Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pūķi., Pūķi iz vēstures un mitoloģijas.
Burunduks
iesūtīt 17.03.2005 15:30
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Nu man ļoti gribējās salīdzināt vairākas pūķu sugas kādas cilvēki ir apsprieduši savās mitoloģijās.

Lūk šis sarkanais pūķis:



Melnais pūķis:




Āzijas ūdens drakons:

Saprotams es ceru ka kāds būs ieinteresēts pūķu izpētes jautājumā un vēl pievienos klāt vēl citu pūķu bildes.

Ar cieņu, jūsu Burunduks.


P.S. Mēģināju atrast arī šobrīd vienīgās dzīvās pūķu sugas bildi, bet nespēju atrast ja kādam ir lūdzu ievietot. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 37)
Kedriks
iesūtīt 06.04.2005 09:27
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Iesaku pameklēt informāciju par "Dragonlance" ("Pūķu šķēpa") grāmatu sēriju - arī tur bija visai izvērsts šo jauko radījumu ciltskoks. Vispār tā grāmatu sērija gan ir krieviski, bet netā noteikti atrodami arī to angliskie oriģināli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 06.04.2005 13:57
Raksts #22


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



CITĀTS
ZELTA PŪĶIS

Zelta pūķi ir lielākie un gudrākie no metāliskajiem pūķiem. Viņi ir laipni, izpalīdzīgi un nosvērti radījumi ar spoži mirdzošu zelta zvīņu ādu. Zelta pūķi ir meistarīgi burvji, un, kā visiem metāliskajiem pūķiem, viņiem ir divi dvašas ieroči. Viens ir dedzinošs liesmu kūlis un otrs – liels, ļoti koncentrētas hlora gāzes mākonis. Lai arī viņi ir ļoti reti, Zelta pūķi prot izdzīvot jebkurā klimatā, labprāt veidojot savus midzeņus drupās, izraktās alās un pamestās pilīs. Viņi ir draudzīgi gandrīz pret visām neitrāli un labi noskaņotajām radībām, it īpaši pret ceļiniekiem, kuri nes dāvanas. Lai arī Zelta pūķi ēd gandrīz visu, skaisti dārgakmeņi un pērles, kas atnestas kā dāvanas, ir viņu iecienītākais ēdiens. Dažreiz Zelta pūķis pamet savu midzeni un pieņem citu formu, lai kontaktētos ar jūtīgākām radībām. Jauni Zelta pūķi ir pat manīti kopā ar bruņinieku, lidojot niknās cīņās pret pasaules ļaunumu.




































Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sneak
iesūtīt 07.04.2005 15:44
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.04
Kur: sporofīts



CITĀTS(ancfiend @ 22.03.2005 16:18)
Nevis Bilbo turp un atpakalj, bet Hobits  jeb turp un atpakalj laughing.gif Hobitu sauca Bilbo wink.gif Paslaik lasu to graamatu. Tur snhkjiet, tas Smogs ari bija Sarkanais puukjis  huh.gif
*



anc, varu tevi papildināt wink.gif Viņu sauca Bilbo Baginss, un tas ir sākums gredzenu pavēlniekam wink.gif

Par pūķiem ...
Pūķi man arī baigi patīk
arī uz Hobita vākiem bija attēlots pūķis happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 07.04.2005 16:57
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



sneak duhz es to zinaju laughing.gif ka neka tikko to izlasiju.

CITĀTS
SUDRABA PŪĶIS

Sudraba pūķi ir skaisti, veikli un spēcīgi radījumi, kas arīdzan bieži sastopami, kalpojot armijā, kura cīnās par taisnību.Vairākumā gadījumu gan šie pūķi ir žēlsirdīgi un izpalīdzīgi, labprātāk padarot pretinieku nekustīgu, ja vien paši nav lielās briesmās. Sudraba pūķi dzīvo augstos kalnos un pat debesu valstībā, veidotā no mākoņiem. Viņi ir izcili formas mainītāji, un mīl pieņemt cilvēka veidolu, lai tiktos ar mirstīgajiem. Cilvēku ēdiens ir viņu iecienītākais barošanās avots. Sudraba pūķiem ir divi dvašas ieroči – paralizējošas gāzes mākonis, kas sastindzina pretinieku uz vietas, un spēcīga aukstuma pūtiens. Viņu lielākie ienaidnieki ir Sarkanie pūķi, kas cīnās par to pašu teritoriju.
































baigi smukie wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 29.06.2005 12:58
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<





Es nekad neesmu apsaubijusi pūķu eksistenci
Domaju ka vini ir kadreiz eksistejusi rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 24.07.2005 17:00
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Ancfiend, vai vari pateikt, kur esi samekleejis sho informaaciju? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
summer angel
iesūtīt 27.07.2005 21:19
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.05



http://images.google.lv/images?q=tbn:7jalH...%2520Dragon.jpg
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 25.12.2005 19:47
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



ei! zilie pūķi nemaz nav tik briesmīgi! tie ir ļoti labi dārgumu glabātāji un dažkārt palīdz tos glabāt un sargāt arī citām mistiskām radībām!!!!! kaut vai zilos pūķus uzskata par sliktiem tā nav taisnība. ja viņi ir ievērojuši mirstīgo varoņdarbus vai vienkārši tā labestību, viņi paši nostājas labos spēkos un pieķeras saimniekam. varu derēt ka daudzi zilie pūķi ir labie. tā ir mana mīļākā pūķu suga yahoo_a.gif ! un tāpēc izrādu viņiem. ĻOTI LIELU CIEŅU! wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 02.04.2006 18:52
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Mani šausmīgi fascinē pūķi...

Milzīgs paldies m-intelektam par informācihju - esmu jau noglabājis savā datorā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 04.04.2006 20:43
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



http://www.flux.utah.edu/~aclement/templai...11875264546.jpg

Es dievin pūķus smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 22:20
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Pūķis ir viens no maniem mīļākajiem tēliem. happy.gif Mīlu. Atceros to jauko filmu "Dragon hearth"...


Un tomēr šis mistiskais jautājums. Pūķis? Spēcīgi spilgts cilvēces izdomājums vai tomēr reāla būtne? ermm.gif Varētu jau būt, ka tomēr pūķi ir dzīvojuši. Dinozauri jau arī savā ziņā bija mistiski radījumi. Pēc izskata pūķis ir kaut kas līdzīgs, tikai šī tēla vārds rotāts leģendām un nostāstiem. Maģiskā būtne. Graciozās lidošanas, dzīves cikla, izturēšanās, uguns spļaušanas dēļ pūķim piedēvē nezūdamības, neierobežotas varas, atdzimšanas un uzvaras simbolu. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grifidor girl
iesūtīt 24.11.2007 20:27
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.07
Kur: Cūkkārpa...:D...



man loti patikahappy.gif taas bildes kur bij ievietotas un puuki vispaar arii patiik kiss.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 03.02.2008 20:18
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



wink.gif smile.gif vai nu zimejums vai tehnologijas :DBet man patiik puki..\PukiishiTie labie smile.gifte vinji baigi launi izskataas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 08:37
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Kādi skaisti pūķīši. Man viņi patīk. Ļoti daudz filmās un grāatās viņi tiek minēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liva Bulmeistare
iesūtīt 30.03.2009 20:45
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.09



tam visam es ticu es personiigi weletos tikties ar zelta pukiti

Šo rakstu rediģēja Roviela: 30.03.2009 21:21
Rediģēšanas iemesls: nav vajadzības atkārtot tik garus citātus tikai, lai paziņotu, ka tam visam tici
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Baltā tīģeriene_*
iesūtīt 26.05.2009 21:10
Raksts #36





Viesi




Ha, ha, tas ir komodo varāns. Jo visas tās īpašības precīzi atbild tam pretīgajam rāpulim. Tas jau nav nekāds pūķis - 4m milzīga, ādaina ķirzaka, kura ar siekalām nogalina bifeļus. Es domāju par īstiem pūķiem, ne par visu pūķu dzimtas izdzimteni,un apkaunotāju, kurš ar padomes lēmumu drīkst rādīties sabiedrība. tā radībiņa ir dievīgi pretīga. O, jā, angliski viņa saucās dragon, bet īstenībā... Un vēl - tam rāpulim ir zemes krāsas āda, tāda, kā nedēļu pastāvējušam sūdam. Iznāk , ka ir iznākusi jauna šķirne mīlīši! Sūdukrāsas pūķis!!! Pie kādas šķiras liksim?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flamester
iesūtīt 28.05.2009 19:59
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.09



Pūķi dažādui tautu mitoloģijās simbiolizē, gan ļauno, gan labo tādā veidā to visu padarot diezgan sarežģītu.
Un kādreiz jau noteikti ir eksistējusi pūķi, tomēr nedomāju, ka tagad būtu vel sastopami, janu vienīgi kādās neīpaši apdzīvotās vietās, ujn protams, tas būtu diezgan intriģējoši satikt kādu pašam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indian dragon
iesūtīt 08.06.2009 19:20
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.09



Hmm... Pūķi. Pūķi. Esmu par pūķiem dzirdējusi daudz. Bet daudz ko es neesmu ņemusi par pilnu. Bet - es neticu ka visas mītiskās rasības ir izgudrotas - cilvēki taču paši no sevis nevar izgudrot nāriņas, fejas, elfus un pūķus. Tātad, kopš es sāku skatīties American Dragon: Jake Long, pūķus neuztveru savādāk. MAn tie saistās tieši tā kā parādīts multfilmā. Ļoti man patīk tā multene. Un neesu nekāds bēbis, kurš skatās Sniegbaltīti un 7 rūķus, bet 13 - gadīga pusaudze.








Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:27