Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Harijs ir Grifindora mantinieks?
Arturs7
iesūtīt 11.03.2006 11:31
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



Pec JP izlasišanas es sāku daudz prātot un izdomāt dazākas aplamas un ne tik aplamas teorijas par hariju, par strupu un par visu ko vien vareeja.. Nez kapeec man iešāvas prātā ka Harijs ir gifindora mantinieks, bet padomajot ilgāk un izdomaju ka tam nav lielas nizimes, bet vai tieshaam taa ir?!! 5gramata bija teikts ka harija tevs ir naacis no tirasinju gimenes.. iespejams Harijs tiesi taapat ka voldeamorts ir mantienieks! Zinu, ka sai teorijai ir loti paz pamata buutu ticamai, bet.. Voldeamorts gribeja lai horukrusts buutu kautkas no grifindora vai krauklangas un protams ka ticamaak ka tas ir no grifindora.. Un tapeec harijs varetu buut horukrusts, kautgan tad atkal uznaak 100 jautaajumu parto, kaa gan Harijs nogalinaas sevi un tad voldeamortu! Jo skaidri un gaiši tikai teikts, ka tikai tad kad iznicinaas visus horukrustus varees nogalinaat voldeamortu! Un diez vai pat harijs ir spejiigs nomirt izniicinot pedeejo horukrustu un tad veel nogalinaat voldeamortu!

Harijs tacu izvilka zobenu otrajaa gadaa un to spetu tikai iists grifindors.. Varbuut tam nav liela jeega vai vins ir mantinieks vai nee, bet varbuut tam nav noziimes tikai tagad!?!!???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 11.03.2006 13:44
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Kāda nozīme rakstīt muļķīgu pavedienu? Nevienā HP grāmatā nav rakstīts ne par kādiem Grifidoru mantiniekiem. Tās ir psaciņas, vai arī sajauci ar kādu fikiņu. Tādas tēmas par Harijs - horkrsust? ir daudzos pavedienos. silent.gif Un kas par to, ka viņš ir no tīrasiņu ģimenes vaia rī viņa tēvs ir tīrasinis? Man tādas aizdomas, ka tu drīz sacerēsi jaunu HP grāmatu - Harisj Poters un Grifidora mantinieks. Nevajag taisīt myuļķīgus secinājumus.

Cerbercipa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 11.03.2006 16:37
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



CITĀTS(Cerbera pavēlniece @ 11.03.2006 13:44) [snapback]575083[/snapback]

Kāda nozīme rakstīt muļķīgu pavedienu? Nevienā HP grāmatā nav rakstīts ne par kādiem Grifidoru mantiniekiem. Tās ir psaciņas, vai arī sajauci ar kādu fikiņu. Tādas tēmas par Harijs - horkrsust? ir daudzos pavedienos. silent.gif Un kas par to, ka viņš ir no tīrasiņu ģimenes vaia rī viņa tēvs ir tīrasinis? Man tādas aizdomas, ka tu drīz sacerēsi jaunu HP grāmatu - Harisj Poters un Grifidora mantinieks. Nevajag taisīt myuļķīgus secinājumus.

Nekur neredzu neloģiku šim pavedienam. Grāmatā bija minēts, ka Džeimss Poters ir tīrasinis. Tas ka nemāki lasīt nevienu neinteresē. P.S. Iemācies rakstīt!

Es arī pieļāvu iespēju ka Harijs varētu būt Gifindora mantinieks. Beigās tomēr nosliecos par labu tam, ka viņš nav Grifindora pēctecis, jo pastāv tik daudz tīrasiņu burvju un iespēja ka Poters vecākais kaut kādā veidā ir saistīts ar Godriku Grifindoru ir 1:99.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.03.2006 17:20
Raksts #4


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Doma par grifidora mantinieku ir patiešām interesanta. Un galu galā, ja jau ir Slīdeņa mantinieks, tad notteikti ir jābūt Grifidora mantiniekam, Un kāpēc, lai tas nebūtu tieši Harijs? Kāpēc? Viņš izvilka no cepures Godrika Grifidora zobenu. Viņam paklausīja fēniks Fouks, Tieši viņš ir voldemorta ļainākais ienaidnieks. Tad kāpēc, lai iņš nevarētu būt Grifidora mantinieks? Patiešām, Džeims Poters bija tīrasinis, un tas bija minēts grāmatā tātad viņš pilnīgi mierīgi varēja būt cēlies no Grifidora dzimtas.
Runājot par Horkrastu es patiešām nedomāju, ka tas ir Harijā. Un pat, ja tas ir viņā iekšā, tad Jāsāk jau ar to, ka priekš savas atdzimšanas Voldemortam izmantot viņu būtu ļoti pagrūti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 11.03.2006 19:04
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Neatceros, kur, bet kaut kur Roulingas mājaslapā, es izlasīju ka Harijs noteikti NAV Grifidora mantinieks. Viens no iemesliem, kāpēc manuprāt tā ir taisnība, ir tāds, ka Grifidora mantinieku taču nevarēja gandrīz iešķirot slīdeni!
Ja Džeimss Poter sbūtu pilnībā Tīrasinis, tad viņa uzvārdu noteikti Harijs būtu pamanījis Bleku ciltkokā. Ja visas tīrasiņu ģimenes ir sakrustojušās, viņam ur būtu jābūt.
Varbūt viņi ir izdzēsti, jo paglāba Siriusu bērnībā, bet vieta taču paliktos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.03.2006 19:09
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(TaureņmeiteneAur' @ 11.03.2006 19:04) [snapback]575408[/snapback]

Neatceros, kur, bet kaut kur Roulingas mājaslapā, es izlasīju ka Harijs noteikti NAV Grifidora mantinieks. Viens no iemesliem, kāpēc manuprāt tā ir taisnība, ir tāds, ka Grifidora mantinieku taču nevarēja gandrīz iešķirot slīdeni!
Ja Džeimss Poter sbūtu pilnībā Tīrasinis, tad viņa uzvārdu noteikti Harijs būtu pamanījis Bleku ciltkokā. Ja visas tīrasiņu ģimenes ir sakrustojušās, viņam ur būtu jābūt.
Varbūt viņi ir izdzēsti, jo paglāba Siriusu bērnībā, bet vieta taču paliktos!


Ne jau visas dzimtas bija krustojušās savā starpā. Varēja palikt izņēmumi. Un par to, kāpēc Hariju gandrīz iešķioja Slīdenī, man ir pilnīgi elementārs paskaidrojums. Mēs tak ļoti labi zinām, ka kad Voldemorts mēģināja nogalināt mazo Hariju, bet pazudināja sevi pats daļa viņa spēka pārgāja pie Harija, bet Voldemorts bija Slīdenis pilnīgi tīrs. Tāpēc arī Šķirmicei bija tik grūti izlemt. Vismaz man tā personīgi šķiet.
Kas attiecas uz Roulingas apgalvojumiem, tad ar tiem nekad nevar tikt nekādā skaidrībā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arturs7
iesūtīt 11.03.2006 19:27
Raksts #7


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



Nu bet arii dzeims poters nebija Bleku ciltskokaa, kautgan tas, ka harija tevs ir naacis no tirasinju gimenes bija teikts JP, to es zinu.. Zinu, ka sai teorijai īstu pamatu nav un kadam var tas likties mulkiigi! Veel jo vairāk, kad sāds notikums vismaz tagad neko nemainiitu, bet zinot rakstnieces stilu, katraa gramataa uzspeld kautkas taads ko nu nevareeji gaidiit un tas, kas likaas nenozimigi, paliek looti svariigi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 12.03.2006 01:13
Raksts #8


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Vislabākais un skaistākais pieņemums/paskaidrojums, kāpēc viņš varētu būt mantinieks, būtu tas, ka viņš no Grifindora mices izvilka viņa zobenu. Nu jā, to var izdarīt tikai mantinieks utt. Noteikti skaisti, arī man patiktos, kaut tā būtu. Bet iespējams, ka to var izdarīt arī īstens Grifondors ar īstenu garu, tāpēc uz to nevar likt visu. Žēl.

Piekrītu par to, ka varētu nekrustoties nekādi Bleku ģimenes kokā, bet atkal.

Ja pareizi esmu sapratusi, tad Slīdenis bija apsēsts ar to tīrasiņu māniju. Iespējams, ka Grinfindoru cilts laika gaitā ir sajaukusies ar vientiešiem un tad Poteri/s noteikti atkrīt. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 12.03.2006 01:41
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Varētu būt pareiza AtlanticVelvet teorija, bet mani vienalga mulsina tas, ka šķirmice, viņu gribēja ielikt Slīdenī! Bet varētu būt viņš tas mantinieks, bet kā gan Voldijs būtu varējis dabūt Harijā horkrustu? Varbūt tajā dienā, kad viņš dabuja rētu? Bet es šaubos, ka viņš ir horkrusts, bet viss var notikt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 12.03.2006 17:20
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(AtlanticVelvet @ 12.03.2006 01:13) [snapback]575862[/snapback]

Ja pareizi esmu sapratusi, tad Slīdenis bija apsēsts ar to tīrasiņu māniju. Iespējams, ka Grinfindoru cilts laika gaitā ir sajaukusies ar vientiešiem un tad Poteri/s noteikti atkrīt. ermm.gif

Nu jā Slīdenis vienmēr ir bijis apsēsts ar asins tīrību, bet man šķiet, ka tieši tas pierāda to, ka Poterā varētu būt Grifidora asinis, ja mēs pieņemam, ka kāds no Godrika Grifidora mantiniekiem apprecējās ar vientiesi. Asins tīrība pazuda, bet tas nenozīmē, ka pazuda Grifidora asinis. Notiek vienkārši asiņu sajaukšanās. Un pat ja šī asiņu sajaukšanās notiek vairāku gadsimtu gaitā. Vienalga Grifidora asinis tek tā cilvēka dzīslās kurš dzimst savienībā šāda veida...Tāpēc es nedomāju, ka Poters atkrīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
etna
iesūtīt 12.03.2006 17:54
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



iepsējams,ka grifidora mantiniekam BŪS kāda nozīme. Jo ārzemēs HP fani bieži pat uzsver šo jautājumu.
varētu būt tāda iespēja,ka viņš ir tas grifidora mantinieks. nu vismaz mazliet,mazliet,mazliet kaut ko atceros ar to grifidora zobenu. otrajā grāmatā, ka tur varēja izsaukt to zobenu kaut kas tur blāblā. Dumidora gudros vārdus neatceros tongue.gif .
ai, dzīvosim redzēsim. dažreiz pat šķiet, ka šādas tēmas nav vērts apspriest, vēl sapņos tik vien potera pasaule rādīsies un arī "dzīvosi" potera pasaulē, ja vien domās tik par šāda veida jautājumiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vīslis
iesūtīt 12.03.2006 21:31
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



blekiem visa gjimene bija sliidenii ( iznjemot siriusu) bet poters bija grifidors.. bleki es domaaju apprecinaaja savus beernus tikai ar sliidenjiem.. taa kaa tas ciltskoks neko neliecina wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 13.03.2006 15:15
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Pirmkārt, nav jau jābūt obligāti tīrasinim, lai būtu mantinieks, jo ja es pareizi atceros, tad Voldemorts nav tīrasinis(māte-burve, bet tēvs-vientiesis).

Otrkārt, tas, ka ir Slīdeņa mantinieks nenozīmē, ka jābūt arī citiem mantiniekiem. Tikpat labi es varu uztaisīt pavedienu Vai Čo Čanga ir Kraukļanaga mantiniece?. Stulbi, vai ne?

Treškārt, par zobenu! Dumidors teica, ka viņš izvilka zobenu no cepures, jo ir īsts Grifidors(piederīgs savam tornim), nevis tāpēc, ka ir mantinieks! Manuprāt daudzi Grifidori arī varētu to zobenu izvilkt!

Ceturtkārt, Seila teica, ka tas ka viņu gandrīz iešķiroja Slīdenī ir tapēc ka Voldemorts viņā atstāja daļiņu savas spējas. Šķirmice jau nešķiro pēc spējām, bet gan pēc iekšējās būtības, sirds u.c

Piektkārt, pēc arturs7 rakstītā 1.rakstā šis pavedienC ir domāC arī apspriešanai par horkrustu Harijā, bet šis jautājums tiek apspriests jau šeit!

Pēs mana raksta var saprast, ka es galīgi nedomāju ka Harijs ir Grifidora mantinieks! grin.gif

Šo rakstu rediģēja Potter_Girl: 13.03.2006 15:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 13.03.2006 15:19
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Potter_Girl @ 13.03.2006 15:15) [snapback]577032[/snapback]

Ceturtkārt, Seila teica, ka tas ka viņu gandrīz iešķiroja Slīdenī ir tapēc ka Voldemorts viņā atstāja daļiņu savas spējas. Šķirmice jau nešķiro pēc spējām, bet gan pēc iekšējās būtības, sirds u.c


Tieši tā šķirmice šķiroja pēc sirds. Tieši tāpēc, harijam vajadzēja nonākt Slīdenī, bet viņš ar prātu to nevēlējās un tāpēc lūdza šķirmicei, lai neliek viņu Slīdenī. Un nokļuva Grifidorā. Tātad, ja Harijs nebūtu lūdzis viņu nelikt Slīdenī, tad viņš tur būtu nonācis. Un kur tad paliktu sirds? Laikam jau viņa būtu bijusi viltīga un piemērota Slīdenim. Šajā gadījumā vadošo lomu nospēle tas, ka Harija jaunie Draugi ir Grifidorā un par šo torni viņš ir dzirdējis daudz laba atšķirībā no Slīdeņa. Tātad šajā gadījumā nospēlē neviss sirds bet prāts un draudzība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 13.03.2006 15:24
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



CITĀTS(Seila @ 13.03.2006 15:19) [snapback]577040[/snapback]

Tieši tā šķirmice šķiroja pēc sirds. Tieši tāpēc, harijam vajadzēja nonākt Slīdenī, bet viņš ar prātu to nevēlējās un tāpēc lūdza šķirmicei, lai neliek viņu Slīdenī. Un nokļuva Grifidorā. Tātad, ja Harijs nebūtu lūdzis viņu nelikt Slīdenī, tad viņš tur būtu nonācis. Un kur tad paliktu sirds? Laikam jau viņa būtu bijusi viltīga un piemērota Slīdenim. Šajā gadījumā vadošo lomu nospēle tas, ka Harija jaunie Draugi ir Grifidorā un par šo torni viņš ir dzirdējis daudz laba atšķirībā no Slīdeņa. Tātad šajā gadījumā nospēlē neviss sirds bet prāts un draudzība.


Un, ja arī tā ir, tad tam nav nekādas saistības ar tēmu: Vai Harijs ir Grifidora mantinieks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 13.03.2006 15:30
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Sasodīts beidzat man jaukt galvu laughing.gif

Zini, nav nemaz tik peļava tā tava teorija. man arī reiz kas tāds ienāca prātā. Viss beigās zināk kā atkārtota un nepabeigta cīņa starp Slīdeni un Grifidori. Visu laiku torņi ir ''kasījušies'' savā starpā. Vienmēr viņi gribējuši pierādīt, ka ir labākie un varbūt šī cīņa tad arī pierādīs, ka abi ir vienlīdz labi un slikti. Abi - gan Voldemorts, gan Harijs mirs un Cūkkārpā valdīs miers mūžīgi. TRaģēdija, bet ar pamācību gan wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 13.03.2006 15:33
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



CITĀTS(Weed @ 13.03.2006 15:30) [snapback]577059[/snapback]

Zini, nav nemaz tik peļava tā tava teorija. man arī reiz kas tāds ienāca prātā. Viss beigās zināk kā atkārtota un nepabeigta cīņa starp Slīdeni un Grifidori. Visu laiku torņi ir ''kasījušies'' savā starpā. Vienmēr viņi gribējuši pierādīt, ka ir labākie un varbūt šī cīņa tad arī pierādīs, ka abi ir vienlīdz labi un slikti. Abi - gan Voldemorts, gan Harijs mirs un Cūkkārpā valdīs miers mūžīgi. TRaģēdija, bet ar pamācību gan wink.gif

Nēsi gadījumā pēdējā laikā lasījusi vai skatījusies "Romeo&Juliet"? Šitas jaw tā apmēram izklausās, tikai viena atšķirība-Voldemorts un Harijs nemīl vienC otru grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 13.03.2006 15:41
Raksts #18


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Potter_Girl @ 13.03.2006 15:24) [snapback]577048[/snapback]

Un, ja arī tā ir, tad tam nav nekādas saistības ar tēmu: Vai Harijs ir Grifidora mantinieks?


nekā ir gan saistība. Tas pierāda, ka ceturtais punkts kuru tu mini kā argumentu tam, ka harijs nav Grifidora mantinieks atkrīt.
Runājot par to, ka nav jābūt citiem mantiniekiem obligāti tikai tāpēc, ka ir Slīdeņa mantinieks.
Nekā nebija ir gan jābūt, jo jeb kuram no četriem torņu dibinātājiem ir mantinieki, kaut kādā tur paaudzē, kas savukārt nozīmē, ka tieši viņi arī ir noteiktā torņa mantinieki, tas gan nenozīmē, ka viņiem obligāti ir jābūt minētiem kaut kur Roulingas grāmatās.


CITĀTS
Treškārt, par zobenu! Dumidors teica, ka viņš izvilka zobenu no cepures, jo ir īsts Grifidors(piederīgs savam tornim), nevis tāpēc, ka ir mantinieks! Manuprāt daudzi Grifidori arī varētu to zobenu izvilkt!

Aha, Nevils arī. paskatīsimies patiesībaia acīs, Harijs nav parasts Grifidorietis.

Šo rakstu rediģēja Seila: 13.03.2006 15:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 13.03.2006 15:45
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



CITĀTS(Potter_Girl @ 13.03.2006 15:33) [snapback]577062[/snapback]

Nēsi gadījumā pēdējā laikā lasījusi vai skatījusies "Romeo&Juliet"? Šitas jaw tā apmēram izklausās, tikai viena atšķirība-Voldemorts un Harijs nemīl vienC otru grin.gif


Zini esmu gan laughing.gif bet pat nepiefiksēja to drausmīgo līdzību laughing.gif Nē nu labs laughing.gif
*smejas

NU jā, bet kāpēc gan tā nevarētu būt? Roulinga tak velk paralēles ar dažādiem vesturiskiem notikumiem? laughing.gif

Harijs&Toms laughing.gif Jauns lauciņš kur izvērsties gejisko fanfiku autoriem laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arturs7
iesūtīt 13.03.2006 17:48
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



Nu parto ka harijam bija janonaak slidenii, manupraat parto saubas pazuda 2gramataa... Tad kad harijs saaka domaat ka vinja istaa vieta ir sliidenis! Kad vins prasiija skirmicei vai vins tiesaam nonaaca tajaa tornii kur vinjam vajadzeeja buut un skirmice atbildeeja, ka protams slidenii vins buutu veicis daudz panaakumu, bet piebilda, ka nekad nav kludijusies skolnieka sķirošanaa... Takaa taa!!! Un veel kad harijs runaaja ar Dumidoru, harijs prasiija to pasu vinjam un dumidors teica ka tikai iists grifindors buutu to izvilcis! Un treskaart JP Glemjargs teica, ka slidena audzeekni ir arii drosmiigi, bet nestulbi, ka vinji, kad ir iespeeja neriskee un neizraada savu drossirdiibu tad kad vareetu to nedariit, bet harijs laikam pie tiem nepieskaitaas! rolleyes_a.gif

nu taa ir tik mana teorija ka vins ir mantinieks, iespeejams nekaa tad pat tuvu nav, jo veel vairaak ka nekas iepriekseejas gramataas rakstiitais neliecinaatu ka vins taads ir! Un kaa jau es biju rakstiijis, ka tas ka vins buutu grifindora mantinieks neko sobriid nemainiitu... bet ir tacu iespeejams ka pedejaa daljaa tam buus noziime! bet taa ir tikai varbuutiiba! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 03:41