Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> Sarunas #128
Mattiass
iesūtīt 04.12.2018 00:59
Raksts #1


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Skaitļa 2 pakāpe ir sasniegta. xD.gif

CITĀTS(Roviela @ 29.09.2018 16:34) *
Man arī žēl, ka LS sadaļu nav, kas turpina. Tur vajag GM! Bez tiem nekas nav.

Tur vajag arī spēlētājus. Pie tam tādus, kas neņerkst, ka redz, šitādas spēles viņiem nepatīk, un tādas lietas spēlēs viņiem nepatīk. Man grūti iedomāties, ka pārskatāmā laikā te varētu veidoties kas lielāks par privātiem projektiem.

CITĀTS((sun) @ 30.11.2018 23:32) *
ka jaunās Brīnumaino zvēreļu filmas nav atkalaktivizējušas foruma biedrus

Tie ir mēsli. Radīti ņaudiņas ģenerēšanai, jo Potija sērija beidzās, bet maizi ēst ar ikriem ta arī turpmāk gribas.

Vēl cita lieta ir tāda, ka forumu ēra pa lielam ir pagājusi, janākajai paaudzei ir pavisam cita vide, kur apgrozīties. Tā kā ar jaunu biedru pieplūdumu var nerēķināties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (260 - 279)
AliceBlack
iesūtīt 06.05.2021 17:45
Raksts #261


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Mīļā, šajā līmeni cilvēki rakstus vairs neskaita grin.gif Un - pat ja krātu - tad tas būtu nedaudz acīmredzamāks. wink.gif wink.gif wink.gif

Un.

Ja būtu kā agrāk, tad, man domāt, nedaudz stingrāk skatītos un liekiem rakstiem, jeb spamiem.

Šobrīd te tāpat raksta diezgan maz, tāpēc arī admin ir nedaudz pielaidīgāki un nesoda ļoti par pārkāpumiem. Bet nedrīkstētu to tā ļaunprātīgi izmantot. wink.gif Ka nedabū pa biksēm grin.gif

Šo rakstu rediģēja AliceBlack: 06.05.2021 17:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.05.2021 20:05
Raksts #262


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Mhm. (ļoti draudīgā tonī). grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 07.05.2021 03:08
Raksts #263


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Rakstu skaits nebija apsvērums, tik mazs velniņš mani dīdīja parušināt grin.gif

o jā, pa biksēm būtu norāvusies senāk aši knaši, tā pat, kā Miss Aizdomīgā būtu norāvusies, par Gondoras Tīstokļu noteikumu pārkāpumiem tongue.gif

Atvainojos, izrādās Tīstokļu noteikumi nav tikuši atjaunināti kopš Daiļdarbu ieviešanas.Bet es atceros vienu citātu...Kas nav nemaz tik svarīgs, no harm no foul happy.gif

Šo rakstu rediģēja zibgaismiņa: 07.05.2021 03:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 07.05.2021 22:06
Raksts #264


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Es gan teikšu, ka procentu sistēma tika regulāri apbižota sava veida statusa ieguvei, ak, mēs edžī pusaugu anarhisti grin.gif

un ir pat dokumentēts gadījums, kad procenti tikuši pielietoti kā flirta instruments, sk. biedres Adē procentu logu xD.gif abi iesaistītie šobrīd ir laimīgi precējušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.05.2021 20:00
Raksts #265


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Daži gan pārcentās un par ātru sasniedza 100%, kas beidzās ar izraidīšanu. Bet tur nebija flirta. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 09.05.2021 01:19
Raksts #266


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



nu, es jau tikai pieminēju izņēmumu, kas pierāda sistēmas efektivitāti smile.gif


šī bija nedēļa, kurā man teorētiski bija jābūt brīvajam laikam, tā vietā sākās pavasara tīrīšana grin.gif putekļu un matu kalni, blakusefekts dzīvošanai lielpilsētā ar gariem matiem. putekļsūcēja filtrs tika tīrīts septiņas reizes blush.gif

un papildus tam,sākušies ierobežojumu atvieglojumi, es beidzot varēju izpirkt dāvanu karti, kura pusotru gadu stāvēja plauktā, tagad man ir divas grāmatas par skicēšanas pamatiem, un divas pakas ar modelēšanas mālu happy.gif tik jāizpēta, vai no šāda māla var veidot ūdensdrošus, mazgājmus traukus. man vajag vāzi!

un man ļoti, ļoti pietrūkst lauku, kaķu un mežu, cerams šogad beidzot tikšu apciemot dzimto zemi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 09.05.2021 08:07
Raksts #267


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



O, tik daudz sarunu! smile.gif

Brīvais laiks - kas tas tāds?
Tas man, liekas, jau sen ir ierindojies pie tādiem fantastiskiem zvēriem kā vienradži un Ziemassvētku vecītis. laughing.gif

Es tikko pārvācos uz privātmāju, tagad visapkārt ir kastes un pilnīgi neorganizēts haoss. Man izdevās pieslēgt savam stacionārajam datoram internetu, jūtos varena un neuzveicama! cool.gif

Tuvojas pavasara sesijas laiks, studenti sāk aktivizēties. Šķiet, ka šogad beigšu vairākas augstskolas. grin.gif Tas ir, privātskolotājiem tagad ir zelta laiki. Hehe.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 09.05.2021 16:31
Raksts #268


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Noskatījos https://www.imdb.com/title/tt5768992/

Nu, uztaisīt kko savu un pamatīgi nesekot HP franšīzei laikam ir neiespējami -
bārenis(-e), kas uzaug nezinot kas ir īstenībā - check
maģiska rēta/tetovējums - check
maģiskā akadēmija, kurā uzaicina - check
riebīgs pasniedzējs, kas, izrādās nav galvenais ļaunais - check
bibliotēka ar slepeno nodalījumu - check
dvīņi-blēži - check
blonds klasesbiedrs-maitrasgabals, kas beigās tomēr labojas - check

Treileris - https://youtu.be/GCOT__YH7IQ
Pilno var meklēt Filmiksā

Šo rakstu rediģēja Aiva: 09.05.2021 16:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 09.05.2021 18:45
Raksts #269


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



uz plakāta meitene izskatās ļoti līdzīga Anai no Frozen.

uff, pavasara tīrīšana pabeigta, un es atkal atjēdzos, ka man ir pārāk daudz krāmu.

Apsveicu, Hermaine happy.gif māja ir forši, dārziņš arī komplektā? tagad interesanti, uz kurieni pārvācies, bet negribu prasīt sarunās, privātuma sargāsānas dēļ smile.gif PZ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
the black rainbo...
iesūtīt 10.05.2021 07:05
Raksts #270


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



baigais nogurums. pēc pusstundas tiešsaistes stunda. varētu jau palikt pidžamā, bet šodien kaut kā prāts grin, lai velku ko pieklājīgu- nederēs pat trenuškas. acis gan līp ciet.

laikam vilkšu hūdiju un džinsaa-s.

hermainei taisnība, brīvais laiks jāliek grāmatā ''Fantastiskie notikumi un nē, tos nav iespējams piedzīvot'''

daži no notikumiem:
1. brīvais laiks
2. dzīve bez visādiem parādiem
3. gana ātri atnākoša vasara


pašlaik esmu pieķepusi klanu kaķiem. nupat dabūju ceturto daļu, bet lai to lasītu, jāatsvaidzina prāts un jāpārlasa pirmās trīs. esmu otrās daļas beigās.

Šo rakstu rediģēja Hermī-Džinnī-Luna: 10.05.2021 07:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 10.05.2021 16:02
Raksts #271


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Hermī-Džinnī-Luna @ 10.05.2021 08:05) *
hermainei taisnība, brīvais laiks jāliek grāmatā ''Fantastiskie notikumi un nē, tos nav iespējams piedzīvot'''


Šis ir labs, par šo riktīgi sasmējos. laughing.gif

Zibgaismiņa - ā, nekur tālu jau nepārvācos, turpat Kuldīgā, bet tikai uz privātmāju. cool.gif
Dārziņš ar zemeņu dobi ir. Pārējais tiks nolīdzināts mauriņā. Bērnībā jau izravējos dobes, man šķiet, ka ar to varētu mierīgi pietikt visam mūžam. grin.gif Ravēšana TIEŠĀM nav mana mīļākā nodarbošanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 10.05.2021 17:15
Raksts #272


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Man tieši zemeņu dobes visvairāk nepatīk ravēt grin.gif

Jādabū uz vasaru kādi ravētāji grin.gif

Bet mauriņš ir laba lieta. Viss uzreiz sakopts. Pāris kociņi, varbūt kāda roze kaut kur, foršs galdiņš ar krēsliem, kur no rīta kafiju iedzert smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.05.2021 20:37
Raksts #273


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man tāpat. Privātmāja ar dārzu. Tas ir - tur kādreiz bija dārzs ar VISU. Kartupeļiem, kāpostiem, bietēm, burkaniem, puķuzirņiem, gurķiem... utt. u.tjpr.
Tagad ir mauriņš, daži ogu krūmi, pāris ābeles, rabarberi, vīnogas, aronijas, kazenes, krūmroze (baisi asa), hostijas, spirejas, rododendri, krūmmellenes, dienlilijas (iesaku! Varen skaisti izskatās) un vēl šis un tas. Kad uzskaitu, tad izklausās daudz. huh.gif Bet galvenokārt - zāle. Un apkārt - klinteņu dzīvžogs. Ā, jā! Ir daži ceriņi.

Zibgaismiņ, ja no tā modelēšanas māla tomēr var dabūt ūdensdrošus un mazgājamus traukus, bet tie laiž cauri ūdeni (kā māli mēdz darīt), tad traukā saraudzē pienu. Pēc tam ūdeni cauri vairs nelaiž. Vāzēm noderīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
the black rainbo...
iesūtīt 12.05.2021 09:29
Raksts #274


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



Esmu tagad baigi iestigusi matu krāsas meklēšanā- ne tādā ziņā, ka citas nebūtu, bet gribu atrast tieši savu pirmo. kāds gadījumā nezina kur atrast- tūbiņa bija melna, ar uzrakstu augšā, ko nevaru saburtot, ar tirkīzzilas krāsas ''pleķi'', saucās ''mermaid'', ja nemaldos. Bija arī līdzīga rozā, tikai par to NEKO neatceros, tikai tūbiņa bija melna, ar rozā pleķi.



nebija ideju kur citur šo likt sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.05.2021 18:57
Raksts #275


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Neesmu tādu lietojusi, palīdzēt nevarēšu, bet atradu krāsainās matu krāsas te:
https://elady.lv/matu-kosmetika/tonejosas-m...sas/joico-color

Tikai tām tūbiņa nav melna, bet balta, vāciņš gan ir melns. Un krāsas ir varenas.

Ha! Tikko šo uzrakstīju, tā atradu!
Rekur ir:
http://www.unistils.lv/veikals/params/cate...10/item/727051/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 12.05.2021 21:01
Raksts #276


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Paldies Roviela, praktiskā latvieša iemiesojums happy.gif tikai...vai nebūs kāda dīvaina smaka tādam traukam?

Par matu krāsām man ir tikai divi padomi - nepērc Schwarzkopf - smird nelabi un ātri izskalojas, toties Colour Freedom smaržo labi, turas salīdzinoši ok, vismaz mēnesi, un ir koši, mazāk bojā matus kā uz amonija(amonjaka?) bāzētās krāsas, bet smērē cepures un spilvenus mazliet.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.05.2021 21:21
Raksts #277


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, tā var būt, bet vāzēm jau tas netraucē. smile.gif Iespējams arī, ka var izsmērēt ar izkausētu vasku arī. Bet tad nedrīkst mazgāt ar attaukojošu līdzekli.

grin.gif Es nekrāsoju matus, tāpēc par tām krāsu smakām un noturību man nav ne jausmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 12.05.2021 21:32
Raksts #278


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



nu ja, rozā mati un Tjudoru kleita laikam kopā neies grin.gif gribēju pajautāt, kas labs LARP un reenactment pasaulē notiek, bet es pieļauju, ka pēdējais gads nav bijis īpaši aktīvs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.05.2021 21:59
Raksts #279


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ak, to Tjudoru angļu stila kleitu varētu valkāt arī ar rozā matiem. Jo mati vispār nav redzami. grin.gif
Tas gan ir teātra tērps, ne rekonstrukcija. Tiesa, striķu korsete tur apakšā ir gan.

Par LARPiem nezinu, un rekonstruktoriem festu arī nav. Toties ir online tirdziņi. Kaut kā jau jāizlīdzas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 13.05.2021 05:02
Raksts #280


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



ak, katru reizi, kad atceros tavas brīnišķīgās kleitas, prātā nāk mana šujmašīna, kas nav no kastes izņemta jau kādus 4 gadus... tik daudz rokdarbu ideju, tik maz laika, naudas un vietas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 22:45