Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 128)
evija
iesūtīt 19.04.2012 18:26
Raksts #121


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 27.10.2013 23:48
Raksts #122


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



Laiks ir pagājis, un kā jau es kur minēju, īstenībā pats nekad neesmu bijsi pārāk stilīgs, taču šādas tādas tendences un vispārīgas lietas garām nepaslīd. Arī tādas, ko daudzi nemana.

Šoreiz gribu vērst uzmanību nevis uz apģērbu, bet gan uz faktu ka datorspēles ir ieguvušas daudz plašāku popularitāti nekā laikā kad sāku šo pavedienu un, ja nu joprojām nav uzskatāmas par izteikti stilīgām, tad par vispārpieņemtām gan.

Lielākais un ievērojamākais kāpums popularitātes jomā ir novērojams tieši pie sieviešu kārtas pārstāvēm, kuras agrāk šo nodarbi uztvēra par ne vien neinteresantu, bet pat izteikti sliktu nodarbi.


Milzīgu darbu ir veikuši mēdiji un reklāma, taču manuprāt viens no svarīgākajiem aspektiem ir tas, ka datorspēles "īsta vīrieša" pasaulē sāk ieņemt lomu, kura ir pielīdzināma tādām svarīgām nodarbēm kā sports, mašīnas un dzeršana. Uz ko tieši es cenšos norādīt? Uz to ka daudzas sieviešu kārtas pārstāves pat ja neaizraujas tomēr pārzina ļoti daudz un dažādas lietas par savu vīriešu hobijiem un nodarbēm. Tas palīdz iejusties apkārtējā vīriešu kompānijā un justies līdzvērtīgām. Viedoklis protams ir drausmīgi šovinistisks teorētiskā plānā, taču faktiski tas tā nebūt nav. Es šeit vēlos izteikt tieši domu par to kas tad īsti ir "īsts vīrietis". Cilvēks kurs bieži vien ir ģimenes apgādnieks, ar nopietnu nostāju pret dzīvi un attiecīgu apkārtējo respektu viņam un viņa viedoklim. Vīrietis kurā klausās un kura pasaulē nepastāv ideja, ka lietas kuras viņš dara varētu būt smieklīgas vai nepareizas. Just līdzi "Rīgas Dinamo" nav nekāda muļķīga izklaide, bet gan nopietna un svarīga lieta, kas ieņem dzīvē attiecīgu jomu. Un arī datorspēļu spēlēšana, kārtīgā līmenī, arvien vairāk iekaro vietu šī pašpārliecinātā un stabilā vīrieša pasaulē.

Viņa: "Ko tu tur atkal sēdi pie datora un māžojies kā tāds bērns?"
Viņš: "Kā tas ir bērns? Tieši ko tu nesaproti? Nāc sēdies blakus un skaties..."
"Īstā vīrietī" viņa sieviete klausās. Nav svarīgas kādas ir viņās intereses, un nav būtiski, ka viņa pati nekad nepiesēdīsies pie NHL2013 vai COD, taču viņa saprot ka viņas vīrieša pasaulē šī lieta ir gana nopietna un tā ir jārespektē gribi vai negribi, jo kura gan vēlētos zaudēt savu personisko "īsto vīrieti". Hobijs, it sevišķi tāds, kurš tavu "īsto vīrieti" nedzen ārpus mājas un neliek piedzerties vietās kur viņu varētu nocopēt cita jaunāka, skaistāka vai tāda, ar kuru būtu vairāk kopīgu interešu, nebūt nav sliktākais hobijs.

Teiktā kopsavilkums ir tāds, ka ļoti daudzas lietas ir populāras tādēļ, ka cilvēki pret viņām nopietni attiecās un tās nopietni nostāda. Pareiza attieksme un izpratne var ļoti uzlabot daudzu attiecības šajā mūsdienu elektroniskajā gadsimta.

un vēlreiz atkārtoju ka manis attēlotais "īstā vīrieša" tēls ir ultimatīvs maskulārs mužiks un sava būtībā šovinismu vai feminismu neizprot, jo nesaprot kādēļ tāds pastāv vai vispār tāds jādefinē. grin.gif Šo tendenci var apskatīt arī visiem pieņemamā un vienkāršā divu cilvēku komunikācijas aspektā starp mīļoto sievieti un vīrieti.

Jūsu stila sauļuks - aivvv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.10.2013 10:36
Raksts #123


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Šī vispār ir interesanta tēma. Tikko skolā viena priekšmeta ietvaros mums katram bija jāprezentē kāda no pasniedzējas piedāvātām tēmām, kur meitene prezentēja par datorspēlēm. Lieki piebilst, ka viņai pieredze nebija nekāda, attiecīgi arī viedoklis bija ļoti stereotipisks. Tas pats par sevi vēl būtu saprotams, kā arī tas, ka pasniedzējai (vecāka gadu gājuma dāmai) nebija tas pozitīvākais viedoklis par datorspēlēm, bet mani pārsteidza auditorijas reakcija. Mēs bijām ~20, no kuriem 3 puiši, pārējās meitenes (vecums 20-30g). 18 no visiem bija pilnīgi pārliecināti, ka datorspēles ir slikti, paši nekad nespēlējot (neticu, ka nav kādu biešu vagu Fermā izkaplējuši) un tā esot slikta sabiedrības tendence. Viens puisis atļāvās oponēt, par ko tika apēsts bez sāls. Pat no abu pārējo puišu puses.

It kā jaunieši, it kā interneta paaudze, un tomēr šis stereotips ir tik dziļi ieēdies, ka vēl ilgi uz to skatīsies nosodoši. Prezentācijā, protams, tika rādīti arī stereotipiskie amerikāņu geimeri, tādā veidā vēl vairāk pastiprinot ne visai pievilcīgo tēlu. Tā kā neapskaužu tos padsmit džekus, kas varbūt draudzējas ar tādām meitenēm, un tās dažas meitenes, kas draudzējas ar tiem džekiem. Diemžēl, arī attieksme pret meitenēm, kas spēlē vai atbalsta, ir apmēram tik pat nosodoša, līdz ar to bieži vien labāk ir vienkārši turēt muti.

Tā kā es ceru, ka tev ir taisnība, un man vienkārši nav paveicies ar praktiskiem piemēriem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 28.10.2013 19:35
Raksts #124


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Bāc es jau cerēju uzzināt kas tagad ir topā kad gotkidi un emopuiši izgājuši no aprites, bet izrādās ka tu raksti par kaut kādiem lūzeriem kam nav nekā dzīvē nekā labāka kā spēlēt datorspēles. grin.gif

Davai gaņī šurp info par modīgajām subkultūrām.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 28.10.2013 19:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 29.10.2013 00:01
Raksts #125


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu, tur nav ko gaņīt.
Šobrīd modē ir hipsteri. Kurš tad to nezin...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 29.10.2013 00:11
Raksts #126


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Bet hipsteri tādi pārāk populāri. Vismaz man liekas ka to ir daudz vairāk par to cik kādreiz bija goti un emo. Kā arī hipsteri man asociējas ar bārdainiem, pīpi pīpējošiem 30+ gadīgiem reklāmas aģentūru radošajiem direktoriem nevis tīneidžeriem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 06.11.2013 16:31
Raksts #127


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Laikam nekad neesmu bijusi tipiskā sieviete un datorspēles vienmēr ir patikušas un interesējušas, tikai paaugoties tam visam atliek nedaudz mazāk laika, jo parādījušās vēl citas intereses.

Haha, kā arī nekad neesmu vēlējusies būt stilīga vai sekot kaut kādiem stila paraugiem. Ja nu kas, tad gluži pretēji, esmu tiekusies būt es pati, unikāla un tas nenozīmē, ka tas izpaužās ārišķībās, imidžā un jaunās lupatās, kaut arī gaumīgas lietas ir cieņā, bet par gaumi nestrīdas.

Kādam jābūt vīrietim un sievietei? Katrs ir tāds kāds viņš ir. Negribas nekādus rāmjus un kastes. Tas ir garlaicīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.11.2013 22:58
Raksts #128


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



CITĀTS(Andromeda @ 06.11.2013 16:31) *
Haha, kā arī nekad neesmu vēlējusies būt stilīga vai sekot kaut kādiem stila paraugiem. Ja nu kas, tad gluži pretēji, esmu tiekusies būt es pati, unikāla....



AAAAAAAAAAND UR OUT !!!


laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 07.11.2013 22:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 07.11.2013 23:46
Raksts #129


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 07.11.2013 22:58) *
AAAAAAAAAAND UR OUT !!!
laughing.gif laughing.gif laughing.gif


Am. Ok. Never mind.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
15 lietotāji/s lasa šo pavedienu (15 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:10