Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kura filma tev patika vislabāk.
Kura filma tev patika vislabāk.
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 13
Viesi nevar balsot. 
Elony
iesūtīt 19.07.2009 15:25
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Jauns pavediens aptaujā par jautājumu, kura no tagad jau sešām iznākušajām Harija Potera filmām patika vislabāk.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
washulis
iesūtīt 19.07.2009 15:38
Raksts #2


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Lai arī sesto daļu jau esmu redzējusi, man tik un tā pie sirds visvairāk iet trešā, jo man patika tā režisora stils.

Protams, katrā daļā ir sava odziņa, bet... nu jā. Trešā paliek mana mīļākā. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witali
iesūtīt 24.07.2009 23:23
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Pie brālēna Mahorka biznesa vakariņās



Lai arī pirms tam man mīļākā bija Uguns Biķeris, Princis mani patīkami pārsteidza ar to, ka bija labāks nekā gaidīju, kā arī nedaudz priecīgāks un pat patīkamāks nekā grāmata. Visu cieņu kritiķiem, bet tik drūma filma man tā nemaz nelikās, un Harijs nu nemaz nestaigāja, visu filmu bēdīgs par to, ka viņam draud nāve uz katra stūra (it īpaši pēc vislaimes dozes). Turklāt humora ziņā šī filma pārspēja pat piekto filmu. Tā bija arī pilna pārsteigumiem. Harijs piecērt vientiešu meitenei, kas strādā metro kafūzī? Bellatrise nodedzina Vīzliju māju? (kur gan viņi uzņems Bila un Flēras kāzas, jo 7. filmā viņi parādīsies.) Beigās es vēl gribu piebilst, ka kalambola ainas sanāca nevainojami grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 03.12.2010 10:58
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



Man personīgi vislabāk patika 5tā daļa, Fēniksa ordenis. Nezinu gan, kādēļ. Katrā ziņā man ļōti patika uguņošanas kadri smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 30.03.2024 06:16