Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laisītāju klubi skolu bibliotēkās, Vai jūsu skolā tāds ir un ko jūs par to domājat?
Ko jūs domājat par lasītāju klubu skolas bibliotēkā?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 5
Viesi nevar balsot. 
Vilks
iesūtīt 01.06.2009 14:27
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



Jautājums drīzāk tiem, kas mācās skolā - ko jūs domājat par lasītāju klubiem skolu bibliotēkās? Vai bibliotēkās vispār?

Tie, kas nemācās skolā, var balsot, mēģinot iztēloties, vai skolā viņiem kas tāds būtu interesējis vai varbūt ir bijis, tikai lūdzu to arī pastāstīt vēlāk komentārā.

Pieņemu, ka varbūt šogad tas nav vairs gluži aktuāli.. bet mēģināšu septembrī izvilkt aptauju vēlreiz gaismā, ja pa vasaru visi to ignorēs. smile.gif

P.S. Ja kāds/a piedalās lasītāju klubā un viņam/ai tas riebjas, var balsot par "cits variants" un paskaidrot savu izvēli. wink.gif Lai gan man pilnīgi nav skaidrs, kāpēc kādam vajadzētu piedalīties kaut kur, kur viņam/ai nepatīk.

Šo rakstu rediģēja stiina: 01.06.2009 14:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
Mattiass
iesūtīt 02.06.2009 12:48
Raksts #2


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Es droši vien neiebraucu idejā, tādēļ nobalsoju, ka (vismaz manos laikos) manā(s) skolā(s) tāds nebija un nevajag arī. Vai tu būtu tik laipna paskaidrot, kas tas vispār tāds ir, un ar ko to ēd?

Nobalsots tika uz tāda pamata, ka man skolas gados patika lasīt grāmatas (un tieši lasīt, nevis jebkādā veidā socializēties, pie tam lasīt tās, kas man patīk), savukārt klasiskos literatūras fanus es uzskatīju aptuveni mazliet par nūģiem, kas darās ne pa tēmai. Galu galā, lai lasīt, kompānija nav vajadzīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 15:36