Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Sapņi, lucid dreams... tb tādi sapņi, kuros zini, ka sapņo...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 05:51
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Es tā apkārt paskatījos un izskatījās, ka neviens šo tēmu nav pacilājis. Kādā pavedienā tika gan pieminēta astrālā projicēšanās..., bet tā kā tas nav gluži viens un tas pats... tad... gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā. Padalieties pieredzē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
nenuil
iesūtīt 08.11.2006 18:17
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Man ir bijis tikai viens sapnis, kad es apzinos, ka es sapņoju. Vai arī divi [?]. Laikam jau divi.

Vienreiz es bēgu no kaut kādiem slepkavām, kas mani gribēja nošaut [XD] un sapratu, ka es sapņoju. Es gribēju apstāties, jo gribēju zināt, kas notiks, ja man sapnī iešaus. Taču kaut kas mani atturēja. Kājas vienkārši nesa uz priekšu un es skrēju.

Bija vēl viens sapnis, bet to es pēkšņi aizmirsu. laughing.gif

wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 10.11.2006 15:14
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Virākas reizes ir tā bijis, ka liekas, ka es iznu, kas sapnī tālāk notiks, jo spēju to ļoti labi nokontrolēt. Piem;eram, es redzu sevi un spēju likt sev aiziet aiz stūra tai mājai, kura ir priekšā, īpatnēja sajūta, tad tiešām nevar atšķirt sapni no nomoda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 26.11.2006 17:50
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Es reti attceros savus sapņus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 12.12.2006 18:13
Raksts #44


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



atkal esmu saakusi sapnjot, atceros ka tie ir tikai murgi neko vairaak..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 12.12.2006 20:10
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



jā, man ir bijuši tādi sapņi, vairākas reizes. tā ir dīvaina sajūta, jo zini, ka sapņo.. smile.gif vari darīt, ko gribi, jo sapnis taču.. jocīgi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 12.12.2006 21:25
Raksts #46


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Dīvaini...

Es kā jau normāls cilvēks, vai tieši otrādāk, arī redzu sapņus, tie mēdz būt jautrāki, sērīgāki, daži liek nodrebēt bailēs, citi vēl par to smieties vismaz nedēļu, bet, visā visumā, es vienmēr saprotu, ka tie ir sapņi. Reti kad, ja tā godīgi, neatceros vispār, ka sapnī neesmu apjēguzi, ka tas ir sapnis. Nu, tagad tādu vienu atcerējos, bet tur pie vainas bija, ka mani modināja augšā un tad lika gulēt, tā ir cita runa.
Ja runājam pa sapņu vadīšanu, tad ja es sāku viņu vadīt, tad parasti pamostos, tādēļ ļauju tiem savu gaitu, jo tie nav nemaz tik nepatīkami priekš manas apziņas. Un pieminot to, ka pirms gulēt iešanas jādomā par to, ko gribi redzēt, man ir pavisam otrādāk, ja gribu, ko redzēt sapnī, tas labāk par to nedomāt miegot ciet un vispār par to nedomāt visu vakaru, tad, iespējams, redzēšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 12.12.2006 21:34
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Tādi sapņi man bijuši vairākkārt un ļoti spilgti, sevišķi pagājušnakt. Biju Parīzē, Eifeļa tornī, atceros lielu, baltu rotaļu lāci un kādu īpašu cilvēku smile.gif Un pēc pamošanās vajadzēja vairākas minūtes, lai saprastu, kur es atrodos un kas šodien par dienu. Žēl tikai, ka apzināti sapņoju diezgan reti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 25.12.2006 18:58
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Ir bijuši tādi sapņi,tie ir kā izklaide-kā filma,kuras darbība mainās pēc tava prāta. Man nepatīk tādi sapņi,interesantāk,ja sapnis "pats domā". wink2.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 28.12.2006 22:00
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



diezgan bieži redzu tādus sapņus. viena no foršākajām reizēm, kad to piepeši apzinājos bija, kad man pakaļ dzinās bars ar kaujiniekiem (sīkumus nest.). kad to apzinājos, sapratu, ka nomirt nevaru, pat ja gribētu, tāpēc apgriezos, man rokās uzradās pāris zelta krāsas zobenu un cīņa noritēja pēc labākajām kaujas filmu tradīcijām. arī lidojot bieži man sevi ir vnk jāpiespiež un sev (arī citiem tēliem sapnī) jāiestāsta, ka sapnis ir mans un es to kontrolēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 29.12.2006 18:11
Raksts #50


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Jā, ir tā gadījies.

Bet ļoti reti, diemžēl.

Tas ir interesanti, tomēr visbiežāk es šo situāciju izmantoju, lai pamostos. Tāpēc, ka tādi sapņi, kurus sapņojot es apzinos, ka sapņoju, parasti ir ļoti bailīgi un man tos negribas turpināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 30.12.2006 22:51
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06





sapņus, par nožēlu, atceros ļoti vāji, vai vispār neatceros, tikai kādu konkrētu frāzi vai skatu.
Turpretī šos es vienmēr atceros, varbūt tāpēc, ka man tie ir jau rīta pusē. Patiesībā tā ir tāda neparasti superīga sajūta. Apziņa, ka tas nenotiek pa īstam rada pārdrošību, dažādu fantāziju īstenšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 31.12.2006 17:04
Raksts #52


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS(resella @ 23.10.2006 11:39) [snapback]1053837[/snapback]

vel interesanti ka ja pa sapnjiem man ar kadu slikti pazistamu cilveku ir bijushas labas attiecibas tad ari dzive pec kada laika mums tadas izveidojas.


Tiešām? mmm... tas būtu skaisti, jā...

CITĀTS(resella @ 23.10.2006 11:39) [snapback]1053837[/snapback]

lucid dreaming varetu pielidzinat datoram, vai tv.
manu sapnjoshanu paralelai dzivei.
protams, tad rodas jautajums ko cilveks vairak grib izklaidi vai patieis aizbegt no dzives/ silent.gif


Es lucid dreaming uztveru kā iespēju mācīties, trennēties priekš reālās dzīves... nu jā... mēģinu satikt ar vienu cilvēku wink.gif
Sapņos tas izdodas ļoti viegli..., bet dzīvē vēl... nu kaut gan es tāpatās zinu, ka viss galu galā būs perfekti smile.gif
Nesen kā reiz dīvainā kārtā bija sapnis, kurā šis konkrētais cilvēks pats uzsāka "miera sarunas", ja to tā var nosaukt wink.gif
Tas mani ļoti pārsteidza un iepriecināja, jo parasti sapņos man kaut kas ir jāuzsāk, lai šis cilvēks ar mani sāktu runāt.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 31.12.2006 17:42
Raksts #53


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



CITĀTS(Devils*Little*Sister @ 29.12.2006 18:11) [snapback]1081600[/snapback]


Tas ir interesanti, tomēr visbiežāk es šo situāciju izmantoju, lai pamostos.


arī es to izmantoju, lai pamostos. vispār neatceros, ka sapnī es apzinātos, ka sapņoju blink_a.gif man parasti ir tādi sapņi, kuros man šķiet, ka viss notiek pa īstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salomeja
iesūtīt 15.01.2007 17:10
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.06
Kur: Balvi, Balvu rajons.



biezi vien gadas, ka no riita itkaa no sapnja pamodies, un visu reaali saproti.. ir jaceljas utt , bet liekas, ka veel var pasnaust.. un biezi vien gadaas taa, ka turpinaas mans sapnis ko redzeeju pamodoties... un es atkal itkaa iemiegu... un turpinu redzet savu sapni... lidz kads mani ta reali ari pamodina...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morty
iesūtīt 15.01.2007 17:14
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.07
Kur: starp nāvēžiem



es ļoti bieži apzinos ,ka es sapņoju un dažkārt pat spēju sapņus kontrolē-tos mainīt. Dīvaini, bet ne vienmēr tā gadās...interesantāk ir vnk skatīties no kā tev šoreiz būs jāmūk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 16.01.2007 10:23
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Jaa kad biju siika nosapnjoju nereaali reaalistisku sapni, kuraa ar vecteevu staigaajaam pa daarzu muusu vasarniicaa un vecteevs teica ejam tagad ciemos pie kaiminjiem, bet mani peekshnji itkaa paarnjeema taada kaa apskaidriiba un es teicu-bet vecteev shis tachu ir tikai sapnis, un veel peec tam briiniijos par savu skaidro apzinju shaa sapnja laikaa, bet vecteevs teica ka lai es to aizmirstu un ka nevienmeer sapnis ir tikai sapnis. Diivaini diezgan ne? man liekas ka varbuut mees ar vecteevu satikaamies astraalaa un pastaigaajaamies pa muusu daarzu, jo atteels arii bija taa kaa dziivee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 20.01.2007 22:30
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Nevienmēr sapnis ir tikai sapnis... cik skaisti un patiesi vārdi! smile.gif Patiesībā tieši šo frāzi man tieši tagad vajadzēja dzirdēt.
Kkur jāpieraksta...

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 20.01.2007 22:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daaviis
iesūtīt 11.03.2008 19:35
Raksts #58


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.08



Es par sapnjiem jau sen interesejos, un es mu noskaidrjis ka savus sapjus var kontrolet. Par to visu ir aprakstits gramata Vadims Zelands Transerfings.
Saja gramata ir aprakstita sapnju nozime un ka tos kontrolet, tas ir gruti, saku no pieredzes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 22.03.2008 09:58
Raksts #59


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS
gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā. Padalieties pieredzē...

Man tādi ir gandrīz visi, es tur neko neparastu nesaskatu.

Taču daudz foršāk sapņot, kad zini, ka tas ir sapnis un vari būt nemirstīgs, levitēt, būt ļoti veikls un stiprs, u.t.t.

Citiem vārdot - uzskatu, ka ir muļķīgi sapņot, neapzinoties, ka tas ir sapnis, jo tā visus priekus palaiž garām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 22.03.2008 15:17
Raksts #60


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Latvijā ar šito lietu nodarbojas (ļoti aktīvi - ir izveidojis domubiedru grupu un tā) mans labs draugs - CannibalSmith

Ja interesē, to pašu CannibalSmith var dabūt rokā caur skype, meklējot viņa niku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:33