Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai Dievs pastāv?
Vai Dievs pastaav?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 516
Viesi nevar balsot. 
Miya
iesūtīt 13.04.2004 20:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Cilveki vai jus ticat DIEVAM? Viņš ir kā tads kā spoks vai mistiska būtne- neviens nav redzējis un saticis vai runājis, bet daudzi viņam tic ,un daudzi ari nē. Daudzi saka, ka viņš nepastāv un arī, ka pastāv, bet tā ir briva izvele- tici vai netici vinam. rolleyes_a.gif
Vins pastāv vai ne? To jau neviens nezina, bet es gribetu dzirdet jūsu domas smile.gif


Visi, kas postojat, lūdzu ņemiet vērā Noslēpuma kambara noteikumus (skatīt augšā), sevišķi to 3. un 4. punktu.

Šo rakstu rediģēja Reiki: 28.06.2004 15:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
73 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Ashly
iesūtīt 17.04.2004 13:55
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nu jā, bet kā tu domā, vai cilvēki paši izdomāja kaut kādus stāstus??? Nekas pats no sevis nerodas, noteikti bija iemesls, tātad tie tomēr BIJA kādi patiesi notikumi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Xeal
iesūtīt 17.04.2004 17:01
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: kaut kur starp Zemes kodolu un debesīm...



Es neticu Dievam, kāds tas ir attēlots, bet ticu, ka pastāv kāds pārāks spēks par cilvēkiem, kas ietekmē mūsu izvēli, bet be mūsu likteni...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ika
iesūtīt 17.04.2004 18:17
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.04



Ticu. Vienalga kā katrs viņu sauc. Vienalga kā iedomājas. Dievam jau tas nav svarīgi. Tāpat kā rituāli- dažiem tos vajag, citiem nē. Savulaik mana vecāmamma man iemācīja, manuprāt, pamatu pamatus šai jautājumā- ja tu neesi pārliecināts, ir vai nav, vismaz nenoliedz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 18.04.2004 21:21
Raksts #24


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Dieva nav, vismaz nav nekā kas par viņa eksistenci liecinātu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.04.2004 21:28
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ir taadi kas tic bez iipashim pieradiijumiem ,citi vienkaarshi netic un taapeec vien uzskata to par stuulbumu. taadad vinam ir azspriedumi pret kautko taadu ko vinsh pats neapzinaas ,neaptver un nemaz nepaziist. man ir paaris jautaajums (tiem kas netic) ...
kaa var pateikt vai biibele ir izgudrojums vai patiesiiba?
kaapeec apstriidi to ko nepaziisti?
un kaapeec tu netici - taapeec ka ir slikta pieredze vai vienkaarshi principa peec?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kerba
iesūtīt 18.04.2004 22:21
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Es ticu tam ka vsiam ir jābūt līdzsvarā...
Viens var ticēt un saukt par Dievu otrs var neticēt bet pielūgt naudu, jo tā ir viņa Dievs....
Vārdu sakot šitā ir baigi smagā tēma
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 19.04.2004 08:08
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



me nezin gan vai tic. getlost.gif
citreiz tic, citreiz netic. getlost.gif
bet man tas ir tā neitrāli. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 19.04.2004 16:17
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



itkaa jau i bijushi pietiekoshi dauc pieraadiijumu manu pazinju widuu ka diews i .. & daudzi ticiigie.. & wisaadas sweetaas hernjas.. kad smu ar winjiem... mosh ticu diewam.. bet wispaar... s 6dein taa nokliedzos... ka domajams wisiem bija jaasadzird - S SMU DIEVS!!!!!!!! tongue.gif wot taa.... tam jau s ticu... bet naa.... tomeer sliecos uz to pusi ka diews i tas pac kas lieldienu zachis & ziemssweetku weciitis grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Noamia
iesūtīt 19.04.2004 16:21
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.04



Bībeli esmu lasījusi, bet tikai tāpēc, ka skolā lika, uz baznīcu arī Ziemassvētkos un Lieldienās aizeju, jo mums ir skolas dievkalpojumi, bet vispār es Dievam neticu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 24.04.2004 15:30
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



kristiigajam Dievam neticu, bet ir kaada augstaaka vara kurai es ticu un kura tic man (piepilda manas vislielaakaas veeleesanaas) tacu katram tas ir personiigi un nav jaaaizmirst teiciens: ''Kam ticu, tas ir''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 24.04.2004 22:25
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



neticu un nekad neeesmu ticeeejis un shaubos vai ticheeesu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 01:45
Raksts #32


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Dievs.. voups... neticu... nezinu nepazistu vinu... ja godigi- domaju, ka Dievs ir iedomata lieta/persona, lai cilvekiem butu pie ka piekerties uz ka novelt vainu... ta jau ir... ka kads kauko izdara ta seko texts - "man to lika dariit Dievs"... un, ja jau tas Dievs ir tik asinskars lops, nah tadam jatic?... bet, ja Dievs ir un ja vins ir radijis cilveku pec savas miesas un lidzibas, tad nesaprotu vai vins tiesam ir licis cilvekiem vienam otru nogalinat vai ari vins ir tikai izdomats un mes tomer esam primatu radinieki... baznicas notur pie sevis ticigos un vinu naudu ar draudiem ka dievs vinu nenems paradizee... iegansts lai sagrabtu naudu... un cilveki tam akli ticeja, tapec jau pirmsakumos katolu un pareizticigo bazincas bija tik greznas... piemeram Aglona... apkartne ir tik nabadziga, bet bazilika? grezna un sakopta... varetu jau tureties pie principa "ko es neesmu redzejusi tam es neticu", bet tas ir muļķigs princips... vai drizak iegansts, lai neizradiitu bailes par to, ka ir baill no nezināmā... bet dievs... kapec gan tas ir jaraksta ar lielo burtu? Dievs... laikam jau cieņas izradišana... bet ja tas ir tads dievs ka to raxturo isti ticigie, tad tam nevajag ne pateicibu, ne greznibu... es domaju ka ir jatic sev, jo nav augstakas varas (ka Dievs) ir tikai citadaka vara, kuru mes varbut neizprotam... un tapec baidamies...

Šo rakstu rediģēja Reiki: 03.06.2004 09:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 25.04.2004 13:02
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



ja godiigi es neticu Dievam !!! ja ticeetu tad laikam domaatu ka vinnss ir spokains !!! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 03.06.2004 09:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 25.04.2004 13:43
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Piekrītu Zanetei! wink.gif A, un vēl, mēs jau ikdienā arī itkā pieminam Dievu tādos gadījumos kā iesaukšanās "Ak, Dievs!" vai "Ak, Kungs!" . Mēs pieminam Dievu, un kad kaut kas slikts ir, tad bieži vien mēs lūdzamies wink.gif Tā kā visi jau mazā lielā mērā ir ar Dievu saistīti.

A, un Dvēselīt! Tad visi šitie "Evil" un Angel jau arī ir saistīti ar Dievu, ja viņi tic tādam Elles eņģelim vai kam amlīdzīgam, tad jau tic arī Dievam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:05
Raksts #35


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



vel jo vairak... Zanete... tu mani vel vairak parliecinaji ka dievam nav verts ticet... vai varbut dieva nav... un par dvēseli... kur ir pieradijumi ka mums tada ir??? protams visas tas runas par paradizi un elli... bet kurs gan to var pieradit vai par to pastastit??? cik man zinams neviens iznemot tos trakos kas ar to pelna naudu, stastot, ka pabijusi tur un atgriezusies... un velns... velnu es nepiemineju jo par to siet nav runa... un tas ir tikai piekabinats jedziens dievam... ja jau ir labais tad nekur nepaliek ari ļaunais... un IR tadi cilveki kas sveti tic, ka to ko vini ir ..izdarijusi to viniem ir licis dariit dievs... to nevar noliegt... tas pats nenormālais, kas uzrapas gaisa tilta, pirmie vardi ko vins teica "ta man veleja dariit dievs" (precizi nezinu, bet dievs tur bija iesaistits)... un kur ir loģika??? viņas ka parasti nav...

es dzivoju saja laikmetaa... un tiesi ari es runaju par visulaikiem kaut gan stipri saubos vai tagad aglona ir viduslaiki...

ticet vai neticet tiesam ir mana izvele... un es tomer paliksu pie uzksta ka es dievam neticu, kaut biezi vinu pieminu un kaut ko ludzu... slikts ieradums... apzinos... un tev nav tiesibu nosodiit mani par maniem uzskatiem un par to kā es to saprotu... cik noprotu tad tev ir ap 20... katra gadijuma vairak neka man... cilvekam uzksati mainas atkariba no vina vecuma un dzives pieredzes... amna pieredze ir visai maza un kada ta ir ta es ari domaju... ja es tagad uzksatu ka dieva nav, pec menesa vai gada es varu klut par dedzigu ticigo...pat svetdienas skola, kas nav tas labakais variants, nepseja mainit manu attieksmi pret religiju.. kaut ari tad man bija tikai 8 gadi... un ta ir joprojam... es cienu cilvekus kas ir ticigie un varetu pat teikt fanati... bet es tam neticu, jo man nav biji iemesla...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 25.04.2004 14:13
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nu jā, ja par kaut ko nezina pietiekoši daudz, tad runā to ko zin. Es Tevi saprotu, Dvēselīt! wink.gif Tas nekas, ka mūsu uzskati ir atšķirīgi. ja kādam nav izstāstīts tik daudz, lai viņš būtu lietas kursā un visu zinātu, tad nevar cerēt uz to, ka viņš izcelsies ar kaut ko pilnīgi pieņemamu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:27
Raksts #37


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



pilnigi pienemamas manas domas nebus nevienam... es raxtu to ko es domaju un to kā es to saprotu silent.gif... nevar jau no 16 gadiga berna prasiit tadu intelekta un zinasanu limeni...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 25.04.2004 17:49
Raksts #38


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



man nav iebildumu pret tavu paarlieciibu ,bet gan pret to ta ka tu sarakstiiji galiigaas mulkiibas.
ir cilveeki ,kas tic ka viniem shai dziivee ir uzticeets kaads uzdevums un kad vini to ir veikushi vini to arii pasaka. vareetu tik pat labi teikt : "to man atlaava Dievs !"
dveesele ir vis kopaa nemot tava buutiiba. ja tu saki ka tev nav dveeseles tad tu pasaki ka tevis nav.
tu par bazniicu rakstiiji faktus no viduslaikiem radot iespaidu ka nemaz nezini kaa ir tagad u kaa jau teicu katra bazniica sevi uztur no saviem liidzekliem. un ir cilveeki ,kas ir gatavi atdot savu peedeejo santiimu bazniicai. (nu es to iipashi netbalstu.) turklaat tu visu bazniicu veertee vienaadi neatskirdama pareizticiigos no katoliem vai luteraamiem un aglonas bazniica ir katolu. arii tur ir atshkiriiba.
jasaka ka tu runaaji tikai par kautkaadu laika posmu katolu bazniicaa nemaz nepaskatiidamaas uz citiem.
nevajag iistu iemeslu lai ticetu. vajag uzdroshinaaties. man uzreiz palika labaak wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mya
iesūtīt 25.04.2004 18:08
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



smile.gif Domāju,ka Dievs pastāv,un viss,kas pasaulē notiek, ir viņa roku darbs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 25.04.2004 19:43
Raksts #40


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Es ticu Dievam, katru vakaru skaistu lūgšanu un lūdzu, lai ar maniem mīļajiem viss būtu labi... cenšos neko nelūgt sev, jo uzskatu, ka ja man būs nepieciešama palīdzība tad Dievs man to dos, tomeer dazhkaart luudzu sev un man paliidz.. silent.gif Ticu tadeelj, ka man beerniibaa vecvecmaminja iepaziistinaaja ar kristiigo ticiibu, veda uz bazniicu, sveetdienskolu, peec vinjas naaves es turpinu ticeet un luugt, daljeeji aiz pieraduma, daljeeji aiz cienjas pret vinju (vecvecmaaminju), un taapeec ka ticu. Bet es ticu Dievam - buutnei (nezinu kaa savaadaak to apziimeet) kas paliidz mekleet celju pie sevis, kas paliidz izprast sevi.... es domaaju, ka dievs ir manii iekshaa, ka dievs ir visapkaart mums... un taapeec ari Vinjsh zina kas notiks un kas buus, jo ir mums visapkaart un muusos iekshaa...dzilji muusu dveeselee....
nu taa murgaini sanaaca, bet navaru uzrakstiit skaidraak, jo man pahai tas veel nav iisi izprotams un man ir gruuti saprast kaa tas viss sasaucaas ar Biibeli un bazniicu, jo arii tam es it kaa ticu... man pashai tuvaaks liekas budisms.... un kaa jau teicu ticiiba man ir nepiecishama lai speetu saprast sevi, ticiiba ka celjsh uz sevi...

Zanete, kaapec tu pieveersies kristiigai ticiibai??? Lasot to ko esi sarakstiijusi rodas iespaids, ka tas taadeelj, ka gruutaa briidii bijis vajadziigs atbalsts.... unsure.gif nu nez...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

73 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:10