Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nāves telpa
Daimorte
iesūtīt 07.10.2004 21:05
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Atminaties nosleepumu kambarii to istabu ar vienu arku un pliivuru kaa juus domaajat ko tur vareetu peetiit ministrija?

Luudzu vieta juusu mineejumiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 29)
xbloodyangelx
iesūtīt 11.04.2006 15:21
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



domaaju, ka vinji nepeeta kaa tur cilveekusdabuut atpakalj, un arii neviens tur nevar atgriezties... bet par tiem naavessodien vareetu padomaat smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 12.04.2006 18:07
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Bāc, nu kādi nāvessodi, kam tad domāts atprātotāju skūpsts? īsai pamācībai mīlēšanā vai?

Tā ir zinātniski pētnieciska laboratorija, kura pēt nāvi un tās izpausmes. tā kā harijs dzirdēja balsis aiz arkas, tad, iespējams, arka ir mēģinājums sazināties ar viņpasauli, jo kas gan labāk par mirušo zinās, kas ir nāve.

Tā nodaļa nav paredzēta burvju sodiem, tā ir neuzbilstamo (gudrības) nodaļa...kas pēta to kā dēļ ir vērts dzīvot - dzīvību, mīlestību, domas, nāvi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magonīte
iesūtīt 13.04.2006 18:13
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Bet vai tad ministrijai tur kaut kas obligāti jāpēta? pareģojumus taču arī neviens nepētīja. tie tur vienkārši bija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 16.04.2006 19:34
Raksts #24


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu ja neviens jau nesaka ko tur pēta tajā noslēpumu kambari.Bet zināms ir viens ka tur pēta, ko ''slepenu''.Bet man nepielec viens kapēc gan vajag izdomāt tādas lietas kā arkas.Kur cilvēks iekrītot, tas pazūd.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 04.08.2006 15:09
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



CITĀTS(Immortal @ 16.06.2005 21:34) [snapback]435689[/snapback]

Un kas notiktu, ja kāds tur ietu pētīt un piemēram apsietu ap sevi virvi un tad laistos tur iekšā, kas tad būtu tas ko izvilktu pēc tam laukā????



CITĀTS(morticia @ 18.06.2005 09:01) [snapback]436341[/snapback]

bet vispaar man lieks ka to buutu gruuti izpeetiit.. un kas vispar notiktu ja tai arkaa iebaaztu piemeeram tikai kaaju? tad taa amirtu un kljuutu nejuutiiga?? or so? huh.gif


Bļāviens, jūs man izraisīkjāt šizofrēnijas lēkmi. Man blakus stāv Siriuss ar virvi ap kāju, viņam ir caurums mugurā, no ķermeņa plūst asinis, un pie viena viņš ir līdzīgs tiem tipiem no Rouzredas...
Not here, not here...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 02.01.2007 17:16
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Vai tad kkur bija rakstiits ka Siruss tiesaam ir miris...Vilksons vnk pateica ka vina vairs nav, un tas, manupraat, sevii var ietvert daudz noziimju...
Varbuut Roulinga tik muus biedee, un varbuut beigas buus laimiigas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 02.01.2007 17:34
Raksts #27


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(morticia @ 18.06.2005 09:01) [snapback]436341[/snapback]
kas vispar notiktu ja tai arkaa iebaaztu piemeeram tikai kaaju? tad taa amirtu un kljuutu nejuutiiga?? or so? huh.gif

Nē, cik sapratu, nomirst tad, ja pilnībā ieveļas.
CITĀTS(birokraac @ 12.04.2006 18:07) [snapback]608950[/snapback]
Bāc, nu kādi nāvessodi, kam tad domāts atprātotāju skūpsts? īsai pamācībai mīlēšanā vai?

Interesanta teorija. kiss.gif
CITĀTS(Immortal @ 16.06.2005 21:34) [snapback]435689[/snapback]
Un kas notiktu, ja kāds tur ietu pētīt un piemēram apsietu ap sevi virvi un tad laistos tur iekšā, kas tad būtu tas ko izvilktu pēc tam laukā????

Tu domā, ka Roulinga par to ir aizdomājusies? Yeah, sure… it kā citu lietu, par ko domāt, nebūtu.

Bet, domāju, visticamākais, ka tad izvilktu virvi, kurā nekarātos nekas.

Bet visumā es piekrītu teorijai par to, ka tā arka ir domāta izpētei. Ja to vienkārši gribētu nobāzt tālāk no citu acīm, diez vai tā stāvētu amfiteātra vidū. Un, ja to izmantotu nāvessodiem, diez vai tā atrastos Noslēpumu nodaļā, tā nodaļa tak ir slepena, kapiš? Iespējams, kam tādam to izmantoja sensenos laikos, un tagad lieto pētniecībai.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 02.01.2007 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 11.01.2007 16:37
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Man liekas ka tas ir liidziigs pazudinaamajam skapim-tikai bez atpakalj celja.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 05.05.2007 17:44
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS
Atminaties nosleepumu kambarii to istabu ar vienu arku un pliivuru kaa juus domaajat ko tur vareetu peetiit ministrija?


tur pēta nāves noslēpumus, man liekas, ka AIZ aizkara ir kaut kas līdzīgs šķīstītavai, un tagad rodas tikai jautājums, vai no turienes var tik laukā? ministrijā neuzbilstamie tieši to mēģina noskaidrot.

Ja var tikt laukā, tad Siriusu iespējams, ka var atdzīvināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.06.2007 19:00
Raksts #30


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man liekas ka neviens neatgriežas no turienes... man liekas ka tie ir kā vārti lai nokļūtu mirušo pasaulē, bet nevar atgriesties. nomirt var arī netīšām izejot tam cauri un tādejādi ir izveidojies vēl viens veids kā nomirt!



Šo rakstu rediģēja washulis: 05.06.2007 19:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 02:46