Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai esi kādreiz meditējis(-usi)?
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 18:53
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Meditācija ir it kā ieiešana savā iekšējā pasaulē.... Vai esiet kādreiz mēģinājuši, vai tas ir izdevies? Pati esmu mēģinājusi, vajadzīga šausmīgi liela pacietība un ļoti jākoncentrējas. Bieži vien gadās, ka kāds tevi iztraucē. Man pat ir speciāla Ēģiptiešu akmens bumba (neatceros, kā tas akmens saucās), tā satur cilvēka enerģiju, tā domāta meditācijai. Kad paņem to rokās ,tad bumba ļoti ātri sasilst (lai gan iepriekš bijusi auksta :blink: ) un sāk izstarot to enerģiju. Tad ir baigi jauka sajūta. Bet atpakaļ pie tēmas- vai esiet meditējuši? Kā sanāca?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Martins
iesūtīt 11.08.2004 15:08
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Eksperimentējot ar sevi esmu daudzkārt mēģinājis, bet nekad nav tā īsti sanācis. Apsēžos vai apguļos un mēģinu pavisam neko nedomāt. Tā, lai apziņa būtu tīra. Divi iespējamie rezultāti - es vienkārši ņemu un aizmiegu vai arī pēc sekundēm divdesmit atjēdzos, ka tomēr nedomāt nav iespējams. Ja par meditāciju uzskata atrašanos laukā un bezodmu skatīšanos un priecāšanos par kokiem, debesīm, jūru vai jebko citu, tad tas man padodas mazliet labāk un dabiskāk. Tak tik vai tā nesaskatu šīm procedūrām īpašu jēgu. Ja domājās, ir jādomā. Ja guļās, jāguļ. Kamdēļ sevi par varītēm spiest kaut ko darīt vai nedarīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ika
iesūtīt 18.08.2004 20:41
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.04



Jā, mēģinājusi esmu, it kā sanāca arī. Manā izpratnē meditācijas uzdevums ir apturēt prāta nepārtraukto domu jūkli, jo tas nu mums. cilvēkiem , traucē . Noteikti mēģināšhu atkal, tikai diemžēl man to domu ir tik daudz, ka meditācija vajadzīga ilga un pamatīga, lai to apturētu, un tam atkal nav laika, un tā joprojām. Ui, tiešām laiks meditēt!!! unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 18.08.2004 20:54
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Mērķis nav domas apstādināt, mērķā vispār nav. Domas ir jāredz, jāredz ir sevi, jāredz ir apkārtējo vidi. Jāredz un jāpieņem. Nav mērķa, nav saspringtuma, viss notiek dabiski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kapeiks
iesūtīt 19.08.2004 07:58
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.01.04
Kur: Pie datora



Neesmu mēģinājis, laikam jau pēc tam sajūta laba. Bet par to ieiešanu savā pasaulē... Drusku nereāli izklausās. Un to pacietību lielo vajag.. Tas laikam arī nomoka...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 19.08.2004 09:07
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Nav jāpieturas pie vārdiem. Relaksācija, miers un klusums. Uztver kā vēlies. Nezinu, vai ieiešana savā pasaulē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.08.2004 11:12
Raksts #26


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es meditēju jau krietnu laiciņu ,bet netaisos apgalvot ,ka zinu visu par sava prāta aizkaktiem. Zinu to ,ka ,kad cilvēks meditē ,viņa gars iziet no ķermeņa un tajā brīdī var iestāties klīniskā nāve. Taču ,ja cilvēks spēj kontrolēt savu saikni ar ķermeni ,tad viss ir kārtībā smile.gif . Šamaņi meditācijas laikā iziet garīgā pasaulē ,lai sarunātos ar gariem caur kuru starpniecību tad arī notiek lielākā daļa šamaņu brīnumu. Meditācijas laikā dvēsele pamet ķermeni ,bet ar katru reizi virzās aizvien tālāk ,un var redzēt aizvien jaunas lietas! Līdz beidzot dvēsele sasniedz garīgo līmeni. Tā var redzēt... lai gan kāda jēga to visu stāstīt ,ja es pati vēl nekad neesmu to piedzīvojusi? unsure.gif Meditēt ir bīstami. Ja neprofisionālis aiziet pārāk tālu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 19.08.2004 12:45
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS(Halina @ 19.08.2004 12:12)
Es meditēju jau krietnu laiciņu ,bet netaisos apgalvot ,ka zinu visu par sava prāta aizkaktiem. Zinu to ,ka ,kad cilvēks meditē ,viņa gars iziet no ķermeņa un tajā brīdī var iestāties klīniskā nāve. Taču ,ja cilvēks spēj kontrolēt savu saikni ar ķermeni ,tad viss ir kārtībā smile.gif . Šamaņi meditācijas laikā iziet garīgā pasaulē ,lai sarunātos ar gariem caur kuru starpniecību tad arī notiek lielākā daļa šamaņu brīnumu. Meditācijas laikā dvēsele pamet ķermeni ,bet ar katru reizi virzās aizvien tālāk ,un var redzēt aizvien jaunas lietas! Līdz beidzot dvēsele sasniedz garīgo līmeni. Tā var redzēt... lai gan kāda jēga to visu stāstīt ,ja es pati vēl nekad neesmu to piedzīvojusi? unsure.gif Meditēt ir bīstami. Ja neprofisionālis aiziet pārāk tālu...

Pilnīgas muļķības. Tu kaut ko jauc ar astrālo projekciju. Meditācijas laikā tavs gars nepamet ķermeni, varbūt arī pamet, bet, ja tas notiek dabīgi un tu tiešām meditēji, tad nomirt no tā nevar, jo tas, kas notiek dabīgi, nav bīstams. Jebkurā gadījumā, meditēt nav bīstami. Tas ir visdrošākais, ko var darīt, jo tu taču to nemaz nedari. Meditācija nav aktīvs process, tas vispār nav process. Tas ir kā dzīvot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.08.2004 13:14
Raksts #28


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Šķiet, ka man kāds iegrozījis smadzenes nepareizi laughing.gif laughing.gif laughing.gif !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 15.09.2004 15:24
Raksts #29


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Es ar sākumā nekādi nevarēju saprast kā tas ir un baigi gribējās uzzināt kā tas īsti notiek smile.gif laughing.gif

Un ta dažādi experimentējot nonācu pie tās formas, kas tiešām uz mani stŗādā. Sākumā vajadzēja muzonu un smiržkociņus, bet ar laiku vajadzība pēc papildus līdzekļiem pilnībā izzuda. Tas pats attiecas uz mandalām kas NAV kā te daži gudri paziņoja "krāsainas bildītes", bet arī īpašs palīglīdzeklis apziņas ievešanai attiecīgajā stāvoklī. Aprakstīt pagaidām neņemšos, bet uzreiz varu pateikt, ka meditācija NAV NEDOMĀŠANA! Tā ir drīzāk kā apziņas koncentrēšana tievā diedziņā uz kaut ko patīkamu un iedvesomojošu. Ja nemaldos Šrī Aurobindo to bija nosaucis par nemitīgu baudpilnu gremdēšanos dievišķajā vai kaut kā tamlīdzīgi.

Tas par tiem samaņas zudumiem utt. Tā ir tā lieta ko teozofijā un citās tai tuvās okultajās skolās sauc par astrālo projekciju - astrālā (un laikam arī citu smalko ķermeņu) īslaicīgu, atgriezenisku atdalīšanos no fiziskā ķermeņa.

MAn pašam gribas domāt, ka kaut kas tamlīdzīgs ir noticis arī ar mani, tikai miegā, bet drīzāk laikam jau tā bija apziņas reakcija uz dienā lasītajām R.Munro grāmatām, un tomēr sapnis, lai arī ļoti spilgts sapnis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 15.09.2004 16:00
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Pati meditācija nav koncentrācija. Tas nav aktīvs process. Pati par sevi meditācija ir stāvoklis, nevis darbība, nevis koncentrācija. Koncentrēties var uz citām lietām, teiksim, tu koncentrējies uz vienu lietu, lai vieglāk varētu meditēt, bet īstenībā tas nav nepieciešams, jo meditācija šādu koncentrāciju neprasa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 16.09.2004 15:07
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Boņa @ 15.09.2004 16:00)
Pati meditācija nav koncentrācija. Tas nav aktīvs process. Pati par sevi meditācija ir stāvoklis, nevis darbība, nevis koncentrācija. Koncentrēties var uz citām lietām, teiksim, tu koncentrējies uz vienu lietu, lai vieglāk varētu meditēt, bet īstenībā tas nav nepieciešams, jo meditācija šādu koncentrāciju neprasa.

Nu meditaacijai jau var buut dazaadas formas. Protams ka taa nav saspringta koncentreeshanaas uz kaut ko . te vietaa ir piemeers ar "Nedomaa par balto meerkajiiti" smile.gif Koncentraacija ir druskuvajadziiga lai sevi tai jaukajaa staavoklii novestu! uN lai galiigi nezaudeetu saikni ar realitaati bet to stadiju saglabaatu, nevis iejauktos pashaa stadijaa! Lien praataa saliidzinaajums ar vieglu balanseeshanu uz tieva diedzinja. Nu taa vismaz ir man, varbuut citiem ir labaaka pieredze?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 16.09.2004 15:54
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Tavs pēdējais definējums man šķiet ļoti pieņemams un atbilstošs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 16.09.2004 16:09
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Reiki @ 08.08.2004 10:39)
Meditācija smiekli: No rīta, pieceļoties, pirms atveriet acis, izstaipieties kā kaķis, izstaipiet katru ķermeņa daļu. Pēc trim, četrām minūtēm, acis neatverot, sāciet smieties apmēram piecas minūtes. Sākumā sevi būs jāpiespiež, bet pēc tam šie smiekli izsauks neviltotus smieklus. Ļaujieties, lai jūs pilnībā pārņem smiekli. Pēc pāris dienām smiekli kļūs spontāni un pilnībā izmainīs jūsu dzīves uztveri.

Tā daļa par smiekliem ir dīvaina, bet kas attiecās uz staipīšanos kā kaķim - ja jums mājās ir kaķis pamēģiniet viņu atdarināt, burvīgs veids kā atpūsties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 16.09.2004 16:13
Raksts #34


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(saule pazare @ 16.09.2004 16:09)
CITĀTS(Reiki @ 08.08.2004 10:39)
Meditācija smiekli: No rīta, pieceļoties, pirms atveriet acis, izstaipieties kā kaķis, izstaipiet katru ķermeņa daļu. Pēc trim, četrām minūtēm, acis neatverot, sāciet smieties apmēram piecas minūtes. Sākumā sevi būs jāpiespiež, bet pēc tam šie smiekli izsauks neviltotus smieklus. Ļaujieties, lai jūs pilnībā pārņem smiekli. Pēc pāris dienām smiekli kļūs spontāni un pilnībā izmainīs jūsu dzīves uztveri.

Tā daļa par smiekliem ir dīvaina, bet kas attiecās uz staipīšanos kā kaķim - ja jums mājās ir kaķis pamēģiniet viņu atdarināt, burvīgs veids kā atpūsties.

Neteiksdim ka dīvaina, bet tā kā ir - smieklīga smile.gif laughing.gif Kāda joda pēc tā jāākstās? Kaut gan... gaumes jautājums. Ja kādu transā noved vāles sitiens pa galvu... varbūt arī "vāles tehniku" ir `vērts te pareklamēt? Tās jau ir galējības manā uzskatā un tiek ražotas komerciālām vajadzībām tāpat kā jaunās diētas utt. Sviests vārdsakot. Paļaujieties uz klasiskām vērtībām! smile.gif rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 16.09.2004 16:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 16.09.2004 18:00
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Nav jāākstās, bet jāizlādē emõcijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 16.09.2004 18:13
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Emm.. Es te tā domāju, kā lai maigāk izsakās, bet domāju, ka manu domu uztversiet tāpat. Pirmkārt, šīs "smieklīgās" (paldies, jel visgudrais Kedrik) metodes izdomāja tie, kas ar šo lietu nodarbojas profesionāli.. Un cilvēki to absolūti neuztver kā ākstīšanos. Nu nevar neko darīt, ja tu nevari pārvarēt savus stereotipus un baidies, ka tava rīcība tiks uzskatīta par stulbu, muļķīgu utt. Es vienkārši uzrakstīju metodes, ar kuriem cilvēki srev palīdz..Bet vai to darīt, vai ne, ir katra paša izvēles jautājums.

Šo rakstu rediģēja Reiki: 16.09.2004 18:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 16.09.2004 19:50
Raksts #37


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Es nee bet es zinu ka mana vecmaaminja gan jo vinjaa luudz pusstundas klussuma vakaraa un izpilda kau tkaadu programmu un visaadus vingrinaajumus nezinu neprasiet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 17.09.2004 09:22
Raksts #38


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Reiki @ 16.09.2004 18:13)
Emm.. Es te tā domāju, kā lai maigāk izsakās, bet domāju, ka manu domu uztversiet tāpat. Pirmkārt, šīs "smieklīgās" (paldies, jel visgudrais Kedrik) metodes izdomāja tie, kas ar šo lietu nodarbojas profesionāli.. Un cilvēki to absolūti neuztver kā ākstīšanos. Nu nevar neko darīt, ja tu nevari pārvarēt savus stereotipus un baidies, ka tava rīcība tiks uzskatīta par stulbu, muļķīgu utt. Es vienkārši uzrakstīju metodes, ar kuriem cilvēki srev palīdz..Bet vai to darīt, vai ne, ir katra paša izvēles jautājums.

Ak, piedodiet man, nožēlojamajam amatierim, ja kādu dižu profesionāli aizskāru viņa dziļākajās jūtās, lai jūsu svētās dusmas un briesmīgā atriebība iet man secen! innocent.gif

Palūgšu pievērst uzmanību, ka es tak jau rakstīju ka izmantojamās metodes ir gaumes jautājums un nevienam neko uzspiest nebūt negrasos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.09.2004 13:59
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Halina @ 19.08.2004 13:14)
Šķiet, ka man kāds iegrozījis smadzenes nepareizi laughing.gif  laughing.gif  laughing.gif !!!

Ar manām smadzenēm viss ir labi! getlost.gif Es atradu veidu, kā to izskaidrot- ir meditācijas nozare, kas māca iziet astrālā! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 17.09.2004 14:51
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Ahh..Nu es atradu kaadu raxtu par mediteeshanu!

Mediteeshana samazina arteriaalo spiedienu.

Tikai 15 mediteeshanas minuutes divas reizes dienaa pilniigi droshi samazina arteriaalo spiedienu. Saskanjaa ar shiem datiem stresam ir svariiga loma hipertonijas patogjeneezee, un stresa iedarbiibas samazinaashana ljaus normalizeet arteriaalaa spiediena liimeni. Neraugoties uz to, ka shiis paraadiibas smalkie mehaanismi nav zinaami, doktors Vernons Baarnss un vinja koleegji uzskata, ka "miera staavoklis samazina stresa hormonu liimeni un samazina simpatiskaas nervu sisteemas aktivaaciju". Shaada neirogumoraalaas aktivitaates samazinaashana var samazinaat slodzi sirdij un asinsvadiem, uzlabot to funkciju, samazinaat arteriaalo spiedienu. Peetiijuma autori afroamerikaaniskas izcelsmes pusaudzjiem ieteica vai nu mediteeshanu pa 15 minuuteem divreiz dienaa 4 meeneshus, vai arii maaciibu programmu veseliigo dziivesveida jautaajumos atbilstoshi Nacionaalo Veseliibas Instituuta ieteikumiem. Izraadiijaas, ka peetijuma beigaas pusaudzjiem, kas mediteeja, sistoliskaa un diastoliskaa arteliaalaa spiediena liimenis bija zemaaks nekaa kontrolgrupai, kur spiediena liimenji gandriiz nemainiijaas. Peec autoru domaam, mediteeshana var tikt iekljauta hipertonijas kompleksaas profilakses programaa jaunieshiem.

Nu, pati es nodarbojos ar apoksaatronisko meditaaciju. Taa, pretstataa parastajai mediteeshanai, ir vairaak nosliekta uz speeciigu domu un fantaaziju atbriivoshanaas pusi. To driikst pildiit tikai 00:00, jo tad sastraavo visvairaak speeciigo gariigo straavojumu energjiju! Vispaar, shiis mediteeshanas otrais nosaukums ir Melnaa mediteeshana...

Šo rakstu rediģēja Calipso: 17.09.2004 14:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 06:37