Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atbrīvotāji, lūdziet par viņiem...
Idril
iesūtīt 29.10.2004 11:24
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



2000. gads Ņujorka.. Cilvēki gatavojas Milleniuma sagaidīšanai. Līdz 12. naktī ir palikušas vairs tikai 12 sekundes..
2000. gads Arizona... Pāris ar okultismu apsēsti cilvēki gatavojas rituāla izpildīšanai, lai atbrīvotu seno ļaunumu. Ir 12 sekundes pirms pusnakts.
Ņujorkā cilvēki paceļ glāzes un sveiz viens otru ar Milleniuma sagaidīšanu.
Arizonā izmantojot senus kaujas ieročus un relikvijas tiek no nebūtības atbrīvoti daudzi nešķīsteņi, kuri nepakļaujas pat atbrīvotājiem. Tie nogalina savus atbrīvotājus un izklīst pa pasauli... Bet līdz ar tiem no nekurienes izkļūst 4 maģiskas labā vienotas īpašības... Un viens maģiskā spēka akmens. Šajā naktī pasaulē nāk 5 bērni... Visiem vecāki iet bojā neilgi pēc to piedzimšanas... Visi nonāk bērnunamā... Visiem nu jau ir 18 gadi un drīz viņiem jāsatiekas un jādodas iznīcināt senie nešķīsteņi, kuri apsēduši nomaļas pilsētiņas un jau 18 gadus perina plānus, kā iegūt lielās pilsētas.

Izkļuvušie nešķīsteņi:
Drakula ar trim līgavām.. Atrodas Transilvānijā.. (1 cilvēkam)
Doktors Haidns un savu "labo"personību dēvē par Doktoru Džekilu...(ļaunais milzīgais monstrs).. Atrodas Arizonā Ankoridžā...
Goliāts... Amazones džungļi
Medūza (Sieviete, kuras skatiens pārvērš akmenī un kurai matu vietā ir čūskas).. Drupas Amazones džungļos.. Goliāts ir viņas kalps
5 Tiranozauri.. lielāki nekā savulaik bijuši un plēsīgāki... Tibetas kalni

5 bērni:
Viņi nav cilvēki un nav nešķīsteņi.. Viņi ir maģiskas būtnes.... Vēlāk viņus dēvēs par Atbrīvotājiem...
Viņu spējas:
Bērnam ar amuletu... Vadonis/e ..pareģošana... īpašas prasmes ar dažādiem ieročiem..
Pārējiem bērniem, katram pa vienai no šīm...
* zināšanas svētajos rakstos.. precīza šaušanas prasme...
*sevišķa izveicība...
*ļoti ātra skriešanas prasme...
* ļoti asa redze...

Bērniem, kuriem pie spējām ir * Tātād pārējiem 4, tie var izvēlēties + pašu izvēlētu spēju!

Pieteikšanās anketa:

Vārds:
Kas tu būsi:
Spēja ( ļaunajiem nav!):
Vecums (bērniem 18) :
Izskats (vēlama bilde) :
Bio ("bērni" var nerakstīt!) :

Ceru, ka kādam patiks! Es būšu GM un varbūt pieteikšos uz kāda tēla vietu! Tātad notikumos pārāk uz priekšu neiet bez manas atļaujas!

Pieteikšanās ATD sadaļā pavedienā Atbrīvotāji!

Šo rakstu rediģēja bruīna: 29.10.2004 11:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 72)
Sol Invictus
iesūtīt 20.11.2004 20:06
Raksts #61


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Izabella joprojām stāvēja kāpnēs un klausījās ko runā citi, viņai radās aizdomas ka minētajām spējām ir kāds sakars ar nelabumu, bet varbūt tam ir kāds sakars ar amuletu ? Viņa pievienojās pārējiem un jautāja Gabrielam: Kas tās par spējām un kā tās darbojas ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 20.11.2004 20:33
Raksts #62


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tās ir īpašas dāvanas un stāsts, kas saistīts ar tām ir visai garš...
Gabriels teica un iesāka stāstīt liesmām lkusipoguļojoties viņa acīs.
2000. gadā Ņujorkā.. Cilvēki gatavojās Milleniuma sagaidīšanai. Līdz 12. naktī ir palikušas vairs tikai 12 sekundes..
2000. gads Arizonā... Pāris ar okultismu apsēsti cilvēki gatavojas rituāla izpildīšanai, lai atbrīvotu seno ļaunumu. Ir 12 sekundes pirms pusnakts.
Ņujorkā cilvēki paceļ glāzes un sveiz viens otru ar Milleniuma sagaidīšanu.
Arizonā izmantojot senus kaujas ieročus un relikvijas tiek no nebūtības atbrīvoti daudzi nešķīsteņi, kuri nepakļaujas pat atbrīvotājiem. Tie nogalina savus atbrīvotājus un izklīst pa pasauli... Bet līdz ar tiem no nekurienes izkļūst 4 maģiskas labā vienotas īpašības... Un viens maģiskā spēka akmens. Šajā naktī pasaulē nāk 5 bērni... Visiem vecāki iet bojā neilgi pēc to piedzimšanas... Visi nonāk bērnunamā...
Visām ap šo laiku jābūt 18 gadu vecām... Vatikāns Jūs atrada un uzmanīja jūs visu jūsu mūžu, lai jums nenotiktu nekas slikts un kad esat sasniegušas šo vecumu jūs nokļuvātte pie pirmā nešķīsteņa... Aptuveni ir izskaitļotas spējas un arī uzveicamie monstri.

Gabriels noteica
Ja ir jautājumi jautājat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 20.11.2004 20:49
Raksts #63


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



-Aptuveni, aptuveni,-nomurminaaja Stey,-jums vienmeer viss ir tik aptuveni. Man shiis aptuveniibas dziivee pilniigi pietiek, paldies! Kaut ko konkreetaak par speejaam, luudzu...
Stey neveeleejaas taa runaat, bet vinja vienmeer taa runaajusi. Turklaat tieshi tobriid vinjai tika atgaadinaats beernunams. Briesmiigaakais posms vinjas dziivee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 20.11.2004 22:04
Raksts #64


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Dzeneta ar patejcigu sejas izteiksmi uzlukoja Gabrielu,kursh vinu apsedza ar segu un ,tad skhunkstot ....murminaja...
Bet vinjs ta nemedz darit.Vinjs ta nekad nedara crying.gif vinu kac izmanija...es nezinu ka...bet vinjs ta ne... vinja vel noprojam klusi,bet histeriski itka runaja ar sewi atkartoja......

Noklausiidamas Gabriela stastu vinaj tejca.... Tatad shie berni esam mes ja.... vinja apdomati tika pie sewis domaja tikaj skalji to tejca..... bet visi velas zinat,kas tas par spejam un varbut nevelcs garuma pinch.gif un ajz parax lielam emocijam vinja novelas no kresla SASODIIC

Šo rakstu rediģēja Jana!: 20.11.2004 22:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 21.11.2004 00:05
Raksts #65


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Gabriels piegāja pie Dzenetas un pacēlis viņu nolika atpakaļ dīvānā.
Leopardi ātri piemērojas apstākļiem. Haidna ar vairs kalnos nav varu saderēt, ka viņu sauca khm... romantiskas jūtas.. pret citiem kalnos mītošajiem leopardiem.
Viņš noteica un tad turpināja
Es sākšu ar izbēgušajiem nešķīteņiem un tie būtu:
Drakula ar trim līgavām.. Atrodas Transilvānijā..
Doktors Haidns un savu "labo"personību dēvē par Doktoru Džekilu.. Atrodas Arizonā Ankoridžā...
Goliāts... Amazones džungļi
Medūza....Drupas Amazones džungļos.. Goliāts ir viņas kalps
5 Tiranozauri.. lielāki nekā savulaik bijuši un plēsīgāki... Tibetas kalni
Tie ir mums uzveicamie.. neradījumi un mūsu izskaitļotās vinņu atrašanās vietas. bet spējas ir šādas:
Bērnam ar amuletu ..pareģošana... īpašas prasmes ar dažādiem ieročiem..
Pārējiem bērniem, katram pa vienai no šīm...
* zināšanas svētajos rakstos.. precīza šaušanas prasme...
*sevišķa izveicība...
*ļoti ātra skriešanas prasme...
* ļoti asa redze...
Nezinu, kurai ir, kas bet Vatikāna izskaitļotais spēju sadalījums ir šāds un Jums katrai ir paredzēts uzveicams pa vienam no šiem, tikai kurai kurš es nezinu, bet jūsu spējas ir tam pielāgotas!

Gabriels nopietni teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 21.11.2004 11:44
Raksts #66


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey pamaaja. Es laikam buutu taa, kas labi redz... Vienmeer esmu labi redzeejusi tumsaa... Meitene atcereejaas, kaa bija kliidusi pa boheemistu maaju pagalmiem kopaa ar Maiku un Elisonu, un paareejiem, un saprata, ka vinjai truuks shiis dziives...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 21.11.2004 12:20
Raksts #67


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: tu izirkojies ar manu teelu,ka ar kautkadu mikto mantinu .... huh.gif to pacel,to noliek laughing.gif nu,bet ok what eva.........


IC: eemm.....es lajkam bushu...e...nu...ar to skrieshanas prasmi,jo bernu nama visi briinijas,ka es tik atri varu paskriet un vienmer uzvarejiu visas stafetes... whistling.gif Dzeneta klusinjam tejca sakjerusi sawu potiti.
Eu....Gabriel,bet vaj tu varetu patejkt ko man darit ar potiti ,jo man vinja nezheligi saapp...nevis tikaj pacelt un nolikt mani pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 21.11.2004 12:26
Raksts #68


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tā, kas es kaut kāds šamanis vai?
Gabriels ievaicājās un izgāja no telpas. Pēc divān minūtēm viņš atgriezās kopā ar kaut kādu mūku.
Tu esi izgudrotājs lūk izgudro!
Viņš noteica, bet mūks ielēja Dženetai krūzē zāles un teica
Kad šito izdzersi tu nogulēsi desmit stunads un kad pamodīsies, tad būsi nomierinājusies un ar kāju arī viss būs kārtībā!
Viņš teica un izgāja no telpas.
Dženet, vari dzert tagad, un gan jau vēlāk tiksi informēta!
Gabriels noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 25.11.2004 20:32
Raksts #69


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Izabella īsti vairs nesaprata, kas notiek - kas vēl par spēka akmeni ? monstri - nu OK to vēl var saprast... kāpēc van Helsings teica, ka izmežģīta potīte ir sliktāka par lauztu ? viņai sāka reibt galva viss kļuva tumš ko es te vispār daru viņa nodomāja un zaudēja samaņu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 26.11.2004 16:28
Raksts #70


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Kāpēc visiem ir jāģībst?
Gabriels noprasījaun piegājis pie Izabellas pabāza viņai zem deguna ožamo sāli, ko mūks drošs paliek drošs bija atstājis uz galdiņa.
Varbūt labāk šovakar ejiet gulēt, jo kā redzu nekādas dižās sarunas mums te nesanāk.
Viņa noteica un nosēdināja Izabellu atpakaļ krēslā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 29.11.2004 19:06
Raksts #71


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: delj lajka trukuma man jatsaxas no visam lomu spelem.
Taxa manam telam janomirst. Man galigi naw lajka,jo jatsaxas vel no kadam 8LS un newaru katraj LS izdomat,ka es nomirshu taxa izdomajat kautko.vaj kac no teliem ieruaga mani kautkur bejgtu guljam or tml.
sorzzzzzz ................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 27.12.2004 15:38
Raksts #72


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Aptuveni noajutusi, ka vinjas speeja ir izveiciiba, meitene sev par izbriinu paklausiija Gabrielam un iesleedzaas istabaa. Vinja ieskatiijaas aciis savam mirushajam atspulgam. Skaista, laimiiga seja, gaishas acis un liidzena aada, melnaas shkjipsnas, kas ieraamee seju. Nekaa netruukst. Shii sveshineice tieshaam izskatiijaas pavisam citaadi kaa Stey. Vinja to nepazina. Taa nebija vinja. Meitene noveersaas un atveera aukstaa uudens kraanu. Vinja pagaidiija, kameer uudens kljuus ledaini auksts, tad nosliicinaaja tajaa savas rokas...un savu dveeseli...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 19.01.2005 20:49
Raksts #73


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Pēc LS vadītāja lūguma slēdzu šo LS
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:10