Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Kļūsti par zvaigzni", [C][BP]
kaca95
iesūtīt 26.10.2006 12:35
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Bija aptuveni 16:35. Uz soliņa nervozi sēdēja Brigita. Viņa berzēja savas vēsās rokas un ļāva grimētājiem vēl uzlikt pēdējos akcentus viņas sejā. Lai gan Brigita vēl bija jauna un skaista (viņai bija tikai 25 gadi) grimētāji uzstāja, ka viņai vajagot uzkrāsoties. Turklāt ne jau pašai, bet to esot jāļaujot to darīt profesionālim. Kad sieviete bija nogrimēta pulkstenis jau rādīja 16:45. Pie šova vadītājas pienāca kāds vīrietis un kaut ko viņai iečukstēja ausī. Brīdi padomājusi sieviete pamāja ar galvu. Vīrietis aizgāja un pēc mirkļa atgriezās. Viņam aiz muguras nāca bariņš apjukušu jauniešu. Brigita piecēlās kājās un klusi noklepojās. Sveiki! Es būšu šī šova vadītāja. Mnai sauc Brigita, un es priecātos ja jūs ieņemtu savas vietas. Ierakstu sāksim tieši 17:00. viņa noteica un norādīja uz augstajiem krēsliem kuri bija paredzēti dalībniekiem. Grimētāji jau noteikti jums visu ir pabeiguši, tādēļ jūs tagad varat savā starpā iepazīties. Kā nekā jums būs kopā jāpavada divi mēneši. Un ticiet man, tas nav maz! sieviete noteica un aizgāja pie režisora lai vēlreiz atkārtotu, kas viņai jādara.

Šo rakstu rediģēja kaca95: 26.10.2006 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 12:42
Raksts #2


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Labu dieniņu! Mia noteica, un pasmaidīja. Viņa meklēja ka'du ar ko iepazīties.

Šo rakstu rediģēja Wila: 26.10.2006 12:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 26.10.2006 13:51
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*




Markussa tēwa pasūtītais limuzīns piebrauca pie vietas kur vajadzēja notikt uzņemšanai. mašīna apstājās un no tās izkāpa Gorgio Armani džinsās, Gucci botās un D&G kreklā ģērbies puisis. Neticami izskatīgs uzvilcis D&G saulesbrilles Markuss staroja kā saulīte. Viņam bija neticami augsts ego. To varēja manīt. Sasveicinājies ar grimmētājiem viņš ļāva lai viņu sagatavo. Tad pulkstenis jau rādija 16.45. Pakaļ viņam un vēl bariņam jauniešu atnāca kāds vīrietis. Marks pašapmierināti žilbinot baltos zobus sekoja. Viņi pienāca pie kādas sievietes kas pieteicās kā šova vadītāja Prieks iepazīties viņš labskanīgā balsī noteica un apsēdās uz puisim ierādītā krēsla. Tad Brigita aizgāja un kāda meitene šķietami gribēja iepazīties. Sweika. Viņš sasveicinājās un noglauda savus ideāli sakārtotos matus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 14:35
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Mia pagriezās,saviem ogļmelnajiem matiem noplīvot, jo izdzirdēja, ka kāds viņu uzrunā. Sveiks!Viņa teica,un nogludināja savumelno krekliņu un rozā svārkus. Izslkatās, ka par mani jaunāks! Mia pašapmierināti nodomāja. Kā tad tevi suc? Cik tev gadu? Mia nekautrīgi jautāja un starojoši pasmaid'ja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 26.10.2006 14:43
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Markuss, un man ir 19 atļaušos minēt Tew 20? Markussam bija neticami precīza acs uz vecuma noteikšanu, bet protams arī viņš varēja kļūdīties un kā sauc tevi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 14:45
Raksts #6


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Jā, man ir 20 gadi. Mia nepārsteigta noteica un apsēdās. Mani sauc Mia, un esmu no Lielbritānijas. Pēkšņi viņas melnā somiņa iezvanījās. Čau! jā, pagaidām viss kārtībā! nē, vēl neesam! Labi čau! Mia nolika telefonu atpakaļ somiņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 26.10.2006 15:11
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Jocīgi, jo arī es esmu no Lielbritanijas un mans tēvs ir bankas Eiropean Unesco bankas viceprezidents tā kā tew mani un manu tēvu Džordžio nāktos zināt. Lai vai kā bija prieks iepazīties. Markuss bija iedomīgs un tas bija manāms viņa smalki veidotajā sejā turklāt viņš bija ļoti izskatīgs. Puisis novilka brilles un uzkāra tās uz krekla apkakles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 15:19
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Jā, es zinu. Tāpēc jau man lkās, ka tevi esmu kautkur redzējusi. Mia sakārtoja matus astē. Viņa no somiņas izvilka spogulīti, un notīrīja grimmētājas grimmu, un uzkrāsoja pati savēju. Gaiši rozā acu ēnes iesārta lūpu krāsa, melns acu zīmulis un neliela pūdera kārtiņa, viņu padarīja skaistāku, nekā grimmētāja. iņa ielika spogulīti somiņā, un ērtāk iekārtojās krēslā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 02.11.2006 02:30
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Dzeltens taksis piebrauca pie uzņemšanas laukuma. No takša lēnām izkāpa jauna meitene - gariem, blondiem matiem, gaišu ādas krāsu un viegli persikainiem vaigiem. Viņai mugurā bija smaragdzaļa kleita, kas sniedzās līdz potītēm - tai pāri bija pārvilkta tumšzaļa korsete. Vieglais, caurspīdīgais kleitas audums apņēma meiteni kā mākoni. Atskatījusies un uzsmaidījusi taksistam, meitene pievērsa acu skatienu rosmei ap šo vietu. Ievilkusi elpu Sonora tuvojās paredzētajai vietai.

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 02.11.2006 02:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 02.11.2006 02:34
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



No stūri pie filmēšanas vietas iznāca stalts, tumši ģērbts jauneklis un devās abu tur stāvošo cilvēku virzienā . Taču no viņa par spīti viņa kopumā tumšajām tēlam staroja labsirdība un harmonija. Kreisajā rokā viņam bija ģitāra un pār plecu ne pārāk liela mugursoma. Mugurā ādas mētelis, kas vējā plandot radīja iespaidu par kādu Matrix tēlu. Atvainojiet, es laikam kavēju viņš mierīgi noteica uzreiz kad bija pienācis. Mani sauc Amons, esmu no Norvēģijas. Cerams ka radīsies iespēja iepazīties tuvāk smile.gif To pateicis, viņš taisnā ceļā devās pie grimmētājiem, jo jau pēc dažām minūtēm bija jāsākas ierakstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 02.11.2006 02:43
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonora pamanīja, ka pirms viņas, laukumā ieradies vēl viens puisis. Viņa nepaspēja sasveicināties, tādēļ tikai piegāja pie soliņa, kur stāvēja divi jaunieši un runājās. Sonora vegli pakniksēja un sveicināja viņus.
Sveiki, esmu Sonora no Īrijas.
Pateikusi savu vārdu viņa nolika savu ādas koferi uz zemes un devās pie grimētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 02.11.2006 02:55
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Sēžot grimmētāja krēslā, Amons spogulī pamanīja, ka no mugurpuses viņa virzienā nāk kāda meitene. Kad meitene jau stāvēja viņam aiz muguras, Amons gribēja piecelties no krēsla un iepazīties, taču grimmētājs viņu apturēja. Amonam nācās pagaidīt vēl īsu mirkli, un tad viņš beidzot varēja doties tālāk. Viņš piecēlās no krēsla, pagriezās pret meiteni un teica Sveika, mani sauc Amons. Izskatās, ka arī tu esi viena no cilvēkiem ar ko man nāksies sadzīvot turpmākos 2 mēnešus. Ak jā, ja tas ko nozīmē, esmu no Norvēģijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 02.11.2006 08:23
Raksts #13


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



sveiki! Mia pasmaidījusi teica noskatot abus jaunatnācējus no galvas līdz kājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 02.11.2006 20:54
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sveiks, Amon. Sonora pakniksēja, un ar nelielu smaidiņu uz lūpām, graciozi pasniedza savu roku skūpstam, gaidot kā puisis uz šo žestu reaģēs. Esmu Sonora, dzimusi un dzīvoju Īrijā. Pamanījusi, ka, ar nepacietīgu skatienu, uz viņu glūn grimmētājs, Sonora vēlreiz uzsmaidja puisim, un devās tālāk.
Ak, dzīve šeit noteikti būs jautra... Pie sevis smiedamās nodomāja meitene.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 02.11.2006 21:12
Raksts #15


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Filmēšanas laukumā, augstu paceltu galvu un plīvojošiem matiem, iesteidzās Bernadeta. Viņai mugurā bija pieguļoša ķiršsārta kleita līdz celim ar dziļu dekoltē un uz pleciem nolaistām lencēm. Kājās viņai bija melnas kurpītes uz neticami augtiem papēžiem un slaidā roka bija neapzināti iekrampējusies melnā ādas plecu somiņā. Grimmētājiem viņa apmeta slaidu loku, nolemdama, ka izskatās ideāli, kā vienmēr. Bernadeta pienāca pie sievietes, kurā pazina šova vadītāju. Sveiki, kur ir mana vieta? Ar acs kaktiņu viņa novērtēja tur pat blakus esošos puisi un meiteni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 02.11.2006 21:13
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons tieši to arī bija cerējis sagaidīt, taču bija baidījies spert pirmo soli. Nedaudz pietupjoties uz 1 ceļa viņš liegi noskūpstīja Sonoras roku un atteica Prieks iepazīties.
Cik labi pārmaiņas pēc satikt kādu, kam piemīt šis mistiskais aristokrātiskais šarms un grācija viņš pie sevis nosprieda dodamies filmēšanas laukuma virzienā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 02.11.2006 22:40
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonora pacietīgi sēdēja grimētāja krēslā, klusībā vērojot katru perfekto kustību, ko šis profesionālis veica. Viņas grims tika pieskaņots apģērbam; un lai vairāk izceltu acis, kā otro ēnu toni grimētājs ņēma Sonoras acu raibumiņu krāsu - sulīgi dzeltenu.
Viņa nokāpa no krēsla un pateica paldies, tad devās atpakaļ pie pārējiem. Pēkšņi nez no kurienes uzradās piektā šova dalībnice - meitene sarkanā kleitā, gariem, perfektiem matiem.
Sonorai aizrāvās elpa. Viņa ir tik skaista!
Meitene piegāja pie pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 03.11.2006 01:38
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Pienākot pie pārējiem Amons pamanīja tikko pienākušo meiteni. Uzreiz varēja manīt, ka viņa ir iedomīga un citus neuzskata par sev līdzvērtīgiem, taču Amons centās būt draudzīgs un vēlējās iepazīties. Viņš piegāja pie meitenes un teica Sveika! Esmu Amons no Norvēģijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 03.11.2006 01:46
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonora noskatījās kā puisis... Amons piegāja pie atnācējas sarkanajā kleitā.
Neliela sieviešu konkurences liesmiņa iedegās sirdī. Taču viņa neko neteica.
Sonora vēlreiz uzmeta skatu melnmatainajai meitenei. Arogance caur un caur. Iedomība nebija tā lieta, kas viņai cilvēkos patika. Iedomība bija tā, ko viņa cienīja.
Tomēr šīs meitenes acu skatiens jebkuru cilvēku ar zemu pašvērtējumu spēja iedzīt zemē. Varbūt viņa nebūtu perfekta draudzene, tomēr no viņas sanāktu lielisks ienaidnieks. Sonora secināja prātā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 03.11.2006 13:02
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadeta aizkaitināta, ka šova vadītāja bija pārāk aizņemta, lai atbildētu, piesita ar papēdīti pie zemes un apcirtās apkārt. Bija pienākuši vēl divi cilvēki, meitene zaļā, skaistā kleitā un puisis tumšā apģērbā. Otrais pienāca pie meitenes un iepazīstināja ar sevi. Viņa uzbūra smaidu uz lūpām, tomēr acis palika bezkaislīgas. Bonjour. Bernadeta, francūziete. viņa atbildēja. Tad viņa vaicājoši palūkojās uz blondo meiteni, piedāvājot viņai iespēju nosaukt arī savu vārdu. Skaista kleita. Man tā piestāvētu.

Šo rakstu rediģēja silhouette: 03.11.2006 13:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:25