Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai esi redzējis kādu pārdabisku būtni?
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 16:33
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Daudz esmu lasījusi un arī dzirdējusi par cilvēkiem,kas sastapušies ar pārdabiskām būtnēm.Pašai par prieku man nav nācies kaut ko tādu redzēt grin.gif .Vai esi kādu būtni,vai kaut ko tam līdzīgu redzējis....???? rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 07.12.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Reperiite
iesūtīt 31.01.2006 22:19
Raksts #41


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05



Nu moins lasu un domaaju... fiksi jaatinaas guleet jo visi aizhgaajushi guleet a es taa kaa slima buudama riit uz skolu ta neeju... baigi beiliigi palika jo es tam visam ticu... es neesmu neko redzeejusi un dzirdeejusi... es ar iisti nezinu vai gribeetu jo no baileem nojuugtos bet tai pashaa laikaa es apzinos ka tas ir tikai acu maans vai tieshaam kaada nokliidusi dveesele kura meklee mieru ta teikt... nu es saku es taadaam lietaam ticu un shkjiet gribas izpeetiit to visu bet drosmes ta nav... viss ko nepaziistu tas mani nedaudz biedee saakumaa... grin.gif

Nu varbuut vieniigaa neparastaa buutne ko liidz shim esu redzeejusi ir MareRegina grin.gif tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Reperiite: 31.01.2006 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 31.01.2006 22:44
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



*svārkos lauriņ.

ticu un esmu redzeejusi. mirshjo vecvecmaaminju *laukos* vinja bija sienā portretaa ar wisu to lakatinju ar ko winju apglabaaja unj teica lai es sho nemodinot. xD.gif bet tas 6 gados bija so.. so.. un Es negulēju . Tas nebija sapnis. silent.gif citaadaak winja nerunaatu. grin.gif

Šo rakstu rediģēja MareRegina: 31.01.2006 22:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 01.02.2006 14:46
Raksts #43


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Es esmu redzējis savu vec vecmammu, njā skats bijā dīvains. Bet es viņu tāpat mīlu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 26.02.2006 17:49
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Manaam abaam vecmammaam, kuras arii bez taa ka pashas ir visai diivainas bez visiem gadiijumiem,ir notikushi 2 visai ziimiigi notikumi:
1.)Ome nr 1 savos jauniibas gados ejot uz kleeti virs taas 1metra augstumaa redzeejusi lidinaamies oranzhu ovaalu, saakumaa notureejusi to par meenesi, bet tad sapratusi ka tas lidinaas turpat tuvumaa paarbijusies un iemetusies kleeti, peec kaada laika vinja izskreeja no kleets un neatskatiidamies aizbeega uz maajaam,diivainaa kaartaa vinja to nevienam nav staastiijusi tikai man shodien, tagad vinja pati briinaas kapeec, veel shi ome ir pieredzeejusi ugunsbumbu ielidojam pa kraasni negaisa laikaa bet tas jau ir cits staasts un vispaar zinaatniski pieraadiits...
2.)Ome nr2 savukaart taalajos padomju laikos, kad iipashi aktuala bija Nlo teema un kad Nlo bija arii visai biezhi noveerojama paraadiiba,pa savu logu rezeejusi ieraapjamies diivainu buutni, saakumaa paarbijusies, bet tad kautkaadaa veidaa buutne omi nomierinaajusi.Veelaak ome nr2 visiem satraukti staastiijusi par sho atgadiijumu un pat apgalvojusi ka cienaajusi buutni ar teju.Es devos pie omes lai noskaidrotu vai taa ir patiesiiba kaa man to bija teikusi ome nr1, kurai to bija savulaik pastaastiijusi pati ome nr2, bet ome nr 2 teica ka tas viss ir muljkjiibas un ka lai es neaizraujoties ar tamliidziigaam lietaam un vairaak domaaju par maaciibaam.Es biju viilusies bet tiesa ome nr 2 izskatiijaas taada iztruucinaata un nervoza kad to teica, taa kaa shis notikums paliek man par nosleepumu, vairaak vinjai neuzdroshinos par to vaicaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karmucis
iesūtīt 18.03.2006 21:46
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Nav iespējams precīzi noteikt.



nu varat mani uzskatiit par diivainu bet varu tekt ka jaa... (kaut gan tas ir neiespeejami)
es redzeeju spoku.. nu no saakuma jau es protams neko.. viss notiek un tad es kaut kur redzu to pashu cilveeku tikai tur teikts ka vinjsh miris tajaa un tajaa gadaa... tas bij nedaudz diivaini... un nesakiet lai es mazaak staigaaju gar kapiem!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 18.03.2006 22:09
Raksts #46


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



pati neesmu redzējusi,bet man ļoti patīk spoku stāsti,dažus palasīju,laikam šonakt negulēšu,jo domas ies tikai uz spokiem...palīgā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 18.03.2006 22:46
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Nu baac! Salasiijos te visaadus spoku staastus, tagad atkal nevareessu normaali aizmigt... unsure_a.gif
Pati par laimi neesmu neko spociigu redzeejusi, es arii negribeetu... Lai gan gribaas jau zinaat, vai pastaav NLO??? huh.gif
Labaak tomeer dziivot nezinnaa, taapat ir lloti labi... silent.gif
Bet, ja nu tomeer taadi ir?! blink_a.gif Mazie, zallie cilveecinni... blink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 18.03.2006 23:10
Raksts #48


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



reiz, kad jau pēc pusnakts gulēju savā gultā, tumsā, es skaidri dzirdēju, kā kāds šļūcinās cauri manai istabai, līdzīgi kā mans tēvs. trakums ir tas, ka tajā naktī abi mani vecāki bija pie viena vīrieša, mierinot viņu sakarā ar mātes(vai ko tādu) nāvi/bērēm. un es skaidri zināju, ka mājā neviens cits nebija...arī mana mamma ir stāstījusi līdzīgas lietas par mūsu iepriekšējo dzīvesvietu.

Šo rakstu rediģēja juura: 18.03.2006 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kas_i_tas
iesūtīt 27.03.2006 20:15
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Es pūšu ziepju burbuļus visplašajā visumā.



Nē, neesmu, un par to ārkārtīgi priecājos. cool.gif Laigan, šķiet, ka mistiskas skaņas gan ir dzirdētas (mana iztēle gan spēj būt visnotaļ dzīva un tādēļ neko tā īsti droši nevar zināt! whistling.gif )

Ir gan dzirdēti stāsti no draugiem un visādām paziņām par manītām mistiskām būtnēm, kas parasti gan ir tikai kā ēna uz sienas vai ēna ar spīdīgām malām blink_a.gif

Šo rakstu rediģēja Kas_i_tas: 27.03.2006 20:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
etna
iesūtīt 27.03.2006 20:25
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



jā, es redzēju. tas bija šausmīgi. es pamodos, piegāju pie spoguļa un ieraudzīju sevi!!! blink_a.gif
bet pa nopietnam-nē, neesmu redzējusi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 27.03.2006 20:34
Raksts #51


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu viena reize itkā ir bijusi. Tas bija vienā vasarā. Tad man bija kādi, nezinu, aptuveni 15gadi. Bijām ar brāli aizbraukuši pie omes uz laukiem. Sēdējām laukā pie akas, runājamies. Tad vienā brīdī es ar acs kaktiņu pamanīju aizskrienam nelielu tādu kā tumšu dūmaku, ēnu. Kad es pagriezos, nekā nebija. Ome tajā brīdī stāstija stāstu par velnu. Kad es viņai teicu par to, ko redzēju, viņa atbildēja, ka tas būs bijis velns, kas skrēja no akas uz dīķi(mums tur gabaliņu no mājām ir dīķis). Toreiz noticēju, tagad pārdomājot, tas laikam bija vien kāda pāri lidojoša putna ēna ... bet toreiz tā bišk baisi palika gan smile.gif

Šo rakstu rediģēja berserks: 27.03.2006 20:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 15.04.2006 16:24
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Nee...bet man ir bijusi situācija, ka pie vecmāmiņas man rādās vis vis vis vis visādi murdziņi, kas agrāk ir tur arī notikuši sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Garija
iesūtīt 15.04.2006 16:50
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.09.04



zinu ka mans tetis ir redzejis NLO uz isu bridi un es vinjam ticu, pati arii vienreiz redzeeju - tas bija tad kad guleju un bija tads agrs riits, man gulta staveeja tiesi pretii logam, paveru acis, biju vel tada miegaina un tad pa logu ara ieraudziju tadu skaistu zilu lidojosu ojektu, apaljaa formaa ar tadiem gredzeniem apkart, nu tadiem kaa saturnam vai taam planetaam kuram ir tie gredzeni apkart, vinjs bija loti skaistaa tumsi zilaa krasaa, var jau buut ka man tas pa miegam jo tas bija tikai viens mirklis kad to redzeeju bet veel tagad atceros to zilo krasu un ta formu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Garija
iesūtīt 15.04.2006 16:53
Raksts #54


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.09.04



CITĀTS(etna @ 27.03.2006 21:25) [snapback]595139[/snapback]

jā, es redzēju. tas bija šausmīgi. es pamodos, piegāju pie spoguļa un ieraudzīju sevi!!! blink_a.gif
bet pa nopietnam-nē, neesmu redzējusi. smile.gif


sitais ir labs laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 15.04.2006 17:57
Raksts #55


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu...vispaar jau vienreiz kad mana draudzene bija manos laukos tad mees taakaa redzeejaam balto daamu! Un veelaak notika kautkas *slikts! mees gaajaam pastaigaaties un nejaushi iekritaam dubljos liidz celjiem un knapi tikama aaraa unsure_a.gif



*-runaa kad redzot balto daamu tad veelaak notiek kautkas slikts,vinja taakaa par to briidinda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roze13
iesūtīt 15.04.2006 18:03
Raksts #56


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.05
Kur: Manā ideālā pasaulē!



Es nēesmu un negribu tādus redzēt! blink_a.gif unsure.gif ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 15.04.2006 21:57
Raksts #57


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Nav gadījies sastapt kādu briesmoni, mošķi vai kādu citu pārdabisku būtni. Arī nekādas dīvainas parādības un spocīgi gadījumi ar amni nav notikuši. Vienīgais gadījums, ko mazāk vai vairāk varētu pieskaitīt pie jocīgiem/spokainiem, ir šāds.

Biju veinreiz slimnīcā, un mūsu nodaļā nozuda gaisma. Māsiņa ieslēdza, bet tā atkal izslēdzās, ieslēdz, izslēdzas. Tā vairākas reizes. Notika tas diezgan pasen. Man vēl bija 6 gadi. Jāatzīst, ka biju nobijusies.

Lai gan šim gadījumam ir visai loģisks izskaidrojums - problēmas ar elektrību, kas jau iepriekš bija piemeklējušas to nodaļu. smile.gif

Vispār man nav īpaši liela vēlme satikties ar kādu pārdabisku lietu/parādību. Man patīk dzīvot tā, kā ir. smile.gif


P.S. Pink cat, kā izskatās baltā dāma? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dee
iesūtīt 13.05.2006 14:21
Raksts #58


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.05



CITĀTS(Potera_fane=) @ 26.01.2006 01:06) [snapback]547835[/snapback]

brrrrr... unsure_a.gif sabijos... negribu redzeet! negribu, un neredzeeshu!!! negribu sajukt praataa... domaajot par to vine shkjiet ka tuuliit sajukshu praata... ja veel ieraudziishu tad varat teikt man goodbye... tad es to pashu teikshu savam veselajam sapraatam...



Es itkā gribētu redzēt, bet tā patiešam var sajukt prātā....Un tad es kļūšu par savu kaimiņu...Dzīvoju blakām Trako namam....

Man brīžiem leikas ka kāds trakais varētu izmukt un ielauzties mūsu mājā blush.gif bet tad atkal man par to jārēc laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nevils
iesūtīt 13.05.2006 17:47
Raksts #59


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.06



Nēsmu redzējis, bet gribētos gan, jo tas taču būt pasakaini piedzīvot kaut ko tādu, par ko ir tik daudz aprakstīts un runāts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SALAMANDRA
iesūtīt 15.05.2006 15:27
Raksts #60


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.06
Kur: ELLE



Es esmu redzeejusi Saatanu.
un vispaar parasti jau taadas paraadiibas vairaak sjuut nekaa redz,ir jaabuut loti speeciigam Magam lai tamliidziigas enrgeetiskaas struktuuras redzeet vareetu fiziskajaa pasaulee.
Ir arii rituaali kuru ietekmee var redzeet piem-Geenijus,Deemonus.
Tachu parasti jau visi tik saka ka var to izdariit,tachu veelaak bikses pietaisa,kad nakts melnumaa izdzird kaut mazaako troksniiti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:23