Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

>  lohnesa ezera brismonis nesija, vai tu tici vinjai
vai tu tici vinjai
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 77
Viesi nevar balsot. 
Nata
iesūtīt 27.10.2004 13:43
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



izsakat savas domas!
es zinu ka taada pastaav! es to zinu! es ticu un ticeeshu!
besii tas ka atrodas kau kaadi mulki kuri pazinjo ka taadas nemaz nav! bet es zinu ka ir!
nesen kaads krivu zinaatnieks teica ka nesija sastaav no daudz mazaam dalinjaam kuras dziivo savaa valjaa, bet briizhiem kad draud briesmas vinji sasaucaas un izveido vienu lielu masu! taaa vins izskaidroja juuras briesmonju esamiibu un pieraadiija ka nesija PASTAAV!!!!!

Šo rakstu rediģēja Reiki: 27.10.2004 14:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 54)
spitzbube
iesūtīt 21.05.2005 15:16
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(ancfiend @ 10.03.2005 19:44)
Eh lasot, kadas divas gramatas bija piemineeta shii juuras cuska ( ja e snemaldos, ka cuuska huh.gif ) , bet nuu tik daudz legjendu un nostaastu par tukstots tadam Nesijam . Takshto vaj tu tici visiem vaj netici nevienam .

Taks nu nedaudz pamekleju par sho briesmoni un protams bija gauzham daudz gan pieradijumu, gan stastu, ka ir Nesija un naw Nesija laughing.gif

Daudzi bija ljoti nelogjiski un gari , tamdelj tagad okopeeju tikaj vienu, bet ja atradishu kautko vel, tad ierakstishu grin.gif

Itaalju geologs atmasko ''Nesiju''

Nesija - noslēpumainais Lohnesa ezera briesmonis - patiesībā varētu būt tikai vērienīga dabas parādība, ko izraisa karstu gāzu izdalīšanās Zemes garozā dziļi zem slavenā Skotijas ezera.

Šādu versiju konferencē Edinburgā piedāvājis un pamatojis itāliešu ģeologs Luidži Pikardi no Florences Nacionālā ģeoloģisko pētījumu centra.
Pēc viņa teiktā, Lohnesa ezers veidojies tieši virs lielas un joprojām aktīvas lūzuma līnijas Zemes garozā, un domājams, ka visas mīklainās parādības ezerā, ko pieņemts piedēvēt Nesijas klātbūtnei, patiesībā izraisa satricinājumi Zemes dzīlēs. Ar to izskaidrojamas gan milzu dzīvnieka rēkoņai līdzīgās skaņas, gan gaisa burbuļi, kuri pēkšņi uzpeld līdz mierīgajai ūdens virsmai un aprakstīti divās spilgtākajās liecībās, kuras fiksētas pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados.

Arī pirmajā zināmajā nostāstā, kas saglabājies no septītā gadsimta, teikts, ka Sv. Kolombam, kas Skotijā ieviesa kristīgo ticību, ezera ziemeļgalā parādījies ūdens nezvērs "līdz ar spēcīgu drebēšanu": Kā stāsta leģenda, Sv. Kolumba pacēlis krustu un aizdzinis mītisko ezera iemītnieku, kas vajājis kādu no viņa sekotājiem.

Pikardi atzīmējis, ka Lohnesa ziemeļu gals, kur Nesiju sakās manījuši arī daudzi mūslaiku liecinieki, ir seismiski aktīvākā ezera daļa.

"Parasti šajos nostāstos cilvēki atzīst, ka nekādu zvēru paši gan nav redzējuši. Lielākoties viņi apraksta spēcīgus ūdens virpuļus un dīvainus trokšņus dzelmē, kas viņuprāt līdzinājušies kāda liela radījuma balsij," itāliešu ģeologs sacīja konferencē par procesiem Zemes dzīlēs, ko Edinburgā rīkoja Londonas un Amerikas Savienoto Valstu ģeoloģiskās biedrības. "Taču tādas parādības tikpat labi varēja izraisīt viegls pazemes grūdiens un gāzes, kas tā rezultātā izplūst ezerā."

Tiesa, ir arī cilvēki, kas apgalvo, ka skatījuši briesmoni savām acīm. Parasti viņi apraksta kādu "milzīgu kumpu muguru", kas īsu brīdi pavīdējusi ūdens vērpetēs, bet pilnīgi iespējams, ka šādu iespaidu varēja radīt kāds lielāks vilnis, kas radies, dziļumā burbuļojot gāzēm.

Viens no pazīstamākajiem šāda veida aprakstiem datēts ar 1930.gada jūliju, kad trīs cilvēkus laivā Lohnesas ezera ziemeļu galā pārsteiguši milzīgi viļņi. Kā stāstījis viens no viņiem, Jans Milns, vispirms ezerā bijušas dzirdamas spēcīgas skaņas, tad ūdens sācis mutuļot un parādījusies tāda kā dzīvnieka mugura, kas strauji slīdējusi pa ezeru, bet cauri viļņiem nav bijusi skaidri saskatāma. Pēc viņa teiktā, radījums varētu būt aptuveni sešus metrus garš.

Aldija Makeja, kas 1933.gadā kopā ar vīru braukusi gar ezera ziemeļu krastu, arī apraksta ūdens mutuļošanu un "kaut ko līdzīgu vaļa mugurai", kas bijusi redzama ezerā. Jāpiebilst, ka tieši ap to laiku šajā apvidū bijuši jūtami diezgan spēcīgi pazemes grūdieni.

Pikardi jau daudzus gadus pēta senus nostāstus un uzskata, ka arī vairāku sengrieķu mītu izcelsme tā vai citādi varētu būt saistīta ar zemestrīcēm. Tā, Himēra, teiksmainais ugunssspļāvējs nezvērs, mājojusi netālu no Antaljas Turcijā, ģeoloģiski aktīvā apvidū. Par Poseidonu, sengrieķu jūras dievu, mīti vēsta, ka viņš ar savu trjžuburi spējis jūru gan sabangot, gan nomierināt, turklāt reizēm viņš tiek dēvēts arī par "Zemes drebinātāju".

Dazhas bildes grin.gif :






taks un tagad seko jautajums - kur tik daudz un labu bilzhu ? rolleyes_a.gif ieskataties kautvaj google. Bilzhu pa pilno, bet naw pat pieradiic, ka vispar tads ir wacko_a.gif
Kur puse ir acimredzamas montazhas meele_a.gif
Piem shii :

un shii rolleyes_a.gif

utt utt
Butiba mans viedoklis - ta pa pusej ticu rolleyes_a.gif , jo vispar esmu no tiem cilveekiem, kuri tic un aizraujas ar shadam lietam .
*

Šī versija varētu būt tā, kurai es piekristu. Visticamāk tā arī ir, seismiskas kustības.

Pārējie posti man atg'daina šo: viena tante teica :/ .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 06.06.2005 18:53
Raksts #42


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



es it kaa neticu, jo nedomaaju, ka taa ir patiesiibaa!!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.06.2005 19:41
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu falšs tas lopiņš ir, falšs!! Un visas "fotogrāfijas" arī ir falšas! Pat ja kādreiz tur kaut kas IR bijis, tad SEN tur vairs nekā nav un ir tikai labi izstrādāta leģenda, lai pievilinātu lētticīgus tūristus un visādus dīvaiņus no visas pasaules un taisītu tai vietai nevājo reklāmu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 07.06.2005 11:50
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Nu īstenībā es neticu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 07.06.2005 12:18
Raksts #45


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es jau ticu...bet šitā bilde - - - > gan ir pilnīgs sviests...var tak redzēt, ka tas nav nofočēts...nu tas tjip briesmonis ...
Daudzi vietējie tur ir k-ko redzējuši, un tas jau nozīmē, ka Nesija existē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.06.2005 12:42
Raksts #46


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(iMiS™ @ 07.06.2005 13:18)
.. Daudzi vietējie tur ir k-ko redzējuši, un tas jau nozīmē, ka Nesija existē...
*

Nē, tas nozīmē, ka daudzi vietējie k-ko ir redzējuši grin.gif Un neko vairāk tas nenozīmē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 07.06.2005 14:53
Raksts #47


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Kas par vētrainu (nu varbūt arī ne tik ļoti) diskusiju.
Es gan atķeksēju, ka ticu Nesijai, jo tā varētu būt, ka kāds dinozaurs, nabags, nejauši saglabājies šai ezerā. Lai gan praktiski tas varētu būt maz ticams, tomēr, līdz mūsdienām viņš diez vai izdzīvotu. Protams, varēja būt vairāki indivīdi, kas savās starpā krustojās, bet ja ezers ir noslēgta ūdenstilpne, tad beigās sanāca tuvradnieciskā krustošanās, kas pie laba gala neved. Bet aizejot galējībās, ja tic viesiem no citurienes, viņi varētu pilnīgi mierīgi ielaist vienu dinozauru ezerā.
Taču galīgi nepiekrītu tam, ko atklājis tas krievu zinātnieks, ka Nesija sadaloties daudzās mazās un tad atkal saplūstot kopā. Nu vienkārši tas nav iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 17.06.2005 17:45
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Tā trešā bilde ir viltota! tongue.gif Tās fotogrāfs pirms nāves atzinās, ka savā vannā ir ielaidis paša izgatavotu butaforiju!!! sad.gif Vot tā... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 17.06.2005 18:06
Raksts #49


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



otrajā bildē ir tādi viļņi dīvaini... neīsti. laughing.gif 'Tādi ir tikai parastā ezerā kad pieliek fotoaparātu tuvu pie ūdens (apmēram 30 cm). grin.gif Bet sanāk ka viņš fotografē uz paaugstinājuma. + apmēram 10 metri (vai vairāk) jo Nesija ir milzīga viņa nepēldētu uz tādām seklām vietām!!! tongue.gif Viltojums!

Pirmā bilde vislabākā bet... tomēr slikta!!! Kāpēc? Tādēļ paskatieties uz muti, miglaina bilde un tik spoži zobi. Dīvaini? Tālāk, atspulgs ūdenī. ''Nesijai''kakls no lejas uz augšu iet arvien tievāks! Bet atspulgā? Tieši otrādāk!!! grin.gif Tātad Viltojums pirms nobalsoju ka tāda Nesija pastāv nebiju ievērojis bildes. Bet iespējams, ka Nesija tomēr pastāv!!! Tie visi bija viltojumi, bet citās bildēs varbūt ir patiesība?
huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 17.06.2005 23:42
Raksts #50


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Neticu. Manuprāt, tas briesmonis (vai radījums or neradījums smile.gif ) ir izdomāts, lai Skotijai būtu kāds prikols. Piemēram, mūsdienās tas labi piesaista tūristus, šis Lohnesa ezers. Kādu laiku atpakaļ pa Discovery channel skatījos, kur stāstīja par Nesiju. Karoche tie džekiņi centās pierādīt, ka tādas Nesijas nav. Vispār tas viņiem diezgan labi izdevās. Šie visu laiku rādīja "Nesiju" kadrus, bet pēc tam pateica un parādīja, kura bija viņu pašu Nesija. Patiešām ūdenī varētu sajaukt 100% un nosaukt par neīstu - ticētājam neiespējami. Šie vnk palīda ar akvalangiem zem ūdens un stūma to monstru uz priekšu. tongue.gif Lūk, tā mani Discovery pārliecināja par Nesijas neesamību! wink.gif (Ir vēl izeja, ka ezeru var nosusināt, bet tā jau būtu neprātība pret dabu! wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 19.06.2005 12:06
Raksts #51


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



CITĀTS(Hula @ 27.10.2004 15:00)
Nē, es neticu.

Jo ir vairāki bet:

Pirmkārt, tas, ka dinozauri dzīvoja pirms 225 - 65 miljoniem gadu. Un ir pamats domāt, ka Nesija ir dinozaurs, jo pleziozauri dzīvoja ūdenī un tādiem, kādu zinātnieki attēlo Nesiju, bija arī plenas un tā tālāk. Nu bet galenais, ka viņi dzīvoja ūdenī.

Otrkārt, tas zinātnieka pieņēmums šķiet pilnīgi absurds. Ha, tad, kad man draudēs briesmas, uzradīsies Betmens! Neliekas, ka tas ir kaut kā mazliet muļķīgi? Un vajag arī pierādījumus, ka tāda NEsija vispār ir bijusi.

Treškārt, atgriezīšos pie dinozauriem. Viņi dzīvoja juras-krīta periodos, bet tad nāca lielais Sals un viņi visi apmira. Jo bija aukstasiņu dzīvnieki. Un bez siltuma viņi dzīvot nevar. Un tas, ka Nesija ir kaut kāds izņēmums, kas ir sasalusi un nav satrūdējusi (jo pēc lielā ledāja, kas pārklāja vai visu Eiropu), tiešām šķiet neticami. Un galu galā - tas bija pirms vairāk nekā 65 MILJONIEM gadu. et tas, protams, ir tad, ja pieņemam, ka Nesija ir dinozaurs.

Ceturtkārt un galvenokārt, es uzskatu, ka tās visas ir baumas un ka tāda leģendāra briesmoņa nav. Jo nav redzamu pierādījumu. Cik zinu. Un tas, ka vairāki pustraki ļautiņi apgalvo, ka tur KAUT KAS mit... Nu nezinu. Varbūt tas ir kāds milzu kalmārs vai kāda dzīvnieka anomālija... Bet Nesija... Phe

UN, lūdzu, nesauc citus, kas Tev nepiekrīt, par stulbiem, jo mani, piemeram, tas ļoti aizvaino un Tu savus "faktus" balsti uz viena cilvēka teorijām. Nepierādītām turklāt.
*


Netiu nesijai...un šis citāts pilnīgi apstiprina manas domas.
Un kā ar plūdmaiņām? Ja jau nokristos līmenis, tad mēs visi redzetu nesiu, vai ne? Bet vai kāds šādos gadījumos ir viņu redzējis? Nē...
Tāpēc es domāju, Nesijas nav.


CITĀTS(emily @ 12.12.2004 22:14)
taatad 19 apriilii 1934 gadaa kaukaac kenets vilsons uznjeemaa taadu bildi!!!!

varat triis reizes mineet kas tajaa atteelots
*


Lasīju, ka tā bildīte ir viltota! smile.gif Neatceros kaut kur...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 28.06.2005 07:48
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Hula @ 27.10.2004 15:00)
Nē, es neticu.

Jo ir vairāki bet:

Pirmkārt, tas, ka dinozauri dzīvoja pirms 225 - 65 miljoniem gadu. Un ir pamats domāt, ka Nesija ir dinozaurs, jo pleziozauri dzīvoja ūdenī un tādiem, kādu zinātnieki attēlo Nesiju, bija arī plenas un tā tālāk. Nu bet galenais, ka viņi dzīvoja ūdenī.

Otrkārt, tas zinātnieka pieņēmums šķiet pilnīgi absurds. Ha, tad, kad man draudēs briesmas, uzradīsies Betmens! Neliekas, ka tas ir kaut kā mazliet muļķīgi? Un vajag arī pierādījumus, ka tāda NEsija vispār ir bijusi.

Treškārt, atgriezīšos pie dinozauriem. Viņi dzīvoja juras-krīta periodos, bet tad nāca lielais Sals un viņi visi apmira. Jo bija aukstasiņu dzīvnieki. Un bez siltuma viņi dzīvot nevar. Un tas, ka Nesija ir kaut kāds izņēmums, kas ir sasalusi un nav satrūdējusi (jo pēc lielā ledāja, kas pārklāja vai visu Eiropu), tiešām šķiet neticami. Un galu galā - tas bija pirms vairāk nekā 65 MILJONIEM gadu. et tas, protams, ir tad, ja pieņemam, ka Nesija ir dinozaurs.

Ceturtkārt un galvenokārt, es uzskatu, ka tās visas ir baumas un ka tāda leģendāra briesmoņa nav. Jo nav redzamu pierādījumu. Cik zinu. Un tas, ka vairāki pustraki ļautiņi apgalvo, ka tur KAUT KAS mit... Nu nezinu. Varbūt tas ir kāds milzu kalmārs vai kāda dzīvnieka anomālija... Bet Nesija... Phe

UN, lūdzu, nesauc citus, kas Tev nepiekrīt, par stulbiem, jo mani, piemeram, tas ļoti aizvaino un Tu savus "faktus" balsti uz viena cilvēka teorijām. Nepierādītām turklāt.
*



PIETKAART...nesija bija dino?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 28.06.2005 09:41
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Domāju, ka Nesija nav ne pūķis, ne arī kā bija attēlots multenē. Bet varētu būt kāds liels ūdens dzīvnieks, kas pāraudzis savus sugas brāļus un māsas. Protams ir iespēja, ka ir saglabājies kāds aizvēsturisk dzīvnieks šajā ezerā, lai gan... huh.gif Nezinu vis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 29.06.2005 11:17
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



vispaar diiwainc shis gadiijums, es pat iisti nezinu vai ticeet..kautkam tu jaabuut.. bet arbuuut ne gluzhi dinozauram...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 29.06.2005 12:47
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Man ir loti gruti pateik ticu vai neticu.
Esmu redzejusi loti daudz paraides par lohnesa briesmoni un ta eksistenci.
Citi apsauba vai musu sen pazistamais ''briesmonitis'' eksiste.
Bet iespejas ka eksiste. Pirms paris menesiem dzirdeju pa zinam ka stastija ka ir daudz faktu ka lohnesa briesmonis neeksiste. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:22