Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Indigo bērni, Patiesība par maģijas atnākšanu?
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:12
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Reiz kādā avīzē lasīju rakstu, ka visā pasaulē sāk dzimt īpatnēji mazuļi. Tiem piemītot pārdabiskas spējas jau no dzimšanas. Tie, paši to nemaz neapzinoties,prot ar prāta spēka palīdzību kustināt savas rotaļlietas, sakarsēt ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai, lidot un vēl daudz ko. Vienīgā kopīgā lieta visiem šiem dīvaiņiem ir indigo krāsa aurā. Šī krāsa ir pārmērīgā pārsvarā viņu biolaukā. Cik dīvaini! huh.gif ohmy.gif
Varbūt maģija beidzot nolēmusi atnākt arī līdz mums - parastajiem cilvēkiem?
Vai zinat ,ka arī starp mums ir šādi cilvēki? Viņi gan to neapjauš. Šādiem cilvēkaiem ir lieliska intuīcija, viņi ir jūtīgi, bieži vien gudrāki par vidusmēra cilvēku, vai apveltīti ar neparastām izskata vai rakstura iezīmēm. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Idril
iesūtīt 17.08.2004 12:17
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es domāju ka katrā no mums ir sava daļa maģijas, bet Halina kapēc tu saki parastajiem cilvēkiem! Ja nu tu esi viena no viņiem? Cilvēku fantāzija, griba un vēlme padara tos par tādiem kādi viņi ir! Bet viena lieta man ir skaidra, ja es būtu viena no viņiem es nebūt negribētu, lai to izbazarē pa visu pasauli un pa visiem žurnāliem! Manuprāt, ja tuvojas kāds maģisks apvērsums tad tas jau ir paredzēts un zināts un tur ir daudz lielāki noslēpumi nekā mēs varam iedomāties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 17.08.2004 12:47
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Jā,es ari esmu dzirdejusi par shādiem bērniem. Vinji ir Daudz gudrāki kā citi,turklāt vinji jau visu shajā pasaulē zin un vinjiem ir garlaicīgi...Es zinu gadijumus,kad vecāki nesaprot,kas ir noticis ar vinju berniem un tie wershas pie arstiem. Tacsu ārsti neko newar pierādit,(ka vinjiem ir kadas spejas) ,tapec shiem berniem tiek piedeveta slimiba-HIPERAKTIVITĀTE! Tascu patiesiba berns ir tik aktivs tadelj,ka vinjam viss sheit jau ir pazistams un liekas garlaicigs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 17.08.2004 13:07
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Ej galiigi :blink: !!! ta jau manai māsai ir tās spējas. Viņai tagad ir 5 gadi un viņa ir HIPERAKTĪVA!!!! unsure.gif Man maajaas ir citplnētietis!!!!!!!!!! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 17.08.2004 13:18
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Jā, es arī kaut ko lasīju. Tad vēl par bērniem ar zaļajām aurām. Viņi jau no mazotnes ir ļoti klusi, noslēgti. Tas nenozīmē, ka viņi būtu neattīstīti. Viekārši viņus pārāk neinteresē cilvēku sabiedrība. Vecāki jau agri ievēro, ka šie bērni labprātāk uzturās mežā vai kādā citā dabiskā vidē, kur apkārti ir augi. Lai arī nekādas redzamas pārdabiskas spējas šiem cilvēkiem pieaugot neattīstās, tomēr viņu klātbūtnē dzīvnieki un mazi bērni viegli nomierinās un kļūst pakļāvīgi. Zaļās auras cilvēki parasti kļūst par mežsargiem, dārzniekiem vai citu mierīgu ar augu pasauli saistītu profesiju pārstāvjiem. Varbūt Dabas Māte tā mums liek saprast, ka vēlas, lai cilvēki mierīgi sadzīvotu ar zaļo pasauli? Lai gan nevaru redzēt auras, man liekas, ka es dažus tādus zinu. Un jūs?

(Izklausās labi, ko? Pfft! Turpiniet ticiēt visam, kas rakstīts!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefiniene
iesūtīt 17.08.2004 13:23
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.04.04
Kur: jauka, skaista koka mājiņa, maza meža viducī



CITĀTS(Pūķene @ 17.08.2004 12:47)
Jā,es ari esmu dzirdejusi par shādiem bērniem. Vinji ir Daudz gudrāki kā citi,turklāt vinji jau visu shajā pasaulē zin un vinjiem ir garlaicīgi...Es zinu gadijumus,kad vecāki nesaprot,kas ir noticis ar vinju berniem un tie wershas pie arstiem. Tacsu ārsti neko newar pierādit,(ka vinjiem ir kadas spejas) ,tapec shiem berniem tiek piedeveta slimiba-HIPERAKTIVITĀTE! Tascu patiesiba berns ir tik aktivs tadelj,ka vinjam viss sheit jau ir pazistams un liekas garlaicigs...

NJā par šito nesen pa TV bija raidījums! Ar ļoti lielu interesi noklaisījos un nodomāju....jā nez kā tas ir būt indigo bērnam! Nez vai gribētu būt tāda visu mūžu, bet pamēģināt gribētu gan ( nu tā lai man uz mazu mirklīti ar būtu tādas spējas - redzēt auras, būt intiliģentākam par savu skolotāju utt. wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.08.2004 18:27
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Uudensviira-laikmeta-murgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 18.08.2004 09:26
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Skatijaaaaties Noladeeto ciemats?
Tieshi tas pac laughing.gif bet ta i fiuma daaaa.........

Šo rakstu rediģēja Jana!: 18.08.2004 09:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 18.08.2004 10:48
Raksts #9


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Visas tās pārdabiskās lietas varētu būt saistītas ar to cik daudz smadzenes cilvēks var izmantot, parasti cilvēki neizmanto visas smadzenes tikai kaut kādu daļu (aizmirsu cik lielu), ja nu tajā daļā ko mēs neizmantojam slēpjas spējas, piemēram, telepātiskas spējas u.tml.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.08.2004 11:50
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(saule pazare @ 17.08.2004 19:27)
Uudensviira-laikmeta-murgi

Zini, lai arī spēcīgi pateikts, es Tev pievienojos thumbsup.gif

Lai arī man nav Martina talanta tik precīzi pateikt lietas būtību, es tomēr piebildīšu, ka šitam "indigo" auras bērnu stāstam kaut kā ļoti spīd cauri teorija par to, ka visas dvēseles sēž debesīs vai kur nu tur un, jau iepriekš zinot visu savu zemes likteni, gaida, kad beidzot viņām pienāks laiks piedzimt. Nu, bet ģēniji, protams, vienmēr cenšas piedzimt par ātru! grin.gif Ideja no "Zilā putna" - bija tāda grāmata un filma arī. Ļoti veca ideja, starp citu... whistling.gif un krāsa, krāsa... zilā cerību krāsa... arī no turienes pat!
Nē, es nedomāju, ka kaut kas tāds reāli notiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.08.2004 11:04
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Cilvēku vidū ir daudz skeptiķu, taču es neteicu ,ka tā varētu būt "balta" patiesība ,jo mūsdienās cilvēks var sadomāt visādus zilus brīnumus! laughing.gif getlost.gif
Taču es ticu ,ka aiz mūsu prāta robežām atrodas kas tāds ,ko mēs nespējam saprast! smile.gif
Nestor Grem ,man arī nebūtu nekādu pretenziju būt par tādu bērnu blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 23.08.2004 10:28
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Jā.. un tad vēl dzimst bērni ar dzeltenajām aurām...pārsvarā pļāpīgi un kašķīgi, bieži kļūst par ziņu žurnālistiem ... un ar sarkanajām aurām... pavisam hiperaktīvi, taisa revolūcijas - lielā vairumā šos var novērot nēsājamies pa Rīgu ar plakātiem a'la ruki proč ot naših škol.. a par bērniem ar zilajām aurām vispār pat rakstīt negribas..
smile.gif))
Piekrītu Martinam - sancta simplicitas rullez!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
indigo-crystal
iesūtīt 30.08.2004 15:07
Raksts #13


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Par indigo bērniem un citiem bērniem ar savdabīgām spējām tiek veidota mājas lapa arī latviešu valodā.

www.geocities.com/jaunalaikmetaberni


Tajā bez pastāvīgi papildinātās informācijas latviešu valodā var atrast arī daudz linkus gan uz ārzemju weblapām par šo tēmu, gan arī linkus uz forumiem un čatiem, kur tusējas šādi bērni, jaunieši un pieaugušie no visas pasaules. Angļu valodas zināšanas gan būs nepieciešamas cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Smogs_*
iesūtīt 01.09.2004 13:52
Raksts #14





Viesi




Nu ja reiz ir runa par Indigo bērniem tad to var lasīt kau vai tajā pašā www.halexandria.org
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vejgraabsle
iesūtīt 02.09.2004 15:14
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.04



Ir taada maaciiba par kjermenja energijas centriem-chakraam
''Vainags'' atrodas virs galvas, nosaka individuaalo un universaalo, violetaa kraasa.
''Treshaa acs''atrodas starp aciim, atbild par gudriibo, psihiskaam speejaam, indigo kraasa.
''Riikle''atrodas riiklee saistas ar jaunradi, pashizteiksmi, patiesiibas mekleejumiem, zila kraasa.''Sirds'' Sirds liimenii, tachu uz kjermenja ass, nevis kreisajaa pusee, saistaas ar augstaako apzinju un miilestiibu, zalja kraasa''Saules pinums'' atrodas saules pinumaa, nosaka identitaates izjuutu, dzeltena kraasa''Sveetaa hara'' atrodas krustos, atbild par vairoshanos un veseliibu, oranzja kraasa.''Sakne'' atrodas asteskaulaa, atbild par cilveeka dziivnieciskajaam iipashiibaam, garshu, ozju, sarkana kraasa.Ja kaada no chakraam ir lielaa paarsvaraa, taa attieciigi rada atskjiriibas no vispaarpienjemtaa parastaa cilveeka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FiKi
iesūtīt 02.09.2004 15:24
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



neticu nēkādām karmiņām vai čakriņām, bet tas jau tikai mans viedoklis... sīkie vienkārši ir mutanti visas tās ķīmijas dēļ ķo mūsdienu cilvēks stūķē iekšā, sačakarējot ģenētiku. glare.gif

(vispār, stripri atgādina x-failu 9 sezonu... tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kniediite
iesūtīt 02.09.2004 21:52
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.09.04
Kur: Riiga



es atkal zinu ka shie beerni speej saskatiit cilweeku auras...speej saskatiit labus cilweekus un ne tik labus....un taapeec vinjus skolaa parasti apsmej jo vinji cilweecinjus ziimeee ar apkaart taadaam gaisminjaam - auraam...citi beerni vinjus uztwer pa nenormaaliem un apsmej.... beerni ir nezheeliigi!!!!!!
wismaz taa es nesen lasiiju kaadaa awiizee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 03.09.2004 11:40
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Baigi inčīgi! Nemaz nezināju ko tādu... huh.gif baigi jocīgi, ka var redzēt tie sīkie viskādas lietas.... es domāju, ka tas ir dīvaini, ka tādi sāk dzimt, ja nu kautkas sāk notikties ar mums? Tie ir tie bērniņi, kuri ir hiperaktīvi, un viņi drošvien ir nelaimīgi...
Baigās jau nu spējas....a kur ir teikts ka viņi redz auras vai, ka viņiem ir kautkādas vēl tur spējas? Man liekas, ka tā ir slimība. Labāk jau nu nebūt par indigo bērnu.... unsure.gif
A no viņiem kāds labums? Ir vispār kāds pieaugušai indigo, kurš ir ko tādu stāstījis? Kāda ir juška, ka ir indigo...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
K.A.I.
iesūtīt 03.09.2004 13:47
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04



Ja tu domaa indigo beernus tiem kuriem ir taadas iipashas speejas saredzeet ap cilveeku vai dziivnieku vai jebkuru dziivu buutni iipashu auru .kraasa kuras raksturo cilveeku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 07.09.2004 17:45
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Okei, bet pietiks jokot, kurš galugalā tad neredz auras? Man jau sāk acis sāpēt no tām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:42