Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Aizstāvis, Dzīvnieks un laimīgā atmiņa
the black rainbo...
iesūtīt 17.06.2020 16:00
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



Čau!
Apakšā, komentāros, norādiet savu aizstāvja dzīvnieku un laimīgo atmiņu ko izvēlētos, uzburot aizstāvi.

Piemērs- par mani

Aizstāvja dzīvnieks: sanbernārs

Laimīgā atmiņa. Reize, kad es spēlēju florbolu, un bija palikusi pēdējā minūte, bet rezultāts bija 0:0. Kādā brīdī pretinieki bija aizvirzījuši bumbiņu pie pašiem vārtiem. Un tad bija mans iznāciens. Es aizsitu bumbiņu uz otriem vārtiem, un par spīti vārtsarga aizstājējam- blokam, es trāpīju! Biju izcīnījusi komandas uzvaru. Viņi pēc tam nepateicās pietiekami, bet pēdējā minūtē iesistie vārti radīja lieliskas laimes sajūtu. Vismaz citu atmiņu es nevaru izdomāt.

Padalieties ar savu dzīvnieku un atmiņu!

Un lūdzu piedodiet, ka te ir nedaudz tukšas muldēšanas- nekas cits neatliek, kad vajag pavediena pirmajā rakstā iekļaut 150 vārdu!


Ja jūs nezināt savu aistāvja dzīvnieku, piereģistrējoties Wizarding World / Pottermore, var to uzzināt. Bet varat arī nosaukt savu dvēseles dzīvnieku. Es izvēlos pirmo variantu. Lai gan gandrīz neko nezinu par sanbernāriem, neiešu jau apšaubīt Roulingu. Svarīgi! Wizarding World jeb Pottermore tests ir angliski. Tagad gan viss

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
Hermaine
iesūtīt 21.06.2020 10:44
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Pottermore man piešķīra sarkankrūtīti. Taču bērnībā man ļoti patika zīmēt zirgus.

Laimīgā atmiņa - jebkura diena kopā ar savu ģimeni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AliceBlack
iesūtīt 24.06.2020 15:17
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.20
Kur: Domnīcā



Tikko izpildīju to testu, man piešķīra zebieksti. Interesanti grin.gif

Par atmiņām grūti pateikt, laikam jau pietiek vienkārši ar pozitīvām emocijām, prieku, atmiņās tikai palīdz tās sakopot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
the black rainbo...
iesūtīt 15.03.2021 12:31
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



ziniet man ir jauna laimīgā atmiņa es nosapņoju vienu ļoti foršu un smieklīgu sapni es tur peldējos, bija tik jautri, ūdens silts, lieli, maigi viļņi un vēl es izspēlēju joku ar savu latviešvalodas skolotāju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:00