Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? huh.gif Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Idril
iesūtīt 17.08.2004 12:12
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Nu man pirms ļoti ilga laiciņa bija šāds gadījums;
Es aizgāju gulēt un tad kaut kur pa rīta pusi es itkā piecēlos un devos cauri sienai, kas atdala mūsu dzīvokli no kaimiņu dzīvokļa, kad es paskatījos atpakaļ es redzēju sevi vēl aizvien guļam. Tad es itkā pati neapzinoties sāku virzīties cauri sienai, bet es drausmīgi pārbijos un šis sapnis, vīzija, astrālā projekcija beidzās. Es atceros kā es sevi redzēju no malas nevis kā no projekcijas stāvokļa, bet kā es skatījos uz savu astrālo projekciju es izskatījos tāda blāva un caurspīdīga. Un es pati ieskatījos savās caurspīdīgi brūnajās acīs! Sajūta bija tāda, ka es no sākuma jutu kā dodos uz sienas pusi un tād es it kā pagriezos un es biju savā ķermenī un redzēju savu projekciju tā pārlēcu no viena uz otru! Un tad es momentāli aizmigu! Tā arī nezinu vai tas bija sapnis vai realitāte. Bet godīgi sakot es ticu dažādām burvestībām un visam ar to saistītajam! Tā ka varētu būt ka tā ir taisnība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 17.08.2004 19:15
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Ko tur pierādīt, ja visi jau sen zin, un ir pierādīts, ka astrālā vide eksistē. Jā, mēs sapņojot, iespējams, astrāli attālināmies no mūsu fiziskā ķermeņa. Jā, ir bijušas tādas sajūtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 18.08.2004 11:29
Raksts #4


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu, laikam jau reizēm tāda sajūta rodas, nezinu, ko īsti tas pierāda, bet, uzskatu, ka tas patiešām ir iespējams. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 19.08.2004 11:03
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



iisti tam neticu, jo ar maniim nekas taads naw gadiijies... sawukaart ja citiem taa ir gadiijies, tad wareetu buut, ka kaut kas taads pastaaw un ir iespeejams shaads gadiijums, wispaar interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 19.08.2004 12:48
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS(Halina @ 19.08.2004 11:55)
Laimīgi ( vai nelaimīgi) ir tie ,kas to spēj sajust un saprot ,ka tas nav sapnis...

Ne viens, ne otrs. Viņi ir vienkārši cilvēki ar augstāku apziņas līmeni. Un, vispār, to var iemācīties. Vienkārši visu dienu staigā un domā "Sapņi, sapņi, šis ir sapnis, lalala" vai arī "apskaties uz rokām, apskaties uz rokām" un skaties uz rokām. Ja tu to izdarīsi sapnī (kas visdrīzāk notiks, jo sapņi veidojas pēc dienas pieredzētā), tad tu pamodīsies (sapnī) un sapratīsi, ka tas ir sapnis. Un tad ies vaļā jautrība! Nu šis ir neliels padoms, kā apmānīt zemapziņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.08.2004 13:04
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Zinātnieki gan domā, ka sapņi analizē dienas laikā uzņemto informāciju, bet viņi jau parasti domā daudz par ko... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 16.09.2004 17:35
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ha! Vai kāds ir lasījis Roberta Munro grāmatas vai redzējis pa discovery raidījumu par Munro institūta veiktajiem pētījumiem ārpusķērmeņa pieredzes sakarībā? Šie tagad jau ir izstrdādājuši īpašus ieraktsus, pat veselu sēriju, ar kuru palīdzību cilvēku var "izvilkt" dažādos attālumos no fiziskā ķermeņa.

Es pats puslīdz apzināti esmu bijis ja nemaldos tikai "punktā desmit", tas ir stāvoklis, kad ķermenis guļ, bet prāts ir nomodā, nekādas bildes arī apkārt nav. Ir tikai melns tukšums, bet tu lieliski zini, ka vari dot komandu "atvērt acis" "vai pakustināt pirkstus", t.i. pamosties. Baigi jokainā sajūta, bet prasa koncentrēšanos, jo apziņa itkā izplūst visu laiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.09.2004 13:49
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tās grāmatas ir Lativiski? huh.gif Es esmu jutusi "cauros sapņus", kad tu itkā guli, bet tajā pašā laikā, visu apzinies. Itkā Tu dzīvotu uzreiz divās realitātēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.09.2004 10:36
Raksts #10


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Halina @ 17.09.2004 13:49)
Tās grāmatas ir Lativiski? huh.gif Es esmu jutusi "cauros sapņus", kad tu itkā guli, bet tajā pašā laikā, visu apzinies. Itkā Tu dzīvotu uzreiz divās realitātēs.

Nee, praats ir pilniigi nomodaa! No sapnja to uzreiz var atshkjirt! Nekaadu "itkaa".

Taas graamatas ir krieviski, izdotas vairaakos izdevumos, izdevnieciibaa ''Sofija", ap 1999 - 2000 gadu.

"Putishestvija vne tela"
"Daljokije putishestvija"
"Poslednije putishestvije"

Pirmaa ir tapusi seshdesmitajos gados, peedeejaa - neilgi pirms Munro naaves astonjdesmito gadu beigaas. Iesaku visiem! Saliks sho to pa plauktinjiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 19.09.2004 13:33
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Pats esi devies astrālos ceļojumos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.09.2004 13:58
Raksts #12


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Boņa @ 19.09.2004 13:33)
Pats esi devies astrālos ceļojumos?

Mēs visi viņos dodamies, tikai ļoti reti kurš tos atceras pēc pamošanās! smile.gif smile.gif smile.gif

Turklāt tur ir dažādas vietas kur var iežauties. Viena no tādām vietām esot kaut kas līdzīgs skolai, kurā tālāk tikušie māca tos, kas guļ. Ko īsti viņi tur apgūst tā arī nesapratu, jo Munro pats to nepiedzīvoja, viņš tur vazājās pilnīgi apzināti :)Kautkādas elementāras lietas kas jāzina. Tur katru nakti nonākot lielākā daļa guļošo cilvēku.

Kā jau teicu, apzināti esmu bijis tai starpstāvoklī starp nomodu un miegu, kad fiziskais ķermenis guļ, bet prāts strādā perfekti. Tikai bildes nekādas nav. Žēl....smile.gif Ir tikai tāda forša tumsa.

Vienreiz likās, ka lidinos pa istabu, bet neesmu pārliecināts, vai tas nebija manu pārkairināto smadzeņu darbības efekts pārlasoties pa dienu par tiem pašiem astrālajiem ceļojumiem un pēc tam sekojošā izlāde. Visticamāk ka pēdējais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 18.11.2004 19:18
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



jaa es arii ticu tam, ka sapnjos cilveeks aizceljo uz paraleelo pasauli, dazreiz uz naakotin, taadeelj dazreiz sapnjos redz to, kas notiks(man piemeeram taa dazreiz ir). veel var aizceljot gars tad, kad cilveeks znaudzjoties nonaak transaa, taadeelj tajaa staavoklii var murminaat kaut ko bezsakaraa... vai dariit kaut ko nepakeksi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 18.11.2004 23:34
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Par šiteim saucamajiem OoBE (Out of Body Experience) klausījos ļoti interesantu raidījumu pa BBC. Īsumā atāsts tāds, ka ķirurgi, taisot sievietei mugurkaula operāciju ar daļējo narkozi, netīšām piebakstījuši kaut kādu nervu. Pēcāk sieviete stāsta, ka tajā brīdī izgājusi no sava ķermeņa un varējusi vērot operāciju no malas. Pēcāk ar tādiem pašiem rezulātiem atkārtoti eksperimenti ar citiem cilvēkim. Tajā pašā raidījumā runāja arī par indiāņu šamaņiem, kas it kā varot atstāt savu ķermeni un staigāt apkārt. Tie cilvēki, kas par OoBE pētījumu taisīja, uzskata, ka tas varētu būt līdzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 19.11.2004 06:06
Raksts #15


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Ta varetu but taisniba..jo visi par to runaaa......un ir stvoklis Somati kad cilveks(bet tas ar cilvekiem ir reti) var iekonserveties uz miljoniem gadiem......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
valery
iesūtīt 03.02.2005 22:29
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.04



Astrālā projekcija patiešām eksistē, un to jau vairākus gadsimtus pielietoja Tibeta mūki. Cilvēkiem (ne visiem) tāda iespēja tiek dota, lai viņi ieraudzītu pasauli, no citas puses, "citām" acīm. Ar mani tā ir gadījies vairākas reizes un es to prakstiski jau maku kontrolēt. Mūsu dzīvet nekas nenotiek tāpat vien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axx
iesūtīt 04.02.2005 00:10
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04



Esmu lasījis grāmatu, kur šis tas bija par astrālajiem ceļojumiem.
Grāmatas autors stāsta, ka tas ir viegli un to var ātri iemācīties jebkurš.
Pats arī esmu mēģinājis, bija tāda ļooti dīvaina sajūta it kā tu vairs nejustu savu ķermeni, bet garu, bet bija bail turpināt. sad.gif Bet tas nekas, noteikti mēģināšu vēl tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.03.2005 14:42
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu mēs visi miegā pametam savu ķernmeni un ārpus tā pavadām 1/3 sava mūža smile.gif tongue.gif Ja to varētu ātri iemācīties jebkurš, tadmēs jau visi to vien darītu kā lidinātos apkārt un nebūtu vajadzīgi nekādi sakaru līdzekļi! tongue.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 08:44
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nu, gogiigi sakot, es ticu shitajam, ko tu staastiiji par to sapnju pasauli...
Man tas liekas pat ljoti reaali... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.03.2005 15:48
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Sapņu pasaule ir viena laba lieta...ja Tu iemācies to kontrolēt, tad vari ldināties savās domās kur ivien vēlies!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:52