Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Legolass un Arvena, GP
Džūna
iesūtīt 05.01.2005 11:59
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Kad Gredzenu karš bija galā un visi dzīvoja laimīgi, notika, kas neparedzēts. Minastirītā bija pienācis kluss vakars. Aragorna sieva Arvena stāvēja pie vārtiem un gaidīja. Ceļa putekļiem kūpot, tuvojās jātnieks baltā zirgā, tas bija elfs Legolass. Viņš piejāja pie vārtiem, nolēca no zirga, gribēja jau kaut ko teikt, bet Arvena noteics: "Šššš, mūs pamanīs... Es esmu izlēmusi doties prom kopā ar tevi, tiksimie šeit rīt, šajā pašā laikā. Aragornam būs sapulce, tāpēc viņš mūs nemanīs. Taču, nākamajā vakarā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Logan
iesūtīt 05.01.2005 12:50
Raksts #2


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Aragorns atcēla sapulci, jo bija nolēmis doties apciemot Ēovinu un Faramiru, viņš iegāja Arvenas buduārā un ieraudzīja viņu ceļa drānās, pie gultas stāvēja koferi. Diezgan pārsteigts viņš jautāja, kur viņa grasās doties, bet Arvena, aši novērtējusi situāciju, atbildēja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 05.01.2005 12:54
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



emm nekur isti ta domaju ka mums butu tiri jauki emm aizbraukt uz kadu klausaku vietinu pie upes vai ezera un ves varetu doties tagad uzreiz emm es domaju ka tu so ideju varetu atbalstit
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 05.01.2005 13:08
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



''Labi,gaidi mani pie vārtiem!'' Arvena teica, taču, kad Aragorns jau bija laukā pa durvīm viņa aptvēra ko bija izdarījusi.''Tur taču ir Legolass!!!!!!!'' viņa šausmās iesaucās. Tikmēr Aragorns jau bija nonācis pie vārtiem un tur satika glīto blondo elfu.Nedaudz izbrīnīts viņš vaicāja:''Ko tu te dari?''. Taču Aragorna padumjais vārtu sargs atbildēja viņa vietā:''Mans Ķēniņ, vai tad jūs nezinājāt, ka šis jaunais elfs te jau veselu mēnesi satiekas ar jūsu sievu? '' .Aragorns pagriezās pret Legolasu un sacīja:''...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 05.01.2005 13:24
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ah tu tas biji tas ```` kas satiekas ar manu sievu man jau bija aizdomas bet es nemuzam nebutu domajis ka tas varetu but bijis tu pec visa ko mes kopa esam parcitusi ka mes lauzamies cauri morias raktuvem un cinijamies helma dzile un aiztavejam minitiritu tu ta pavers man muguru un vins izvilka savu zobenu no maksts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_chocolate_frog_freak_*
iesūtīt 05.01.2005 13:24
Raksts #6





Viesi




COK LABI KA TAS BEIDZOT IR NAACIS GAISMAA!!!!!!! JO ES SEN ESMU VEELEEJIES NO TEVIS SHKIRTIES grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 05.01.2005 16:02
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Mans advokāts ar tevi sazināsies! Gondora paliks man!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mismorty
iesūtīt 05.01.2005 16:29
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.04
Kur: Ārpus Laupītāja kartes



Arvena palika stāvam ar vaļā muti, tūlīt sāksies cīņa, ko viņa gribēja vismazāk. Lai gan viņa mīlēja Legolasu, arī Aragorns viņai bija mīļš. "Mani kungi," viņa iesāka, bet Aragorns pavērsa pret viņu asu skatienu, tāpēc elfu jaunmundze (labi, kundze) apklus. Aragorns izvilka savu zobenu (Elendilu?) un jau grasījās sākt cīņu, bet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 05.01.2005 17:08
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Legolass iesaucās: Tā nav godīgi, tu zobenu pārvaldi labāk kā es! Izvēlies ko citu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 05.01.2005 20:46
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Aragorns atbildēja:" Tam nav nozīmes, tu mani nodevi! Kā tu varēji saieties ar manu sievu!?Mēs tak bijam labi draugi!!!" Aragorns to pateikdams, pavēra zobenu pret Legolasu. Bet elf izvilka loku un....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 05.01.2005 23:59
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



un pēkšņi izdzirdēja krūmos čaboņu, visi pavērsa savus acu skatus uz krūmiem, bet pa to laiku ēna, kas pirmīt bija ieslīdējusi krūmos jau bija uzlēkusi uz pilsētas mūra un aizskrējusi pa to uz priekšas šņācot: tagad kad dārgumiņš vairs nav jātrod kāds citsss mīļumiņš... Frodo, jā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 06.01.2005 09:02
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Tas bija padumjais Gollums, kam nez kādā veidā bija izdevies palikt dzīvam.Tasradījums izlēca no krūmiem un skrēja pie Aragorna, kuram dusmas vēl nebija pārgājušas un Aragorns nocirta Gollumam galvu.Viņš pagriezās uz to pusi, kur bija jāstāv Legolasam, taču, kā izrādijās ašais elfs jau bija paspējis aizbēgt.Tad Aragorns pievērsās Arvenai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 06.01.2005 09:27
Raksts #13


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



vina staveja sastingus un apjukusi nezinadama ko teikt vieni ko vina izdvesa tas bija ka tu so radijumu speji nogalinat vins lai ari ir pretigs pec izkata tacu dzili sirdi vinas noteikti bij labs

arogorns nepieversa tam uzmanibu vins sasauca sardzi un pazinoja lai mekle legolasu un ja atrod tad bez vilcinasanas nobeidz vel vins lika savakt goda sardzi un seglot zirgus lai dzitos pakal legolasam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 06.01.2005 09:34
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Lai arī Aragorns zināja,ka elfi ir ļoti ātri, viņš tomēr cerēja sievas mīļāko notvert.Tikmēr ieslēdzis savu laulības pārkāpēju sievu mājā arī pats devās ceļā. Viņi jāja pāri pļavām un laukiem, līdz pēkšņi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 06.01.2005 09:36
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Legolass aizjaaja aiz tuvaakaa pakalna un apstaajaas nogaidiit. Vinjsh zinaaja, ka vecais Blandonja, kaa vinjsh domaas deeveeja Aragornu, centiisies vinju panaakt. Nekas , Legolass nogaidiis, kad Aragaorns aiznesiisies kaa veeja pleests un tad atgrieziisies peec Arvenas. Vinja peedas gan jau vecais krakjis neatradiis. Vecums tak nenaak viens - ij aklaaks kljuvis ij dumjaaks. No slavenaa peeddzinja tur vairs nav ne smakas. Ha - patiesiibaa smaka no vinja ir vieniigais, kas atlicis - Legolass pie sevis nosmiineeja. Nudien zeel Arvenas, ka vinjai - jaunai un skaistai ar taadu veci jaadziivo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 06.01.2005 09:48
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ta vins ari pagaidja kadu pus stundu un tad ari rezeja ka aragorns aiznesas milziga atruma talak pa plavu no vina atpalikusi tur jaja ari kadi 15 vai 20 viri kuri izkatijas neparak labi brunotti bet varen atri legolas pie sevis nodomaja velns nau tas klaidonis nemaz tik dums bus viriem teicis lai smagi nebrunojas jo ta atrak var parvietoties bet nekas kad aizjas talak varesu atgriesties atpakal pilseta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mismorty
iesūtīt 06.01.2005 15:24
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.04
Kur: Ārpus Laupītāja kartes



Tā Legolass atgriezās pilsētā pēc Arvenas. Viņam izdevās slepus tikt līdz Minastirītas septītajam stāvam, bet mājas durvis bija ciet. Nu gudrs tas vecis, bet es buushu gudraaks. Es nosleepshos pilssetaa, padziivoshu kaadu laiku un kad viss buus norimis, savaakshu Arvenu. Tā vins runaajaas pie sevis un devaas leja lai atrastu kādu vietiņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 06.01.2005 15:29
Raksts #18


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu vins kadu laiku slapstijas pa ielam lidz sarunaja kadu vietu kur padzivot pie nabadziga iedzivotaja si pilsetas tur ari vins kadu laicinu nolema mitinaties samaksaja vins vinam varen labi bet nakamaja rita tur ieradas sardze un iemeta legolasu cietuma tas pilsonis bija nodevis legolasu sardei jo iepriekseja vakara bija izsludinata atlidziba par legolasu un varen liela pat neticami liela
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 06.01.2005 15:32
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Legolass uz palodzes noķēra balodi uz piespieda to nogādāt zīmīti Arvenai ar tekstu:''Esmu cietumā. Lūdzu palīdzi .Tavs elfs."Arvena,saņēmusi zīmīti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 07.01.2005 14:01
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



...izlasījusi to zaudēja valodu.Pēc tam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 00:26