikt tādam kā esi un tad jau viss būs kārtībā ar laiku, bet pazemoties līdz tam, lai atmaksātu cilvēkam ar to pašu nav labi. Galu galā nekad nezini kurš vai kura ir vainīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milēdija
iesūtīt 18.07.2006 18:30
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: Kartona kastītē zem tilta



CITĀTS(Seila @ 18.07.2006 19:09) [snapback]1009875[/snapback]

Nu nevajag jau uzreiz tik negatīvi. Galu galā nav tik traki. pat ja cilvēki. dara ko ļaunu vai aprunā aiz muguras tāpēc viņiem nav jāatriebjas. Vienkārši man šķiet, ka tomēr vajadzētu palikt tādam kā esi un tad jau viss būs kārtībā ar laiku, bet pazemoties līdz tam, lai atmaksātu cilvēkam ar to pašu nav labi. Galu galā nekad nezini kurš vai kura ir vainīgi.


Palikt tādam kā esi nedrīkst. Kaut vai tāpēc, ka jo ilgāk tu izliksies, ka tevi nekas neuztrauc un viss ir kārtībā jo dziļāks būs konflikts starp cilvēkiem. Toties, ja konfliktu nokārto ar konfliktu tad ar laiku kaut kas mainās. Tāpēc atriebība ir viss labākais veids. Vienkārši vienmēr pret pozitīvo ir jānostāda pozitīvais bet pret negatīvo negatīvais. ( un viss labākais, ja tas vienmēr izrādītos tieši tas pats ko tev ir nodarījis otrs cilvēks(tad viņš vismaz sāktu domāt par to ko dara))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.07.2006 18:34
Raksts #16


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Milēdija @ 18.07.2006 19:30) [snapback]1009879[/snapback]

Palikt tādam kā esi nedrīkst. Kaut vai tāpēc, ka jo ilgāk tu izliksies, ka tevi nekas neuztrauc un viss ir kārtībā jo dziļāks būs konflikts starp cilvēkiem. Toties, ja konfliktu nokārto ar konfliktu tad ar laiku kaut kas mainās. Tāpēc atriebība ir viss labākais veids. Vienkārši vienmēr pret pozitīvo ir jānostāda pozitīvais bet pret negatīvo negatīvais. ( un viss labākais, ja tas vienmēr izrādītos tieši tas pats ko tev ir nodarījis otrs cilvēks(tad viņš vismaz sāktu domāt par to ko dara))


Gribi teikt, ka ja cilvēks paziņo, ka ciest tevi nevar, tad tev ir jāpaziņo pretī, ka tu ciest nevari šo cilvēku arī (kaut gan tā iespējams nemaz nedomā) Un tā arī būs atriebība?
varbūt, ka tomēr nē. Tas jau vairs manuprāt nav atriebība, bet vienkārši atspēlēšanās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milēdija
iesūtīt 18.07.2006 18:37
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: Kartona kastītē zem tilta



CITĀTS(Seila @ 18.07.2006 19:34) [snapback]1009882[/snapback]

Gribi teikt, ka ja cilvēks paziņo, ka ciest tevi nevar, tad tev ir jāpaziņo pretī, ka tu ciest nevari šo cilvēku arī (kaut gan tā iespējams nemaz nedomā) Un tā arī būs atriebība?
varbūt, ka tomēr nē. Tas jau vairs manuprāt nav atriebība, bet vienkārši atspēlēšanās...


Nē tieši to es arī gribu teikt. Ja cilvēks tevi ienīst, tad tev jādara tas pats. Ar laiku viņš sapratīs cik pats ir stulbi rōkojoties ienīstot to otru cilvēku jo būs panācis tavu ienaidu pret sevi. Pie tam nedrīkst melot...tas ir patiešām jāsajūt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 18.07.2006 22:32
Raksts #18


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Piedot un aizmirst?
Bet ja nu tas draņķis, kas nodara pāri, nesaprot ko izdarījis?
Viss sāktos no gala. Es noteikti esmu par atriebšanos, jo neciešu,
ja man kāpj uz galvas un nerespektē to, ka arī es esmu cilvēciska būtne.
Katrā ziņā, ja atriebies, tad atriebies ar glanci un nenolaidies līdz draņķības līmenim.
Teiksim tā, apstrādā smalki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 20.07.2006 11:10
Raksts #19


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
nu taatad...es vakar domaaju vai atriebties ir slikti vai labi?


patīkami happy.gif bet tas atšķirībā kā atriebjas, var jau izdarīt ko apkaunojošu un var izdarīt ko ļaunu. ermm.gif un tur ir liela atšķirība. Atriebties vajag tā lai būtu par ko pasmieties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ditinj
iesūtīt 20.07.2006 12:16
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.06



Gruuti pateikt labi vai slikti. kaads teiks, ka labi, kaads, ka slikti. Nu dizhi labi man tas neshkjiet, bet ja tu atriebies, tad ar meeru. Un driizaak taa lai tas tikai nedaudz nodara paari, jo peec tam tas var naakt atpakalj uz tevi pashu.
Bet nevajadzeetu atdariit ar tieshi to pashu. Jaaizdomaa kaut kas smalks un interesants, lai peec tam ir ko atcereeties un lai ieriebjamajam tas paliek atminjaa... Galvenais nepaarspiileet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:24