Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Hermione un Malfojs 3. filmā...!
Pretender
iesūtīt 04.12.2004 19:20
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04
Kur: Svaa dziivoklii krresla pie kompja netaa DUH



Nu tāks....3. filmā "Azkabanas Gūsteknis" vietā kad Malfojs izņirgājās par Hagridu un Švītknābi, Hermione viņu piekāva...nu iesita, piedraudēja pie koka ar zizli utt...!
Bet grāmatā bija raxtīts, ka viņatikai viņu iepļaukā un pasaka - "Neuzdrīksties par viņu tā runāt, Tu zemiskais....ļaunais....Tu.." vai kautkā tā...!Un tad vienkārši aiziet...!
Es jau vispirms izlasīju grāmatu un tad brīnjos, ka filmā bija daudz foršāka tā vieta...!

Un šis nav vienīgais atgadījums kas kādā grāmtā ir uztasīts stulbāks getlost.gif

Edit:Kāds mods lūdzu izlabojiet šī pavediena nosakumu...plz...jo es uzraxtīju 3 grāmatā, taču vajadzēja filmā...bāc...!

Šo rakstu rediģēja Pretender: 04.12.2004 19:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maxwels
iesūtīt 04.12.2004 20:47
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nu... kā to ņem, stulbāks vai nē. Filmā šo vietu attēloja tā, kā filmas veidotājiem gribējās saglabājot galveno ideju, bet grāmatā... grāmatā kā jau grāmatā grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 04.12.2004 21:29
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Manuprāt šis bija viens no tiem r e t a j i e m gadījumiem, kad kaut kas filmā ir labāks par to kas ir grāmatā... pārsvarā viss kas filmā ir mazāk labs kā ggrāmatā... manas domas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 04.12.2004 23:13
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Pilnigi piekritu-viens no retajiem gadijumiem! Un,ja godigi,filmas man ne visai patik ... neiespaido ta,ka gramatas! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dadzis
iesūtīt 05.12.2004 20:05
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04



Tā vieta kur Hermione Malfojam iedeva pa purnu tur varēja uztaisīt mazu filmiņu ka Hermione un Malfojs artodas boksa ringā un Hermione Malfojam iedod pa purnu un tur sēž Dumidors un sauc "Hermion sarauj''! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 10.12.2004 15:55
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



Īsteniba gramata rakstitajam es nepieversu tik lielu uzmanibu ka to dara citi... :blink: Galvenais jau ir saprast domu, bet filma tas bija reali!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 10.12.2004 16:17
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Piekriitu visiem tiem, kas domaa ka graamata tomeer viss ir labak uzrakstiit, neka filmaa uzfilmeets. Mani gramat loti ietekme un aizrauj, bet filmu paskaties kadas 2 stundas un ar to viss beidzas. Man patiik ka graamatu ilgi jalasa un parasti kad esmu pabeigusi lasiit esmu vviilusies, ka tik atri to izlasiju! unsure.gif Jo atkal tak buus jagaida liidz nakamajai graamatai ilgs laiks! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rons_un_.
iesūtīt 19.03.2005 17:46
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.05



nuu graamatai lai nu kaaadai tomeer jaabuut pieklaajiigai bet filmaa nu tur var iebaazt vardarbiigas aininjas
veel varbuut latvju tulkotaaji vainiigi kaa nekaa shi dazhrei "pielabo"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 19.03.2005 20:33
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(Pretender @ 04.12.2004 19:20)
Un šis nav vienīgais atgadījums kas kādā grāmtā ir uztasīts stulbāks  getlost.gif
*

Pag pag es kaut ko nesapratu. Graamataa uztaisiits stulbaak??? Bet graamata jau ir vispirms un tikai tad filma..... tas ka dazhas epizodes filmaa ir bikj piepushkjotas tas NAV stulbaak, varbuut vieniigi skatoties no filmas viedoklja jo tiek izkropljots graamatas sizhets....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sharlotish
iesūtīt 20.03.2005 21:17
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Riiga, Latvia



Hmmm... Malfojs vispaar 3.filmaa ir uztaisiic par tadu kaa miiksto... Vinjsh taa bvaidiijaas no Hermiones. Bet vispaar Hermionei laaak piestaaveetu taada riiciiba kas graamataa, nevis kaa filmaa..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.03.2005 12:47
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



da filmā bija tik daudz navarotu... whistling.gif
Tur pat resnā dā,ma dziedāja, ko grāmatās nekad nav darījusi...vienkārši, tād ir režisora skatījums uz to visu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.03.2005 13:06
Raksts #12


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nevis režisora skatījums, bet mūsdienīgi parādītas parastas situācijas uz lentes. Nu labi, jā, grāmata domāta mazākiem bērniem varbūt. Grāmata - daudzi grib līdzināties tiem tēliem, kas ir grāmatās. Bet jau no mazām dienām bērni ir arī pieraduši, ka pa TV rāda, kā Toms un Džerijs kaujas. Kāpēc tad šādā filmā to neielikt? Lielāks actions, vairāk prieka gan mums, gan jums. wink.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 28.03.2005 19:11
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Emmm...es netaiktu, ka foršāk, bet iespaidīgāk gan, ka jau viss tajā filmā pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 29.03.2005 17:05
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Varu tikai piebilst, ka 3. filmā daudzas vietas(un taapeec pati filma kopumaa) ir izdevusies baigi labaa. Vareetu pat teikt ka labaaka par graamatu,kaut gan par to veel zinaatnieki striifdaas. Kas atiecas uz 1. un 2. filmu-galiigi garaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 10.04.2005 13:58
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu varbuut taa vieta bija savaadaaka bet kopumaa graamata man labaak patika nekaa filma jo graamatu lasot pats var fantazeet kaa tas izskataa bet filmaa tikai iesit un beidzas!!!

ceru ka piektaas graamatas grandiozaas epizodes tiks atteelotas kaa filmaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 10.04.2005 14:02
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



nju bet taa jaw biezhi wien ir....wai tad tu neieweeroji wispaar cik daudzas lietas filmaa paarweidotas??winji vnk censhas to wisu satilpinaaat taa lai neaizjemtu tik daudz laika, un citreiz kad kautko paarweido kaadam vnk ienaak galvaa kaada forshaaka ideja un taa arii paarweido.

p.s man graamata ari protams patika labaak nekaa filma, galwenokaart jau tapeec ka graamataa bija daudzkas wairaak, filmaa daudz bija iznjemts. wiswairaak man nepatika tas , ka 3 nebija paraadiiti exaameni!

Šo rakstu rediģēja Ēr-mjo-nī-ne: 10.04.2005 14:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 13.04.2005 20:35
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Es domāju ka tas ir pavisam normāli ja pārsimts lappušu garš stāst jāsaīsina līdz 2h. Ja kaut kur kaut kā trūkst tad to pieliek un tas ir vairāk domāts acīm, tāpēc tam arī tā jābūt baudāmam smile.gif Tas taču ir pavisam normāli un manā skatījumā jau pavisam pierasta lieta wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 18.04.2005 12:11
Raksts #18


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(miau @ 13.04.2005 21:35)
Es domāju ka tas ir pavisam normāli ja pārsimts lappušu garš stāst jāsaīsina līdz 2h. Ja kaut kur kaut kā trūkst tad to pieliek un tas ir vairāk domāts acīm, tāpēc tam arī tā jābūt baudāmam smile.gif  Tas taču ir pavisam normāli un manā skatījumā jau pavisam pierasta lieta wink.gif
Ja tu būtu palasījusi šo pavedienu, tad tu saprastu to, ka te netiek runāts par to, ka dēļ saīsināšanas tas ir, tas ir dēļ tā, lai būtu kā mūsdienās. Un vispār, liekas, ka to tekstu viņa varētu ātrāk pateikt, pat nekā viņa viņam iesita. Viņa (Hermione) taču ir viena no trio. Un trio ir jāizcļas ar kaut ko no citiem bērniem. Nu lūk. Tā arī ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emma
iesūtīt 25.04.2005 16:54
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.03
Kur: Uz mākoņa malas



Nu es, ja godīgi, neesmu pievērsusi tik ļoti lielu uzmanību, kā bija grāmatā, bet filmā tas bija attēlots superīgi! Kā Malfojs atkal runā riebeklības un kā Hermione viņam iebelž - tik rēcīgi! grin.gif Man jau ļoti patika... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 21.05.2005 16:35
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Varbuut tas sitiens ar duuri pa muti skaitaas pllauka ( Roulingas uztveree ) Bet jebkuraa gadiijumaa ja Hermione buutu vinnu vienkaarssi iepllaukaajusi tas buutu paaraak garlaiciigi! Man lloti patika vieta kad Malfoju (launuma iemiesojumu un Cuukaarpas melno pusi) piekaava Hermione (graamatu zubriite kura visulaiku maacaas un zubraas) Tas bija vienkaarssi ideaali! Bija manaams arii atvieglojums peec taa! Hermione pilniigi staroja! (Taa itkaa vina to jau buutu tureejusi otro gadu!)

Šo rakstu rediģēja monster: 21.05.2005 16:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 02:52