Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laimes meklētāji - ATD, D20 pasaule,
Aiva
iesūtīt 29.07.2022 10:48
Raksts #1


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Piedāvājums spēlei forumā. Tā kā pagājušo reizi piedāvājums spēlēt ar mehāniku tika no spēlētājiem noraidīts kā 'pārāk sarežģīti', tad tēli būs aprakstoši (personāžu kartes uzģenerēs, un pēc tām kauliņus mētās un darbību rezultātus paziņos GM), šobrīd plānojas viens piedzīvojums, ja pēc tam būs interese turpināt, GM ir 'milzum daudz ideju' kā turpināt. Generic Fantasy D&D Pathfinder settingā.

SPĒLĒTĀJU TĒLI

Jaunieši - pietiekami pieauguši, lai paši varētu doties meklēt kur palikt un iekārtoties pasaulē, pietiekami jauni, lai neviens vēl nebūtu 'pasaules dižāko burvju/karotāju/zagļu' top 1000' iekļuvis - un pat ne tuvu tam. Palikt mājās govij pie astes vai vecāku darbnīcā strādāt nevienam nav vēlmes. Bet pasaulē ir tik daudz vietu, ko apskatīt, un Pirātu Salu zelta kalni aicina
(mehāniski būsiet Pathfinder lvl1 characters, default race, default class - sīkāka informācija ja kāds grib palasīt, https://www.d20pfsrd.com/)

SĀKUMA LOKĀCIJA

Pilsētiņa ar ostu jūras krastā. Dzimtās mājas vai nu šajā pašā pilsētiņā, vai dienas divu gājuma attālumā, lauku fermās. Osta nav rosīga, bet pa laikam tur iegriežas kuģi, iekraut pārtiku un ūdeni, atstāt kādas preces, uzņemt vai izsēdināt kādu ceļotāju. Regulāri tur vajag matrožus vai klāja strādniekus vai abordāžas atvairītājus, par vēdera tiešu un dažiem sudrabiem tas ir transports kur vien vēlēsities (kamēr vēlēsities nokļūt tur, kur dodas kuģis). Šobrīd ostā kuģa nav, bet viens tiek gaidīts tuvākajās dienās. Pilsētiņā ir pāris krogi un var koptelpā tikt pie stūra kur izgulēties, vai arī jāmēģina pierunāt, ka kāds ielaidīs savā siena šķūnī pārgulēt.

SPĒLES DARBĪBAS

Spēlētaji apraksta, ko saka, un ko mēģina darīt. Var pat norādīt, ko darīs, ja sanāks un ja nesanāks.
GM pēc kauliņu mešanas pasaka, cik labi sanāk (vai nesanāk) tas, ko spēlētāks mēģināja darīt.

CITĀTS
Piemēram, Džeks paziņo, ka mēģinās pārlekt no viena kuģa uz otru.
Džeks zina ka ir veiklāks par vidusmēra cilvēku ( GM DEX=14, +2 bonuss) un ir trenējies (Acrobatics prasme ranks 1 +3 proficiency +2 dex)

GM ripina kauliņu 1d20+6= 19+6=25 . Pie grūtības pakāpes DC15 tas ir vairāk kā elegants lēciens pāri plaisai starp abiem kuģiem.
GM raksta, ka Džeka lēciens ir veiksmīgs, ar elegantu piezemēšanos brīvā vietā.

Toms: Sekoju Džekam.
Toms nav tik veikls, bet arī trenējies. ( GM DEX=13, +1 bonuss) (Acrobatics prasme ranks 1 +3 proficiency +1 dex)

GM ripina kauliņu 1d20+5= 9+5=14 . Pie grūtības pakāpes DC15 tas ir mazāk, nekā veiksmīgam lēcienam nepieciešams. Bet vairāk nekā DC-5 robeža, kad sākas problēmas.
GM raksta, ka Toms lec, aizķeras aiz borta un noveļas uz klāja garšļaukus.

Pirāts, kas nolēmis Tomu un Džeku sagūstīt, metas viņiem pakaļ.
Pirāts ir līdzvērtīgs abiem spēlētājiem prasmē, ( GM DEX=13, +1 bonuss) (Acrobatics prasme ranks 1 +3 proficiency +1 dex)

GM ripina kauliņu 1d20+5= 3+5=8 . Pie grūtības pakāpes DC15 tas ir daudz par maz veiksmīgam lēcienam, un pat zem DC-5 robežas.
GM ir labsirdīgs, visiem bija iespēja krītot pieķerties takelāžas atliekām, tāpēc arī pirātam ir iespēja paglābties no peldes.
reflex save - 1d20+4, DC 10, nav neiespējami, bet uz kauliņa izkrīt '1'...
GM raksta, Pirāts lec, bet neaprēķina kustību, un nesasniedz otrā kuģa klāju. Ar sašutuma pilnu brēcienu viņš pazūd lejup spraugā starp abu kuģu bortiem.


Šo rakstu rediģēja Aiva: 29.07.2022 10:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 29.07.2022 19:14
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja man nav jāripina kauliņi (un visu Pathfinder mehāniku es no galvas nespēju atcerēties. sad.gif Grāmatas ir gan, bet tur ir tā jāburas visam cauri!) tad es piedalos. Piekrītu arī, ka pilnu D&D nu nekādi nevar pārnest uz foruma spēli. Tas ir par daudz ķēpīgi, un vismaz es neko negribu rēķināt.

Mēs tur daudz pa kuģiem ņemsimies? Ja tā, tad kāds puika būtu piemērotāks, ja?
Kā notiks spēlētāju tēlu ģenerēšana? Apmēram kāda valsts tā ir? Un kādi laiki - standarta "viduslaiki" fantasy stilā? Lai var vārdus izdomāt piemērotākus. smile.gif

Ā! Un es piemirsu vienu lietu - te nekādi nesanāk sesijas veida spēlēšana. sad.gif Tāpēc pārāk sīkos gājienos piedzīvojumu saskaldīt nevajadzētu. Tas nav izturams, ja 6 sekunžu vietā ir jāgaida atbilde 2 dienas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 29.07.2022 19:31
Raksts #3


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nu, ne tikai pa kuģiem, bet ūdens tuvums nozīmē, ka peldētprasme būs svarīga.
Dzimumiem ir līdztiesība kā daudzās fantasy pasaulēs, bet sieviete uz borta ir spēcīga māņticība. Tas gan vairāk komandas, ne pasažieru gadījums...
PC zina ka 'esmu spēcīgāks kā vidusmēra' - GM zina ka STR ir 14 (vidusmēra ir 10)
PC saka - es esmu cīnītājs, vēzējos ar cirvi kā traks. GM - barbara klase.
PC saka - es esmu cīnītājs, vēzējos ar zobenu un vairogu. GM - faitera klase.
PC saka - es esmu cīnītājs, metu maģijas, mācos no grāmatām, gribu zināt visu. GM - wizard klase.

No tēla apraksta brīvā formā, iemetot to random PFSRD ģeneratorā kopā ar preferencēm -klasi, rasi vai vismaz noslīeci, iegūšu statistiku aizkadra mehānikai.

Nu, atceroties, ka ir iespējams veiksmīgi un neveiksmīgi izdarīt iecerēto, ja paredzēs variantus, tad jā, varēsim aprakstīt kaujā vairāk kā 6 sekundes. Bet jā, GM tāpat sadalīs to raundos, metieniem... Un pēc tam saliks atpakaļ garākā sērijā:

pārlēca, izmeta zobenu paklupis, saņema ar zābaku pa pirkstiem kad liecās pacelt, noturēja, iecirta pretī.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 29.07.2022 19:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.07.2022 19:43
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Sapratu, bet kāda ir pasaule? Silta, auksta, parašas kādas, kā cilvēki ģērbjas, utt.? Kā tiek pie ieročiem? Kādi ir ieroči?
Vai arī tas vēl būs?

GM to var darīt. smile.gif Spēlētajiem, vismaz foruma spēles veidā, tik sīki apraksti apniks pēc otrās lapas, ja viņiem tas būs jāraksta. Te tāda brīvāka forma prasās. Kāds apcerējums par to, kā izskaties, ko domā, lai posts nesanāk trīs vārdu garumā, teiksim - "Eju kopā ar citiem", un ne vārda vairāk, un tad jāgaida, kamēr ieposto pārējie. Varbūt gan, ka es te velti uztraucos. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 29.07.2022 20:03
Raksts #5


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Man ir jautājums par maģiju. Iespējams, ka es to gribētu, un tikpat noteikti - ka negribētu lasīt manuāļus, lai apgūtu, kāda maģija ir pieejama. Tātad - ko nozīmē lvl1 burvis?
Tāpat - reliģija? Kas ar to?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 29.07.2022 20:29
Raksts #6


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pasaule ir - Generic Fantasy.

Kas nozīmē, tradicionālā Eiropa, varbūt mazliet vairāk uz Vidusjūras kā Ziemeļjūras piekrasti.

Tehnoloģija sword and sorcery, pagaidām bez šaujampulvera, lielgabaliem un artilērijas kanonādēm, kas aizstātu abordāžas un cietokšņu aplenkumus. Garais zobens ir statusa simbols. Rapieris arī. Pilnās bruņas ir aizsardzības tehnoloģijas kalngals. Attiecīgi tik arī maksā. Vairums iztiek ar ko lētāku.

Dievi ir. Bezdievjus gluži nelikvidē kā Prečetā ar zibens spērienu un uzrakstu 'dievi ir', bet dievi ir, vismaz atbild uz priesteru lūgšanām un dod viņiem maģiju.

Burvji dalās tajos kas bur no grāmatām (wizards) un tajos kam spējas iedzimtas (sorcerers). Pirmie var iemācītes vairāk burvestību, bet uzbur tās, ko sagatavo. Otrie zina ierobežotu skaitu, bet tās ko zina, var uzburt vairāk reižu. Izsakiet vēlmes, kas ko vēlas, un piemeklēšu kādas maģijas zināsiet. Vairāk uzbrukums, aizsardzība, prāta iespaidošana? Kurš no Elementiem - uguns, aukstums, elektŗiba, skābe? Izzināšana? Izlikšanās?
1. līmenis nozīmē ka līdz Elminsteram, Reistinam un Gendalfam tālu kā līdz mēnesim.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 29.07.2022 20:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 29.07.2022 20:53
Raksts #7


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Kas ar dziedniecības prasmēm? Priesteriem, bardiem, vai arī var būt sorcerera maģija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.07.2022 08:46
Raksts #8


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Dziedniecība pamatā ir priesteriem, bet ir virkne citu klasu, kas mazliet arī pieprot - druīdi, bardi, raganas. Burvji - nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 30.07.2022 09:40
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kādas rases eksistē konkrēti šajā spēlē? Mēs taču nevaram izvēlēties spēlēt pilnīgi jebko, ne tā?
Tas ir - tajā konkrētajā ostas pilsētiņā un netālos laukos kas dzīvo? Cilvēki? Vēl kas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.07.2022 18:28
Raksts #10


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pamatrases tikai - cilvēki, rūķi, elfi, gnomi, puselfi, pusorki un halflingi. 90% cilvēku populācija, pārējie minimāli sastopami
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 31.07.2022 15:33
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu jā! Jo citādi jau var smagi iebraukt auzās. grin.gif Ar kādu drovu, piemēram.
Man pat šķiet, ka es zinu, ko es gribētu pamēģināt paspēlēt. Ceru, ka nebūšu te vienīgā, jo nez vai būtu kāda īpaša interese spēlēties ar vienu spēlētāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 31.07.2022 18:18
Raksts #12


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nē nē, iztiksim bez eksotiskām rasēm pagaidām. smile.gif Nu es ceru uz ap trim četriem spēlētājiem. Var arī vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.08.2022 16:31
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vai kāds vēl ir pieteicies?
Ja nē - tauta! Sanāk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 05.08.2022 21:38
Raksts #14


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pagaidām divi pieteikumi. pēc brīvdienam finalizēšu tēlus ar spēlētajiem un sāksim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2022 13:05
Raksts #15


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ok, gaidu no abiem spēlētājiem akceptu tēla spējām, un tad sākam. Pagaidām vēl var paspēst pamosties vēl kāds
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2022 16:56
Raksts #16


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Un jā, apkārtnē ap Skeli īsti neko interesantu pāris dienu gājiena attālumā neatradīsi, sākumā tur ir fermas un iekopti lauki, tad nocietinātas viensētas ar ganībām, un tad sākas mežs. Kurā mēdz dzīvot ne tikai vilki, bet arī pa kādam briesmonim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 08.08.2022 20:51
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Aiva, ko lai dara cilvēks, kam vispār nav ne jausmas, kādi ir oficiālie šāda veida spēles noteikumi un arī nav laika viņus lasīt?

Vai vari pavilkt tādu spēlētāju? grin.gif

Kā arī, kā plānojas tev darbi? grin.gif Cik ilgi būs brīvāks laks, ko atvēlēt spēlei? Es laikam ļoti pieķeros saviem tēliem xD.gif Grūti viņus atstāt pēc tam, kad spēle vairs nav aktuāla.

Pēc kāda laika varētu varbūt pievienoties?


Un, vai gadījumā tā echo3 puiša vārds nav "Eriks" nevis "Ēriks"? grin.gif

Šo rakstu rediģēja AliceBlack: 08.08.2022 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.08.2022 21:03
Raksts #18


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Aliceblack, šaja spēlē kā reiz mēģinu minimizēt mehāniku spēlētāja pusē, spēlētajs saka ko mēģinas, es metu kauliņus un pasaku kas sanaca.

Augusts brivaks, bet paris atbildes diena solu arī vēlāk.

Par pieķeršanos tēliem, šis konkreti viens modulis, bet ja gribēsim, var paturpināt... Pievienošanās kādu laiku būs iespējama, bet vienbri'd tai tiks pavilkta svītra, jo nevarēs vairs pievienot tēlus tāpat no zila gaisa uzrodoties

Šo rakstu rediģēja Aiva: 08.08.2022 21:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 09.08.2022 17:35
Raksts #19


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Kapteinis Fenns


Kapteiņa sieviete


Hakslijs, blondīns


Bravūrīgais jūrnieks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.08.2022 21:41
Raksts #20


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vareni zīmējumi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:27