Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> E.Muldašovs "Dievu pilsētas meklējumos"
U-Star
iesūtīt 24.02.2005 09:32
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: K-kur pie šūpolēm... vai uz.



Ceru, ka neatkārtojos. sad.gif Atradu pavedienu tikai par šī autora "No kā mēs esam cēlušies".

Vai kāds ir lasījis šīs grāmatas? Cik grāmatas jūs esat lasījuši?(Cik es saprotu "Dievu pilsētas meklējumos" ir izdota 3 grāmatās!) Kādi iespaidi?

Man ļo-o-oti patīk šī autora darbi. Visvairāk man ir iepatikusies 2.grāmata ("Harati zelta plāksnes")! Īstenībā visas viņa grāmatas ir ļoti labas (kaut arī esmu izlasījusi tikai divas un lasu trešo)! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 04.08.2006 14:47
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Atlēts @ 04.08.2006 15:14) [snapback]1016722[/snapback]

Mehaniku savu mūžu neesmu mācījies. Avots: tā grāmata, un gan jau, ka ne jau viņš pats izdomāja, ka tur ir 600 tonnu bluķi.
Nu un slikti, ka neesi! Tad Tevi nevarētu apmānīt ar tādām acīmredzamām aplamībām.
Negalvoju, ka neizdomāja. Gribu precīzu vietu un celtni, kur tāds bluķis ir iebūvēts. "Viens teica" - tas mani neapmierina, it īpaši, ja šis viens ir ārsts oftalmologs nevis arheologs un vēstures speciālists. Un arī ne fiziķis.
CITĀTS
Bez tam enciklopēdijā bija rakstīts, ka "uzskata, ka pirmaīdas ir cēluši...". Nav tehniski neatrisināms? Ir gan. Ēģiptieši bija tik gudri, ja? Visu saprata, kas un kā?
Nezinu, kuru enciklopēdiju Tu esi lasījis, bet visās, ko es esmu lasījusi, par to, ka ēģiptieši ir piramīdu cēlāji, neviens nešaubās.
Protams, ka saprata! Tu ko - domā, ka ēģiptieši bija dumjāki par mums? blink_a.gif Jau akmens laikmeta cilvēki bija gandrīz tikpat gudri kā mēs, kur nu vēl ēģiptieši, kas pat nemaz nav pirmā lielā civilizācija Zemes vēsturē.
CITĀTS
Es moš esmu dzirdējis par tiem šķidrumiem, bet nu ēģiptieši jau nu toc ņihuja par tiem nezināja
Zināja. Un kā vēl zināja. Ēģiptieši bija meistari un zināja gan ģeometriju, gan arī hidraulikas un pneimatikas pamatus. Kur tad šiem citur būtu tempļi, kuru durvis atveras, izmantojot silta gaisa izplešanās efektu?
CITĀTS
Brutālu cilvēka spēku? Tjipa visi vergi nevis bija izpumpējušies strādājot, vārgi(jo nedeva ēst), bet gan baigie kačoki? Ritentiņu mehānisms arī diez vai bija tik attīstīts...drīzāk tie ritentiņi jau pie kādām pāris tonnām izšķīstu... whistling.gif
Kādi ritentiņi! Baļķi! Veseli, cilindriski baļķi. 2,5 tonnas - tas ir sīkums ar tādiem baļķiem. Un nemaz nevajag daudz cilvēku, lai to pakustinātu. Tiešām - pamācies mehāniku un celtniecības pamatus un tad runā.

P.S. Neiesaku lamāt cilvēkus par to, ka viņi izsaka savas pamatotas domas, kas nesakrīt ar Tavējām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlēts
iesūtīt 05.08.2006 00:46
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.06
Kur: Rīga



[quote name='echo3' post='1016732' date='04.08.2006 15:37']
Nomierinies mazliet, labi?[/quote]Nē.
[quote]Mehāniku mācījies neesi, tici pilnīgi jebkam, ko tev kāds stāsta, vairāk par "kaut ko esmu par to dzirdējis" pateikt nevari - liels brīnums, ka citiem ir iebildumi?[/quote]
Kurā vietā esmu teicis, ka ticu visam, ko man stāsta? Piemēram, tev, es neticu. Un kur tu izrāvi "kaut ko esmu par to dzirdējis" vispār nezinu...
[quote]Zināja ēģiptieši gan ģeometriju, gan astronomiju, gan mehāniku - nebija viņiem nekādu problēmu ar celtniecību. Arī darbaspēks bija - ne jau vergi, bet gan zemnieki, kas, piedaloties dažādos faraona noteiktos sabiedriskos darbos, tādā veidā maksāja nodokļus. Tā bija pieņemts Ēģiptē.[/quote]
Skatos, baigais vēsturnieks esi, varbūt grāmatu uzraksti? Kā redzu, tev jau labāk zināms kas bija un kas nebija.
[quote]"Ritentiņi no pāris tonnām izšķīstu" vispār ir smieklīgs apgalvojums. Akmens bluķus pārvietoja nevis uz riteņiem, bet gan uz šļūcēm un baļķiem. Ne jau ēģiptieši vien tādā veidā kravas pārvietoja, tas nav nekas īpašs vai dīvains.[/quote]
Ne jau es izdomāju par ritentiņiem.
[quote]Tikai vienā ziņā Tev ir taisnība - to, kā nav, tiešām nevar pierādīt. Piemēram, apgalvojumu, ka ēģiptieši vairāk kā 1000 gadu laikā nu pilnīgi neko nespēja uzbūvēt savā zemē paši![/quote]
Nu tev tiešām neko nevar pierādīt.


[quote]Nu un slikti, ka neesi! Tad Tevi nevarētu apmānīt ar tādām acīmredzamām aplamībām.
Negalvoju, ka neizdomāja. Gribu precīzu vietu un celtni, kur tāds bluķis ir iebūvēts. "Viens teica" - tas mani neapmierina, it īpaši, ja šis viens ir ārsts oftalmologs nevis arheologs un vēstures speciālists. Un arī ne fiziķis.[/quote]
Nu tas ir vienkārši pyzdetc šitā pateikt! Pasaki, par ko tu strādā un tad es pateikšu, kas tu nevari būt! Tas ir tāpat kā pateikt, ka sprinteris nevar noskriet ātri 3000m. Nu un, ka viņš ir ārsts? Man liekas, ka viņš vēsturei ir veltījis pietiekami daudz laika, lai varētu par to arī spriest.
[quote]Nezinu, kuru enciklopēdiju Tu esi lasījis, bet visās, ko es esmu lasījusi, par to, ka ēģiptieši ir piramīdu cēlāji, neviens nešaubās.[/quote]
Nu nosauc kaut divas enciklopēdijas, kur tas būtu rakstīts.
[quote]Protams, ka saprata! Tu ko - domā, ka ēģiptieši bija dumjāki par mums? blink_a.gif Jau akmens laikmeta cilvēki bija gandrīz tikpat gudri kā mēs, kur nu vēl ēģiptieši, kas pat nemaz nav pirmā lielā civilizācija Zemes vēsturē.[/quote]
Tavs otrais teikumsi ir tik muļķīgs, ka es tam neticēšu un līdz ar to arī pirmo teikumu neuzskatu par patiesību, jo, kā redzu, tu pat nesaproti ko tu tur runā. "akmens laikmeta cilvēki bija gandrīz tikpat gudri kā mēs," šito tu vari stāstīt kādam sunim, varbūt viņš tev noticēs.
[quote]Zināja. Un kā vēl zināja. Ēģiptieši bija meistari un zināja gan ģeometriju, gan arī hidraulikas un pneimatikas pamatus. Kur tad šiem citur būtu tempļi, kuru durvis atveras, izmantojot silta gaisa izplešanās efektu?[/qoute]
Nu kaut kā galīgi neticās, ka viņiem būtu hidraulika un pneimatika, lai būvētu tikai piramīdas.
[quote]Kādi ritentiņi! Baļķi! Veseli, cilindriski baļķi. 2,5 tonnas - tas ir sīkums ar tādiem baļķiem. Un nemaz nevajag daudz cilvēku, lai to pakustinātu. Tiešām - pamācies mehāniku un celtniecības pamatus un tad runā.[/quote]
Atkārtošu: es neieviesu domu par ritentiņiem. Kur viņi tuksnesī rāva milzu baļķus? Tu man nesaki, ko man mācīties un kad man runāt.

[quote]P.S. Neiesaku lamāt cilvēkus par to, ka viņi izsaka savas pamatotas domas, kas nesakrīt ar Tavējām.
[/quote]
Viņš saka, ka es esot "muldašovieties", bet es neesmu. Kur tu redzi pamatojumu? Un šī domā tik tiešām nesakrīt ar manējām domām. Ļoti ceru, ka atbildēsi uz manu jautājumu, speciāli vēl atkārtošu, lai tev vieglāk uztvert un nebūtu kārtējie pārpratumi: kur tu redzi pamatojumu, tam apgalvojumam?!!?!?


kaut kas nav riktīgi ar citēšanu, bet domāju, ka kas gribēs, sapratīs.

Šo rakstu rediģēja Atlēts: 05.08.2006 00:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.08.2006 13:29
Raksts #23


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Iesaku šo diskusiju neturpināt - tas ir pilnīgs bezjēdzīgs offtopiks, kur uz pamatotiem, pie tam vispārzināmiem iebildumiem tiek atbildēts "bet es neticu!" līmenī. Nu, netici! Tava darišana. Patiesība tāpēc nemainīsies, pasaule neapkritīs. Pamācies vēsturi, tad varbūt arī uzzināsi, ka Ēģiptē tais laikos nemaz nebija tuksnesis, kokus ieveda no Libānas, utt. nez, kurā klasē to māca? Kādā ceturtajā? sestajā? Zināšanu, pamatzināšanu tev par maz, lai pamatoti strīdētos un atspēkotu to, ko citi Tev saka! Un nekādi nevar kādu pārliecināt par kaut ko, ja pamatojumam izmanto grāmatu, kuru tas otrs apšauba. Jāizmanto kāds cits avots.

Enciklopēdijas un vārdnīcas? Bet lūdzu! "The english illustrated dictionary", "Enciklopēdiskā vārdnīca", piemēram. Neskaitot mācību grāmatas un grāmatas, kurās ir runa par Ēģipti un piramīdām. Starp citu, Tās, kas atrodas Centrālamerikā un D-Amerikā, arī sauc par piramīdām. Vēl viena lieta - Ēgiptes piramīdas ir celtas laikaposmā starp 2800-1700 p.m.ē. Tās, kas ir Amerikā - pirmajā m.ē. gadu tūkstotī. Neredzu iemeslu, kāpēc parādās kaut kādi 10000 gadi.

Par akmens laikmeta cilvēku prāta spējām un to pētīšanu, ir rakstīts pēdējā Ilustrētajā Zinātnē. Var, protams, atrast arī riktīgi zinātniskās publikācijas par šo tēmu, bet es šaubos, vai tās ir interesanti lasīt. Tāpēc es atkārtošu Tavus paša vārdus, tikai attiecībā uz tevi pašu - "jo, kā redzu, tu pat nesaproti ko tu tur runā. šito tu vari stāstīt kādam sunim, varbūt viņš tev noticēs." Kā patīk, ja pavērš teikumu pret pašu? Jauki, ko?

CITĀTS
Viņš saka, ka es esot "muldašovieties", bet es neesmu. Kur tu redzi pamatojumu? Un šī domā tik tiešām nesakrīt ar manējām domām. Ļoti ceru, ka atbildēsi uz manu jautājumu, speciāli vēl atkārtošu, lai tev vieglāk uztvert un nebūtu kārtējie pārpratumi: kur tu redzi pamatojumu, tam apgalvojumam?!!?!?
Izlasi iepriekš, ko viņš saka. Toties tas, ko tu teici, gan nepārprotami nav taisnība. Tā ir lamāšanās.
Starp citu - spriežot pēc tā, cik ļoti Tu tici tam, ko Muldašovs sarakstījis, gandrīz jebkurš var kļūdīties un Tevi tā nosaukt. Ļoti uzprasās.

Un vēlreiz - ja vēlies, lai Tev notic, dod kaut kādu pamatojumu, kādu pierādījumu, kādu avotu, ko palasīt. Bet - ne apgalvojumus no šīs pašas grāmatas, jo tie, kas runā pretī, šo grāmatu apšauba, tā viņiem nav neapstrīdama. Tāpat tomēr, lūdzu, neapvaino cilvēkus tikai tāpēc, ka pats kaut ko nezini, bet viņi Tev to pasaka acīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 07.08.2006 09:12
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



A) Muldašovieši - Tas bija vispārinājums saistībā ar VISIEM šajā pavedienā līdz tam iesūtītajiem rakstiem - "" o, jā baigi ticami, es domāju ka viņam ir taisnība" u.t.t. tas nebija apvainojums tev personīgi, un tas vispār nebija apvainojums tev, ja tu to tā uztver, bet lūdzu. Es izteicu savas domas sev ierastā veidā - ar milzīgu devu cinisma.

Piedod, bet man ir bijusi darīšana i ar tādām apvienībām kā laija, jaunā paaudze, scientologi u.c zvēri un zinu viņu fanātismu. Viņi savas idejas cenšas pierādīt ar demagoģiju - pierādi to ko ir pierādījuši jau n-tie cilvēki pirms tevis. Tā kā lielākā daļa oponentu nav speci pilnīgi visā, tad atrod vienu vārdu un tad to arī izķidā, pierādot, ka tas nav pareizs. Galu galā, ja viens apgalvojums sastāda kļūdainu/ nepierādāmu faktu, tad viss pasaules zināšanu grozs ir pupu mizas. Piedod tā ir demagoģija. Ja cilvēks nāk klajā ar faktiem par to, ka nekādas evolūcijas nav bijis izmantojot viltotas fosīlijas, vai arī nepareizi interpretē datus (ja visi cilvēki kas 1883 gadā ēda gurķus ir miruši, tad 1883 gādā visi gurķi bija radioaktīvi), tad tā nav patiesības meklēšana tā ir viltus salava. Ir grūti atbildēt uz vispārīgiem, teju vai filozofiskiem jautājumiem, jo pierādījumu nav nevienai no ierakumu pusēm. Uzvar tie, kuriem ir ticamāka un darbotiesspējīgāka teorija. Pagaidām mikroviļņu krāsnis strādā, bet spoku mednieki joprojām ir un paliek šarlatāni.

B ) vārds riteņi - var tikt aizstāts ar ļoti daudz ko - lodītēm, baļķiem, gumijas riepām, liektām virsmām. Izber sauju zirņu uz grīdas un uzliec paplāti uz šiem zirņiem, redzēsi, ka var sakraut ļoti daudz virsū un pastumt, izmanto citu materiālu - tā ir izdoma. Es neminēju nevienu mehānikas novirziena tehnisko nosaukumu.

C) neticība "seno cilvēku prāta spējām" - žēl un pat ļoti, jo cilvēka madzenes ir tādas, kādas nu tās ir - viss ko tās jebkad spēs izgudrot bija jau senajiem cilvēkiem. Tālvadības pulti var aizstāt ar koka nūju - tā tik un tā būs tālvadība. Viņiem bija vēl grūtāk nekā mūsdienās, bet viņu risinājumi vēl ģeniālāki. Iesaku aiziet mežā bez neviena "jauno laiku priekšmeta" un izdzīvot. Tehniski, tev tas ir neiespējami.

Šo rakstu rediģēja birokraac: 07.08.2006 09:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BIMBOMS
iesūtīt 21.08.2006 22:06
Raksts #25


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.06



CITĀTS(U-Star @ 24.02.2005 09:32) [snapback]363247[/snapback]

Ceru, ka neatkārtojos. sad.gif Atradu pavedienu tikai par šī autora "No kā mēs esam cēlušies".

Vai kāds ir lasījis šīs grāmatas? Cik grāmatas jūs esat lasījuši?(Cik es saprotu "Dievu pilsētas meklējumos" ir izdota 3 grāmatās!) Kādi iespaidi?

Man ļo-o-oti patīk šī autora darbi. Visvairāk man ir iepatikusies 2.grāmata ("Harati zelta plāksnes")! Īstenībā visas viņa grāmatas ir ļoti labas (kaut arī esmu izlasījusi tikai divas un lasu trešo)! grin.gif

Es teiksu taa Muldasovs ir atkaartojis daudzas manas teoriijas un man bija baigais shoks kad lasot vinja graamattu daudzkur manas unn vinja domas sakrita. Vinja 1. graamata paraaada to ka cilveeks kursh pilniigi nav saaistiits ne ar religijas zinaatneem un ne ar geologiju un vispaar zinaatni par zemi speej izdomaat ko taadu ko citi zinaatnieki kas ir specializeeti tajaas jomaas kuras ir vajadziiigas Muldasovam izdomaat nespeej.
2.graamata tas vispaar bija kaut kas fantastisks un es ja godiigi veeleetos braukt pa to marsrutu ko gaaja Muldasovs. Vinja otrajaa graamataa ir jau tieshi pieraadiiijumi kuri apgaaaziiis jebkura skeptikja domas.
3. PIEDOTIET NEESMU VEEL IZLASIIJIS

CITĀTS(Roviela @ 05.08.2006 13:29) [snapback]1017040[/snapback]

Iesaku šo diskusiju neturpināt - tas ir pilnīgs bezjēdzīgs offtopiks, kur uz pamatotiem, pie tam vispārzināmiem iebildumiem tiek atbildēts "bet es neticu!" līmenī. Nu, netici! Tava darišana. Patiesība tāpēc nemainīsies, pasaule neapkritīs. Pamācies vēsturi, tad varbūt arī uzzināsi, ka Ēģiptē tais laikos nemaz nebija tuksnesis, kokus ieveda no Libānas, utt. nez, kurā klasē to māca? Kādā ceturtajā? sestajā? Zināšanu, pamatzināšanu tev par maz, lai pamatoti strīdētos un atspēkotu to, ko citi Tev saka! Un nekādi nevar kādu pārliecināt par kaut ko, ja pamatojumam izmanto grāmatu, kuru tas otrs apšauba. Jāizmanto kāds cits avots.

Enciklopēdijas un vārdnīcas? Bet lūdzu! "The english illustrated dictionary", "Enciklopēdiskā vārdnīca", piemēram. Neskaitot mācību grāmatas un grāmatas, kurās ir runa par Ēģipti un piramīdām. Starp citu, Tās, kas atrodas Centrālamerikā un D-Amerikā, arī sauc par piramīdām. Vēl viena lieta - Ēgiptes piramīdas ir celtas laikaposmā starp 2800-1700 p.m.ē. Tās, kas ir Amerikā - pirmajā m.ē. gadu tūkstotī. Neredzu iemeslu, kāpēc parādās kaut kādi 10000 gadi.

Par akmens laikmeta cilvēku prāta spējām un to pētīšanu, ir rakstīts pēdējā Ilustrētajā Zinātnē. Var, protams, atrast arī riktīgi zinātniskās publikācijas par šo tēmu, bet es šaubos, vai tās ir interesanti lasīt. Tāpēc es atkārtošu Tavus paša vārdus, tikai attiecībā uz tevi pašu - "jo, kā redzu, tu pat nesaproti ko tu tur runā. šito tu vari stāstīt kādam sunim, varbūt viņš tev noticēs." Kā patīk, ja pavērš teikumu pret pašu? Jauki, ko?

Izlasi iepriekš, ko viņš saka. Toties tas, ko tu teici, gan nepārprotami nav taisnība. Tā ir lamāšanās.
Starp citu - spriežot pēc tā, cik ļoti Tu tici tam, ko Muldašovs sarakstījis, gandrīz jebkurš var kļūdīties un Tevi tā nosaukt. Ļoti uzprasās.

Un vēlreiz - ja vēlies, lai Tev notic, dod kaut kādu pamatojumu, kādu pierādījumu, kādu avotu, ko palasīt. Bet - ne apgalvojumus no šīs pašas grāmatas, jo tie, kas runā pretī, šo grāmatu apšauba, tā viņiem nav neapstrīdama. Tāpat tomēr, lūdzu, neapvaino cilvēkus tikai tāpēc, ka pats kaut ko nezini, bet viņi Tev to pasaka acīs.

Roviela tu laikam neseko itin nekam jaunajam kas ir atklāts. Ir jau simtiem pierādijumu pret darvina teoriju un pret teoriju kas saka ka Ēģiptē piramiiidas ir celtas 5000 g. atpakaļ. Un ja tu esi lasījusi E.Muldašovu tad tur jau bij sakarības starp visām piramidam pasauē. Jā maybe tas ir kaut kas nereāls. Bet man šķiet ka pierādījumi ir pietiekami stipri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 22.08.2006 07:52
Raksts #26


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(BIMBOMS @ 21.08.2006 23:06) [snapback]1025378[/snapback]
Roviela tu laikam neseko itin nekam jaunajam kas ir atklāts. Ir jau simtiem pierādijumu pret darvina teoriju un pret teoriju kas saka ka Ēģiptē piramiiidas ir celtas 5000 g. atpakaļ. Un ja tu esi lasījusi E.Muldašovu tad tur jau bij sakarības starp visām piramidam pasauē. Jā maybe tas ir kaut kas nereāls. Bet man šķiet ka pierādījumi ir pietiekami stipri.
Uz šiem jautājumiem vari neatbildēt, bet:
1) Esi lasījis Darvina "Sugu izcelšanos" ("On the Origin of Species by Means of Natural Selection, or the Preservation of Favoured Races in the Struggle for Life" (1859))? Kāda, tavuprāt, ir Darvina teorija 1859.gadā?
2) Un kā tā ir attīstījusies mūsdienās? Kas tajā mainījies pusotra gadsimta laikā?

Uz šo jautājumu gan tā kā gribētos atbildi dzirdēt - "Ir jau simtiem pierādijumu" - Kam? Ir bijušas nopietnas teorijas par to, ka zemeslode ir plakana un balstās uz 3 vaļiem... Zemeslode ir apaļa, bet mēs dzīvojam tajā iekšā, nevis ārpusē... Un vispār, neviena cita bez MANIS pasaulē nav - viss notiek MANĀ galvā! (Ē..., iespējams, ka MAN nemaz nav galvas? blink_a.gif laughing.gif )

Konkrētāk - iedod, lūdzu, kādu adresīti, kādu grāmatas nosaukumu (ne Muldašovu, ne Dēnikenu, un uz viņiem arī neatsaucas), kurā būtu tie 100+ pierādījumi kaut vai Ēģiptes piramīdu mistiskajai izcelsmei. Kaut vai tikai tam.

CITĀTS
Jā maybe tas ir kaut kas nereāls.

Precīzi!

P.S. Es arī uzdrošinos apgalvot, ka Tev nav pietiekošu zināšanu par lietām, par kurām Tu izsaki apgalvojumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.08.2006 08:01
Raksts #27


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(BIMBOMS @ 21.08.2006 23:06) [snapback]1025378[/snapback]
Roviela tu laikam neseko itin nekam jaunajam kas ir atklāts. Ir jau simtiem pierādijumu pret darvina teoriju un pret teoriju kas saka ka Ēģiptē piramiiidas ir celtas 5000 g. atpakaļ. Un ja tu esi lasījusi E.Muldašovu tad tur jau bij sakarības starp visām piramidam pasauē. Jā maybe tas ir kaut kas nereāls. Bet man šķiet ka pierādījumi ir pietiekami stipri.
Es teiktu, ka nevajag palikt smieklīgam smile.gif Un ieteiktu lasīt zinātniskus rakstus nevis pseidozinātniskus. Tad arī zinātu, ka Darvina teorija tieši tāda kāda tā toreiz tika radīta, sen jau vairs nav galvenā. Aktuāla ir cita, krietni labota un papildināta evolūcijas teorija. Otrs - es pilnīgi neko nesaku par Darvina teoriju. Ja Tu to spēj izlasīt manā teiktajā, tad es Tev ieteiktu nerunāt skaļi pašam ar sevi.
Vēlos redzēt šos simtus un tūkstošus pierādījumu. Nevis noticēt, ka tie kaut kur esot. tongue.gif Maz ko tu saki, ka ir? Ja nu nav? Nu, uz priekšu! Tikai neatsaucies uz Muldašovu, kurš neko nejēdz no ēģiptoloģijas, bet uz kādu autoritāti - speciālistu ēģiptologu.
Nav nekādu sakarību starp visām piramīdām pasaulē. Blēņas. Jeb, lūdzu, esi tik laipns uz uzraksti kāda ir šī sakarība. Tā, skaidri un gaiši. Bet VISĀM piramīdām.
Man nešķiet, ka pierādījumi būtu pietiekami stipri. Pārbaudot pašam, visticamāk atkal izrādīsies tas pats, kas ar Bermudu trijstūri. Tas būtu - čiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.08.2006 08:40
Raksts #28


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Roviela @ 22.08.2006 09:01) [snapback]1025451[/snapback]

Nav nekādu sakarību starp visām piramīdām pasaulē. Blēņas. Jeb, lūdzu, esi tik laipns uz uzraksti kāda ir šī sakarība. Tā, skaidri un gaiši. Bet VISĀM piramīdām.


Viņām ir sakarība - fakts, ka šīs formas kaut attāli ir līdzīgas ģeometriskajai piramīdai. Un vienai daļai ar to arī pietiek. Es pagaidām esmu izlasījusi tikai pusi no Muldašova "Dievu pilsētas meklējumiem", bet tur skaidri ir redzams tas, ka cilvēks redz to, ko grib. Viena lieta, ko viņš ir aizmirsis - klints erodē, bet diez vai pieaug klāt. To es domāju tieši formu meklējumos. Tas, ka ārēji viss ir skaisti, vēl nenozīmē, ka tas tiešām ir kāda roku (domu?) darbs. Pie tam formas tur ir tik dažādas, ka visas pat par piramīdām nosaukt nevar. Un kurš kaut kādā veidā pierāda, ka laimīgā akmens namā ir tukšums, ka pazemē tur ir telpas? Vai varbūt tālāk grāmatā tas ir? (tad atvainojos) Un saspiestā laika efekts, varbūt tāds tiešām ir - nejūtos kompetenta apšaubīt, bet ļoti labi zinu, ka tad, kad cenšamies kaut ko sajust, mēs tiešām nespējam koncentrēties uz neko citu. Tā ir savā ziņā pašsuģestija. Katrā ziņā man šajā grāmatā pietrūka neapstrīdamu faktu. Bet kā nedaudz fantastiska literatūra nervu spriedzes noņemšanai - kāpēc ne. Mums taču katram gribās kaut kam ticēt, kaut kam netveramam un nedaudz par sarežģītu mūsu saprašanai. Un kāpēc lai Dievu pilsēta būtu sliktāka par citām tik pat fantastiskām teorijām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 22.08.2006 09:07
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



1. Tagadiņās izmanto sintētisko evolūcijas teoriju, kuras pamatā ir sugu izcelšanās teorijas un klasiskās ģenētikas sintēze, tad tam visam piesintezēja klāt molekulāro ģenētiku, populāciju ģenātiku ... un ir sanākusi 3.sintēzes ģenētikas paaudze, kura paredz gan pēkšņas, nozīmīgas mutācijas gan dabīgo izlasi, pamatojoties uz mikroevolūciju (populāciju evolūciju) un makroevolūciju (jaunu taksonu izveidi). Lai ko nu arī neteiktu šīs teorijas ir izstrādātas un pārliecinošas. Darvina laikā nebija to zināšanu, kādas ir tagad, bet viņam bija domājoša galva. Viņš nebūt nebija vienīgais, kas tanī pat laikā nonāca pie tiem pašiem secinājumiem.

2. Esmu lasījis fantastisko pierādījumus ar kādiem nāk klajā šīs raudzes "zinātnieki", tie bieži vien ir viltoti. Kaut vai stāsts, ka pīļknābis un eihidna ir dzīvi pierādījumi, ka nekādas evolūcijas nav, jo pīļknābis ir - putna un zīdītāja - krustojums un pārejas forma!!! Piedodiet, nu tas nepārliecina. Par fosīlijām - kā tādā gadījumā interpretēsiet viņas jūs?

3. izkausās, ka muldašovs ir fantastisks "ezotēriskās sintēzes" paraugs, tagadiņās, jau viņš mēģina pierādīt, ka kreacionistiem ir taisnība par to, ka pasaule ir 7 tūkstošus gadus veca! Pierādītiet, ka 6 miljardus cilvēku var radīt 2 indivīdi, iekļaujot visu ģenētisko daudzveidību, 280 paaudzēs (vidēji 100 gados 4 paaudzes)! Matemātiski tas nav iespējams.

4. Par piramīdām - uzcelt torni ir daudz grūtāk, kā pakāpienviedīgu struktūru, kurai piedevām nevajag jumtu. Asi priekšmeti, bieži vien taisni, spici, pacelti debesīs ir raksturīgi pilnīgi visām mitoloģijām ar auglības rituāliem. Ir tāds fantastiks skaidrojums, ka rūķīšu, kukluksklana, masonu cepures uzkrāj kosmikso enerģiju, bet varbūt tādu ir vieglāk nēsāt, kā dihotomisku brīnumu? Un kāpēc rituāli notiek pa apli kaut kam? Nu varbūt tāpēc, ka tā nevar aizklīst prom no ciemata? Padejojām un pietiek, kāpēc lieki staigāt? Vienkārši cilvēks dienvidamerikā un ēģiptē ir un paliek cilvēks, tāpēc viņiem paralēli iešāvās prātā vienas un tās pašas idejas, par visai ērtu celtniecības veidu, tikai - ēģiptē tās bija kapenes, kamēr actekiem - tempļi.

5. Mini kādu no šīm savām teorijām! Kādu, kurai pamatā nebūtu ģipša un moderno celtniecības materiālu "mākslinieka" rokudarbs, bet īsti mākslas priekšmeti, fosīlijas, kosmosa kuģi, fotogrāfijas ... u.c. pierādījumi

Varu ieteikt vienu jauku mājaslapu ar bildītēm, kur protams vis kas attēlots ir " īsts " - fosiilijas

Šo rakstu rediģēja birokraac: 22.08.2006 09:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.08.2006 09:20
Raksts #30


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(birokraac @ 22.08.2006 10:07) [snapback]1025469[/snapback]

Un kāpēc rituāli notiek pa apli kaut kam? Nu varbūt tāpēc, ka tā nevar aizklīst prom no ciemata? Padejojām un pietiek, kāpēc lieki staigāt?

Vienkārši perfekti pateikts! smile.gif Pilnīgi piekrītu. Daudz kam tādam ir tik vienkāršs loģisks izskaidrojums, ko tik pat labi var iedomāties Ēģiptē, Austrālijā vai Amerikā. Cilvēks, kas dzīvo ciešā saistībā ar dabu, ikdienas procesiem, tos ir optimizējis tik tālu, ka mūsdienu cilvēks, kas ir iedziļinājies interneta plašumos, augstākajā matemātikā u.c. sāk par tiem brīnīties un meklē tik pat gudrus un augstus izskaidrojumus. Bet, ja paskatās no praktiskās puses, viss sanāk loģiski un vienkārši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 30.08.2006 23:59
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Atlanti lemūrieši un tie pārējie viedie kustoņi izklausās diezgan kārdinoši, bet man liekas, ka tas vīrietis ir tāds bišķiņ murgotājs. Viņš raksta kaut ko riņķī apkārt un lasot pat nevar iebraukt kurā mirklī viņš no kaut kurienes nez kurienes izrauj kaut kādu nez kādu teoriju un pēc tam pierāda ar desmit citām apmurgošanām. vienīgais, kas visā grāmatā šķita jauks, bija tā pati monumentu sistēma un krievu mūžam nepārejošā kņudoņa par amerikāņiem kā visa ļaunuma, izlaidības un 9999996999333363636 sakni.
varbūt viņa rakstītais man būtu lasāms vienkāršāk un ar mazāku aizkaitinājumu, ja viņš visur nemēģinātu iestūķēt to savus blakusuzskatus par vis kaut kādām citām ar visiem tiem nabaga pirmcilvēkiem nesaistītām lietām, un, ja viņš visus baltos caurumus un acīm redzamos savārstījumus savās teorijās nepaskairdotu kā "un tas nav pierādāms, es jau nezinu, vai tā ir, bet to jau zina tikai Dievs".

lasījis gan esmu tikai seno cilvēku traģisko vēstījumu, gan jau, ka izlasīšu vēl ko, gribas paskatīties šambalas fočenes happy.gif

lasot tieši biju stounhedžā un, ja godīgi, man arī galīgi neaiziet kādā sakarā tiem cēlājiem to vajadzēja darīt. kaut kāds interesantums jau tajā slēpjas. bet vai tāds.

Šo rakstu rediģēja hram: 31.08.2006 00:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 31.08.2007 12:34
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tas ko hram teica par savārstījumu bija pilnīgi precīzi. nenormāli nobesī šitas veids. ja viņš ir zinātnieks viņam vajadzētu mācēt uzrakstīt stukturētu darbu bez liekvārdības.
tā kā literāri tā grāmata ir VNK neciešama!!!
esu lasījusi tikai pirmo bet pēc pēdējā posta saprotu ka nākmā ir vēl sviestaināka
tomēr man gribētos zināt ko saka citi gudri cilvēki- ko saka teiksim Buiķis.
autors min ka citi zinātnieki Krievijā esot izteikušies pozitīvi- KO tad viņi ir teikuši un KAS viņi ir.
un vai viņš TIEŠĀM ir runājis ar visām tām lamām un vai tiešām viņas (lol- viņi) ir teikuši to ko viņš saka un vai tās lamas ir izlasījušas to grāmatu
redzu viņā baigi daudz kļūdu un tā- un pietrūkst info par pašu galveno "acu" teoriju.

nu kopumā man liekas ka ir baigais bulšits
vienīgais ko gribētos zināt- vai tiešām ir tā ka ar mūsdienu metodēm ir neiespējami uzcelt Eģiptes piramīdu kopijas
kāds zin atbildi? Pamatotu protams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 05.11.2008 13:58
Raksts #33


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Mēģināju lasīt šo konkrēto grāmatu taču aptuveni vidū pametu, jo nespēju tālāk palasīt.

Taču, ko varu pateikt - autora dīvainās teorijas ir tik pat dīvainas kā citu autoru teorijas. Un tos visus vienbo fakst, ka viņu apgalvoto nevar ne pierādīt, ne arī apgāzt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.11.2008 17:05
Raksts #34


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Ja pati pirmā Muldaševa grāmata pat bija lasāma, tad pārējās jau bija gatavais murgs (jau pirmā beigās vilka uz šizi). Iesaku Antimuldaševu palasīt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
armando
iesūtīt 05.12.2008 13:40
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.08



CITĀTS(Mattiass @ 05.11.2008 17:05) *
Ja pati pirmā Muldaševa grāmata pat bija lasāma, tad pārējās jau bija gatavais murgs (jau pirmā beigās vilka uz šizi). Iesaku Antimuldaševu palasīt. smile.gif

Pilnībā piekrītu.Taču tiem, kuri tic šiem olultajiem murgiem,iesaku padomāt kaut vai par laiku - kas var būt kopējs Ēģiptes piramīdām (3500 gadu pirms mūsu ēras), Meksikas Saules piramīdai (8. - 10. gs. mūsu ērā, vikingu laiks Eiropā) un Lieldienu salas statujām (ap 15.gs. ,Kolumbs atklāj Ameriku) Vienīgi tas, ka visi šie objekti ir lieli un no akmens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 06.12.2008 01:28
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(armando @ 05.12.2008 13:40) *
Pilnībā piekrītu.Taču tiem, kuri tic šiem olultajiem murgiem,iesaku padomāt kaut vai par laiku - kas var būt kopējs Ēģiptes piramīdām (3500 gadu pirms mūsu ēras), Meksikas Saules piramīdai (8. - 10. gs. mūsu ērā, vikingu laiks Eiropā) un Lieldienu salas statujām (ap 15.gs. ,Kolumbs atklāj Ameriku) Vienīgi tas, ka visi šie objekti ir lieli un no akmens.


nu, dievs un laika cikliskā ritējuma viedais kods visu nostāda savās vietās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 06.12.2008 04:53
Raksts #37


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Lai nu kā. Īpaši man patika daļa, kurā viņš centās apgalvot, ka tas, ka no kaut kā līdz kaut kam ir 666 km, kaut ko nozīmējot (vai vēl labāk — 6666, ko viņš nez kāpēc uzskatīja kā vēl ļaunāku). Nu, padomā, kāda sakritība. Tā ir sagadīšanās, ka mēs lietojam decimālo skaitīšanas sistēmu, un, pat ja var rakāties starp mātes dabas vai senatnes civilizāciju, vienalga, radītajiem objektiem un cilvēka desmit pirkstiem, no kuriem, visticamāk, šī decimālā sistēma arī tika pieņemta, tad kilometri jau ir smieklu vērti — jo kā SI sistēmas mērvienība tie pieņemti salīdzinoši nesen, un agrāk attālumus mērīja citādi (BTW, arī mūsdienās mēra arī citādi, tas, ka Muldaševam tuvāki ir kilometri, neko nemaina). Tātad — tieši decimālā sistēma, tieši kilometri… jebkādā citādā veidā izsakot, skaitļi būs pilnīgi citādi. Un tas ir tikai viens no piemēriem. Sviesta bija daudz un dikti.

Īpaši tev, Anton Ego — un kāds gan viedajam cikliskajam ritējumam un tamlīdzīgām lietām sakars ar cilvēku pašreizējo zinātni un Muldaševa murgiem? laughing.gif
Tas, protams, drīzāk tāds retorisks jautājums.

smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
armando
iesūtīt 07.12.2008 13:35
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.08



Gribētu pateikt pāris vārdu par pašu Muldaševu. Viņš ir baškīrs (tiem, kuri teiks "vienalga krievs"paskaidroju - baškīri ir tjurku tauta un musulmaņi), medicīnas zinātņu doktors, profesors, akadēmiķis un tā tālāk.Visi šie sasniegumi ir medicīnas jomā, okultisms ir viņa vaļasprieks,tāpēc nevajadzētu to uztvert pārāk nopietni. Pievērsiet uzmanību - okultie secinājumi autoram parasti rodas pēc diezgan pamatīgas vodkas baudīšanas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fidgy
iesūtīt 09.01.2009 22:37
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.09
Kur: Mājās



Jā kautgan šī tēma mani interesēja man bija grūti lasīt un tā arī nepabeidzu pirmo grāmatu nezinu laikam traucēja tā runāšana ne pa tēmu bet šķita ļoti interesanti par tām alām un piramīdām gribēju pat paņemt globusu un pārliecināties laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maarts
iesūtīt 11.04.2013 22:48
Raksts #40


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.11.09
Kur: Tavā kumodē
Gardēdis



Hahahahaha, ja mana Ōme šo diskusiju lasītu, viņa visus te nosistu ar muld ašova eksemplāriem par Patiesības zaimošanu grin.gif
Ir cilvēki, kas šitādām muļķībām tic , pērk tādu literatūru.... :|
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:10