Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Sapņi, lucid dreams... tb tādi sapņi, kuros zini, ka sapņo...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 05:51
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Es tā apkārt paskatījos un izskatījās, ka neviens šo tēmu nav pacilājis. Kādā pavedienā tika gan pieminēta astrālā projicēšanās..., bet tā kā tas nav gluži viens un tas pats... tad... gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā. Padalieties pieredzē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Juliette
iesūtīt 25.07.2006 16:56
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Man šķiet, ka es arī kontrolēju savus sapņus. Es gan īsti nezinu, jo tas tomēr ir sapnis, bet pēdējoreiz, kad lidoju, bija domas: "Jābēg! Jālido! Kādēļ es krītu?" Taču es biju transformējusies pūcē. To es atceros. Tas sapnis bija kā īsts, bet es nezinu vai apzināts, jo to sajūtu nepazīstu. Šādi sapņi man pēdējā laikā baigi bieži rādās. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.07.2006 17:16
Raksts #22


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



nu ja... blink_a.gif jus te esat savakushies. manam baiga envy uz jums pat uzmetas, be tko tur...

vispar sapnji vienemr ir bijushi baigi interesantie prieksh manis. vienu bridi pat lika ska man sapnju pasaule ir ka otra dzive, jo es savus sapnjus nevaru kontrolet. nu parsvara nevaru, ir jau gadijumi kad sanak, ka piemeram tas raxturigasi "ei, beidziet es tachu zinu ka sapnjoju..." bet ta sbija tikai tad kad tas sapnis atkartojas...
bet ta parsvara mani sapnji tiesham ir ak otra dzive- nevienam neko nepavelesi, vari tikai domat un censties. unsure_a.gif

jocigi ka man sapnjos ir vietas un pat cilveki kuras es neemsu bijusi un neesmu redzejusi- un pat nezinu via tadas pastav- bet tas vietas atkartojas. vel citi ir mani apskaudushi apr to ka mani sapnji turpinas. es varu uztaisit partraukumus un pec tam turpinat spanjot...

par to lidoshanu- man realitate gribas lidot, tapec ari biezhi sapnjos ta paradas. bet man ir baiga problema ar vinju- ta lidoshana lai ka es centos vienme ri shausmigi lena. unsure_a.gif

lightness_flame- tas par to lekshanu... hmm, kkas riktigi dzirdets. happy.gif
pati gan es nevaru izkontrolet savu pamoshanos...


labi man anv jusu pardabisko speju, so kads man var paskaidrot kko vairak par shito lucid dream padarishanu? *zimigi skatas uz josephine... whistling.gif *
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 18:38
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



smile.gif vienmēr gatavs dalīties padomos, ja runa iet par lucid dreaming...
Tātad... Lucid dreaming ir tāds sapnis, kurā tu pilnīgi sevi apzinies, zini, ka sapņo un spēj ietekmēt sapņa gaitu. Viss sapnis šķiet tik reāls it kā tas nemaz nebūtu sapnis [prātā nāk Morfeja spriedelēšana par sapņiem no Matriksa grin.gif ]. Tādi sapņi var būt katram. uzsverot KATRAM smile.gif Galvenais ir gribēt, biški trenēties un nu nezinu... pacensties[?] lai tādi sapņi ir... Ko es saprotu ar jēdzienu pacensties... nu es nezinu vai spēšu to tā izskaidrot. Redz, ja pirms gulētiešanas vienkārši atgulsies un ļausi savām domām kaut kur tā vienkārši klīst, tad skaidrs ir viens - tu ātri aizmigsi... bet tas laikam arī viss grin.gif Ja es nepacenšos [vakarā nepiedomāju pie tā], tad no rītiem man pat grūti parastos sapņus atcerēties. Nu praktiski tas arī ir sākums ar kuru it kā būtu jāsāk, proti, jāmēģina atcerēties sapņi. Cilvēks naktī sapņo no 4 - 6 sapņiem. Ieteicams no rīta pierakstīt kaut kādas piezīmes no sapņiem. Tur var būt arī tikai atslēgas vārdi, kaut kā ta. [man gan jāatzīstas ka šajā jomā slinkoju, neesmu speciālists sapņu atcerēšanā]

Nākošā lieta, ko var darīt, lai \iespējams\ šādus sapņus dabūtu ir... nu viena tāda spīdzināšanas metode grin.gif
Tad, kad tu esi ļoti noguris, liecies gultā [it kā vēlams uz muguras, bet es nez, nekad uz muguras nevaru aizmigt] un skaties griestos [vai vienalga kur, ja neguli uz muguras]. Pēc kāda laika nevarēsi acis vairs noturēt vaļā. Mirkšķināt ir atļauts, bet vienmēr attaisi acis atkal vaļā. Ver vaļā mierīgi [jo tavs mērķis tomēr nav visu nakti šitā mocīties grin.gif ]. Ver viņas vaļā arī tad, kad zini, ka miegs ir tikai sekundes attālumā... un tad... tu nemaz nepamanīsi, kad esi aizmidzis grin.gif

Tas ir labi. Tas palīdz saglabāt... nu... eh... consciousness... nu vai latviski tas būtu kkas līdzīgs samaņai smile.gif Un tā trenējoties ir lielāk iespēja saķert tādus sapņus... bet nu tā tāda brutāla metode. Patiesībā ir jau visādi veidi... Piemēram, var ikdienā pievērst uzmanību kurpju vilkšanai, zobu tīrīšanai... vai nu kas vien ienāk prātā. Ko es domāju ar "pievērst uzmanību"? Nu, tā tu velc kurpes... nevis tā izklaudīgi... bet stipri piedomājot pie tā ka tu velc kurpes grin.gif Kāds varētu jautāt kāds tam visam sakats ar sapņiem... heh... nu atbilde pavisam vienkārša... arī šādas darbības [veiktas regulāri] palielina consciousness... nu tas tā... man liekas, ka es jau biški aizrāvos grin.gif

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 25.07.2006 18:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.07.2006 18:56
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



oh, gee, es par tam kurpem it neko nesparatu. laughing.gif

es mazliet samekelju info un diezgan lidzigi tavam penterim- http://www.ld4all.com/

uu, es gan atceros savus sapnjus- visus. nesparotu ak var neatcereties? un kad vle pasaka kavispar nesapnjo, tad nu gna gribas smieties....

esat dzirdejushi ka citiem ir tikai melnbaltie sapnji utt? shkjiet ka man nekad tads nav bijis.
un vel ka jsu parasti redzat savus sapnjus- ka filma vai ka dzive?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SunSmile
iesūtīt 25.07.2006 19:09
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06



CITĀTS(Josephine... @ 13.07.2006 06:51) [snapback]1006422[/snapback]
... gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā.


Njā, man tā ir! (Bet tas nav bieži)! Es kko sapņoju un tad saprotu, ka tas ir tikai sapnis, bet tikuntā sapņoju tālāk un piedomāju klāt... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 25.07.2006 19:37
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Dīvaini - vislabāk es no tās penteres sapratu tieši par kurpēm.

Hmm. Es pēdējā laikā sapņus neatceros ilgāk par pāris minūtēm, lai pierakstītu kaut vienu detaļu ir drausmīgi jākoncentrējas, lai neaizmirsti. Sapņi man ir krāsainu un interesanti, es nekad tajos neesmu lidojusi, reizēm dažas detaļas atkārtojas. Parasti kad pamostos es varu turpināt sapņot, bet es to nekontrolēju - varbūt tāpēc, ka maniem sapņiem īsti nav sakara ar manu personu no manas fiziskās būtības viedokļa, citreiz es vienkārši atveru acis un esmu pamodusies - nav tā, ka kaut kas sapnī jāizdara lai pamostos. Nosapņot to ko vakarā domāju arī es nevaru, bet no otras puses - ir bijis tā, ka kad jāceļās esmu nosapņojusi, kā apģērbjos un izdaru visu kas jādara un tad atnāk mamma un sāk lamāties, ka es vēl guļu un nokavēšu skolu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 20:09
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Ja esi draugos ar angļu valodu vari paklausīties padcast #010 no šejienes


btw tā ld4all laba saite... smile.gif paldies! Saimniecībā noderēs grin.gif

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 25.07.2006 20:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.07.2006 20:50
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



Es to visu noklausijos... ja nu ta sieviete spej sakaardinat. man ar ta vajag iemacities, vismaz vienreiz muzha vareshu uzlaist visu pasauli gaisa, kamer shi tur glabj katru vakaru... ko? visam jabut lidzsvara. innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 20:56
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



grin.gif grin.gif
ir labs... Tie ir tavi personīgie sapņi... tu ar viņiem vari darīt da jebko, kas ienāk prātā.... shifty_a.gif
use your imagination! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 17:38
Raksts #30


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Man parasti ir tā, ka, kad es sapņoju, es sevi nevadu un man liekas,ka viss ir īstenība uttt. Man ir sapnī visādas patīkamas un nepatīkamas situācijas, ar kurām man jātiek galā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 31.08.2006 00:00
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Tādi sapņi kā skatos ir lielai daļai no mums... pašam ar tāds ir bijis. Sapnis bija saistībā ar darbu, kur es apzinīgi veicu darba pienākumus, bet tad es izdomāju, ka var arī speciāli darit to visu ne tā ka vajag un rezultātā tas viss izvēŗtās diezgan maniakāli...smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 31.08.2006 07:12
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



CITĀTS
Tāpat var pasūtīt sapni - vienkārši, gulēt ejot jādomā par to, ko gribi redzēt un nav jāļauj sev novirzīties no šīs tēmas, bet drīzāk par to jāfantazē visādi.


esmu apzinajusies, ka sapnjoju, bet tad uzreiz momentaa uzmodos un nekas nesanaca! sad.gif bet ja taa gadaas, tad cilvekiem tas ir loti reti, es taa domaju... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~eviic~
iesūtīt 31.08.2006 09:58
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



Tā dīvaini ir gadījies tikai vienu reizi. Un arī tas bija pirms kādiem 3gadiem varbūt...
Sapņoju kkadu murgu. Pēkšņi nezin kā es sapratu, ka tas ir tikai sapnis. Gribēju atvērt acis, bet bija pagrūti. Nebija laiks celties. Sāku satraukties, ka nevaru atvērt acis, bet murgs gan turpinājās. Tad nezin kā atvēru acis un secināju, ka ir nakts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 22.10.2006 17:54
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Diemžēl man tā ir bijis tikai divas reizes. Pirmajā reizē es biju pirms gulētiešanas saspēlējies Harija Potera spēli un sapņoju, ka esmu pilī. Es staigāju apkārt un izmēģināju visas burvestības pēc kārtas un man viss sanāca. Tas bija tik forši!!! smile.gif

Otrā reize bija pirms pāris mēnešiem. Es attapos uz dambja un skatījos kā lejā plūst ūdens. Es gribēju lidot un es zināju, ka to varu. Lai gan man bija mazliet bail, es pārkāpu pāri margām un nostājos uz pašas dambja malas. Tad es aizvēru acis un pacēlu rokas sāniski ar plaukstām uz augšu. Pēc tam es pacēlos pirkstgalos un centos lidot. No sākuma nekas nesanāca, bet tad es sāku lēnām krist un tad arī lidot. Tā bija pasakaina sajūta... Manas acis jau bija vaļā, es lidoju un skatījos kā ūdens mutuļo man zem kājām un vējš sitās man sejā...


Un pats labākais ir tas, ka tu jūties tieši tā kā reālajā dzīvē, tikai tu zini, ka tas ir sapnis. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tajā pasaulē var darīt VISU! Tā ir neaprakstāma sajūta...

Šo rakstu rediģēja Snitch: 22.10.2006 17:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 22.10.2006 18:05
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



smile.gif Tieši tas man arī lucidajos sapņos patīk vislabāk. Es varu zināt, kāda ir sajūta krītot no liela augstuma, kaut gan reāli nekad, protams, neesu kritusi... un vēl visādas interesantas lietas. Viens no maniem mīļākajiem lucidajiem bija ļoti skaists. es it kā atrados savā istabā, skatījos ārā pa logu un sarunājos ar blakusstāvošu cilvēku [nezinu, kas viņš tāds bija, neredzēju], es teicu, ka esmu īpaša, dievišķa. Tad debesīs parādījās sfērisks gaismas aplis un tajā iekšā parādījās gaismas pūķis. Kad es viņu ieraudzīju, jau lidoju vuiņam pretī un sajūta bija neaprakstāma. Jā, tajā brīdī es tiešām sajutos dievišķa. Tiešām skaists sapnis bija... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 22.10.2006 21:12
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



jā-tajos sapņos tiešām vislabākais ir tas, ka tu vari sajust to , ko nekad nevarēsi sajust. un lai cik dīvaini tas neliktos, man pat šķiet, ka šīs sajūtas ko mēs izbaudām lucid dream laikā ,nu piemēram krišana no kaut kāda augstuma, ir tieši tāda pati kā patiesībā. nezinu, ar ko to lai izskaidro, bet man nudien tā šķiet.
bet galvenais ir nesākt jaukt dzīvi ar sapņiem. un nedomāt tikai par iedomu pasauli, aizmirstot realitāti. tā tas viss var nelabi beigties. realitātē tu vēl sāksi domāt kā sapņos un sastrādāsi tiešām šizo lietas!. mēģinat sevi kontrolēt un atstājat sapņus tikai kā izklaidi-ne dzīvi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 22.10.2006 21:15
Raksts #37


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Esmu gandrīz pilnīgi pārliecināta, ka sajūtas ir identiskas. Protams, man nav nekādu racionālu pierādījumu tam, bet tāda sajūta, ka es to vienkārši zinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 22.10.2006 21:28
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



tie;si tā! identiski tas pats kas mna! nu es nezinu, kā to varētu pierādīt, bet man ir tik noteikta sajūta, ka tās sajūtas vienkārši nevar būt atšķirīgas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 23.10.2006 11:15
Raksts #39


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Es vienreiz sapņoju, ka es staigāju pa māju, ar svecīti rokās, un modinu vecākus... grin.gif izrādās tā arī bija... grin.gif
Bet man ir bijis arī šāc sapnis- man visapkārt lido kaķīši uz spilventiņiem, un kaķīši ir zili, zaļi, rozā... tas bija tad, kad es biju sīkaļa... grin.gif
Tad man ir gadijies tāc sapnis, ka Līvu akvaparkā, mani centās noslīcināt... Tas bija bailīgi... unsure_a.gif
Vēl man ir bijis šāc sapnis: es skraidu pa vasaras pļavu, un maigs vējš mani sitas sejā... un tad viss melns, melns, un es kkur krītu... un tad atkal labā jaukā pļava... smile.gif

Šo rakstu rediģēja Wila: 23.10.2006 11:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.10.2006 11:39
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



QUOTE(Wila @ 23.10.2006 12:15) [snapback]1053833[/snapback]

Es vienreiz sapņoju, ka es staigāju pa māju, ar svecīti rokās, un modinu vecākus... grin.gif izrādās tā arī bija... grin.gif
Bet man ir bijis arī šāc sapnis- man visapkārt lido kaķīši uz spilventiņiem, un kaķīši ir zili, zaļi, rozā... tas bija tad, kad es biju sīkaļa... grin.gif
Tad man ir gadijies tāc sapnis, ka Līvu akvaparkā, mani centās noslīcināt... Tas bija bailīgi... unsure_a.gif
Vēl man ir bijis šāc sapnis: es skraidu pa vasaras pļavu, un maigs vējš mani sitas sejā... un tad viss melns, melns, un es kkur krītu... un tad atkal labā jaukā pļava... smile.gif

luk shadi sapnji man nekad nav bijushi. silent.gif unsure_a.gif
mna vinemer ir vnk sapnji ar realiem notikumiem, ka dizve. krutakais ko es varu izspiest no sevis ir spoki, lidoshana un lidoshana ar slotu, skaistas pilsetas un celtnes pazistaas un tai pat laika nepazistamas vietas. bet neka no ziliem kakjiem kas lido man apkart ityka es butu kkur atsitusi galvu.

spanji man radas biezhi- ja neemsu parlieku nugurusi tad katru nakti. sajuta sir tadas pashas ka dzive, un biezhi vien pamostoties tu neatcerie skas tieshi notika bet tu atceries sho sajutu.

vel interesanti ka ja pa sapnjiem man ar kadu slikti pazistamu cilveku ir bijushas labas attiecibas tad ari dzive pec kada laika mums tadas izveidojas.

bet man nav lucid dreaming. diemzhel.

manuprat, BlueberryAnima, ar lucid dreaming nevar palikt tik oljoti atkarigs ka es no saviem sapnjiem.
lucid dreaming varetu pielidzinat datoram, vai tv.
manu sapnjoshanu paralelai dzivei.
protams, tad rodas jautajums ko cilveks vairak grib izklaidi vai patieis aizbegt no dzives/ silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:12