Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vai juus ticat pasaules galam?, tik vienkarshi
Dinaer
iesūtīt 06.11.2005 22:47
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?


ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeet un pienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Kas_i_tas
iesūtīt 06.03.2006 17:57
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Es pūšu ziepju burbuļus visplašajā visumā.



Jup, nav iemesla neticēt, ja, protams, ir runa par zemes bojā eju kā visu dzīvo organismu izzušanu. Nekas nav mūžīgs - vismaz tā runā. Un šinī ziņā pasaule nebūs izņēmums.

tad kadu jus to iztelojaties? Paliks tikai akmeņaina, zemaina virsma un uz zemes būs ārkārtīgi auksts.
vai tieshaam pazudiis itin viss? Viss dzīvais. Par apaļo veidojumu, kas paliks pāri neatļaujos spriest.
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho? Izmirs, protams.


Šo rakstu rediģēja Kas_i_tas: 06.03.2006 17:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martulana
iesūtīt 10.03.2006 18:15
Raksts #42


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06



Kaut kad jau vinjai pienaaks gals. Varbuut peec k-kaadiem tuukstoshiem gadu... Ja nekas cits nebuus noticis gadu tuukstoshu laikaa,tad saule kljuus arvien lielaaka, kameer mees sadegsim. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 11.03.2006 20:29
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



ujjjooo... njaa shii teema ir diez gan aktuaala.. manupraat kaut kad naakotnee buus... bet peec kaadiem 10000000000000000000000000000000000000000000000000000............ gadiem grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karmucis
iesūtīt 18.03.2006 21:41
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Nav iespējams precīzi noteikt.



hahahaha laughing.gif
es ticu un nee... tas tuvojas un tas ir neizbeegami!! kaut vai paskatieties kas notiek uz shiis paraules! siltajos uudenjos(okeaanaa un tuvu ekvatoram) peld aizbelgi! un veel visas taas zemestriices vulkaanu izvirdumi un visi tie mirushie cilveeki! arii deelj kara ko izraisaam mees pashi.. mees pashi uzprasamies uz pasaules galu.. un ja kas tad pasaules galu soliija tuukstoshgades mijaa...
un veel kas.. dzirdeeju ka pasaules galu doliija peec 3 paavestu naaves... Paavels II nu ir prom un tagat atlikushi veel 2...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 18.03.2006 23:04
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Nu es pat nezinu ko domaat...
Iespeejams buus taa, ka kaadreiz taads varbuut arii pienaaks (ceru, ka nee)... Ja taa buus, pie taa, manupraat, buus vainiigi tikai un vieniigi cilveeki... Bet... Ir viens, bet... Varbuut buus taa, ka taads pasaules gals pienaaks, bet neviens jau nav teicis, ka atkal neradiisies jauna evoluucija... Atkal viss no saakuma, saakot no cilveeka pirmaas formas - Luucijas liidz Muusdienu cilveekam - Homo Sapiens Sapiens...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 17:50
Raksts #46


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Es gribēju pajautāt kas ir tas Sarkanais milzis, ko Good`ol`Grim visu laiku piemin blink_a.gif? Saule?

Gals pasaulei pienāks noteikti. Ar pasauli es tieši domāju mūsu civilizāciju. Zeme, man liekas, kā tāda būs ilgi, ļoti ilgi. Mainīsies, atdalīsies, pievienosies un tā, bet tomēr būs.
Bet mūsu civilizācija šādi turpinot diez cik tālu neizvilks. Mēs jau tagad strauji tuvojamies robežai. Un ja vēl mazliet palasam Muldašovu, tad bilde visiem skaidra. Zeme pati sevi attīra no mikrobiem vārdā -cilvēks-. Un tas jau notiek, lēnām, bet neizbēgami. Es nemaz negribētu izbēgt, tas, kas tagad notiek uz zemes ir vienkārši pretīgi. Paskatieties kā vien cilvēce izturās pret tādu lietu kā daba.
Un tad mūs nomainīs 6tā civilizācija..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 18:20
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(grunt+ @ 05.04.2006 18:50) [snapback]602828[/snapback]
Un tad mūs nomainīs 6tā civilizācija..


Vai arī nē... Mātei Zemei vienreiz būs pieriebies, ka viņu mēģina pakļaut šitādi parazīti, kā mēs - cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 18:21
Raksts #48


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



crying.gif. Man gribās ticēt, ka tik nežēlīgi nebūs... Please, I`m just a kid crying.gif. Kaut kam taču ir JĀTIC!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 05.04.2006 19:57
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Gan jau ka kaut kad tai pasaulei pienaaks gals... bet ne tuvaakajaa galaa... Un ne jau taapeec ka buus milzu meteooru lietus, vai arii saule muus nodedzinaas... Vnk cilveeki pashi izraisiis to pasaules galu... Un tad viss saaksies no saakums....bet pasaule peec tam vairs nekad nebuus taada pati... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 09.04.2006 19:21
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



Skaidrs, ka nē. Vismaz manas dzīves laikā. Kāda jēga vispār ir gaidīt pasaules galu un aizmirst tagadni?
Pat, ja pienāks pasaules gals mēs paši pie tā busim vainīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 09.04.2006 19:27
Raksts #51


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nezinu...itkaa jau visam ir savs gals...bet es neticu ka peekshnji vnk kaadaa dienaa buus spraadziens un viss... Un vispaar es atceros ka pirms kautkaadiem 5(laikam) gadiem tika itkaa paredzeets ka buus pasaules gals bet galu galaa nekaa taa arii nebija! nezinu...domaaju ka tuvaako 200 gadu laikaa tas nebuus sagaidaams!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 10.04.2006 17:37
Raksts #52


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



jā, jo visam pienāk gals.. tas nenotiks drīz, bet tas jau notiek - lēnu un pamazām.. es to saucu par pasaules pašiznīcināšanos. kaut vai paskatieites ziņas - stāsta tikai par katastrofām, nekad nav ziņu, kurās nepieminētu kaut ko sliktu. es nedomāju, ka pasaule uzsprāgs, vnk laika gaitā viss izzudīs, tikpat lēnu, cik viss radās - miljardu gadu paies, līdz tas notiks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 10.04.2006 18:05
Raksts #53


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nu tik drīz tas netnāks - es domāju gals visumam, mums jā, prognozēju kādus pāris tūkstošus un tad čau - homo sapiens kaput, un to izdarīsim mēs paši. Neviena suga, ja vien tā nav makan iesūnojusi suga, nedzīvo mūžīgi - visam kam ir sākums reiz ir arī gals!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 12.04.2006 20:47
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



nedomaaju ka kautkas taads vareetu gadiitaies naakoshajos 10000000000 gados.bet ja taa arii notiks viss jau nekad nevar iet bojaa, kautkas jau paliks, bet kas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 12.04.2006 21:23
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Jā,mēs mūžīgi nepastāvēsim.... Nu es par šo tēmu īsti nemāku spriest,bet domāju,ka kaut kāda masu bojāeja noteikti būs. Kad? Nezinu. Un nekad arī neuzzināšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
billy
iesūtīt 24.04.2006 11:24
Raksts #56


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06



uzskatu,ka agraak vai veelaak visam pienaak gals...arii pasaulei...bet nedomaaju,ka taa vnk izkuupees gaisaa....pasaules galu uztveru,ka kaadas nepraataa lielas paarmainjas...tagad jau notiek globaalaa sasilshana un veel visaadas fiicas,kas apgruutina muusu pastaaveeshanu..taapeec domaaju,ka pasaules gals varetu buut kaa jaunu organismu rashanaas, kas buutu daudz speejiigaaki dziivot jaunajos apstaaklos.... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja billy: 24.04.2006 11:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 10.05.2006 14:09
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Neticu. grin.gif Tas liekas neticami un, ja pat tāds būtu es pārāk daudz neuztrauktos. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 10.05.2006 14:49
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



neesmu cilvēks kas daudz sapņo, pasaule neizzudīs....tās ir muļķi'bas ko man stāstīja par to ka ja debesīs parādās Jēzus attēls tad viss tad viņš daliis labos un ļaunos, var piebilst ka nav labo un ļauno ir tikai varenie un ne tik daudz vareni..neticu tādai lietai kā pasaules gals..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 10.05.2006 18:51
Raksts #59


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



jap ticu. vnk ticu un viss. taa kaa esmu kristiete, iedomaajos taadu, kaads tas ir apraxstiits jaanja atklaasmes graamataa, bet tas ir gari jaaraxsta taa ka...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 10.05.2006 19:12
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



njā, ticu, bet cilvēki paši ja pie tā ir vainīgi un ,ja nekas nemainīsies, tad ganjaw kādreiz tāds arī pienāks... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:04