Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Gredzenu pavēlnieka elfu klubs
silverdragon
iesūtīt 27.09.2007 21:19
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



Cien. gredzenu pavēlnieka fani. Man jums ir satriecošs paziņojums!!! Š.g. 15. oktobrī, Rīgas 41. vidusskolā savu darbību sāks "Gredzenu pavēlnieka elfu klubs", kurā laipni tiek sagaidīti visi, kuriem interesē "Gredzenu pavēlnieks" un tajā esošie elfi.

Ja jums ir kādi jautājumi, saistībā ar šo paziņojumu, tad uzdodiet tos man šeit un es labprāt atbildēšu.

"Gredzenu pavēlnieka elfu klubā pieņem pusaudžus sākot ar 13 gadiem un beidzot ar 18 gadiem.

Ja ir kāds, kuram ir 19 gadi un augstāk, kurš ļoti vēlas piedalīties šajā klubā, tas arī tiek pieņemts klubā, bet ar dažiem noteikumiem:
1. Tiek piedāvāta iespēja kļūt par vienu no vadītājiem,
2. Ja persona nevēlas kļūt par vadītāju, tad dotajai personai ir jāievēro kluba noteikumi:
3. Neaizskart nevienu, kuram ir 18 gadi vai mazāk,
4. Ļaut pusaudžiem pašiem atrisināt uzdevumus, diskusijas u.t.t.
5. Iejaukšanās no 19 gadīgās personas puses ir pieļaujama tikai tad, ja tiek pārkāpti noteikumi un rodas strīds starp pusaudžiem, vai, kad pusaudži nevar tikt galā ar uzdoto uzdevumu.

Pusaudžiem, tāpat kā 19 un augstāk gadīgajām personām ir jāievēro ētikas likumi, attiecībā vienai vecuma grupai pret otru vecuma grupu.

Klubā ir sekojošas nodarbības:
1. Dzejas un literatūras sacerēšana (Oktobris - Novembris),
2. Mūzika (Novembris - Decembris),
3. Dž. R. R. Tolkīna elfu valodas pētīšana (Decembris – Janvāris),
4. Gredzenu pavēlnieka grāmatu analizēšana (Janvāris – Februāris),
5. Dažādu priekšmetu gatavošana (Februāris – Marts),
6. Loku šaušana (Marts – Aprīlis)
7. Pārgājieni, ekskursijas, pastaigas (nezinu cik tas būs reāli, bet ideja ir) (Aprīlis – Maijs)

Katra kluba tikšanās reize ilgs aptuveni divas vai trīs stundas.
Kluba tikšanās reizes būs pirmdienās (pusaudžiem no 16:00 – 18:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00) un ceturtdienās (pusaudžiem no 14:00 – 16:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00)

Biedru aktivitāte klubā arī tiek vērtēta. Jo aktīvāks ir biedrs, jo lielākas iespējas viņam ir iegūt dažādas slavas vai pateicības zīmes.

Dienās, kad klubā notiek diskusijas u.c. darbi, biedriem ir jāņem līdzi Gredzenu pavēlnieka grāmatas, rakstāmpiederumi un viena vai vairākas klades, burtnīcas, atkarībā no biedra vēlēšanās, kuros veikt ierakstus.

Ja biedrs vēlas, viņš var izveidot sev vieglu elfa ietērpu un ierasties ar to uz klubu, jo tas arī tiks novērtēts. Atgādinu par tērpiem: Ja jūs vēlaties veidot savu elfu tērpu, tad izveidojiet to pēc iespējas vienkāršāku nevis baigi sarežģītu un lielu."

Šo rakstu rediģēja Nimue: 28.09.2007 18:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sindra
iesūtīt 28.09.2007 14:15
Raksts #41


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



won't do..
Pirmdienā plkst. 16.00 man personīgi stipri vien ir jāsēž darbā.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 14:15
Raksts #42


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Var uzvilkt tikai to, kas ir smile.gif Neko vienkāršāku vai sarežģītāku.

Ak, 16.00 ir par agru... es jau saprotu, jā, bet man darbs ir līdz 17.00, nemaz nerunājot par to, ka vēl jānokļūst līdz vajadzīgajai vietai. Mēs te esam strādājoši elfi, ar visām no tā izrietošām sekām.
Katram gadījumam - kā tur nokļūt? Un cik laika no centra tas prasa apmēram?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 14:19
Raksts #43


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Tieši tā, Silverdragon! Ja vēlies arī kādu strādājošu elfu, nāksies laiku atbīdīt vismaz uz 17:30, jo cik zinu, parasti ātrāk cilvēki netiek. Bet no otras puses, varbūt izvēlētais laiks ir labs arguments, lai izvairītos no >19gadīgiem dalībniekiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 14:32
Raksts #44


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 15:15) *
Var uzvilkt tikai to, kas ir smile.gif Neko vienkāršāku vai sarežģītāku.Ak, 16.00 ir par agru... es jau saprotu, jā, bet man darbs ir līdz 17.00, nemaz nerunājot par to, ka vēl jānokļūst līdz vajadzīgajai vietai. Mēs te esam strādājoši elfi, ar visām no tā izrietošām sekām.Katram gadījumam - kā tur nokļūt? Un cik laika no centra tas prasa apmēram?
Godīgi sakot, es arī ap 16:00 īsti netieku, tad es jūs gaidīšu uz plkst.: 18:00. Labi? Starpcitu par cik tā būs mūsu pirmā tikšanās, tad rēķinieties ar to, ka viss tikšanās ļoti ātri beigsies un, ka nebūs īpaši daudz cilvēku, kā jau visos tikko aizsākušajos klubos.Jūs apskatījāties manā profilā cik man gadu?Jābrauc ir uz Rīgas 41. vidusskolu, kura atrodas Slokas ielā 49a. Centrā iekāpiet 5. tranvajā, kurš dodas uz Iļguciema pusi, nevis uz Operas pusi, bet uz pretējo pusi un brauciet līdz pieturai "Dārza iela". Tur izkāpiet ārā un pāri ielai būs liela ēka. Tā arī ir tā skola. Es pats personīgi jūs sagaidīšu pie skolas ieejas.Ja vēlaties sazināties ar mani, tad te būs mans mob. telefons 26788931.Ir vēl kādi jautājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 14:32
Raksts #45


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 15:28) *
Jūs apskatījāties manā profilā cik man gadu?

Ja profilā ir pareiza informācija, tad Tev ir (vai šogad paliek) 17 gadu. Normāli! Kas tur tik īpašs?

Ko saka pārējie elfi?

Es saku uzreiz, ka man nav 100% interese iesaistīties un regulāri darboties ar visām iesaistītajām jomām (piem., es dziedu slikti), bet tik daudz kā reizēm kaut ko tādā stilā padarīt, gan būtu tīri jauki. Vai arī tiek uzskatīts, ka visi, kam sanāk ierasties ir uzreiz biedri ar visām izrietošajām sekām?

Šo rakstu rediģēja Etasi: 28.09.2007 14:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 14:40
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Etasi @ 28.09.2007 15:32) *
Ja profilā ir pareiza informācija, tad Tev ir (vai šogad paliek) 17 gadu. Normāli! Kas tur tik īpašs?

Ko saka pārējie elfi?

Es saku uzreiz, ka man nav 100% interese iesaistīties un regulāri darboties ar visām iesaistītajām jomām (piem., es dziedu slikti), bet tik daudz kā reizēm kaut ko tādā stilā padarīt, gan būtu tīri jauki. Vai arī tiek uzskatīts, ka visi, kam sanāk ierasties ir uzreiz biedri ar visām izrietošajām sekām?


Es jautāju to jautājumu, lai ieraugot mani jūs nekristu šokā, ka tāds sīkaļa var izdarīt ko tādu kā šis klubs. Tie, kuri ierodas tie kļūst par biedriem, bet, ja jums kaut kas nepadodas, tad mēs atradīsim jums citu nodarbi, kura jums patīk un izdodas vislabāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 14:43
Raksts #47


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pārējie elfi domā apmēram tāpat. Es nevarēšu un man nebūs intereses ierasties katru reizi, bet kādu reizi - ja iepriekš zināma tēma, varētu gan.
Kaut vai lokšaušana. Bultu gatavošana, ko mana māsa labi prot. Vai citu priekšmetu darināšana. Nu, nav tās ne pasaules mocības, ne atī tik sarežģīti, ka to nevarētu, vai ne? wink.gif
Pirmajai reizei varētu paņemt līdzi to, kas mums ir, bet mugurā vilkt tad, ja ir, kas skatās smile.gif
Un noskaidrot, kas notiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 14:48
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 15:43) *
Pārējie elfi domā apmēram tāpat. Es nevarēšu un man nebūs intereses ierasties katru reizi, bet kādu reizi - ja iepriekš zināma tēma, varētu gan.
Kaut vai lokšaušana. Bultu gatavošana, ko mana māsa labi prot. Vai citu priekšmetu darināšana. Nu, nav tās ne pasaules mocības, ne atī tik sarežģīti, ka to nevarētu, vai ne? wink.gif
Pirmajai reizei varētu paņemt līdzi to, kas mums ir, bet mugurā vilkt tad, ja ir, kas skatās smile.gif
Un noskaidrot, kas notiek.


Ļoti laba doma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līg
iesūtīt 28.09.2007 14:48
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.07



Vispār ideja ir ļoti interesanta un es pat pievienotos, ja nejustos kā tāds apmaldījies ezis katru reizi, kad nonāku Rīgā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 14:55
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 15:50) *
Tagad varam darīt tā, ka pārceļamies uz "Viduszemes krogs" sadaļu? Jo šis pavediens ir pārcelts uz turieni.
Starpcitu, par to ierašanos. 5. tranvajā labāk kāpiet 13. janvāra ielā. Labi? Jo es aprakstīju ceļu no tā punkta.Man Nimue piedāvāja izveidot sadaļu speciāli šim klubam, šeit Kurbijkurnē. Ko jūs domājat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 14:56
Raksts #51


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 15:55) *
Man Nimue piedāvāja izveidot sadaļu speciāli šim klubam, šeit Kurbijkurnē. Ko jūs domājat?


Domāju, ka tam ir vērts piekrist, jo šeit ir ērta vide dažādu jautājumu apspriešanai. Un arī tie, kas regulāri nepiedalās, varētu vismaz palasīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 14:58
Raksts #52


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Mēs domājam, ka tev vajadzētu pieņemt Nimues priekšlikumu smile.gif
Tad varētu arī visādas ideja te iemest un tā.

Līg! Ja sataisīsimies ierasties, varam sarunāt kādu kopīgu tikšanās vietu, kas visiem zināma, un tad ceļot kopā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 15:01
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 15:58) *
Mēs domājam, ka tev vajadzētu pieņemt Nimues priekšlikumu smile.gif
Tad varētu arī visādas ideja te iemest un tā.

Līg! Ja sataisīsimies ierasties, varam sarunāt kādu kopīgu tikšanās vietu, kas visiem zināma, un tad ceļot kopā.


Labi es pieņemšu Nimues piedāvājumu. Starpcitu, par to ierašanos. 5. tranvajā labāk kāpiet 13. janvāra ielā. Labi? Jo es aprakstīju ceļu no tā punkta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 18:45
Raksts #54


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 16:01) *
Labi es pieņemšu Nimues piedāvājumu. Starpcitu, par to ierašanos. 5. tranvajā labāk kāpiet 13. janvāra ielā. Labi? Jo es aprakstīju ceļu no tā punkta.
Jā, jā, tie, kas ir no Rīgas, jau tāpat atradīs. Pārējie drīkst piebiedroties pa ceļam, ja ir interese. smile.gifModerators: Pievērsiet uzmanību rediģētajam pirmajam rakstam.
CITĀTS(silverdragon @ 27.09.2007 22:19) *
Gredzenu pavēlnieka elfu klubā pieņem pusaudžus sākot ar 13 gadiem un beidzot ar 18 gadiem.
CITĀTS(silverdragon @ 27.09.2007 22:19) *
Kluba tikšanās reizes būs pirmdienās (pusaudžiem no 16:00 – 18:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00) un ceturtdienās (pusaudžiem no 14:00 – 16:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00)
1) nesaritība2) vai tiešām šī vecumu robeža ir tāda (un plānoto biedru skaits tik liels), ka ir tā jāatdalās?

Šo rakstu rediģēja Nimue: 28.09.2007 18:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 18:59
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Etasi @ 28.09.2007 19:45) *
Jā, jā, tie, kas ir no Rīgas, jau tāpat atradīs. Pārējie drīkst piebiedroties pa ceļam, ja ir interese. smile.gifModerators: Pievērsiet uzmanību rediģētajam pirmajam rakstam.1) nesaritība2) vai tiešām šī vecumu robeža ir tāda (un plānoto biedru skaits tik liels), ka ir tā jāatdalās?


Jā ir jāatdalās tā, jo pusaudži tiek tajā laikā, kurā netiek pieaugušie. Jeb jūs vēl gribat, lai es laikus mainu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 19:12
Raksts #56


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 19:59) *
Jā ir jāatdalās tā, jo pusaudži tiek tajā laikā, kurā netiek pieaugušie. Jeb jūs vēl gribat, lai es laikus mainu?

Nē, nē, manis tēļ galīgi nevajag neko mainīt! Tas bija tikai jautājums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 19:17
Raksts #57


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es tikai tā iedomājos, ka pēc brītiņa mums (pieaugušajiem) vairs nebūs ne mazākās vēlēšanās turp doties smile.gif Mēs jau tāpat viens otru pazīstam, vismaz tie, kas esam te, un mums nevajag īpašas tikšanās reizes, jo ir jau citas, kur mēs tāpat tiekamies. Ja nav citu, jaunu biedru, kurus nepazīstam, no kuriem varam mācīties un kuriem varam kaut ko iemācīt, tad... nu, pats saproti!
Bet tas nu tā!
Manis pēc nekas nav jāmaina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 21:15
Raksts #58


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 20:17) *
Es tikai tā iedomājos, ka pēc brītiņa mums (pieaugušajiem) vairs nebūs ne mazākās vēlēšanās turp doties smile.gif Mēs jau tāpat viens otru pazīstam, vismaz tie, kas esam te, un mums nevajag īpašas tikšanās reizes, jo ir jau citas, kur mēs tāpat tiekamies. Ja nav citu, jaunu biedru, kurus nepazīstam, no kuriem varam mācīties un kuriem varam kaut ko iemācīt, tad... nu, pats saproti!
Bet tas nu tā!
Manis pēc nekas nav jāmaina.


Ir grūti saskaņot laikus, tā lai tiktu pusaudži ar pieaugušajiem, jo pusaudži nedrīkst uzturēties tik ilgi klubā, jo vecāki neatļauj un vēl sazin kādi attaisnojoši iemesli. Man ir grūti sastādīt laikus. Kaut gan varbūt es tomēr pamēģināšu vienu mēnesi savienot pieaugušo laikus ar pusaudžu laikiem, lai visi nāktu uz 18:00 līdz 20:00? Kā domājat jūs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 21:33
Raksts #59


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, es domāju, ka uzreiz nevajag mainīt nekādu kārtību! Lai paliek. Varbūt var "izlāpīties" tādējādi, ka laiki daļēji pārklājas?
Par citiem nezinu, bet es varētu ierasties pusstundu agrāk, teiksim, 17.30.
Bet to vēlāk. Vispirms ir pirmā reize.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 21:42
Raksts #60


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 22:33) *
Nē, es domāju, ka uzreiz nevajag mainīt nekādu kārtību! Lai paliek. Varbūt var "izlāpīties" tādējādi, ka laiki daļēji pārklājas?
Par citiem nezinu, bet es varētu ierasties pusstundu agrāk, teiksim, 17.30.
Bet to vēlāk. Vispirms ir pirmā reize.


Nu jā protams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:17