Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vampire Diaries
lamucis234
iesūtīt 15.11.2009 00:47
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.09



kads vel skatas sho serialu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 26)
spoguļmeitene
iesūtīt 21.09.2012 09:49
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.01.07



2012. gada 11. oktobrī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 26.09.2012 10:20
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Pirmās divas sezonas noskatījos trīs dienu laikā vēl pirms parādījās trešā. Trešai sezonai par nožēlu tā arī nespēju noskatītites pēdējās divas sērijas. Visam pie vainas bija viena personāža nāve. Kaut gan jūtu, ka tagad nāksies piesēsties un noskatītites, lai saprastu, kas tad īsti notiekās 4. sezonā. Vismaz Spoileri par sezonu saka, ka tā varētu būt diezgan interesanta. )))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 01.11.2012 00:17
Raksts #23


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Kādi iespaidi visiem par 4. sezonu?

Man kaut kā nezinu pēdējā laikā šķiet tā diezgan. Hm. Kaut kas pietrūkst kvalitātes ziņā. Bet var jau būt, ka tas iesākums tikai. ^^

Ir arī interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobits
iesūtīt 01.11.2012 16:30
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.07.12
Kur: Vaidava, Valmiera
Jaunākais censonis



Nu man protams arī patīk. Es redzēju laikam 4. sezonas pirmo episodi vamīru dienasgrāmatai. Bija intereasnti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 25.01.2013 01:08
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



CITĀTS(Inx @ 17.05.2010 12:12) *
oh yeah, es arī šito skatos. man sākumā likās, ka tas ir pilnīgs waste of my unvaluable time, jo nebija skaidrs kāda hrena pēc visi tie vampīri piesienas tikai mazgadīgām vidusskolniecēm. tomēr es arī riskēšu kļūt pliekans un teikt, ka šis seriāls uzlabojas ar laiku.


Bet man tas vienmēr liekas tik jocīgi - tie aktieriem gadu starpība ir +/- 10, bet ja iedomājas nemirstīgus radījumus, kuriem pāri simt gadiem un vidusskolniekus... Tik jocīgi. Pie tam, īpaši jaunākajā sezonā, visi džeki ir TĀ uzkačājušies - smieklīgi jau skatīties, kādi tur vidusskolnieki, bet man ļoti palīdzēja relaksēties eksāmenu mācīšanās starpbrīžos 8-)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.02.2013 18:16
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Pirmo sezonu varēja paskatīties, bet tālāk jau aizgāja viss, kas man seriālos riebjas. Trešo un ceturto sezonu neskatījos. Bez Iana Sommerhaldera tur vispār nebūtu ko redzēt. ^.^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 25.02.2013 17:55
Raksts #27


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Hm. Sāku skatīties, jo taisīju research vienai Lomu Spēlei. Pat nezinu, kādēļ turpinu skatīties.

Mūžīga agonija, nebeidzamas mīlestības problēmas un ārkārtīgi veiksmīgi sakrītoši fakti un notikumiem, no kura tiek izspiesta visa angsta sula. Tas viss ir samērā paredzami un smieklīgi, tomēr tās nemitīgās lojalitāšu maiņas un visnotaļ piesātinātais (lai arī dažkārt ne ar labām lietām) sižets liek uzskavēties, cerībā, ka parādīsies kāda izcila pērle.

Šī tiešām ir vienas stundas izklaide vienu reizi nedēļā. Tiesa, ja viņi apvāks arī visus pārējos manus mīļos čarakterus, tad iespējams piekto sezonu negaidīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:58