Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pašnāvība, Tavas domas
Antons Ego
iesūtīt 26.06.2005 18:52
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu vispār jau - arī pašnāvība kristiešiem ir slepkavība. Ja tev jāizvēlas - nogalināt citu, vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.

Nē, es nesaprotu. silent.gif meele_a.gif

Šo rakstu rediģēja B.D.: 26.06.2005 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Antons Ego
iesūtīt 28.06.2005 22:11
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Cienu mākslu, bet nejau tāpēc.

Varbūt Romeo vietā es nebūtu pašnāvojies, vienīgi pabēdājies gan riktīgi.
Bet Džuljeta... Iedomājies, ka tu pamosties no viltotās nāves, kas būtībā bija knifs, lai atvilktu pie sevis savu mīļoto, un viņš tev guļ tikko beigts virsū. Tur jau ir jānošaujās (šis vārds lasāms, kā jānogalinās, nevis kā "No R&J stāsta zinu tik daudz, cik pastāstīja Lurmens"), kautvai stila pēc.

Šo rakstu rediģēja B.D.: 28.06.2005 22:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 28.06.2005 22:17
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



tu atbalsti pašnāvības stila pēc ? Uznāks mode taisīt pašnāvības, visi kārsies, šausies un leks Daugavā. Ko tu darīsi ? Priecāsies par citiem ? skriesi citiem līdz un leksi no baznīctorņa vai ieslēgsies istabas kaktiņā ietinies segā ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 27.07.2005 10:56
Raksts #23


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es nu noteikti neuzskatu pašnāvību par pareizu rīcību, bet es arī nedomāju, ka tas ir grēks, jo cilvēks kas sevi spēj nonāvēt vairs nav pie pilna prāta, un vai tas ir normāli turpināt dzīvi pilnīgā bezizejā un ciešanās? unsure_a.gif Es varu pašnāvniekam tikai just līdzi... silent.gif bet daudziem tagad jau vecmodīgi vecāki šķiet pasaules gals... mad.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 27.07.2005 12:50
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Bet kā ir ar pašnāvību gadījumā, kad cilvēks ir neārstējami slims un guļ uz gultas radinieku apčubināts? Ir taču situācijas, kad neārstējami slimama cilvēkam, kurš zina, ka mirs vienalga, dzīvot vienās sāpēs ir nepanesami grūti un viņš izvēlas pašnāvību kā ārstēšanas metodi un arī lai atvieglotu saviem tuviniekiem ikdienas dzīvi. Vai šis cilvēks arī nonāks ellē? Visiem gribas dzīvot, bet reizēm nomiršana viņam ir situācijas risinājums. Palicēju emocijas jau ir cits jautājums . . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 27.07.2005 12:53
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(mausns @ 27.07.2005 13:50)
Bet kā ir ar pašnāvību gadījumā, kad cilvēks ir neārstējami slims un guļ uz gultas radinieku apčubināts? Ir taču situācijas, kad neārstējami slimama cilvēkam, kurš zina, ka mirs vienalga, dzīvot vienās sāpēs ir nepanesami grūti un viņš izvēlas pašnāvību kā ārstēšanas metodi un arī lai atvieglotu saviem tuviniekiem ikdienas dzīvi. Vai šis cilvēks arī nonāks ellē? Visiem gribas dzīvot, bet reizēm nomiršana viņam ir situācijas risinājums. Palicēju emocijas jau ir cits jautājums . . .
*


ellee nenonaaks neviens!
varbuut shis cilveeks naakamajaa dziivee par savu darbu, buus 'negliits' peec izskata...
taa jau saka,ka shajaa dziivee tu tikai pilnveidojies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 15.08.2005 18:29
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Nu te sākumā kkaa uz dīvainu pusi gāja. Pašnāvība stila pēc? Un pašnāvība tāpēc,lai cits tevi nenonāvētu? Es šaubos vai šādas situācijas dzīvē gadās biežāk kā filmās.
Ja par pašnāvībām , kuras tiek paveiktas itkā dēļ kkādiem ārējiem apstākļiem (nu...tur laikam var minēt gan nelaimīgu mīlestību, naudas problēmas utt.) , es saku,ka esmu pret pašnāvībām, taču tai pat laikā...jāsāk domāt- vai esmu bijusi tādā situācijā ,kā kāds no tiem,kas jau ir veicis pašnāvību...bet tad padomāju- man taču arī ir bijušas i` nelaimīgas mīlestības (kā man tajā brīdī ir šķitis), tīņu vecums (kad liekas,ka visi pieaugušie ir vienkārši sazvērējušies pret mani) , un ne reizi vien man gribējās nomirt... tikai tagad jāpadomā ... kurš no mums ir gļēvāks- es,kas nespēja pirmkārt fiziski sāpināt sevi , emocionāli sāpināt vecākus un citus radus un izvēlējos dzīvot, vai arī tas cilvēks, kurš tajā brīdi vai centās kko pierādīt (kautgan no tā nav jēga), nepadomāja par apkārtējiem cilvekiem un izvēlējās nevis mēģināt kko darīt ,bet pārtraukt dzīvot?! Nu jā...uzreiz jau var teikt, ka tad manas problemas acīmredzot nav bijushas taadas, bet es tās taču uztvēru kā par pasaules galu, laikam ,ka pašnāviekiem kkur pazudis pašsaglabāšanās instinkst smile.gif , ja tā to varētu teikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 15.08.2005 19:20
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nu man varbūt ir tāda netipiska pieeja, bet es domāju, ka pašnāvības izdarītāji ir vienkārši gļēvuļi, kas baidās stāties pretī ciešanām. Varu pats sev uzdot pretjautājumu: "Bet kas būtu, ja tā notiktu ar mani?" Nu man šķiet, ka pašnāvību es nedarītu nekādā gadījumā, jo man nepietiktu drosmes sevi nonāvēt. Jā, savā ziņā es arī esmu gļēvulis, tomēr es turpinu cīnīties (vispār jau turpinātu, nevis "turpinu", jo nekas nav noticis). Arī tad, ja ir pilnīga bezizeja, es domāju, ir jāturpina pastāvēt, kaut vai lai iespītētu visām nelaimēm un ciešanām. Pašnāvība neko labu neizdarīs - tā tikai kaitēs citiem, tādēļ pašnāvību var uzskatīt arī par egoisma un sevis žēlošanas izpausmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 16.08.2005 19:15
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Maxwels @ 15.08.2005 19:20)
Pašnāvība neko labu neizdarīs - tā tikai kaitēs citiem, tādēļ pašnāvību var uzskatīt arī par egoisma un sevis žēlošanas izpausmi.
*


tas noteikti ir egoisms, visupirms tiek domaats par to,ka "luuk - man ir slikti", tas ka varbuut meegina sev ieskaidrot ,ka citiem buus taa labaak ir vienkaarshi censhanaas pasham sev kkaa nebuut (maybe) attaisnot savu riiciibu...kgan nekas no taa nesanaak. Ja "pashnaavnieks "' padomaatu par to,kaadas cieshanas visnh sagaadaa saviem tuviniekiem. Ja par tiem jaunajiems cilveekiem,kuri deej sazin kaa izdara pashnaaviibu, ja godiigi, man mazaak zheel ir vinju pashu kaa vinju maates, jo tieshi vinjas paardziivo visvisvairaak!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witch
iesūtīt 06.01.2006 19:10
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



tie ir vaaji cilveeki kas dara pashnaaviibas! taa jau dziivee neko nesasniegsi(protams ja to jau neesi izdariijis wink.gif ) bet taapeec jau mees dziivojam lai tiktu paari gruutiibaam! taa jau muusdienu pasaulee nevar izdziivot jaabuut teerauda raxturam un ja pacentiisies tas nemaz nav tik gruuti izdaraams... protams buus cilveeki kas naax un staastiis ```` ```` ```` kas tevi nomaac un ```` ```` vai mees nevaram kopiigi atrisinaat sho probleemu? wacko_a.gif yucky_a.gif (citaadi ja cilveekam patiesi ir probleemas) bet lielaakaa dalja teelo un tie kas skraida apkaart ar uzraxtu uz pieres:es gribu mirt, nekad to neizdariis jo vinjiem ir vnk bail. varbuut tas skan nedaudz skarbi bet nu... manupraat taada ir iisteniiba... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
estraven
iesūtīt 06.01.2006 21:18
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Nav tava daļa



Manuprāt, cilvēki biežāk, stipri biežāk, nekā saņemas rīcībai, vienkārši spēlējas ar domu par pašnāvību, nenonākot pie reālas darbības. Apcerot "kā būtu ja" un "es vairs tā nevaru", neatkarīgi no tā, kāpēc grib mirt(cēloņi, kā jau pavedienā runāts, ir visdažādākie). Tam, kāpēc spēlēšanās ar domu par pašnāvību ir tik pievilcīga, ir vairāki iemesli:
1)vēlme manipulēt ar cilvēkiem - redziet, cik es esmu satriekts, man ir darīts pāri, esmu sāpināts, vājš, es negribu dzīvot, un pie tā esat vainīgi jūs, ļaunā cilvēce/draugi/mīļotie. Nevajadzētu to uztvert negatīvi - manipulācijas pamatā ir kliedziens pēc palīdzības, sapratnes, atbalsta. Tādiem cilvēkiem nepieciešams atgādinājums, ka viņu dzīve ir dzīvošanas vērta, uzmanība un mīlestība. Un liela pacietība.
2) mazohistiski iemesli - daļai cilvēku īslaicīga vai ilgāka sajušanās nožēlojami un atrašanās uz iedomāta "nāves sliekšņa" vienkārši liek justies īpaši un apmierināti. No vienas puses, vēlme pēc pašnāvības ir personības daļa, un to kā tādu vajadzētu arī pieņemt un samierināties, ja tā nepieaug darbībā. (Vēsturiski tādi bijuši romantiķi, mūsdienās daži goti, ļoti daudzi nesaprasti/iedomāti nesaprasti pusaudži.) No otras puses, tas paša cilvēka organismam dara ļaunu - nervi visu atrodas uzvilktā stāvoklī - un ir izteikti asociāli: ar šādu cilvēku ir grūti kontaktēties, grūti panest, drīz viņš var nonākt izolācijā, kas palielina vēlmi pēc pašnāvības utt.

Ja pastāv reāla nespēja savākties, jāgriežas pie speciāli palīdzībai apmācīta cilvēka, psihologa. Tas, zinot no personiskās pieredzes, palīdz. Jā, dzīvot ir grūti, ir ļoti, ļoti grūti, bet - neviens mums nav garantējis, ne ar kādu solījumu, aktu, garantiju, nekāda sociālā labklājība, pat (ticīgajiem) Dievs ne, ka dzīvei jābūt un tā būs viegla. Bet viņa ir pietiekami skaista, lai no tās neaizietu, vēl jo vairāk tāpēc, ka "pēc tam" ir vēl nenoteiktāka kategorija, tu vari zaudēt, ne iegūt.

Es domāju, ka visiem, kuri draud ar pašnāvību, vajadzētu padomāt, ka viņi liek baiļoties un pat nodara sāpes sev tuvajiem cilvēkiem. Vai ir vērts?

Šo rakstu rediģēja estraven: 06.01.2006 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 10.01.2006 16:43
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Atgriezo pagātnē un komentēju vienu no rakstiem.
CITĀTS(Milēdija Vintere @ 28.06.2005 13:57) *
Baznīca vairs neizturas tik noraidoši un notur aizlūgumus par šīm nelaimīgajām dvēselēm. ...Tomēr no otras puses ņemot, ja jau dievs ir tik visu spēcīgs kāpēc tad viņš neaptur pašnāvnieku?

Nu, par šito rodas tāda doma — mūsdienās ir parādījušās tīri mūsdienām raksturīgas problēmas kā depresijas, stress, utml. Mūsdiemās arī ir milzīgs Zemes iedzīvotāju skaits (6 miljardi), nekad agrāk tā nav bijis. Dažām valstīm draud pārapdzīvotība.

Varbūt pašnāvības un visas tās problēmas ir kāds dabas mehānisms, kas mēģina regulēt cilvēku skaitu uz Zemes? Varbūt, aizejot no dzīves, daži cilvēki (piem narkomāni) izdara labu darbu, dodot vietu labākiem par sevi? Varbūt kādam, kas ir aizgājis, arī vajadzēja aiziet, viņš apzinājās to, ka ir lieks uz Zemes? Un visbeidzot, varbūt pastāv kāda sakarība starp cilvēkiu skaita pieaugumu un dzīves tempa (no tā steigas, no tās stresa) pieaugumu? Iespējams, ja mēs uz pasaules būtu nevis 6 miljardi, bet gan 600 miljoni, daudzas mūsdienu problēmas (visās dzīves nozarēs) būtu atrisinātas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 10.01.2006 17:18
Raksts #32


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Starp iedzīvotāju blīvumu, cilvēku skaitu vai tā dinamiku un pašnāvību biežumu nekādas viennozīmīgas sakarības nav.

Rekordisti ir
Lietuva (75.6 no 100 000 vīriešiem-16.1 no 100 000 sievietēm) Polija, turpat līdzās, 3x lielāks iedzīvotāju blīvums, līdzīga kultūra, tāda pati reliģija - un pašnāvību līmenis trīs reizes zemāks - 25.9 - 4.9)
Krievija (70.6-11.9)
Baltkrievija(63.6 - 9.8)
Latvija (56.6-11.9)
Slovēnija (47.3-13.4)
Ungārija (47.1 -13.0)
Kazahistāna (46.4-8.6)
Igaunija (45.8-11.9)
Šrilanka (44.6 -16.8)
Somija (34.6-10.9)
Japāna (36.5-14.1)



Salīdzinājumam -dažas visai blīvi apdzīvotas valstis (pirmās trīs - ļoti ļoti blīvi apdzīvotas)
Hongkonga - 16.7-9.8
Malta - 11.7-2.6
Singapūra - 12.5-6.4
Nīderlande - 13.0-6.3
Indija - 12.2-9.1
Izrēla - 11.1-3.4
Vācija - 20.2-7.3
Itālija - 11.1-3.4
Taizeme - 5.6-2.4
Grieķija - 5.7/1.6
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milady
iesūtīt 11.01.2006 14:28
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05



Nu...man ir savs viedoklis par pašnāvībām, kaut gan tas mēdz mainīties...es uzskatu, ka dažreiz pašnāvība atvieglo cilvēka dzīvi - jā viņš ir vājais, viņš nespēj tikt galā ar savu dzīvi un izdara pašnāvību, jo vairs nav vēlējies dzīvot. Ja dzīve nekad nav nesusi ko labu, ja tā ir nožēlojama un acīmredzot nekad arī nepaliks labāka, tad es saprotu tos kas izšķiras par šādu rīcību. Nu ja galīgi, galīgi nav vēlēšanās dzīvot? Ja nav dēļ kā dzīvot? Ja nav neviena paša kas tevi mīl? Tad...kāds prieks dzīvot? Ok, es zinu, ka šim gandrīz neviens nepiekritīs, bet tā nu es uzskatu.

Es sapratu, ko tu, Rakitin, biji domājis ar to pašnāvību kaut vai stila pēc. Es sapratu, bet īsti nespēju noformulēt. Un es tev piekrītu. Nu...dzīvo ar stilu...un tad pienāk brīdis, kad jāmirst ar stilu. Stila pēc...eh..nu es tiešām nespēju to izteikt vārdiem, bet nu...Un R&J gadījumu es saprotu un atbalstu. Es saprotu tos, kas veic pašnāvības mīlestības pč. Jā, protams, droši vien pēc kāda laika (eh...cik daudz laikam jāpaiet to gan ir grūti pateikt) tā salauztā sirds sadzīs un liksies muļķīgi, ka kādreiz esi pat iedomājies par pašnāvību, bet tomēr...tajā mirkļa iespaidā, tajās sāpes un neizpratnē dažkārt cilvēki mēdz izdarīt tādaslietas, un es to gluži labi saprotu. Un nenosodītu viņus.

CITĀTS
vēlme manipulēt ar cilvēkiem - redziet, cik es esmu satriekts, man ir darīts pāri, esmu sāpināts, vājš, es negribu dzīvot, un pie tā esat vainīgi jūs, ļaunā cilvēce/draugi/mīļotie. Nevajadzētu to uztvert negatīvi - manipulācijas pamatā ir kliedziens pēc palīdzības, sapratnes, atbalsta. Tādiem cilvēkiem nepieciešams atgādinājums, ka viņu dzīve ir dzīvošanas vērta, uzmanība un mīlestība. Un liela pacietība.


Un šim es arī piekrītu. Tā ir...Ir cilvēki, kas tādā veidā tiecas pēc uzmanības. Bet no tā var secināt to, ka šāda cilvēka apkārtējie un tuvie ikdienā pret viņu izturas ar nepietiekami lielu uzmanību un mīlestību. Iespējams pašnāvības mēģinājums var visu labot...un apkārtējie sapratīs savu kļūdu, un viss mainīsies uz labo pusi. Kaut gan...iespējams cilvēks, kurš cenšas izdarīt pašnāvību ar šādiem nolūkiem visdrīzāk ir egoists, bet tomēr...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 13.01.2006 19:38
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Cilvēks kurš grib izdarīt pašnāvību ir 'slims' vienādi vai otrādi!
Un Kapēc te sākās runas par paradīzi vai elli? Vienkārši nākošā dzīve(kā jau citi teica)-nekāda paradīze vai elle-kākošā dzīve...
Nezinu kā tur ir ar tiem apzinātajiem pašnāvības gadijumiem(es domāju kad cilvēks uz nāves gūltas)!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milady
iesūtīt 15.01.2006 17:32
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05



CITĀTS(Chukonens @ 13.01.2006 19:38) *
Cilvēks kurš grib izdarīt pašnāvību ir 'slims' vienādi vai otrādi!
Un Kapēc te sākās runas par paradīzi vai elli? Vienkārši nākošā dzīve(kā jau citi teica)-nekāda paradīze vai elle-kākošā dzīve...
Nezinu kā tur ir ar tiem apzinātajiem pašnāvības gadijumiem(es domāju kad cilvēks uz nāves gūltas)!


Nez...slims nav. Protams, neviens nenoliegs, ka cilvēkiem, kas vēlas veikt pašnvību ir problēmas, bet slims...hmm, laikam par skarbu teikts.

Un jā, arī es piekrītu - nākošā dzīve...paradīzes nav...elles nav...njā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eardstappa
iesūtīt 16.01.2006 16:53
Raksts #36


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.05
Kur: Laikam Rīga, bet patiesiibaa- kibertelpa



Reizem ari es domaju par to, kaa tas ir, dariit sev galu. Kad cilveeks pats pieliek savam muuzhan nepienaaciigu galu.

Vai taa ir, kaados gadiijumos (un vai vispaar) pashnaviiba pieljaujama - katra kultuura tam ir svas skaidrojums.

Lielaa meeraa pashnaviibas traktejums kaa sabiedribai pienjemama vai nepienjemama darbiiba (lasi: labi vai slikti, kaut gan termini sheit visai nepreciizi) ir atkarigs no Goda jeedziena skaidrojuma.
Taa piemeram, Romas pilsonju viduu bija pienjemts veikt pashaavibu lai saglabatu valsts noslepumu vai glabtu savu gjimeni, sevi pashu no apkaunojuma. Neerona laikos gan shii parazha tika izkropjota un pashnaaviba tika uzspiesta kaa naves sods.
Arii austrumos, Japaanaa, pie samurajiem pasnaviba bija veids kaa ar cienju aiziet no dziives, jo valdija uzskats ka naave (jaatceras, ka uzskatu par naavi ietekmee religijas) ir pienjemamaaka nekaa pazemojums.
Samurajs pashnaavibu izdarija sekojoshos gadijumos (nepilnigs saraksts): pie feodalja naaves, pie publiska apkaunojuma, gadijumaa ja citadi nevareja pieraadit savu taisniibu.

Rietumu sabiedriibaa, domaaju, nekas iipashi nav citaadaak. Vikings kas metas kaujaa pret redzamu paarspeeku, domaadams par ciinjas godu, kareivis, kas paliek lai piesegtu sava vada atkaapshanos un ar to nolemj sevi naavei, partizans, kas saguustiits, noshaujas, students, kas lec no Oksfordas torniisha eksamenu sesijas stresu neiztureejis, skolnieks, kas nejausi pakaras, jo bija tikai gribejis pabaidiit maasas - vinji visi savas izveles izdara, balstoties uz goda jeedzinu vai taa atvasinajumiem.
Protams, tam jaapievieno ari savas visvaras apzinja vai taas inversija - pilniga nieciibas sajuuta, somatiska saslimshana, apseestiiba - vientuliiba un zinaamaa meeraa jau apspriestais stiliiguma jeedziens.
Cilveeks izdara izveeli nedziivot. Sabiedribaa ir par vienu cilveku mazaak.

Taalakais traktejums tad atkarigs no taa vai 'gods' paardziivo cilveeku.
Judeo-kristigaa kultuura un taas atvasinaajumi pashnavibu taas tiiraa formaa sumaari uzskata par 5. baushlja (tev nebuus slepkavot) paarkaapumu. Slepkava un upuris shai gadijumaa ir taa pati cilveciskaa buutne (cilveks pats). Pie tam kristietiibaa ari domas par pashaaviibu skaitaas kaa tadas megjinajums.

Tomer arii kristietiibas skatijums shai jautajumaa nav viendabiigs. Konservatiivie kristiesi un fundamentalisti, protams, uzskata ka pashnaviba ir nepiedodams greks. Tai pashaa laikaa ir pietiekami daudz kristietiibas novirzienu, kas taa neuzskata. Biibele nekur skaidri nenoraada, ka pashnaviiba ir nepiedodams greeks, taas visas ir tikai interpretacijas.

Labak, jau, protams, risinat sava lepnuma jautajumus kaada patiikamaakaa veidaa - vai vismaz veikt doto darbibu, iespejami civilizeti. Tas lidzcilveku deelj, kuriem pec pashnavnieka buus viss janovaac.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 24.06.2006 22:12
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



cilveeki izdara pashnaaviibas nebuudami pie pilnas saprashanas...

vinjiem visiem kaut kas aiziet smadzenees un tad vinji izdara pashnaaviibas...
tas notiek ar psihiski slimiem cilveekiem un taapeec es to nekad neuzskatiisshu par greeku.
luuk taa!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 24.06.2006 23:48
Raksts #38


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



es atbalstu pashnaaviibu un neuzskatu, ka to dara tikai vaaji cilveeki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 18.07.2006 22:42
Raksts #39


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Es uzskatu, ka pašnāvība ir pēdējais ko cilvēks vispār var izdarīt.
Nenoliegšu, ir bijuši brīži, kad domāju par pašnāvību.
Tajā brīdī man viss bija vienalga. Nekas vairs nešķita pieņemams.
Kristieši tiešām uzskata, ka cilvēks izdarot pašnāvību nonāk ellē.
Jāatzīst, es tam piekrītu.
Aizliedzu sev vēl kādreiz domāt par pašnāvību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 18.07.2006 22:49
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



eh... egipte gan bija vienkarsak... nogalinat nedriksteja tacu ja vajadzeja izpildit navessodu sodamais pats iedzera indi... vispar nedabiga nave pec kristiesu ieskatiem nozime eli!!! nu tas man neskiet logiski.... apnik tev sava dzive un pec tam tu vel elle nonac... vispar man skiet ka ja tu velies izdarit mulkibu tad dari to... vai labi vai slikti pats lem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 12:52