Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tas ir normāli, ka krāsu izvēlne izstiepjas?, katru reizi kad atver arvien vairāk
zibgaismiņa
iesūtīt 09.05.2008 01:40
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



jau pašā sākuma,man nemaz nerāda visas,tikai līdz zaļajai un vēl drusciņ.katru reizi kad iezīmēju vajadzīgo un atveru tā izstiepjas par kādu centimetru.beigās bija palikusi tikai pelēkā krāsa un turpināja stiepties:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 7)
evija
iesūtīt 09.05.2008 06:25
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



man arī tā bija uz sirmostām. parastajā kurbijkurnē viss kārtībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 09.05.2008 06:44
Raksts #3


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Jap.Man arī tā ir.
Bet, ja nomaina no jebkuras citu uz parasto Kurbijkurnes izskatu, krāsas atkal uzvedas normāli.
Kaut arī gribētos, lai kāds tomēr šo kļūdu izlabo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 09.05.2008 16:23
Raksts #4


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Īstenībā tā krāsu izvēlne nav vajadzīga (ja vien tu neradi tekstuālu mākslas darbu), pietiek ierakstīt vajadzīgo krāsu ar vārdiem angļu valodā:
black gray silver white red maroon purple fuchsia green lime olive yellow gold orange blue navy teal aqua

Vēl var iemest aci šeit, tur ir daudz citu nokrāsu, ja ar minētajām nepietiek. Ja kāds grib vadīt iekšā krāsu kodus, arī tie tur ir.

Īstenībā forumā diži izskaistināt tekstu nevajag, jo tas bieži vien traucē lasīt pavedienu (kad ieliek citu krāsu un fontu, turklāt atkarībā no apdares tekstu varēs redzēt sliktāk, un par to izskaistinošais gudrinieks parasti neaizdomājas, kaut vai, ja noprecizēt, ka teksts ir melns, Šīlobas alā tas būs nelasāms. Un pēc tam seko apvainojumi a la a ko tad tu lieto tādu apdari. A ko tad tu fomatē tā, it kā rokas no vienas vietas augtu? getlost.gif).

Biežākais pielietojums, ar ko es esmu sastapies, ir, kad foruma lomu spēlē vajag uzrakstīt out-of-character tekstu, kuram pilnīgi pietiek ar gray.

eyedam neuztur citas apdares bez Kurbijkurnes zilās, un īstie apdaru autori ir kaut kur noziedējuši un arī neceļ ne ausu. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 09.05.2008 23:40
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



paldies tev,Mattias!Un neuztraucies,es tikai gribēju noformēt parakstu,happy.gif uzkrītošas lietas man arī nepatīk silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 10.05.2008 12:57
Raksts #6


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Man šad tad ir gadījies, ka tās krāsas saraujas un lai nospiestu pareizo, iz vajadzīga lupa (nu labi, es pārspīlēju... rolleyes_a.gif), bet tā kādu laiku nav gadījies un toreiz lietoju parasto kurbeles abdari. varbūt kāds zina, kāpēc tā ir? Varbūt tas tikai manam datoram?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 29.06.2008 18:07
Raksts #7


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Izstiepšanās ir salabota (iespējams, nepieciešams nospiest [Ctrl]+[F5]).

washuli, lūdzu, ziņo vēlreiz, ja tev palete saraujas, minot, kuru apdari tu tajā brīdī lieto, kādu interneta pārlūku (un kādu versiju), kādu ekrāna izšķirtspēju.

Jānis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 29.06.2008 18:23
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Man arī tā ir bijis (kā washulim). Kādas reizes trīs vai četras.

Tā kā visu laiku lietoju vienu un to pašu datoru, pieņemu, ka vajadzīgie rādītāji varētu būt:
* Mozilla Firefox (ēm... vienu versiju pirms jaunās. tagad ir 3.0, tad bija 2.0?)
* 1280x800 px
* Sirmostas

Bet tas pēdējo reizi notika apmēram pirms pusgada. ;D Un tagad (ar tiem pašiem rādītājiem) viss ir kārtībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 15:26