Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> *Spiegu intrigas, [PZP] [ATD] [C]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 14:40
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Uz šo brīdi spiegu, aģentu un zinātnieku ir pietiekami lai sāktu spēli, bet vajag vēl ļaunos spiegus smile.gif grin.gif Bet daru zināmu, ka jebkurā laikā visi, kuri vēlēsies piedalīties sūtiet man PZ un es jums piešķiršu kaut ko smile.gif

Tātad :
Atkal jau norisinās darbība starp labo un ļauno. Šoreiz iesaistījušies spiegi. No abām pusēm. Spiegi un aģenti tiek sūtīti gan no valdības gan arī no pretiniekiem. Darbība risinās pa visu pasauli, mūsdienās. Heinrich Zoll ir izgudrojis tā teikt mūžīgās jaunības serumu, pēc kura tīko vai visi ļaundari. FIB sūta savus labākos aģentus, lai nosargātu šo zinātnieku ... Bet arī ļaundari sūta savus aģentus / spiegus lai tie nozagtu vai kā citādi dabūtu šo serumu.

Sākam lomu spēli!
19 gadus vecā Saira Amneja tieši tobrīd bija izkāpusi no lidmašīnas, jo bija nolēmusi paņemt atvaļinājumu un pabūt savās mājās - Bahamu Salās. Pēdējais uzdevums, ko viņai bija deusi aģentūra, pat uz pusi nebija tāds, kādu Saira bija vēlējusies. Par ko sieviete ir visai neapmierināta. Bet ko nu tur vairs ko stāstīt. Romina Pārse tikko bija veiksmīgi izpildījusi savu uzdevumu. Proti beigusi savu maiņu Spānijas rezidensē sargājot karali, kad jau dodoties ārā no karaļa apartamentiem pamanīja pie sienas kādu tumšās drānās tērptu stāvu... Tā bija Patrīcija, kurai aģentūra (tā šajā lomu spēlē sauksim ļauno bandu smile.gif Ceru, ka nav iebildumu) bija devusi jaunu darbiņu. Proti nolaupīt Spānijas karali. Tikmēr Andželikai Reinsai un Angelai Roxai tika paziņota jaunākā informācija par mums jau zinamo Jaunības serumu. Tikai viņas neatrodas vienā vietā vienlaicīgi. Andželika savos Losandželosas apartamentos mē'tā dunčus, bet Angela Krievijā palīdz saviem kolēģiem notvert kādu nevēlamu teroristu. Viņas abas tiek sūtītas pie Heinricha Zolla, lai aizsargātu to. Spiedzēm tiek nogātāta viņa fotogrāfija un dati par viņu. Viņām ceļā jādodas nekavējoties. Tass arī būtu sakumam.

Spiegu intrigas ir sākušās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
berserks
iesūtīt 05.01.2006 14:48
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nebija vēl Heinrihs paspējis nokāpt lejā pagrabā, kad atkal jau kāds bungājās pie durvīm. Nu kas tur atkal ir!? Aizgājis atpakaļ pie durvīm un jau gribēdams vērt vaļā, viņš mirkli aizdomājās ... tad aizgāja uz virtuvi un paņēma ķebli un pielika to pie durvīm, uzkāpa augšā un paskatījās pa durvju actiņu. Atkal tā sieviete, nu ko viņai vajag, staigā te visādi preču izplatītāji viņš nodomāja. Tad caur durvīm teica Neviena cita mājās nav un es svešus Viņa domā ka esmu paša dēls viņš pie sevis nospurdza nedrīkstu laist iekšā ...
Nu un ko tu tagad darīsi laughing.gif

Šo rakstu rediģēja berserks: 05.01.2006 14:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 14:57
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela nokrekšķējās un atkla ar mīļu un nedaudz bērnišķīgu balss intonāciju teica Nu ja no tā jau es arī nobijos, ka Tu varētu būt viens. Tavs tētuks pirms 10 minūtēm pazvanīja uz auklīšu aģentūru un teica, lai atsūta kādu, kas pieskatītu, gan Tevi gan māju! Tāpēc laid vien mani iekšā un es Tev parādīšu auklīsu apliecību Angela sažņaudza kartiņu, ko bija izņēmusi no mašīnas.

Un ko Tu tagad pateiksi? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 05.01.2006 15:10
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



...Visas spiegu grāmatas savus galvenos varoņus nostāda fakta priekšā: ir jāiegūst tas un tas. Jānolaupa atombumbas rasējumi... Diemžēl, nekad netiek paskaidrots kā tika vispār uzzināts par šiem slepenajiem rasējumiem. Tā visa pamatā ir veiksmīgi spiegi, Varjagi... Viņi ir vervējuši, izzinājuši noslēpumus, sasprindzinājuši visu savu garīgo spēku cietā dūrē, likuši citu gribai pakļauties viņu priekšā, ievilkt savus spārnus...

Karlos Berhīrijs no FIB
Izvilkt, atmazgāt, kā astoņkājim izšaut tintes mākoņus uzbrucējam ceļā....

Veiksmīgu dienu. Uzredzēšanos, jaunkundz.

Un kārtējais pārītis aiziet pastaigāties.

Mašīna, brauciens...
Pārbaudes, pārbaudes un vēlreiz pārbaudes. Seko, neseko, seko, neseko...

Rokudzelžu atslēgas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 15:10
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andželikas aģentūra viņai bija iedevusi zinātnieka adresi, tā, kā meitene uzreiz brauca uz norādīto vietu...
Izkapusi no mašīnas pirmais, ko viņa pamanīja bija vēl kāda mašīna, kas apstājusies pie mājas... tad viņa paraudzījās uz lielo ēku... Neslikti, tiešām neslikti... viņa pi sevis nodomāja...
Un kas tad būtu viņa? Nodomāja Andželika ieraudzīju kādu sievieti pie mājas durvīm... Labi, lai jau viņa tur ir, bet iekšā man tik un tā jātiek... un Andželika mierīgā gaitā sāka iet uz durvju pusi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 05.01.2006 15:26
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors saprata kā tādā veidā no nevēlamiem apmeklētājiem vaļā netiks, bet viņš taču nevarēja rādīties tādā izskatā fear.gif ... Tad, nokā```` no krēsla, viņs pašļūkāja kājas, itkā vēlkāds (tjipa pieaugušais) pienāktu pie durvīm, un pārvērsdams balsi jo balss saites arī taču atjaunojās, cik nu labi spēdams Ādolf, kas tur pie durvīm ir? tad savā balsī Kautkāda tante, laikam preču izplatītāja tad atkal pārvērstā Atvainojiet, mans dēls palaidņojas ... mums nevajag nekādas preces, lai ko arī jūs tur piedāvājat, šodien man nav noskaņojuma ne ar vienu tikties ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 15:39
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Ah tad tēta nav mājās? Angela nodomāja Vai Jūs esat profesors Heirich Zols? Man ar Jums ir jārunā par jūsu izgudrojumu... Paskatīdamās visriņķī, viņa ieraudzīja tuvojamies kādu sievieti un pieklusinādama balsi turpināja ...par jaunības eleksīru! Atvērusi pelēko rokas somiņu viņa izņēma nelielu ierocīti un satvēra to gatavība uzbrukt ja sieviete izrādītos no pretinieku aģentūras.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 05.01.2006 15:47
Raksts #27


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Romina piemiegtām acīm un ļoti aizdomīgi lūkojās uz apliecību, kuru vīrietis bija viņai novicinājis zem deguna un uzlūkoja Patrīciju, kura sasieta roku dzelžos, stāvēja blakus.
Diemžēl, es Tev viņu atdod nevaru! atbildēja sieviete un dzēlīgi pasmaidīja, turpinot: Paturēšu viņu pie sevis, kāmēr noskaidrošu, kas Tu mums par putniņu, Konrāt vai kā nu tur Tevi... un, pavilkusi sievieti sev līdzi,. Romina devās uz telpu pusi.

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 05.01.2006 15:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 15:49
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Andžela tuvojās durvīm un pamanīja, ka sieviete pieliekusies tuvāk durvīm kaut ko saka, tad viņa pamanīja kā sievietes roka satver ieroci... Vai viņa grasās viņam draudēt, un varbūt viņa ir no pretējās aģentūras...? Andžela ieslidināja rokā savu jakas piedurknē paslēpto duncīti un uzmanīgi virzījās tuvāk durvīm ne mirkli nenovērsdama acis no sievietes un un viņas rokas, kas bija sagrābusi ieroci...

OOC: jautaajums...kaa mees abas sapratiisim, ka esam no vienas agjentuuras?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 16:10
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela pamanīja, ka sieviete ieslidina kabatā roku, visi muskulīši viņai savilkās, viņa bija gatava šaut, kad iezvanījās viņas tālrunis. Iemetusi pistoli somiņā , pacēla klausuli. Roxa, klausos!
Atskanēja ierastā Itāļa balss Sveika Roxiņa! Es te tā pārskatīju GPRS sistēmu un ... Jau atkal Angela neļāva Marko pabeikt sakāmo Marko tagad nav īsti piemērots laiks sarunai, jo manuprāt ir ieradies kāds slikto pārstāvis Angela klusā balsi pavēstija un atkal ieslidinājusi somiņa roku satvēra ieroci, bet nepaspēja izvilkt to ārā, kad jaunais Italis ierunājās Vai Tu domā sievieti, kas cēlusies no Japāņu spiegu ģimenes? Un kuru sauc Andželika Reinsa... Angela palūkojās uz sievieti Nudien viņa varētu būt Japāne. un atkal palaida vaļā ieroci, un tas iekrita viņas somiņā. Nu man liekas, ka viņa varētu būt Japāne... Angela vēl klusāk pateica, jo sieviete, bija pienākusi vēl tuvāk.
Tādā gadījumā viņa ir Tava partnere. Pēc GPRS sistēmas noteicu, kur atrodas Tava partnere un viņai vajadzētu atrasties 2 metru attālumā no Tevis. Nu labi tagad man ir jābeidz! telefonam pārtrūka sakari.
Angela ielika telefonu somā un, nu jau pilnā balsī pajautāja Vai Jūs esat Andželika Reinsa?


Vai tā būs labi? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 05.01.2006 16:10
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Profesors palika uzmanīgs Jā es esmu prof. Heinrihs, bet kas jūs tāda esat, un ko jums vajag ... starpcitu mani pētījumi nav vēl pabeigti viņš meloja nodomādams Ko var zināt, visādi izgudrojumu zagļi apkārt klīst ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 16:24
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Izdzirdējusi ierunājamies kādu vīrieti aiz duvīm viņa nosprieda,ka tas noteikti it zinātnieks..
Jā esmu, un kas esat jūs? Andželika jautāja nepazīstamajai sievietei...


OOC: japp ir laba idej...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 16:32
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Esmu Angela Roxa! No Itāļu aģentūras, jeb citiem vārdiem no FIB. Kā noprotu FIB jūs ir atsūtījis tā paša iemesla dēļ, kāpēc mani... Angela nepabeidza sakāmo, jo atcerējās par zinātnieku. Angela pavirzijās tuvāk durvīm un atkal atsāka runāt diplomātiskajā stilā Profeor Zoll esmu Angela Roxa! Esmu ieradusies no Itālijas valdības drošības aģentūras un mums būtu jāparunā par Jūsu pētījumiem. Lūdzu atveriet durvis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 05.01.2006 16:42
Raksts #33


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Lēnāk pār tiltu, Patrīcija netaisījās, doties līdzi Rominai telpās un tāpat netaisījās arī vēl ilgāk palikt saslēgta rokudzelžos.
Spēji sagriezusies, viņa no visa spēka iebelza Rominai ar elkoni pa saulespinumu un turklāt no visa spēka uzmina ar zābaka papēdi uz kājas. Izrāvusies, viņa metās pie mašīnas un ielēca tajā.
Aidā, jūriņā!

OOC: Mošķi, ja pēc tava posta iznāk, ka mēs jau braucam, tad atvainojos, pēc Robinas posta mēs varam braukt tikai tagad laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 05.01.2006 16:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 05.01.2006 16:43
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



ooc:
Kira, ja es jau esmu atbildējis, atvadījies un aizbraucis, tad mainīt kaut ko, turklāt neapspriežoties ar iesaistītajām personām t.i. mani, ir nepareizi.
Rowenny, Tev mans vārds nav zināms. Es tev esmu Karlos Berhīrijs. Par tāda Konrāda eksistenci tev nav ne jausmas.
Lūdzu izmainiet savus rakstus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 16:44
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Ā, nu labi skaidrs... mmm.. man jau likās, ka viņi būs artsūtijuši vēl kādu... Andželika pie sevis nodomāja... tad viņa pievērsās zinātniekam... Jā, būtu labi, ja jūs mūs ielaistu, ir jāaprunājas un pie tam mēs jau pārāk ilgi stāvam pie šīm durvīm un skatītājam no malas tas var likties pārāk aizdomīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 05.01.2006 16:55
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Saņēmusi dokumentus no Džefa, Odrija nostopēja taksometru.
- Uz lidostu, Edmund,- viņa uzsauca šoferim . Uzrunātais paskatījās uz sievieti un noklepojies, abildēja.
- Uzdevums, ja ?
- Protams. Jau vairākus gadus tikai tas.
- Nav pārāk daudz ? Odrij, paņem atvaļinājumu. Tu nevari bez apstājas strādāt, tas radīs grūtības tev pašai. Pietam vēl ar savainotu roku... - Salivana apklusināja Edmundu ar rokas mājienu.
- Būs labi. Viss ir apsaitēts, drīz sadzīs, un atvaļinājumu man nevajag.
- Bet, Odrij...
Aģente centās saglabāt neitrālu izteiksmi, un novērsās.
- Tu zini, kāpēc es uzsāku darbu šeit. Tagad man ir pats nopietnākais uzdevums pēdējā laikā. Man vajag to pabeigt labi. Es iegūšu uzticību, un es varēšu sākt darboties pret Krievijas mafiju, tu to saproti ? Tas ir pats svarīgākais ! Tāpēc tagad brauc uz lidostu, un ātri.
- Lai notiek, Salivana. Bet piemini manus vārdus .
Mašīna aiztraucās uz lidostas pusi . Pēc pusstundas viņa jau atradās Sankt-Pēterburgas lidostas uzgaidu telpā . Paņēmusi ārā paku , ko viņai iedeva Džefs, Odrija to nolika uz ceļiem un uzmanīgi apskatījusi, atvēra.
Iekšā atradās dokumentu mape un maza kastīte.
Atvērusi mapi, viņa atrada pasi uz Sāras Frīdžeilas vārda. Iekšā bija Odrijas foto, lai gan dzimšanas datums un pārējā informācija bija izmainīta. Iekšā atradās maza lapiņa.
- Odrij, šis uzdevums prasa vislielāko piesardzību. Izstudē visus dokumentus pirms sēšanās lidmašīnā. Vēlams , lai tu tos iznīcini uzreiz pēc izlasīšanas. Pase tev būs, un vēl viena lieta. To es atradu birojā. Man šķiet, tā būs laba motivācija .

Professor Heinrich Zoll, die Biographie.
Jugends Serum , neue Erfindung.

Kastītē viņa atrada mazu kulonu . Kur viņa to bija redzējusi ? Atmiņā nozibsnīja māte. Bet protams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 05.01.2006 17:02
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Noklausīdamies sievietes teikto viņš vēl mazliet šaubījās ... tad, spriežot pēc balsīm, uzradās vēl viena Ak jā viņš nodomāja paskatīdamies pa actiņu ... tad mazliet dzirdēdams arī abu sieviešu sarunu, izlēma un nokāpdams no krēsla un nolikdams to malā skaļi, tā, lai varētu dzirdēt, teica Nu labi nāciet abas iekšā, bet palieciet vestibilā, es negribu ka jūs mani redzat ... klusāk pagaidām ... un mazliet ērcīgi neaizmirstiet aiztaisīt durvis un aizskrēja tālāk istabā ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 05.01.2006 17:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 05.01.2006 17:24
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Angela, atrazdamās durvīm vistuvāk, tās atvēra un spēra pirmā kāju pār slieksni. Pavirzīdamās nedaudz iekšā, viņa pamanīj pie sienas spoguli un pavērās tajā. Piekārtoja nedaudz matus un no somiņas izņēma lūpu balzāmu un to uzklāja uz lūpām. Perfekti! nodomāja Angela un pasmaidīja.
Paskatīdamās, ka arī Andžela ir ienākusi viņa skaļāk sāka runāt Profesor, mēs esam ieradušās pasargāt Jūs un un Jūsu izgudrojumu, lai tas nenonāktu svešās rokās! Un mums vajadzētu parunāt acīs skatoties! Angela beidza runāt un ieelpoja, gaidīdama profesora atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 05.01.2006 17:36
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



ooc: Nu labi, pieņemsim, ka Tavu vārdu nezinu. Tik un tā Jūs aizbraucās tikai tagad, kad to pateica UR, jo sanāk neloģiski, sanāk, ka es biju tik STULBa un atdevu viņu Tev. Bet pēc UR posta viss ir reāli, tāpēc es pieturos pie tā. Sorr, ja kas.

Romina šoreiz nepaspēja noreaģēt tik ātri, kā vēlējās. Jau pagrieziena mirklī sieviete juta, ka nebūs labi- neviens nop ķermeņa locekļiem vienkārši nevēlējās paklausīt viņas pavēlēm. Nākamajā mirklī sieviete juta, kā viņai tiek iebelzts pa saules pinumu. Elpa aizsitās un Romina saliecās čokurā. Otrs sitiens sekoja pa kāju un pēdējais, ko sieviete spēja piefiksēt, bija mašīnas ātrā došanās prom. Sekot vairs nebija iespējams. Tas būtu nereāli. Tāpēc, apsēdusies uz kāda soliņa koka paēnā, Romina centās atgūties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 17:44
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Arī Andžela iegāja pa durvīm pēc tam tās aiztaisīdama... Angela jau bija sākusi runāt, tāpēc Andželika nolēma atļut Angelai izskaidrot situāciju līdz galam... Diez kāpēc viņš nevēlas mums rādīties acīs, varbūt kaut kas noticis...nodomāja Andželika...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 14:45