Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Kas ir "spams"?
Laereth
iesūtīt 03.08.2003 23:49
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Kas ir Spam?

Vispirms – latviskais tulkojums SPAM ir „surogātpasts”, tomēr šeit lietošu vārdu Spam.

Tātad, Spam ir jebkurš raksts, kas nav nepieciešams, neattiecas uz tēmu vai ir iesūtīts, lai palielinātu individuālu rakstu skaitu.

Raksti, kas neattiecas uz tēmu – raksti, kam nav jēgas un kas nav saistīti ar pavediena tematu, tiek uzskatīti par spam. Piemēram, ja iesūtītajā rakstā ir tikai ‘smaidiņi’ vai viens vārds (‘jā’, ‘piekrītu’ u.tml.).

Raksti, kas domāti tam, lai palielinātu individuālo rakstu skaitu – raksti, kam absolūti nav jēgas un ir iesūtīti tikai tādēļ, lai palielinātu individuālo rakstu skaitu (piemēram, lai pēc iespējas ātrāk tiktu līdz 1000, 2000 utt. rakstiem). Šāda veida raksti parasti sastāv no viena vārda, izsaka domu, kas neatbilst pavediena tematam, atkārto jau iepriekš izteiktu domu. Labāk, lai ir mazāk rakstu, bet sakarīgākas domas!

Dubultie raksti – viena biedra raksti, kas seko viens otram. Ja ir aizmirsies pateikt kādu svarīgu domu jau nosūtītajā rakstā, ir jāizmanto EDIT poga. Šī ir samērā aktuāla problēma mūsu forumā. Lūdzu izmantojiet EDIT pogu!

Raksti, kas šķietami attiecas uz tēmu, bet kuriem nav jēgas - piemēram, ja pavediena temats ir "Vai kāds ir lasījis GP" un atbildes rakstā ir iesūtīts "Nē, es neesmu".

Vienmēr pārbaudi savu rakstu pirms tā iesūtīšanas:
  • Vai es esmu pareizajā foruma kategorijā?
  • Vai šāda temata pavediens jau ir iepriekš iesūtīts?
  • Vai mans raksts atbilst pavediena tematam?
Ja tu esi iesūtījis rakstu nepareizajā foruma kategorijā, tad vari to izlabot ar EDIT pogu, vai arī uzrakstīt Privāto ziņu kādam no foruma moderatoriem, lai tie tavu rakstu izdzēš. Arī gadījumā, ja tu kļūdies iesūtot pavedienu, vari rakstīt modiem, lai to izlabo/pārvieto uz tam atbilstošu vietu forumā.


Ja forumā tomēr parādās Spam, moderatoriem un administratoriem ir tiesības pēc saviem ieskatiem attiecīgos rakstus izmainīt vai izdzēst. Ja spamošana turpinās regulāri, vainīgie tiks brīdināti ar Privāto ziņu. Ja Spam netiks pārtraukts, nāksies pievienot procentus Brīdinājuma skalā.

Ja kādam ir aizdomas par Spam forumā, variet ziņot par to moderatoriem, lietojot [Ziņot] pogu vai PZ, un par attiecīgo gadījumu parūpēsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:53