Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatu antikvariāti
Rosie Cotton
iesūtīt 11.02.2004 21:01
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Palasījos te par grāmatu ārā mešanu utmldz. Varbūt padalieties informācijā, kur Rīgā kādi labi grāmatu antikvariāti. Es zinu Jumavas iestadījumu Vāgnera ielā un vēl vienu uz Čakenes pretim Ziedoņdārzam. Veselas bagātības. Nez kur noplauka tas, kas bija uz Tērbatas ielas. Vēl kādi atradumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 23)
Beppo
iesūtīt 26.11.2006 22:01
Raksts #21


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



"Planēta" ir labais. Var pasūtīt sev interesējošo grāmatu un pat dabūt! Man gan tas bija pēc pusgada, bet nu grāmata ar bija teju vai bibliogrāfisks retums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 29.03.2008 13:22
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



Nezināju ka Rīgā vispār normāli atrodami grāmatu antikvariāti...gribētos iegriezties! whistling.gif

Bet man jau pašai mājaas vesels antikvariāts...visvisādas enciklopēdijas...romāni..dzeja..''lāčplēši'', ''kari un mieri'' grin.gif viss, ko tik nevajag, ja vien nav slinkums meklēt.
Bet tā arī ne reizi neesmu atsaukusies uz skolas bibliotēkas aicinājumu atdot grāmatas ko nelasa. Man ir žēl atdot ermm.gif Grāmatas tomēr ir liela vērtiiba. Kad būs pašai sava māja/dzīvoklis izveidošu bibliotēkas istabu. sasistematizēšu un varēs pelnīties vecumdienās smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_iewuks_*
iesūtīt 12.09.2008 09:58
Raksts #23





Viesi




Sakiet gramatas var šajos antikvariatos ari pardot? vai tikai nopirkt? jo nu man te daudz gramatu,un nav kur likt ! kadas summas iet šīs grāmatas? smile.gif ceru uz drizu atbildi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.09.2008 10:08
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(iewuks @ 12.09.2008 10:58) *
Sakiet gramatas var šajos antikvariatos ari pardot? vai tikai nopirkt? jo nu man te daudz gramatu,un nav kur likt ! kadas summas iet šīs grāmatas? smile.gif ceru uz drizu atbildi smile.gif

Var pārdot, bet vispirms ir jāuzraksta visu pārdot gribamo grāmatu saraksts, ar kuru tad iet uz kādu no antikvariātiem, un tad viņi pateiks, ņems pārdošanai konkrēto grāmatu, vai neņems.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:30