Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Azkabana gūstekņa noslēpums, Kas filmā bija tāds, kas norāda uz 7. grāmatu?
angel13
iesūtīt 16.02.2008 19:43
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Es nezinu, vai pareizi atceros, bet man liekas, ka esmu kaut kur Kurbijkurne lasījusi, ka HP 3. filmā ir bijušas kādas norādes uz septīto grāmatu. Režisoram esot izdevies kaut ko uzminēt. Vai tā ir patiesība, vai es tikai kaut ko jaucu? Un, ja ir patiesība, kas tad tajā filmā ir tāds, kas attiektos uz septīto grāmatu? unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
magic_
iesūtīt 21.02.2008 11:31
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



To es varēšu atbildēt, kad būšu izlasijusi 7. grāmatu wink.gif Bet kāpēc gan nenoskaties filmu vēlreiz? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 21.02.2008 21:02
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Jāā, ja būtu tik vienkārši es jau pati būtu pateikusi. Filmu esmu redzējusi pēc grāmats izlasīšanas, neko nedeva. sad.gif Vai tiešām kāds par to kaut ko nezina? Vai tad es būtu tik ļoti maldījusies? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vējaslota
iesūtīt 22.02.2008 00:23
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: Filča slotu skapī, dažreiz pie Vinkijas vai Dobija



Norāde ir tikai filmā un tā ir netieša. Kadrs, kur Strups aizstājas priekšā two_handed.gif Ronam, Hermionei un Harijam, kad Vilksons kļūst par vilkati un jau draudīgi klabina zobus uzbrukumam. Redzams visos reklāmas kadros par trešo filmu. Tā arī ir norāde uz 7. grāmatu. Domāts - redz Strups nemaz nav tas ļaunākais un bīstamā momentā gatavs aizstāvēt bērnus līdz galam. Pēc tam tur pa vidu metas par suni transformējies Siriuss un abi suņveidīgie aizkūleņo prom. 3. grāmatā tādas epizodes nav, jo Strups tajā brīdī joprojām ir bezsamaņā. Savā laikā par šo filmas epizodi tiešām runāja. Neesi kļūdījusies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
magic_
iesūtīt 22.02.2008 10:01
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



dīvaina norāde. Man gan tas likās normāli, lai vai ko viņš teiktu, bet viņam nav vienalga, kas notiek ar bērniem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vējaslota
iesūtīt 22.02.2008 11:32
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: Filča slotu skapī, dažreiz pie Vinkijas vai Dobija



Toreiz daudziem lasītājiem Strups likās ļaunuma iemiesojums, bet Siriuss - ar apzeltītiem eņģeļa spāniņiem, bet Harija skatījums - absolūts un nekļūdīgs (grāmata lielākoties ir caur Harija skatījumu). Un vēl tagad dažs labs tā apgalvos. Vieglāk ir lasīt nedomājot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 22.02.2008 12:33
Raksts #7


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Nu, jā, tā arī varētu būt, jo Sīkaudzis un viņa nenogalināšan bija arī grāmatā, bet Strups pie samaņas tikai filmā.

Lai, gan Strups liekas sliktais 3 daļā, es viņu par tādu neuzskatīju tad. tādēļ iespējams neiešķiroju to "glābšanu" kā kaut ko neparastu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 22.02.2008 21:12
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Hmm, tiešām visai ticami! smile.gif Nebiju par to aizdomājusies. Bet varbūt tas bija tikai mirkļa instinkts? Lai gan šaubos. Vai vēl kādam ir kādas idejas? Vai šis moments bija vienīgais?

Šo rakstu rediģēja angel13: 22.02.2008 21:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 22.02.2008 23:29
Raksts #9


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



biju domājusi, ka tā norāde būs kāda lielāka, svarīgāka, bet patiesībā liekas tāda pašsaprotama.šim kadram nekad neesmu pievērsusi tādu uzmanību un nelikās tik pāsteidzoši, ka strupam ir savi nodomi, jo ka jau dumidors vienmēr eica, ka uzticas strupam. tātad no stress. strups bija un ir labs grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
voldy
iesūtīt 08.07.2008 19:55
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: Riga



noraade bija taa ka Rons un Hermione buss kopaa. Kaut vai aina kur vinja sakeera Rona roku.

Šo rakstu rediģēja voldy: 08.07.2008 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 20:01