Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Aktieri, kas tēlo Siriusu un Vilksonu
Zuz
iesūtīt 17.05.2004 15:39
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Lai nu kaa tur buutu, bet es nu nekaadi nevaru saprast kapee filmaa Sirius un Vilksons ir tik bezgala nesmuki! Cmon.. kur bij teikts, ka Vilksonam bija uusas un, ka visnsh izskatiijaas peec (atvainojos) nepareizi orienteeta. A-ok.. es saprotu, ka Bleks dziivojaas pa Azkabanu, bet galu galaa.. vijam tikai bij baala aadaa un vinsh bij kaulains un taa.. bet ne jau bezgala nesmux! Vot shito es nevaru ciest..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 42)
Fijusska
iesūtīt 26.03.2006 19:13
Raksts #41


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Es arī esmu vīlusies. (nu īstenībā jau visās filmās, nevis tikai šajos abos, bet tas jau cits stāsts. silent.gif)
Vilksons, nu jā, lai kāds nu viņš būtu grāmatā, bet smukāku jau nu noteikti, lūdzu.
Siriuss. Vispār vājprāts. Pat zem tās nekārtības (dēļ Azkabanas utt.) viņam bija jābūt manāmiem skaistuma vaibstiem utt. Bet Siriuss man pilnībā neasociējās ne ar ko. Vismazāk jau nu ar Siriusu. Prieks vienīgi, ka nebija pārāk daudz uz viņu jāskatās. Žēl ka FO dramatiskās ainas tiks izbojātas ar to. (vai var cerēt, ka nē?) unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaniļa
iesūtīt 01.04.2006 19:19
Raksts #42


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 01.04.06
Kur: In my dreams...



Man ar tas liekas biskin stulbi, jo gramata Siriuss bija ists smukulitis-sirzu lauzejs, bet filma... yucky_a.gif Vilksons izskatas pec kaut kada bomza. Ne, nu bet tiesam. Gramata nebija teikts, ka vins butu sausmigi glits, bet tadel nebija jasavac kads piedzeries viriskis no ielas. angry.gif glare.gif

Šo rakstu rediģēja Vaniļa: 01.04.2006 19:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demetra
iesūtīt 08.04.2006 07:53
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 29.10.05
Kur: candy shop



Veee! Siriuss izskatas pec kaut kada lauka, kaut gan vajadzeja but smukulitim - sirzu lauzejam, un Vilksons vispar filma ir ka tads bomzis. Vareja tacu piemeklet kaut vai nedaudz glitus aktierus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 06:57