Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Slēgtā nodaļa ( Burvestību ministrija), Teleportēšanās
Idril
iesūtīt 23.07.2004 13:38
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es ceru ka šāda pavediena vēl nav!
Es mēģinu saprast ja jau ir burvji kuri māk teleportēties kapēc viņi nevar ieteleportēties Burvestību ministrijas Slēgtajā nodaļā un uzzināt visus noslēpumus? JO loģiski domājot tur varētu būt kāds tā saucamais "šlagbaums" kas neļauj ieteleportēties ( kāda burvestība varbūt ) Bet kā tad nāvēži iekļuva Ministrijā? Viņi tak tiek meklēti! Un kapēc tad Dumidors viņus sasēja ar tādām saitēm un ar teikumu ( kāda cita teikums neatceros kura) lai viņi nevarētu aizteleportēties? UN kā galu galā tad Voldemorts ieteleportējās un aizteleportējās no Ministrijas? Un kapēc darbinieki nevar ieteleportēties Ministrijā! Un kā Ministrijā iekļuva Fo dalībnieki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
WPCP
iesūtīt 23.07.2004 14:02
Raksts #2


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 21.07.04



Par to spriest nemāku, bet katram taču ir iespēja iekļūt ministrijā. Harijs zināja, kādi cipari jāspiež, jo viņš jau bija ar Vīzlija kungu Burvestību ministrijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 23.07.2004 14:13
Raksts #3


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Bet runa jau iet par teleportēšanos Voldemorts Ministrijā ieteleportējās bet Vīzlija kungs acīmredzot to nespēja jo izmantoja telefonu! Tātad rodas jautājums kāpec daži var un daži nevar jo ir zināms ka Vīzlija kungs prot teleportēties! Un to ka telefonu Vīzlija kungs izmanto katru reizi pierāda tas ka Vīzlija kungs zināja kāda izskatās iela kur atrodas telefons un viņš vēl teica ka neesot šo ielu skatījis no šādas puses tātad parasti viņš pieteleportējās tieši pie telefona! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WPCP
iesūtīt 23.07.2004 14:32
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 21.07.04



Tieshaam, katrs var ieteleportēties, jo Vīzlija kungs teica, ka viņš nevar teleportēties uz darbu, jo jāiet ar Hariju. Tad jau tiešām var katrs ietelportēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 26.07.2004 20:10
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tur nebija rakstīts ka viņš ieteleportējās ministrijā tātad viņš iespējams pieteleportējās pie tās telefonbūdiņas! Tā ka tas vēl neatbild uz manu jautājumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 26.07.2004 23:05
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



nu nez... tiiri labs jautaaajums, vinji noteikti ieteleporteejaas, jo taa sakot pa "paraades" durviim vinji necareeja iet iekshaa... interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 27.07.2004 00:00
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Ar Malfoju (kā viņš tika iekšā) ir diezgan skaidrs jo ministrijā viņu pazīst viņš droši vien ienāca pa parādes durvīm bet pārējos nāvēžus ielaida pa sētas durvīm! Un vēl par ministrijas tēmu man radās vēl viens jautājums! kāpēc FO ir rakstīts ka Fadžs parādījās naktskreklā? Jo ja viņš dzīvo mājās tad kā viņš varēja ieteleportēties ministrijā? nu labi mēs nospriedām ka daži var bet daži nevar bet kā gan interesanti Fadžs no mājas kura iespējams atrodas patālu no ministrijas varēja dzirdēt trosni Ministrijā un ierasties? Un vai pastāv iespēja ka Fadžs Ministrijā dzīvo? Un galvenais kāpēc?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.07.2004 10:59
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Varbūt Nāvēži maskējās iedzerot mikstūru ,vai arī saluiza "šlakbaunu" ,vai arī...
Nu jā... ir daudzas iespējas ,tikai es nespēju iedomāties
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jeanne
iesūtīt 30.07.2004 12:51
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Bruīna, pašā Ministrijā ieteleportēties var, Vīzlija kungs pats taču teica, ka parasti viņš uz darbu vienkārši atteleportējoties, turklāt Harijs to vairākas reizes iepriekšējās grāmatās ir redzējis! Tu neesi īpaši vērīga! Noslēpumu Nodaļā nevar ieteleportēties parasti burvji, bet Voldemorts droši vien nāvēžus samācījis...FO locekļi droši vien ieteleportējās ministrijā un pēc tam gāja uz NN. Kas attiecas uz to, kāpēc ministrija bija tukša-kāds no nāvēžiem droši vien iebarojis viņiem miega mikstūru... Cik es atceros, Kornēlijs bija ietērpies mājas halātā! Ceru, ka neviens vairs neveidos muļķīgus pavedienus, kas radušies tikai tāpēc, ka nav kārtīgi lasīts blush.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 31.07.2004 14:30
Raksts #10


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Pirmkārt es lasīju kārtīgi bet tā vai tā paldies par atbildi! Tomēr tā liea ar teleportēšanos ir diezgan sarežģīta un tomēr kāda velna pēc Kornēlijs Ministrijā bija tērpies halātā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iceboy
iesūtīt 31.07.2004 14:38
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Man liekas, ka burvestību ministrijā var ieteleportēties un izteleportēties, bet noslēpumu nodaļā nē, jo tas pakļautu briesmām burvju sabiedrību, tāpēc noslēpumu nodaļa ir noburta līdzīgi kā Cūkkarpa!!! rolleyes_a.gif Vismaz man tā liekas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 31.07.2004 15:10
Raksts #12


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



nu jā iesējams ka ir iespējams ierobežot burvestības izmēru bet nu tiešām nezinu nezinu un kapēc fadžs bija halātā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iceboy
iesūtīt 31.07.2004 18:25
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Nu varbūt burvestību ministrijā ir kaut kāda veida signalizācija, kas brīdina ministru par ļaundarībām burvestību ministrijā, taču viņš šo ziņu saņem mājās.Tajā brīdī, kad viņš to bija saņēmis, viņš varbūt jau gulēja(burvji arī guļ!!! tongue.gif ), nu un viņam nebija laika lai pārģērbtos, tapēc viņš uzrāva sev pa virsu rītasvārkus un devās uz ministriju.Tāda ir mana versija par rītasvārkiem!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vīslis
iesūtīt 31.07.2004 21:55
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



Man liekas ka arii Viizlija kungs kad Harijs jautaaja kaa vinjsh parasti tiekot uz darbu vinja atbildeeja ka teleporteejoties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
faniite
iesūtīt 09.08.2004 12:05
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.07.04
Kur: Valmiera



Tas viss ir ljoti diivaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 10.09.2004 15:25
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



Katrā ziņā bruīna uzdeva, manuprāt, pamatotu un un interesantu jautājumu, bet, protams, lielāka daļa pārpratumu rodas, jo kautko līdz galam nesaprotam!!! Uz visiem jautājumiem nekad nevar atbildēt, bt es, piemēram, gribētu zināt, kā un kas šķiro, kurš skaitās pietiekami labs burvis, lai uz darbuteleportētos, bet kurš nē.

Šo rakstu rediģēja Mēnestiņš: 10.09.2004 15:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 10.09.2004 15:30
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



nu kaa ne kaa voldemortis ir viens no varenaakajiem burvjiem. man pat liekas ka visvarenaakais, tapeec es domaaju ka vinjsh vairaak pieprot ieteleporteeshanos burvju ministrijaa nekaa tie visi darbiniecinji. nu ceru ka saproti ko gribu ar to teikt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nixons
iesūtīt 28.09.2004 12:25
Raksts #18


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



varbuut Viizlija kungs nemaak kaut kaadas augstaakas klases teleportesanos auto brauceji arii ir sveetdiens brauceji un pieredzejusi prifinji!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 28.09.2004 17:25
Raksts #19


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Bruīna par to tele portēšanos Vīzlija kungs tak teica ka viņš parasti teleportējas uz turieni bet tā kā viņam līdzi ir Harijs viņš to nevar loģiski?? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 28.09.2004 17:32
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



tikpat labi Fadzhs no gleznaam vareeja uzzinaat, ka ministrijaa kaut kas baigs notiek...nu padomaajat tachu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 09:42