Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Trīs maģiskie akmeņi", Flāvija Bižora
eyedam
iesūtīt 23.10.2003 22:57
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Sveiki! smile.gif

Ir iznākusi jauna grāmata (Jāņa Rozes izdevniecībā laikam): Trīs maģiskie akmeņi.

Anotācija sākas ar vārdiem "Aizmirstiet Poteru"...

To ir sarakstījusi 13 gadu veca francūziete, tāpēc es to negribēju pirkt. Trīspadsmitgadīgs tomēr paliek trīspadsmitgadīgs. Fantāzija jau darbojas, bet tā labi to salikt kopā un uzrakstīt... Nu, nezinu.

Vai kāds to ir lasījis un var pastāstīt? Tā arī skaitās fantastika, cik es saprotu.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
DarkJedi
iesūtīt 22.12.2005 01:53
Raksts #61


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



To slimas meiteņu sapņu iepīšanu rakstniece noteikti saskatījusies no holivudas bērnu filmām. Tur ir redzama visai bieža parādība, ka ir kaut kāds mirstoš invalīds un tad jamais sapņo par kaut kādu Meinrihu Baltzobainu Iridiādu zemē or smth. Vismaz esmu vairākas tādas filmas redzējis, tādēļ domāju, ka jamā arī no tā pašpikojusi. Jāsaka man arī šāds koncepts ne visai patīk, taču vajag savā apziņā deletēt tos ārpusfantasy pasaules mirkļus un tad jau paliek OK.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 22.12.2005 12:40
Raksts #62


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



tik tiešām tādi akmeņi neaistās Hariju Poteru, kam visā pasualē ir milzumdaudz fanu... bet tā kā tjaā grāmatas aizmugurē rakstīts man liekas ka tas ir diezgan noželojami. lai tikai labāk pirktu tādu grāmatu. ar HP nevar salīdzināt. varbūt par Artēmiju Faulu ir labāka,bet es nezinu... tongue.gif

Šo rakstu rediģēja **Kittie**: 22.12.2005 12:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 22.12.2005 12:43
Raksts #63


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Man šķiet ka laikam to grāmatu nepirktu, ja anotācijā rakstīts kaut kas tik debīls.. tongue.gif Nu nez. ermm.gif Man tagad vsp fantatstika jau pieriebusies.. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elfiite
iesūtīt 26.03.2006 14:33
Raksts #64


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Riiga:)



normaala graamata( vismaz prieks 13 gadiigas meitenes noteikti)...lai gan poters ir 100* labaaks:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 04.04.2006 20:01
Raksts #65


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Vī, jauka grāmatiņa. smile.gif Apbrīnoju autori. TIkai 13. Un bija vērts. Ļoti vērts. Varbūt tik ļoti neapbrīnotu, ja nebūtu lasījusi, kad pašai 13. Bet ļoti labi uzrakstītas. Atceros, ka ar beigām man kaut kas nepatika. Laikam ne tā dabūja to, ko vajadzēja. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 04.04.2006 20:44
Raksts #66


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nuu...nezinu ,neemsu lasiijusi tachu neizklausaas diezko forshi! Neiznu kautkaa nesaista! Arii tad ja autorei kautvai buutu 40 vienalga...Taada veida gramatas(nu vismaz spriezzot peec anotaacijas) esmu jau atlasiijusies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 11.04.2006 14:37
Raksts #67


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Diezgan murgaini bija,bet priekš 13 protams neko... huh.gif Apbrīnoju viņu par fantāziju un apraksta bagātību,bet tik daudz kas atgādina pasaku grāmatu.... wink.gif Es labāk lasu ko nopietnāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 11.04.2006 14:51
Raksts #68


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



Gramata, pati par sevi ta neko [13 gadigai meitenei tas ir daudz, galu gala to graamatu tachu nopubliceeja w00t.gif ]. Var just, ka nav tadas valodas, tadas sajuutas kaa Roulingai, bet esmu lasiijusi daudz sliktaakas, kuras raksta pieaugushie silent.gif

Man liekas, ka gramatai turpinajums nav paredzeets, bet sausmiigi vajadzeetu, jo ja reiz tur iepina slimo meiteni ar sapnjiem, tad vajadzeeja izstastiit nedaudz vairaak, vai arii vnk...turpinajumu.

CITĀTS
varbūt par Artēmiju Faulu ir labāka

nav labaka.

Es iesaku izlasiit, kaut vai tapec, lai paskatiitos ko var uzrakstiit 13 gadiga meiteni. Izdomas vinjai netrukst [spikojusi? ]. Ja ,eyedam, tev nav zel nav naudas tad noteikti izlasi.^^


Psc. Shis paviediens ir diezgan sens. laughing.gif Varbuut tu jau esi izlasiijis, vai izlemis nepirkt? nez' varbuut pastasti wink.gif

Šo rakstu rediģēja sudz_mane: 11.04.2006 14:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 03.02.2007 11:16
Raksts #69


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(Anetta @ 17.11.2003 12:49) [snapback]56717[/snapback]
Es aizvakar biju biblotēkā un tur bija šitā grāmata. Man liekas, ka tā ir labāka par, teiksim Artēmiju Faulu, tomēr ar HP salīdzināt nevar.


Kā var salīdzināt mazas meitenes murgus ar Artēmiju Faulu!!! Vai kauna nav?!! angry.gif blink_a.gif Pie AF autors ir daudz vairāk piestrādājis,izdomājot dažādus oriģinālus tēlus un notikumus,bet tā meitenīte salasījusies GP un HP sašpiko idejas visu savalverē vienā putrā. Jau pēc personāžu vārdiem (Nefrīte,Dzintare,Oonago u.c.)jau var spriest cik truls ir šis darbs. Izdzēsiet tās muļķības no manas atmiņas!!! pinch.gif

P.S.ja ir nauda,tad ikviens var izdot savu grāmatu,tāpēc viņa nav pelnijusi pat uzslavu glare.gif Esmu lasījusi labākus 13 gadnieku darbus un kuru darbi nav izdoti grāmatā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 04.02.2007 13:49
Raksts #70


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Grāmata ir labāka, nekā vairums no jums spētu uzrakstīt 13 gados, bet, par spīti visam, cauri grāmatai vijās rakstnieces dīvainā [un bērnišķīgā] pasaules uztvere. Grāmata tāda nedaudz pārspīlēta šķiet, un ideja nav no tām orģinālākajām.
Lasīt jau var, bēēēt...

Šo rakstu rediģēja Eriette: 04.02.2007 13:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 02.03.2007 22:09
Raksts #71


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Izlasit jau izlsiju, drusku par berniskigu likas. lasa_a.gif .nu gluzi ka pasaka pirms salda miedzina biggrin.gif . Manuprat, vislabakis ir tad ja tev lasot skiet, ka ta ir realitate, kaut ari vias garmata ir tikkai viena vieniga fantazija. Par so gramatu ta vis teikt nevaru sad.gif . Ar HP ne salidzinat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LC*
iesūtīt 08.03.2007 18:49
Raksts #72


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.07
Kur: kaut kur rīgas ielās



es izlasīju.ātri lasījās, tikai dažās vietās tā īsti nepatika man viņa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 16.03.2007 20:16
Raksts #73


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Man kaut kā visu laiku likās, ka tā meitene dzīvojot kaut kur, kur esot briesmīgi apstākļi ..neatceros tiesi kur.
Pirms tās grāmatas iznākšanas rādīja pa TV (to meiteni liekās tā bija viņa ,cik atceros).
Viņa it kā stāstīja to savu iedomāto stāstu savā valodā un kāds to visu pierakstīja un izdeva grāmatu.


Par grāmatu, man patika tieši tas,ka bija tik bērņišķiga un šis trauslās nianses,kuras vārbūt nepamana.
Bet vēlreiz lasīt ,es negribētu , jo man tā likās, tiešām vakara pasaciņa uz vienu vakaru.

Šo rakstu rediģēja Soleisa: 16.03.2007 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 21.07.2007 12:38
Raksts #74


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Man patika fantastiskais sižets, bet no sajūsmas saucieniem mani atturēja tie fragmenti par meiteni. Nezinu. Iespējams, ka tas tieši ir interesanti un tā. Bet tas neļāva man pilnībā aizdomāties par vienu no sižetiem. (Nerunājot, ka tie ir savstarpēji saistīti, bet tā - atsevišķi)..

Bet tā grāmata ir tīri jauka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 28.07.2007 13:52
Raksts #75


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Es to grāmatu lasīju kad man bija kādi 12 gadi un tad man likās nu ļoti cool laughing.gif
Bet tagad ja tā padomā, tad idejas liekas pārāk bērnišķīgas...

PS. Par AF noteikti nav labāka. AF ir daudz nopietnāka grāmata ar pārdomātāku sižetu.


Šo rakstu rediģēja Helēna: 28.07.2007 13:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devil Boy
iesūtīt 28.07.2007 14:31
Raksts #76


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.07
Kur: Strupa kabinetā



Pēc manām domām grāmata ir pārlieku bagātināta ar visādiem "sviestiem", un piekrītu , ka Poteram nestāv pat tuvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.08.2007 10:12
Raksts #77


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Grāmatu lasot, ir skaidrs, ka autorei ir 13 gadu, lai gan zināms talants viņai piemīt. Tomēr daudz kas liekas nereāls un neloģisks.
Bet beigas vispār bija stulbas un muļķīgas! Vairāk traģisma vajag un mazāk viss vienmēr beidzas labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 01.08.2007 10:42
Raksts #78


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Nepatīk anotācijas sākums... Laikam nelasītu.. Vismaz grāmatu nepirktu pēc anotācijas sākuma.. Lai gan es pati rakstu murgu.. Un man arī 13.. Brīnos ka Artēmiju Faulu lasīju, jo tur arī bija minēts kaut kas par Potera pārspēšanu.. Varbūt puslīdz normāla grāmata ir tie Trīs maģiskie akmeņi.. Artēmijs tomēr bij labs.. Bet to grāmatu tomēr nerakstīja 13 gadniece..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Emma
iesūtīt 01.08.2007 18:45
Raksts #79


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06



es lidz galam neizlasiju.. dazhas lietas bija vnk parak apsurdas.. un bija nedaudz garlaicigi.. nu ta aju gramata itka laba (un ja meitene to patiesham uzraxtijusi) pa ko es biki shaubos tiesham zinams talants vinjai varbut ir.. bet baigi salieliit ari negribas, jo pati es ari raxtu.. un nevaru teikt ka daudz daudz sliktak... vienigais mani parsteidz gramatas apjom (sava zinaa)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 07.08.2007 16:41
Raksts #80


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es tiešām prātoju 1)kāpēc francijā viņu izdeva 2)kāpēc tieši šī nonāca līdz latvijai 3)kurš drosmīgais izdomāja uzlikt to anotāciju- acīmredzot jau ir pietiekami daudz cilvēku kas uz tā uzķeras un ir gatavi pirkt. cilvēku ticība reklāmai nudien ir apbrīnojama un cerības sīkstums neizmērojams. ķpa- ja jau viņi tiešām tā ir uzrakstījuši- nevar taču būt ka viņi tiešām tik brutāli melotu nē nē! tur jābūt kaut kam.

nav jau runa par to cik viņa laba vai slikta- kā jau tika teikts, tādā pasā līmenī kā daudzi forumu darbi šeit un ārzemēs un daudzi protams to pārspēj- jautājums- ar kādiem paņēmieniem viņa tika aizdabūta līdz izdošanai- ar sakariem, naudu, sensācijas sacepšanu- un laimīgām zvaigznēm. Jo tas ir tas kas momentā nāk prātā un grūti būtu pierādīt pretējo. nepārsteidz saturs bet tās iznākšana- un man tiešām gribētos zināt

man patika tās grāmatas vāks. tie bronzas putni par kuriem nekas nebija teikts lol
un viņa bija viegla gan tieši gan pārnesti un viegli lasījās jo kā jau dark Jedi teica mums te nav pārākās fantasy izvēles. ja būtu tad iespējams neviens viņai pat nepaskatītos virsū. tāpēc jau arī tas izmisīgais aicinājums aizmirst poteru

bet nu man diezgan neslikts likās Nefrītes tēls. es viņu tā labi iedomājos.
mīla protams bija vnk lolīga
bet tēma par meiteņu attiecībām aizsākta neslikti
un bez šaubām es viņas vecumā rakstīju totālāko suu,d.u tā kā... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:06