Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Sapņi, lucid dreams... tb tādi sapņi, kuros zini, ka sapņo...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 05:51
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Es tā apkārt paskatījos un izskatījās, ka neviens šo tēmu nav pacilājis. Kādā pavedienā tika gan pieminēta astrālā projicēšanās..., bet tā kā tas nav gluži viens un tas pats... tad... gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā. Padalieties pieredzē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 12:55
Raksts #2


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Laikam jau man vēl tā īsti nav sanācis sastapties ar tādiem sapņiem, bet reiz kad es sapratu, ka sapņoju, es pamodos. Kādu brīdi vēl centos sapņot, bet ne pārāk ilgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 13:02
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



daži mani lucido sapņu pierakst/apraksti[+personīgās tābrīža pārdomas]:

"Atrados it kaa andromedas skolā un nezin kā, attapos, ka patiesībā sapņoju. Gāju ārā no tās skolas, ar domu, satikt Kādu. Izgāju ārā, sāku plivināties pa gaisu un atcerējos Erinas teikto, par lidošanu gaismas ātrumā. Kad izdomāju pārbaudīt cik ātri es spēju palidot, visa struktūra kā jau parasti nojuka. Paliku tikai es un ātrums. Ātrums palielinājās aizvien ciešāk saspiežot plaukstu dūrē. Tad pēc kāda laciņa izmeta. Pie pozitīvajiem faktoriem jāmin, ka šoreiz neizjutu bailes. Bet nesaprotu, kāpēc vienmēr, kad atjēdzos, ka sapņoju viss pazūd?"


"hmm... neesmu veel pieradusi pie shaadiem lucid dream. Nu, jaa, ko gan var gribeet tikai 3. taads vien ir bijis. Sapnii dejojaam... smile.gif vnk dejojaam. Nevienu reizi neuzkaapaam viens otram uz kaajaam un katra naakamaa kustiiba bija dabiska un pashsaprotama. Tad izdomaaju, ka vajadzeetu kko pavaicaat, bet tikko, kaa to biju iedomaajusies... sapnja struktuura sashkjobiijaas, kaa uz aaraa meshanu, tad paardomaaju "nu, labi, labi, neko nepasiishu!" un vareeju atgriezties un turpinaat dejot. Peec kaada laika pamodos, kaadu ilgaaku laiku padziivojos augshaa... un tikai tad sapratu, ka nemaz neesmu pamodusies!!! Bet tas kaa es sho faktu konstateeju ar` bija reeciigi grin.gif Paskatos aaraa pa logu, ieraugu kkaadu zvaigznaaju [kas izskatiijaas, kaa liela uzliime, kas karaajaas debesiis..., bet tad veel neaptveeru, ka sapnjoju], pakaapos paaris soljus tuvaak logam, lai kaartiigaak apskatiitos un ieraudziiju, ka zvaigznes paaraak aatri griezhaas un tikai tad iedomaajos: "eu, shitas vareetu buut sapnis..." Tad uzreiz gribeejaas tikt aaraa [no sapnja], jo nelikaas iipashi godiigi taada piespiedu patureeshana sapnii..., kaa nekaa vienreiz jau pamodos! Bet nevareeju... viss apkaart izlikaas paaraak reaali, laikam taadeelj bija gruuti piecelties, kaut gan labi zinaaju, ka sapnjoju. Biju stipraa izmisumaa un nezinaaju, ko dariit, lai tiktu aaraa, pat piedraudeeju, ka izdariishu pashnaaviibu, ja mani tuulinj pat neizlaidiis aaraa... nekas nenotika! Tad pie durviim kaads bija un teetis gaaja ielaist... es, ieraudiijusi teeti uzreiz [nezinkapeec] iedomaajos, ka vinjsh noteikti man speetu paliidzeet un taadeelj saucu vinju triis reizes, gribeedama vinjam visu izstaastiit, bet liidz staastiishanai es nemaz netiku, jo tad beidzot pamodos..., no mazmaziitinja trokshnja, ko izraisiija teetis savaa gultaa mazliet pakustoties... [btw vinjsh nebija aizmidzis... veel uz portatiivaa skatiijaas kkaadu filmu]. Tad taada atvieglojuma sajuuta bija..., bet bija mazliet bail atkal iet guleet [bija ~ 1:45 naktii], jo visaadas nelabas domas maiziijaas pa galvu... centos nomierinaaties. Tad veelaak arii aizmigu un vairaak sapnjus neatceros... bet no riita paardomaajot visu, pieveersu uzmaniigu tam, kaa pieceelos..."

"sapnjoju, ka staigaaju pa kkaadaam shauraam ielinjaam un man uzkasaas divas vecenes, grib telefonu nozagt... es uz vinjaam taa paskatos, noreecos un saku: "Pfff, ko juus iedomaajaties, juus nemaz neesat iistas, juus esat manaa sapnii!" Tad vinjas pazuda. Mana naakamaa doma: "Stay calm! Izmetiis veel no sapnja..." neizmeta. Tad naakoshais funktieris man uznaaca paaraak strauji un gribot negribot ar paaraak lielaam emocijaam:"Man vinjsh jaasatiek!" Visas sapnja struktuura nojuka... kkaadas aptuvenas vinja aprises paraadiijaas... un viss... shajaa vietaa mani izmeta."


p.s.[te gan viņi dilstošā secībā...]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 13.07.2006 15:27
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



uhh, personīgi man tādi ir bijuši diezgan daudz, protams neesmu neko pierakstījusi, bet ļoti labi atceros kā šo apziņu, ka sapņoju, pielietoju, lai varētu pamosties - lai es pamostos, man vajag no kaut kuriens nolekt, un tā nu es parasti skrienu un lecu vai no kalna, no kraujas vai no kaut kā cita, kas atrodas tuvumā, jo vienmēr skaidri zinu, ka tā pamodīšos...

un ir vēl viens veids - aizvērt acis un stipri, stipri spiest ciet, tad arī pamostos....

vispār jau tā notiek bieži un tad cenšos darīt visu, ko nedarītu reālajā dzīvē, un tā sajūta ir forša.. cool.gif ganjau ir vēl kaut kas, bet tā uz sitiena nevaru atcerēties... silent.gif

Šo rakstu rediģēja lightness_flame: 13.07.2006 15:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 13.07.2006 15:37
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



ir bijushi taadi sapnji... un sameera daudz.
Vakar redzeeju sapni kur vareeju dariit visu ko gribeeju-
Es atrados kautkaadaa diivainaa lielveikalaa...tur bija pirmajaa staavaa kautkaads veikalinjsh kur paardeva visaadas forshas dreebes... es tur satiku divas maitas kas maacaas paraleelklasee.
es aizgaaju prom jo ieraudziiju vinjas. es uzkaapu uz eskalatora un tad apskatiiju visu lielveikalu...
savaadi ka es sapnjoju par lielveikalu laughing.gif ...

veel ir bijis sapnis kur es ar draudzeneem no klases eju uz kino..Visi citi cilveeki saspiezzas uz balkona, kas atrodas aiz stikla.Kinoteaatrii visas sienas ir polstereetas ar kautkaadu zilu materiaalu un mees eedam hotdogus...mees seezzam pirmajaa rindaa un man blakus seezz viena meitene(Anete) vinja iesaucas:"Mums gan ir labaas vietas vai ne?" es pamaaju ar galvu.
heh...diivaini grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 13.07.2006 19:19
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



man tā bija vienreiz. man baigi gribējās parunāt ar vieu cilvēku un tad es spnī redzēju to cilvēku un pajautāju to ko man vajag, bet tad sapnī istabā ienāca māsa un tā arī atbildi es neuzzināju. mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 13.07.2006 19:29
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



man taadi gadaas visai biezhi. parasti es vienmeer apzinos, ka nekas taads nevar notikt, vai ari tad, ja notiek kas pavisam neticams. tad es vnk zinu, ka sapnjoju. bet taa, ja man kaads sapnjos uzbruuk, es sagaidu to visshaushaliigaako briidi un tad vnk pamostos. vnk pati lieku sev pamosties. atveert acis un viss. to es varu kontroleet.

Šo rakstu rediģēja BlueberryAnima: 13.07.2006 19:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 19:41
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS(BlueberryAnima @ 13.07.2006 20:29) [snapback]1006944[/snapback]

vnk pati lieku sev pamosties. atveert acis un viss. to es varu kontroleet.



Jā es arī spēju pamosties tā vienkārši... vienīgais izņēmums bija tas joks ar dubulto piecelšanos. Tas ir vienīgais gadījums, kad vienkārša gribēšana nepalīdzēja pamosties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.07.2006 20:09
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ir gadījies, ka es sapņoju un zinu, ka tas ir sapnis. Parasti šī atskārsme ir tad, kad redzu kaut ko pavisam neiespējamu. Un ir brīži, kad tādā sapnī tiešām var kaut ko gribēt redzēt vai izdarīt un tas piepildās. Tāpat var pasūtīt sapni - vienkārši, gulēt ejot jādomā par to, ko gribi redzēt un nav jāļauj sev novirzīties no šīs tēmas, bet drīzāk par to jāfantazē visādi. Tad bieži sanāk, ka sapnī redzi interesantu turpinājumu.
Es arī varu pamosties tad, kad jūtu, ka man sapnis galīgi nepatīk. Daru tāpat kā BlueberryAnima - atveru acis. Pāris reizes gan ir gadījies, ka es tikai nosapņoju, ka tās atveru, bet tas nekas - slikto sapni vienalga nomaina kāds pilnīgi cits sapnis, tā kā labi vien ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 20:16
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS(Roviela @ 13.07.2006 21:09) [snapback]1006981[/snapback]

Tāpat var pasūtīt sapni - vienkārši, gulēt ejot jādomā par to, ko gribi redzēt un nav jāļauj sev novirzīties no šīs tēmas, bet drīzāk par to jāfantazē visādi.


Jā, ir gadījies, ka sanāk... bet parasti esmu par slinku, lai pirms pašas iemigšanas vēl saglabātutik daudz conscousness... parasti sanāk, ka domas pavisam viegli un nemanot ir aizslīdējušas kkur ne pa ķeksi...

Reizēm savukārt, kad vēl neesmu uz iemigšanas pusi vēroju imižus, kas uzplaiksnī un pazūd kā nebijuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 13.07.2006 20:27
Raksts #11


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Visvairāk šādu sapņu ir tad, kad tu aizmiedz otrreiz .
Tad tur redz visādus ārprātus.
Tā gan nav gadījies, jo sapņus aizmirstu - viens gan bija tāds.
Es gāju, darīju - visu pati. Patstāvīgi.
Pasaulē, kur daži pagājušo gadu notikumiem visi attiecās savādāk un tāpēc viss mainījās.
Kādi piecdesmit gadi uz priekšu.
Ārprāts.

Šo rakstu rediģēja Porcelāna Eņģelītis: 13.07.2006 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ditinj
iesūtīt 13.07.2006 22:35
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.06



Pāris reizes gadās. Bet tikko attopos, ka es sapņoju tā parasti sapnis pagaist, lai arī es cenšos pie sapņa atgriezties īsti nekas vairs nesanāk. Un , ja arī sanāk, tad tās ir izteikti manas tā brīža domas...
redzēt tādus sapņus, ko gribu man neizdodas. Varu domāt ck gribu par 'velamo rezultātu, bet tas neko nedod. Parasti man vislabākie sapņi ir tad, ja pa dienu esmu domājusi par to,kas ir sapnī (bet bez domas, ka vēlos par to sapņot)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 14.07.2006 18:34
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS(ditinj @ 13.07.2006 23:35) [snapback]1007065[/snapback]

Bet tikko attopos, ka es sapņoju tā parasti sapnis pagaist, lai arī es cenšos pie sapņa atgriezties īsti nekas vairs nesanāk.


unsure_a.gif nu, man arī vēl pagaidām īsti besanāk saglabāt sapņa struktūru, bet zinu, ka ar laiku sanāks! dance_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 25.07.2006 11:56
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Bija vienu dienu [ aizaizvakar] .
Itkā guļu, itkā ne, itkā vadu pati , bet no rīta ne velna nejutos izgulējusies laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 25.07.2006 12:13
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



manaashiisnakts sapnii es pati izteicu taadu fraazi[tas bija par to, kaa es lidoju]

''es pati jau 2 gadus treneejos , lai vareetu ;idot cik augstu gribu, nekur keieskrietu un nolaistos tikai tad , kad es pati gribu, nevis ik pa laikam nokristu...'' un taa ari ir. man jau kaadus 2 gadus ir taadi sapnji, kuros es lidoju, tad kad gribu. parasti gan no kaada ir jaamuuk un tad es to daru, bet agraak vienmeer nokritu, vai ari t kaa atduuris oret cietiem maakonjiem un kritu lejaa, bet tagad sanaak arvien labaak un labaak. un es apzinos, ka sapnjoju un treneejos nenokrist lidojuma laikaa. arii tagad ir taa, kad tu jau juuti, ka esi noguris[sapnii] un vairaak nesanaak taa lidot, bet tieciet vai nee, es kontroleeju to savaa sapnii, un arii zinu, ka sapnjoju. gruuti vispaar to ir izstaastiit un izklausaas arii visai shizo, bet nu taa tas ir
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 25.07.2006 12:46
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Jā, izklausās visai šizo .
happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 25.07.2006 13:16
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



ziinu,PE,ziiinu , bet to nevar taa vnk izskadrot...tas ir ....tas....nu tas ir neizskaidrojami.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 14:07
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



grin.gif ta ir ok... neesi vienīgā tāda... šizo... blush.gif

Es sapņos vispār sāku lidot, kad vēl biju pavisam maziņa. Tad man gandrīz katru nakti rādījās murgi... tas bija diezgan šausminoši. Reizēm pat likās, ka negribās iet gulēt, lai nebūtu atkal jāredz tie murgi. Tad es naktī mēdzu celties augšā, iet pie mammas sakot, ka man atkal rādās murgi. Viens murgs, kas atkārtojās vairākas reizes pēc kārtas arī bija tas, kurā lidoju. Es biju uz ielas un virsū man brauca smagā mašīna un lai no viņas izvairītos nācās lidot... bet tas nācās grūti, vajadzēja sakopot visu gribasspēku un tas atņēma spēkus, bet beigās es vienmēr knapi, knapi izglābos.

Tad, kad biški paaugos un murgi vairs tik bieži mani nevajāja, tad vienu laiku pa sapņiem lidinājos tāpat vien... for fun... tad tas likās elementāri un atceros vienu sapni, kurā tā arī teicu, ka lidot taču ir pavisam vienkārši.

Tad pēctam atkal nebiju sapņos lidojusi gadsimtu un vēl dažas dienas... bet tagad atkal cenšos sapņos lidot... un sanāk arī... bez starpgadījumiem..., ja vien es atceros, ka vajadzētu palidot. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 25.07.2006 14:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mūza
iesūtīt 25.07.2006 15:51
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.06
Kur: šad tad pie jums atlidoju (parasti nesaukta! ) :)



pilnīgi skaudība metas! es ar laikam gribu kontrolēt savus sapņus! iemācīsi man?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 16:15
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Skaidra lieta! shifty_a.gif
Tikai pagaidi, kad es pac iemācīšos viņus biežāk kontrolēt... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:46