Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> mistiskais jautaajums! vai amerikāņi ir bijuši uz?, visas pasaules kosmiskais skatiijums
vai amerikāņi ir skraidēlējuši pa mēness virsmu?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 122
Viesi nevar balsot. 
emily
iesūtīt 20.11.2004 20:21
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nu tad atkal, tas mistiskais jautaajums, par tiem amerikaanjiem. nu tad galu galaa ir vinji tur bijushi vai nee? Citi saka, ka jaa, citi apgalvo, ka meeness virsma ir neskarta....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maxwels
iesūtīt 20.11.2004 20:25
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Noteikti, jo tas taču arī ir pierādīts, bet nevar vienmēr uzticēties tam, ko redzi. Nu vispār es domāju, ka US džeki ir bijuši, jo tā saka visa Amerika un ir arī fočenes kā pierādījums, bet tikpat labi, tās var arī viltot, bet tā nav. Tad jau arī nevar pierādīt, ka es visu laiku eju skolā vai ne. Varbūt tas ir mans klons... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 20.11.2004 20:28
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Ir, ir bijuši. Visādi nepieņemtie ģēniji izgudro dažnedažādas teorijas par to, ka amīši krāpjas, ka nav uz mēness bijuši. Tās ir muļķības, protams, ka ir bijuši. meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 20.11.2004 21:17
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



man staasitiija, ka tas viss esot tikai triks, holivudas meistardarbs, pasniedza pieraadiijumus!
karogs tur nepareizi pliivo un bildes kaut kaa ne taa focheetas, un veel un veeel! Es tagad pat nezinu ko domaat!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 20.11.2004 21:23
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



CITĀTS
karogs tur nepareizi pliivo un bildes kaut kaa ne taa focheetas, un veel un veeel!

runāt jau var daudz ko, redzams, ka cilvēkiem fantāzija darbojas smile.gif
Tici man! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.11.2004 13:59
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(emily @ 20.11.2004 21:17)
man staasitiija, ka tas viss esot tikai triks, holivudas meistardarbs, pasniedza pieraadiijumus!
karogs tur nepareizi pliivo un bildes kaut kaa ne taa focheetas, un veel un veeel! Es tagad pat nezinu ko domaat!
*

Ir, ir tāds stāsts. Pat lasīts, tikai seeeeen. Protams, tagadējos pārstāstījumos aizmirst pielikt klāt pašu kosmonautu atbildes par tām novērotajām it kā "dīvainībām". Ar karogu vienkārši ir tā - amerikāņi nemaz nebija tik lieli muļķi, lai iedomātos, ka uz Mēness virsmas varētu plīvot jel kāds karogs. Bet tā smuki izskatās televīzijā. Tāpēc karogam tika pierīkots horizontāls stienītis un motoriņš, kas to kustina. Ja vēlreiz pārlūko attēlus, tad karoga nedzīvi mehāniskās kustības ir labi pamanāmas.
Tur vēl bija iebildumi par ēnām un gaismas plankumiem un vēl par viskautko. Pavisam galvu sajauca drīz pēc tam uzņemta Holivudas filma, kur tiešām bija attēlota doma, ka visas Mēness ainavas tiek uzņemtas Holivudas paviljonā. Tāpēc tādu paviljonu var uzrādīt. To mākslas filmu tagad izmanto par pierādījumu tam, ka amerikāņi nekad neesot bijuši uz Mēness. Starp citu, viņi tur nebija tikai to vienu reizi, par kuras īstumu šaubās. Viņi tur bija, ja nemaldos, reizes četras.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 18.12.2004 23:26
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(Roviela @ 22.11.2004 13:59)
CITĀTS(emily @ 20.11.2004 21:17)
man staasitiija, ka tas viss esot tikai triks, holivudas meistardarbs, pasniedza pieraadiijumus!
karogs tur nepareizi pliivo un bildes kaut kaa ne taa focheetas, un veel un veeel! Es tagad pat nezinu ko domaat!
*

Ir, ir tāds stāsts. Pat lasīts, tikai seeeeen. Protams, tagadējos pārstāstījumos aizmirst pielikt klāt pašu kosmonautu atbildes par tām novērotajām it kā "dīvainībām". Ar karogu vienkārši ir tā - amerikāņi nemaz nebija tik lieli muļķi, lai iedomātos, ka uz Mēness virsmas varētu plīvot jel kāds karogs. Bet tā smuki izskatās televīzijā. Tāpēc karogam tika pierīkots horizontāls stienītis un motoriņš, kas to kustina. Ja vēlreiz pārlūko attēlus, tad karoga nedzīvi mehāniskās kustības ir labi pamanāmas.
Tur vēl bija iebildumi par ēnām un gaismas plankumiem un vēl par viskautko. Pavisam galvu sajauca drīz pēc tam uzņemta Holivudas filma, kur tiešām bija attēlota doma, ka visas Mēness ainavas tiek uzņemtas Holivudas paviljonā. Tāpēc tādu paviljonu var uzrādīt. To mākslas filmu tagad izmanto par pierādījumu tam, ka amerikāņi nekad neesot bijuši uz Mēness. Starp citu, viņi tur nebija tikai to vienu reizi, par kuras īstumu šaubās. Viņi tur bija, ja nemaldos, reizes četras.
*



hmm interesnati huh.gif nu es balsoju JĀ jo domāju ka wiņi tur warētu būt staigājuši. grin.gif par to motoriņu gan tā jocīgi. grin.gif nezinaju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 20.12.2004 18:51
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



cik man zināms viņi ir bijuši uz mēnes. nu kāds no viņiem. bet kas to lai zin. man liekas ka kaut kur lasiiju par to tikai nevaru atcerēties kur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 23.12.2004 17:34
Raksts #9


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Roviela @ 22.11.2004 13:59)
Viņi tur bija, ja nemaldos, reizes četras.
Šoreiz maldies. wink.gif Uz Mēness nolaidās Apollo - 11;12;14;15;16;17. 6 reizes pa diviem cilvēkiem izkāpa uz Mēness.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 24.12.2004 16:48
Raksts #10


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Labs jautājums.
Visdrīzāk, ka jā,BET to neviens nevar pierādīt šī fakta patiesību!

Šo rakstu rediģēja Nestors Grems: 24.12.2004 16:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 24.12.2004 17:20
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



man jau nu kautkaa liekas, ka vinji nau bijushi uz meeness...daudz taadu siikumu, kas par to liecina...bet pieraadiit to nekaadi nevar...shajaa sakaraa man naak praataa Rammstein dziesmas America videoklips...tur viss ir paraadiits grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 25.12.2004 16:33
Raksts #12


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vispār pierādīt var gan. Ar jaudīgajiem teleskopiem jāpameklē nolaišanās moduļi uz Mēness virsmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.12.2004 09:02
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Shadowstalker @ 23.12.2004 17:34)
CITĀTS(Roviela @ 22.11.2004 13:59)
Viņi tur bija, ja nemaldos, reizes četras.
Šoreiz maldies. wink.gif Uz Mēness nolaidās Apollo - 11;12;14;15;16;17. 6 reizes pa diviem cilvēkiem izkāpa uz Mēness.
*


Nestrīdos nemaz grin.gif Vienkārši neatceros, un bija slinkums meklēt tongue.gif
Doma bija tāda - "strīdīgā" reize nebūt nav vienīgā, kad amerikāņi bija uz Mēness.
Piekrītu - to var pierādīt. Kaut vai tā, kā Shadowstalker iesaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 30.12.2004 17:48
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS(Roviela @ 27.12.2004 10:02)
CITĀTS(Shadowstalker @ 23.12.2004 17:34)
CITĀTS(Roviela @ 22.11.2004 13:59)
Viņi tur bija, ja nemaldos, reizes četras.
Šoreiz maldies. wink.gif Uz Mēness nolaidās Apollo - 11;12;14;15;16;17. 6 reizes pa diviem cilvēkiem izkāpa uz Mēness.
*


Nestrīdos nemaz grin.gif Vienkārši neatceros, un bija slinkums meklēt tongue.gif
Doma bija tāda - "strīdīgā" reize nebūt nav vienīgā, kad amerikāņi bija uz Mēness.
Piekrītu - to var pierādīt. Kaut vai tā, kā Shadowstalker iesaka.
*




6 reizes???? ohmy.gif ohmy.gif :blink:
aarpraac... bet vispaar vienmeer biju domaajusi, ka tikai 1 reizi... veselas seshas reizes, padomaa tik... getlost.gif
bet tomeer neticu, ka inji tur ir bijushi...

Šo rakstu rediģēja emily: 30.12.2004 17:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 30.12.2004 21:03
Raksts #15


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Par tādām lietām nejoko! Lai ko jokotu, bet ko tādu - šaubos.
Kāpēc lai melotu, ja atklājums ir visai Pasaulei? Jo ja nebūtu izdevusies nosēšanās, tad lai uzreiz arī saka! Jo tomēr daudzi gaida, kad paziņos ko jaunu, kas ir atklāts kosmosā (varbūt kaut kur ir mūsu radinieki rolleyes_a.gif ).


Par to karodziņu. Tikko tikai iedomājos, ka tur taČu ir bezvējs, tāpēc tas mehānisms (heh, tagad staigāšu visiem klāt un prasīšu kāpēc karodziņš uz Mēness plīvo, bet tur ir bezvējš meele_a.gif ).

Es redzēju vienu raidījumu par pirmo sievieti kosmosā rolleyes_a.gif . Un suns arī ir bijis kosmosā.. kāpēc tad amerikāņiem nebūt uz Mēness?


Vispār pirmais amerikānis (un pirmais cilvēks), kas uzmāpa uz Mēness bija Nīls Ārmstrongs - tad jau tikai viņš zin taisnību, vai kāds amerikānis ir bijis uz Mēness vai nav grin.gif .



skow

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 30.12.2004 21:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 12:12
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es īsti nezinu vai ir bijuši vai nav. Ir daudz varīāciju ka viņi nav bijuši ,bet viņus apstrīd tie kuri aizbrauca uz turieni pēc viņiem un viņi grib būt piermie kas apcelo mēnesi.

Bet man liwekas ,a viņi tomēr nav bijuši unz mēnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 01.01.2005 12:18
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Mēness virsma noteikti ir skarta... unsure.gif Un domāju ka tagad amerikāņi noteikti ir bijuši uz mēness! Bet kuri bija pirmie, to es gan nezinu :blink: Varbut arī paši amerikāņi....da kas to lai zin? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 01.01.2005 20:19
Raksts #18


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Hals_Devins @ 01.01.2005 12:12)
Es īsti nezinu vai ir bijuši vai nav. Ir daudz varīāciju ka viņi nav bijuši ,bet viņus apstrīd tie kuri aizbrauca uz turieni pēc viņiem un viņi grib būt piermie kas apcelo mēnesi.

Bet man liwekas ,a viņi tomēr nav bijuši unz mēnes.
*
Ne pirms, ne pēc amerikāņiem uz Mēness neviens kāju nav spēris. Tikai robotiskās kājas, kas pieder pāris zondēm.

CITĀTS(zakkiss @ 01.01.2005 12:18)
Mēness virsma noteikti ir skarta... unsure.gif  Un domāju ka tagad amerikāņi noteikti ir bijuši uz mēness! Bet kuri bija pirmie, to es gan nezinu :blink: Varbut arī paši amerikāņi....da kas to lai zin? whistling.gif
Tas to lai zin, kas ir kautko, piemēram, lasījis kādreiz. Skaties pāris rindiņas augstāk - uz Mēness izkāpa tikai amerikāņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 29.01.2005 18:11
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



manuprāt, tas ir blefs. Augstais karš, sacensības ar PSSR utt.Bet īstenība, tad viņiem vismaz bija citas lietas par ko uztraukties, tagad viņi pārliekus jaucās citu valstu iekšējajā dzīvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 30.01.2005 18:07
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(emily @ 20.11.2004 21:17)
man staasitiija, ka tas viss esot tikai triks, holivudas meistardarbs, pasniedza pieraadiijumus!
karogs tur nepareizi pliivo un bildes kaut kaa ne taa focheetas, un veel un veeel! Es tagad pat nezinu ko domaat!
*

nu es domaju, ka vinji nav bijusi uz Mēness!!! grin.gif Un karogs jau nevar nepareizi plivot, jo uz Mēness nav atmosferas!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:47