Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Apokalipses vilki........, Tavas asinis skars viņu zobus...........
Calipso
iesūtīt 15.05.2004 21:55
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Viss sākās kādā neparastā dienā. Saules stari nesasniedza zemi, tie pat neparādījās aiz apvāršņa, tā itkā tādas Saules vispār nebūtu existējis. Debesis pārņēma tumsa un negaiss. Vienīgā gaisma, kas apgaismoja zemi bija zibens uzliesmojums. Nebija dzirdams nekas. Putni bija kā izmiruši. Vienīgi debesīs lidoja vienmuļi melni kraukļi, kas ar savu ķērkšanu izraisīja baiļu sajūtu. Upes bija kļuvušas melnas un dziļas un savos atvaros rāva visu, kas bija nelaimīgi gadījies ceļā. Viss dzīvais iznīka. Tikai izdzīvot spējīgākie savācās ciemos un mēģināja izdzīvot. Tagad katrs bija par sevi un par savu ciemu.
Bija sākusies Apokalipse!........
To bija sapratusi ikviena saprātīga būtne, kas vēl bija izdzīvojusi.

(Vispār notikumi notiek pasaulē, kurā mīt burvji, elfi, drakoni utt. Tātad viss ko var iedomāties.)

Ciemi sāka izdzīvot daudz labāk, lai gan daba bija kļuvusi vēl briesmīgāka un nežēlīgāka. Ar katru dienu visi iemācījās kaut ko jaunu, lai izdzīvotu.
To bija ievērojis arī Apokalipses Radītājs. Viņs vēlējās iznīcināt visu dzīvo, lai radītu jaunu un paklausīgāku pasauli. Neviens nekad nebija viņu pielūdzis, un tas traucēja Radītājam valdīt. Bet tomēr bija kāda cilts, kas pielūdza Radītāju. Tā bija Vikaču cilts.

Arī šai ciltij neklājās viegli, bet viņi bija izcili un nežēlīgi mednieki tāpēc izdzīvotāji viņi bija lieli jau kopš bērnības. Šajā ciltī pirms vairāk kā 3000 gadiem tika nogalināta ar sudraba bultu nežēlīgākā un kareivīgākā vilkaču vadone Saligo (No latīņu val. caligo - tumsa). Ar viņas palīdzību vilkači bija kļuvuši par briesmīgāko murgu visam dzīvajam. Tie iekaroja vai lielāko daļu rietumu puslodes zemju un taisījās jau doties uz austrumiem, bet... To zemju vampīru cilts vecākais vampīrs paziņoja savas cilts vadonei: "Tu izdzīvosi, ja būsi gudra, tev pretinieku iepazīt, bet nojauta, ka tuvu nāve, neļaut tai sev piespiesties, jo pazudinās bailes tevi... Sudrabs - pretinieka nāve, bet ne tava lielākā, tai māte nāves enģelis un asinas ar klusumu, ātrums tava iespēja pazudināt velnu"... Vampīru vadone Aselera (no latīņu val. accelerare - ātrums) savam karaspēkam izveidoja ieročus no sudraba, bet vecākais vampīrs Aselerai iedeva īpašas bultas... Viņi sastapās Pasaules malā (Gibraltārā) un sākās asiņainākā kauja pasaules vēsturē... Kad katrā karaspēkā palika tikai daži desmiti karavīru, tad aci pret aci nostājās Saligo un Aselera, kas bija iznīcinājušas vai pusi viena otras karaspēkus, tagad naida pilnas un spēka pārņemtas sainskāri un nežēlīgi uzsāka cīņu... Visu diennakti viņas viena otru plosīja, bet tad Aselera izvilka savas vecākā vampīra dāvātās bultas un izšāva uz Saligo... Viņa smagi nogāzās zemē. Tad nezin no kā Aseleru pārņēma tādas bailes, kādas nekad viņa nebija piedzīvojusi... Viņa taču varēja nomirt... Viņa notupās uz zemes un klusi sāka raudāt... Un tā bija viņas lielākā kļūda par kuru viņu brīdināja vecais vampīrs... Raudot viņa nepamanīja, ka Saligo ar saviem pēdējiem spēkiem pielien Aselerai no mugurpuses un paceļot savu roku ar asmens asajiem dzelzs nagiem izrauj Aselerai sirdi un saspiež to tā kā ogu... Aselera nesaprašanā ķēra elpu, bet nespēja un nokrita līdzās mirstošajai Saligo... Tā abas nomirušās vadones tika aizvestas uz savām ciltīm un apglabātas goda vietās ar uzraxtiem - "Saligo - mūsu nāves princese, kas izcīnīja mūsu nozīmi pasaulē, kas pierādīja, ka vilkači ir Radītāja cienīgi un asinskāras nežēlības dēļ izdzīvos pat Apokalipses sekās......" un "Aselera - glābdama mūsu godu un zemes viņa atdeva savu dzīvību, sirdi un dvēseli un mēs atdodam savu godu viņai par drosmīgāko vadoni, kas uzdrošinājās stāties pretī pašam Velnam... "

Tā Radītājs devās pie savas padotās cilts un uzrunāja to... Vilkači nesaprašanā, kas uzdrošinājies runāt ar šo cilti, izgāja no savām mājām un atstāja savus darbus, lai klausītos tajā... Šī balss viņiem teica: "Uzklausiet mani, mana padotā un godājamā vilkaču cilts!... Es vēlos jūs vest savā mesijas pēdējajā kaujā... Tā jūs pierādīsiet, ka esat mana uzticamā cilts un es jums apsolu, ka Jaunās Pasaules sākumā jūs jau būsiet svētākā cilts no visām........Bet vai jūs piekrītat manai mesijai?" Kāds jaunāks vilkacis pēkšņi pajautāja: "Bet mēs sen jau neejam kaujās, jo mums nav kauju cienīgu vadoņu... Kas mūs vadīs?" Tad notika kautkas apbrīnojams... No debesīm parādījās spirāle un iešāvās tieši zemē... No tās kā pa trubiņu sāka tecēt melnas asinis... Tās tecēja tieši uz Saligo kapa vietu!!! Tad no kapa izšāvās melna gaisma un no turienes piecēlās Saligo jau daudz spēcīgāka un nežēlīgāka kā iepriekš... Balss turpināja: "Lūk, jūsu vadonis Svētā Vilkača Sanktusa (No latīņu val. sanctus - svēts) un nāves enģeļa Letumas (no latīņu val. letum - nāve) meita Saligo..." Visi ieraudzījuši Saligo nokrita ceļos un sāka pielūgt to... Balss uzrunāja Saligo: "Klausies, Saligo nežēlīgā nāves vadone, tu esi izredzēta būt par vilkaču vadoni manā svētajā Apokalipses mesijas kaujā, tāpēc tavs uzdevums būs vest kaujā savus karavīrus un iznīcināt visu atlikušo dzīvību un tagad tevi un tavu karaspēku sauks par Apokalipses vilkiem un šo nosaukumu atcerēsies visi Jaunajā Pasaulē... Tagad gatavojies un dodies... Tev līdzi būs mani uzticamie vilki, kas pasargās tevi no nāves un būs tev uzticīgi jebkur... Ej, un pēc katras kaujas atstāj tur mūsu kaujas zīmi, lai visi zin, ka šeit pabijusi nāve..."

Saligo sagatavojusi visu devās prom un iznīcināja visu, kas gadījās ceļā... Viņa nesaudzēja nevienu...Bet viņa zina, ka viņai būs daudz ienaidnieku, kas būs līdzvērtīgi viņai un nāvi viņa var sagaidīt no jebkura...


Tātad, ja vēlaties piedalīties šajā LS tad jums būs jāpiesaka savs tēls:
  • Vārds
  • Vecums
  • Rase (burvis, drakons, elfs utt.)
  • Ieroči
  • Spējas (ne pārāk lielas, lūdzu)
  • Dzimums
  • Dzīvesvieta
  • Ģimene
  • Dzīvnieki
  • Izskats (Var būt arī bilde)
  • Raxturs
  • Pagātne
  • Tavs simbols

Apokalipse

Tātad es būšu:
Vārds:Saligo
Vecums:17
Rase: Vilkacis/Nāves enģelis
Ieroči: Uguns zobens un asmens nagi

Spējas: Spēja izsaukt garus
Dzimums: Sieviete
Dzīvesvieta: Līdz mesijas sākumam dzīvoja vilkaču apmetnē, bet tagad klejo ar savu karaspēku
Ģimene: Tēvs Svētais vilkacis Sanktus, kuru nežēlīgi noplosīja drakoni, un māte Nāves enģelis Letuma, visskaistākais un visbīstamākais enģelis, kas paņēma pie sevīm Saligo tēvu..... Bija arī dvīņubrālis, bet to arī pie sevīm paņēma māte......
Dzīvnieki: 2 vilki - Aers (no latīņu val. aer - gaiss) - aizsargātājs un Inferno - iznīcinātājs
http://elfwood.lysator.liu.se/art/r/e/rehc...detail.jpg.html
Izskats: Izskatā Atsitusies vairāk uz mātes pusi, bet raxturā uz tēva....
http://elfwood.lysator.liu.se/art/l/a/laur...rsmall.jpg.html
Raxturs: Nežēlīga, asinskāra slepkava.............. Nopietna, nekad savā mūžā nav smaidījusi.......... Gudra un viltīga....... Patstāvīga un noslēgta..........
Pagātne: Viss itkā ir aprakstīts jau, bet neskatoties uz viņas nežēlīgo raxturu viņai bija dzīvesbiedrs Morbus (no latīņu val. morbus - slimība), bet Morbusu gribēja upurēt un viņam nācās bēgt uz ziemeļiem, kur viņu neviens nemeklēs.... Kopš tās reizes Saligo ienīda svētos upurētājus un tad kad viņa kļuva par vadoni, Saligo izrāva visiem upurētājiem zarnas un aptina tās ap savu māju...........
Tavs simbols: Saligo simbols raxturo krustceles kurās stāv pasaule un vienā pusē stāv Dievs, otrā Velns, trešajā enģeļi, ceturtajā dēmoni, bet šis krusts nekādā ziņā nenozīmē Dievu, jo vilkači nicina to, bet pielūdz Radītāju - īsto...........
http://ew2.lysator.liu.se/pic/art/c/a/cari...lcross.gif.html

Tā lūk tagad jūsu kārta...
Enjoy!!!

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 16.05.2004 09:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Tinuviel
iesūtīt 18.05.2004 18:35
Raksts #41


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Pelēkais vilks ierūcās, bet neuzbruka. "man ir pašai savs zirgs," menedra bez bailēm teica Saligo un pasauca savu zirgu. Kad tas pierikšoja, Menedra aši uzlēca tā mugurā. Tikmēr pelēkais vilks paklausīgi stāvēja blakus Menedras zirgam un gaidīja. Menedra tikmēr atkal izlaida savus baltos spārnus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 18.05.2004 19:14
Raksts #42


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



"Man šķiet es tev pavēlēju kāpt melnajā zirgā vai skaidrs", Saligo acis niknumā kļuva vēl tumšākas: "Vai vēlies, lai ar tevi notiek, kas vēl briesmīgāks par nāvi?"jau uzjautrinošāk ieņurdējās Saligo... Inferno nepacietīgi gaidīja Saligo zīmi uzbrukumam, jo viņš necieta citus dzīvniekus, bet Aers mierīgi notupās pie iekarsušā Inferno un sāka ar interesi pētīt pelēko vilku... Saligo nevēlējās pieļaut tādu nepaklausību un sāka draudēt: "Vai redzi to vilkaci? Tas ir mans labākais sabiedrotais. Viņa vārds ir Todesnots un viņš ir spējīgs tev nodarīt tādus bojājumus, ka tev nāksies labot sevi vai pusdesmit gadsimtus..."Saligo draudi jau sāka izklausīties pēc maza bērna draudiem: "Es te nesmērēšu savas rokas gar tevi, varbūt arī viņš nevēlēsies, varbūt neviens to nevēlēsies un vispār..."Saligo jau saprata, ka sāk runāt muļķības un neteikusi vairs ne vārda izvilka savu zobenu un Inferno ar niknuma laimīgām acīm un atņirgtiem zobiem jau gatavojās uzbrukumam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 19.05.2004 10:20
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



CITĀTS(Earnella)
Rase: kaut kāds elfa, apokalipses eņģeļa un vilkača krustojums.

Es protams visudzilli atvainojos par speeles piespamssanu.... smile.gif ...bet ssits ir kaut kas REECIIGS!!!!!!! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Vai te ir kaads, kurss reaali var kaut ko taadu iedomaaties izskataa? laughing.gif


Apmeeram taa - skaists elfs, ar gaissiem, gariem matiem, skaists augums, kurss ir sameeraa izeests, kaa jau apokalipses ennggelim, kuram reegojas cauri ribas, zarnas un paareejie jaukumi (jo kaa jau elfam, kuriem ir sameeraa liela nemirstiiba, tie visi ir labi saglabaajussies) un viss paareejais ir noklaats ar smukiem sarainiem, melniem matiem (jo pasakiet man kaads, kurss ir redzeejis blondu vilku? smile.gif )
Tas ir vismaz kaa es to iedomaajos grin.gif

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 19.05.2004 10:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ice
iesūtīt 19.05.2004 15:21
Raksts #44


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Todesnots izdzirdējis savu vārdu paskatījās uz Saligo pusi, viņa dzeltenās acis iegailējās. Ja Saligo kādu no saviem vilkačiem sauca vārdā, tas varēja nozīmēt tikai to, ka kāds mirs un nejaunu vārdā nosauktais. todesnots devās pie Saligo, pa ceļam viņš izvilka savu zobenu, ap tā asmeni vīdēja melna gaisma, kaut vai mazākā skarambiņa ar šo zobenu un tu jau esi līķis. Pienācis pie Saligo viņš to uzrunāja Vai kas noticis, manu pavēlniec, saligo zobena gaismā uzmirdzēja Todesnota rēta, kas viņu izskatā padarīja vēl briesmīgāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 19.05.2004 15:40
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Viņa niknā acu skatienā pavērās Todesnotā un teica:"Šis enģelis ir uzdrīkstējies nepildīt manas pavēles un es nolēmu vairs daudz nerunāt un parādīt viņam kur ir tā īstā vieta!!!", viņa strauji pagrieza galvu uz nepaklausīgā enģeļa pusi un ierūcās. Viņa klusi nočukstēja Todesnotam:"Pieskati otru enģeli, jo es jūtu, ka nekas labs no viņa nav sagaidāms, bet uzmanies no viņas melnās čūskas, tā var izrādīties bīstama...". Saligo acis iemirdzējās un viņa piegāja pie enģeļa ļoti tuvu un gribēja to novilkt no zirga....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 15:47
Raksts #46


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"nevēlos gan," Menedra bez mazākajām bailēm atbildēja un nolēca no sava zirga. Viņas vilks mierīgi aizgāja priekšā Menedrai, itkā sargādams. Baltie Menedras spārni jebkurā mirklī bija gatavi pacelt Menedru gaisā. Tad viņa piegāja pie melnā zirga, bet tā mugurā kāpt vilcinājās. Kāpt vai ne? Beigās viņa uzmanīgi uzkāpa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 19.05.2004 15:49
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Pēkšņi Saligo sajuta kādu smaku... Viņa aizmirsa par enģeli... Viņa ar acs kaktiņu pavērās uz koka zara un iesaucās:"Todesnot panāc pie manis! Man tev kautkas būtu jāparāda! Man būs nepieciešama tava palīdzība!". Viņa paskatījās uz Todesnotu un itkā deva zīmi, ka kautkas sēž kokā un tas nav nekas labs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 19.05.2004 15:58
Raksts #48


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Viņa ievēroja, ka enģelis beidzot ir paklausījis, bet viņu tagad uztrauca būtne, kas atradās kokā... Un, ja nu viņa ir nodomājusi kautko pasākt, bet vienalga vai tā ir labdabīga vai nē, viņa tiks sagūstīta...Saligo tiešām juta, ka viņai būs nepieciešama palīdzība un Todesnots varētu vienīgais tikt galā ar būtni kokā, kamēr Saligo tiek galā ar enģeļiem... Patiesībā viņa uzticējās tikai saviem vilkiem - Aersam un Inferno, Radītājam un Todesnotam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 15:59
Raksts #49


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Menedra paskatījās uz Saligo un redzēja, ka viņa neskatās uz meiteni. Menedra apdomāja ko darīt. Ja viņa bēgs, tad mirs viņas vienīgie draugi - Balto un Draigo. Viņa tomēr to nedarīja. Tā vietā viņa sāka mierīgi glaudīt melnā zirga kaklu. Viņas vilks saprasdams, ko saimniece domā, uzmanīgi panāca uz viņas pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ice
iesūtīt 19.05.2004 16:14
Raksts #50


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Todesnots paraudzijās uz koka zaru. Viņa acis pēkšņi iegailējās, tas ir vampīrs, pareizāk sakot bija vampīrs, todesnots metās pie koka un atri vien tika uz tā paša zara uz kura sēdēja svešinieks. Nemaz nedomā pasākt ko muļķigu viņš teica pavērsdams zobenu uz vampīra pusi, tad ar strauju kustību nogrūda vampīru no zara un ar vienu lēcienu arī pats atradās zemē, satvēris vampīru aiz krāgas, viņš to burtiski aizlidināja uz Saligo pusi. Pats pienācis klāt viņš vēlreiz ar naidpilnu skatienu nopētija vampīru, bet vairāk to neaistika pārējo atstādams Saligo ziņā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 16:26
Raksts #51


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Menedra noskatījās, kā Todesnots aizskrēja pie koka un tajā zibenīgi uzrāpās. Tad no koka nolidoja kāds vampīrs, un pēc brītiņa tas pats jau gulēja pie Saligo kājām. Menedra kārtīgi aplūkoja vampīru. Viņa nopūtās un atsāka glaudīt melno zirgu, un vienaldzīgi skatīties tālumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 19.05.2004 17:05
Raksts #52


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: NW, katram ir citādāks priekšstats. Kā jau ir lasāms manā tēla izskata aprakstā, tad es izskatos pēc cilvēka, jo tā esmu sūtīta uz zemi. silent.gif

"Nolindia neizrādīja ne mazāko interesi par apkārt notiekošo. "Kas tevi šurp sūtīja? Un tu taču zini, kāds ir mūsu pienākums, ja mēs nespēsim panākt mieru šeit, vai ne?" Meitene uzrunāja Menedru. Viņas čūska tikmēr uzslīdēja kokā un vēroja visu no lapotnes aizsega. Tas bija labi, jo, iespējams, noderēs viņas skatiens no malas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 17:11
Raksts #53


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Zinu, bet īsti neatceros kas mani sūtīja. Tas bija sen. Pirms kādiem 650 gadiem," Menedra atbildēja. "Bet man šķiet, ka labāk ir pagaidām nogaidīt," Menedra vēl piebilda. Viss, ko viņa teica, nonāca tikai līdz Nolindias ausīm, un tāpēc neviens cits neko nedzirēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 19.05.2004 17:15
Raksts #54


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Es gan zinu, kas mani sūtīja. Kandara, uguns un ūdens priesteriene." Nolindia atteica. Viss apkārt liecināja par lielās iznīcības cīņas tuvošanos, un nevarēja zināt, cik ilgi Dievi vēl paliks ar to mierā un nesūtīs Apokalipses zīmes. Vienu - tuvošanās zīmi Nolindia bija pamanījusi pirms trīs dienām. Tā bija - vilku mošanās. Tad arī viņa devās ceļā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 17:21
Raksts #55


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Menedra paskatījās uz Nolindiu. Kā gan viņa pati varēja aizmirst kas viņu sūtīja? Māte? Mendrū diez vai to būtu darījusi. Menedra paskatījās uz saviem spārniem un tad tos vienreiz vieglītiņām savicināja. Viņa pati to nezināja kāpēc, bet vienkārši tā izdarīja. Tad viņa uzmanīgi paskatījās uz Saligo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 19.05.2004 17:26
Raksts #56


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tu taisies laisties?" Nolindia bez emocijām pajautāja. Tāda jau viņa bija, viņa parasti neizrādīja emocijas. Nekādas. It kā jau būtu jauki tās kādreiz iekustināt, bet meitene parasti neatrada ne iemeslu, ne laiku. Viņa arī nebija tā audzināta. Viņai bija teikts, ka asaras, smiekli un viss cits pieder Zemes ļaudīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 19.05.2004 17:33
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Saligo pateicīgām acīm pavērās Todesnotā:"Paldies draugs!"viņa rūcošā balsī ierunājās. Viņa pieiedama klāt Todesnotam norādīja viņam uz enģeļu pusi un iečukstējās:"Vai vari pieskatīt tos enģeļus? Man šķiet viņiem ir kaut kas aiz ādas... Nelaid viņus tik tuvu vienu pie otras un paņem līdzi Inferno, lai tas uzmana to vilku..."Saligo noskurinājās un pagriezās pret zemē guļošo vampīru un ar labpatiku iekšēji nosmīnēja....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 19.05.2004 17:42
Raksts #58


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"netaisos gan. Es tikai gribēju redzēt Saligo reakciju," Menedra teica vēl klusāk, un tad pienāca Tedosnots ar Inferno. "Parunāsim vēlāk," viņa piebilda, jo viņas zirgam tika liks paiet uz pretējo pusi, nekā stāv Nolindia. Tomēr viņas vilks visur sekoja savai saimniecei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 19.05.2004 17:47
Raksts #59


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Nolindia ne pasmaidīja, ne noskuma - nu, kā jau parasti. Vienīgi, kad viņa taka saņemta aiz rokas un pavilkta tālāk, meitene nikni nošņāca "Neskaries man klāt!" Un pati pagāja dažus soļus sānis. Iespējams, pārējos mierināja čuskas pazušana, bet viņu priekšstats varēja būt arī maldīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 19.05.2004 18:16
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Saligo vērojot bezsamaņā gulošo vampīru atcerējās par Adrianu un ātri metās skriet uz kaujas vietu... Tas bija neticami, ko viņa tur ieraudzīja - daudzi vilkachi gulēja nekustīgi zemē un Adriana turpināja tos gāzt zemē... "Un es domāju, ka viņu būs vieglāk pieveikt...Muļķe!", viņa niknumā iekliedzās un metās skriet pie enģeļiem...Viņa pieskrēja pie Nolindias un sāka to kratīt tā, ka tā vai novēlās no zirga..."Saki, saki, kas atdzīvināja to vampīru Adrianu...Vai tu?", tad viņa pagriezās pret Menedru un rūcoši iekliedzās:"Vai arī tu?" Inferno piesteidzās pie Saligo un katram gadījumam bija gatavs doties uzbrukumā... Saligo pēkšņi apjauta, kas jādara. Viņa pieskrēja pie Todesnota un teica viņam:"Liec atkāpties mūsu armijai un lai viņi iet uz austrumiem. Ievēliet vadoni un liec viņiem, lai iznīcina austrumos visu, kas dzīvs... Bez žēlastības...Mēs, es, tu, mani vilki un enģeļi dosimies uz rietumiem... Tagad ej pie karaspēka, jo mēs paši tiksim galā!"Saligo nikni un ar riebumu pastījās uz guļošo vampīru un vēl pateica:"Jā un izdari ar šito kaut ko!" Tad viņa pastījās uz enģeļiem un devās uz to pusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:46