Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Atkal Dens Brauns, "Da Vinči kods" un citas grāmatas
ils
iesūtīt 28.07.2004 08:51
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es pašlaik lasu Dena Brauna romānu Eņģeļi un demoni. Tas ir jauns Da Vinči koda autora romāns un iedomājos, ka kādu, kas arī to varbūt lasa, var ieinteresēt šādas saites:
http://user.cyberlink.ch/~koenig/
http://www.masonicinfo.com/
http://www.newadvent.org/cathen/07661b.htm
Starp citu, reālā X-33 absolūti nav spējīga veikt tādus lidojumus, kā romānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Chou
iesūtīt 17.09.2004 17:17
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



"Enģeļi un dēmoni" ir vairāk ar tādām reālistiskākām ainām piesātināti ( kaut vai mirušo kardinālu apraksti). man līdz "Enģelu un demonu" beigām ir aplikušas vēl kādas 80 lpp. tāpēc vēl nezinu ar ko tas viss beidzas, bet es domāju, ka abas grāmatas ir tīri labas, bet nezin kāpēc man "da vinči kods" patīk bišķīt labāk, varbūt tāpēc, ka to izlasīju pirmo......nez.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 18.09.2004 09:30
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



"Da Vinči Kods " ir superīga grāmata! Žēl tikai , ka beigas sanāca nu tādas sad.gif
Taču grāmata ļoti aizrauj!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 18.09.2004 12:30
Raksts #23


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tas, ka acīmredzot Enģeļi ir vājāki, nozīmē arī to, ka pirmos panākumus viņš guva ar Kodu. Arī ābeces patiesības par reliģiju un zinātni viņš klāsta kā atklāsmi.
Man gan likās tā starpība nemanāma. Bet nošpikojis viņš ir: abos romānos iedomāts vai īsts ļaundaris ir invalīds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.10.2004 18:07
Raksts #24


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nju davinccii kods ir augstaakaa pilotaazza veel neesmu ne dabuujis savu kodu atpakall ne deemonus no kaada cita taa graamata tiek iesuukta vienaa momentaa vinnu lasa visi un ir aju arii par ko vinnss kolosaali manipulee ar notikumiem sadaliito sizzetu un informaacijas pluusmu un tiessaam taapat kaa raulinga ir pakkeeris fleimelu lol to tiessaam var likt blakus alkkiimikkim
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 30.10.2004 20:42
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu baigi daudz juus te sarakstiijushi, baigais slinkums pashlaik lasiit. vieniigi, lasot "engheljus un deeomnus" (da vinchi es neesmu lasiijusi) likaas, ka baigi liidziigi poteram. viss notiek kaa poteraa vienkaarshu cilveeku ierauj notikumos un vinjsh tagad ir pasaules glaabeejs, tikai shitais jau ir pieaudzis. taads pieaugusho poters, bet baigi labs poters. grin.gif shausmiigi patika. beigaas jau seedeeju vairaakas stundas nekustiigi un lasiiju, liidz izlasiiju. acis tajaa vakaraa gan saapeja. bet interesanti, tagad vajadzeetu riikot kopiigo forumieshu ekskursiju uz Vatikaanu. man jau baigi gribaas, enciklopeedijaa jau izpeetiiju bildes gan ar vatikaanu gan engjelja pili. forshi tas, ka taas vietas reaali eksistee. un arii internetaa par illuminnati var diezgan daudz atrast.

tikai vai kaadam nav bilde, kaa taa biblioteeka izskatiijaas? nevaru iisti saprast, kaa tie skabuuzhi bija ieriikoti, taa kaa ja kaadam ir atsuutiet man ar!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 08.12.2004 21:16
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Uzmanību, uzmanību. Latviski ir iztulkota un izdota vēl viena Dena Brauna grāmata - "Maldu Zona" (Deception Point). Galvenie varoņi, par laimi, ir citi. Un darbība arī notiek nedaudz citā sakarā. Ja jums patika pirmās divas viņa grāmatas, tad šī jums noteikti arī derēs.
Meklējiet aptuveni tikpat biezu grāmatu kā pirmās divas, ar to pašu raksturīgo horizontālo "ieplēsumu", bet vāka krāsas aptuveni tādas, kā Kurbijkurnes default skinam. (Nu labi, mazliet tumšāk zilas.) Izdevniecība "Kontinents".
Pēc pirmajām simt piecdesmit lappusēm rakstības stils liekas tieši tāds pats, detaļas tikpat pārgudras un sižets tikpat lipīgs. :/ Dena Brauna daiļradi var raksturot ar diviem vārdiem - aizraujoša un bezvērtīga.
Ha hā, esmu ārkārtīgi apzinīgi izpildījusi pienākumu. :p
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 09.12.2004 22:14
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Es nespeeju "Engjeljus un Deemonus" izlasiit liidz galam. Es veel buutu piecietusi kljuudainos veesturiskos faktus, bet sizhets, kursh bija tikpat aizraujoshs cik randinsh ar Gollumu, lika man nomest graamatu kaktaa peec kaarteejaa nupat-viss-buus-labi ai-zheel-nokaveejaam paveersiena.

Visiem tiem, kas izlasiija un noticeeja:
Nedaudz paarzinu teoreetisko fiziku (ai, skola, skola...) un varu teikt, ka fizikaalaa dalja "Engjeljos un Deemonos" ir visai apshaubaama. "Spraadziena" (aatra gaazu izpleshanaas) vietaa driizaak vajadzeetu buut kaut kaadai radioaktivitaatei. Pie tam pashas antivielas ieguushana un uztureeshana mani nepaarliecina. Tanii, ko fizikji sauc par vakuumu ir daljinjas, tikai ljoti maz.

Maakslas veesturi un veesturi vispaar tik labi nepaarzinu, tachu graamataa "Populaaru paarpratumu enciklopeedija" (2001. g. Riiga, 94. lpp), kura balstaas uz Faktiem, apgalvo, ka Galileo Galilejs nemaz tik ljoti necieta no bazniicas. Vinja "apcietinaajums" bija vairaak kaut kas pansijai liidziigs. Pie tam vinju daudz vairaak nolika vinja biedri zinaatnieki un bazniicu nokaitinaaja tas, ka vinjsh saaka runaat par savu teoriju kaa vieniigo patieso un tas bazniicai bija par daudz. Vinja vieniigais reaalais sods bija psalmu skaitiishana. Un es savaas maaciibu iestaadees esmu sastapusies ar daudziem ar zinaatni saistiitiem cilveekiem, un nevar teikt, ka vinji masveidaa ieniistu bazniicu. Ja paskataas dziljaak veesturee, visus agros visuslaikos bazniicas bija izgliitiibas centri un kristiigaa religjija savu sadistes slavu ieguva tikai inkviziicijas darbiibas laikos. Un nevareetu teikt, ka uz to briidi zinaatne bija iipashi zinaatniska.

Un ir nepieklaajiigi saliidzinaat Braunu ar Eko. IMMHO, Brauns ir tikpat veertiigs, cik meksikaanju seriaals.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 15.12.2004 23:34
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Pašlaik lasu "Da Vinči kodu". Palikušas ~150 lpp līdz beigām.
Grāmata ir aizraujoša un interesanta.
Sen nebiju lasījusi tādu grāmatu. Tā spēj aizraut un ieinteresēt. Kā arī idejas ir īedziļināšanās vērtas (īpaši neaizraujoties).
Kad tikšu līdz beigām izteikšu savas domas sīkāk (par darbu nevar spriest to līdz galam neizlasot).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 27.12.2004 14:19
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



huh.gif Izlasīju gan Da Vinči kodu, gan Enģeļi un dēmoni. Otrā grāmata atstāja mazliet nomācošu iespaidu, kļuva žēl tā nabaga vīra. Tomēr sižets ir interesants un lika man par daudz ko aizdomāties. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 02.01.2005 22:24
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



droši vien, ka jāizrok šitas pavediens no F&B dzīlēm, jo Braunam taču jauna grāmata... nu tas ir- latviski jauna.
vienvārdsakot- Maldu Zona...
arī tas ir skaidrs, ka ar katru grāmatu paliek arvien garlaicīgāk, jo tās ir ļoti līdzīgas, un būtībā apstiprina viena otru... maļoties pa vecajiem salmiem, lai gan viss, ko viņš cenšas pateikt, pateikts jau ar pirmās grāmatas vidu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 04.01.2005 17:29
Raksts #31


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Man gan labāk patika "Eņģeļi un Demoni". Varbūt dēļ tam, ka tik "jaukas" slepkavības tur bija... grin.gif Bet tiešām man pirmā likās aizraujošāka. Gan telpu apraksti, gan par to zīmju ceļu, lai nokļūtu līdz galam... aizraujoši!
Un, K..., tā grāmata NAV enciklopēdija vai zinātnsks referāts (garš referāts grin.gif ) par antivielu un tās radīšanas iespējamību un tas nav arī vēsturisks traktāts ar neapstrīdamiem (kaut gan visu var apstrīdēt) vēsturiskiem faktiem. tongue.gif Turklāt nekur nav minēts, ka nekas nav piedomāts klāt. Ja izlasītu autora priekšvārdu tad redzētu, ka tur nav raxtīts, ka vēstures fakti ir gluži patiesi. tongue.gif


Par ko ir jaunā grāmata? Nu sižets kāds?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 23.01.2005 20:47
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Izlasīju ''da Vinči kodu'', nākošnedēļ sākšu lasīt nākošo daļu. Varētu vēlēties labāku un aizraujošāku tulkojumu. Sāka rasties iespaids, ka tulkotājs neaizraujās ar sinonīmu lietošanu. Bet, ja jāvērtē saturs, tad tas ir tiešām OK. No grāmatas atrauties nevar, spriedze un kāpinājums saglabājās visas grāmatas laikā. Īpaši ieteiktu tiem, kuri interesējās par kultūras vēsturi, viduslaikiem un renesansi. smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 24.01.2005 14:00
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Esmu lasiijusi "da Vinchi kodu" un man arii ljoti patika. smile.gif Aizraujosha, notikumiem bagaata un, galvenais, viegli lasaama. Tikai tagad, palasot atsauksmes par graamatu "Enjgjelji un deemoni", paargaaja lasiitkaare uz sho darbu - gluzhi to pashu, kas lasaams "Da Vinchi kodaa" otrreiz lasiit negribaas. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 24.01.2005 16:58
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(giraffe @ 24.01.2005 14:00)
Esmu lasiijusi "da Vinchi kodu" un man arii ljoti patika.  smile.gif Aizraujosha, notikumiem bagaata un, galvenais, viegli lasaama. Tikai tagad, palasot atsauksmes par graamatu "Enjgjelji un deemoni", paargaaja lasiitkaare uz sho darbu - gluzhi to pashu, kas lasaams "Da Vinchi kodaa" otrreiz lasiit negribaas.  unsure.gif
*

Nevajag ticēt visam, ko saka. Vienīgās lietas, kas abās grāmatās ir nemainīgas:
  • galvenais varonis
  • galvenā varoņa palīgs ir sieviete, ar kuru stāsta gaitā veidojas ciešas attiecības
  • spriedze
  • rakstnieka stils
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 26.01.2005 15:40
Raksts #35


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Siriuss_Girl @ 04.01.2005 17:29)
Par ko ir jaunā grāmata? Nu sižets kāds?
*


Vairs nav par Lengdonu, un vēsturi. te ir par NASA un prezidentiem utt utjp. nespoilerošu.
vienīgais šitajā gan tulkotājs galīgi brr... katrā teikumā atkārtojas vieni un tie paši personvārdi + vārds šam (kurš latviešu valodā jālieto nu ĻOTI uzmanīgi, ja nu makten gribās lietot) arī atkārtojās pārsteidzoši bieži.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 28.01.2005 18:47
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



man likaas, ka maldu zonu lasiit ir visvieglaak, jo nav taa jaaiedziljinaas veestures izprashanaa. viss ir vienkaarshs un seriaalos jau simtreiz redzeets.
bet gan rakstnieka stils, gan tulka stils tieshaam saglabaajas taads pats, varbuut jau pierasts un taapeec arii lasaas aatraak.
draugos domubiedors bija rakstiits, ka ir iznaakusi arii jau 4.graamata. un da vinchi uznjems filmaa un odrija tatuu buus sofija! grin.gif

interesantas graamatas, bet patiesiibaa shausmiigi vienkaarshas, ja vinjas taa turpinaas vairoties, tad kljuus par kaarteejo otrdienas romantisko vakaru liidziniekiem. ja buutu tikai viena, piem, da vinchi, tad man labaak patiktu, bet, ka visas ir peec vienas liidziibas, padara taas graamatas drusku mazveertiigaakas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 30.01.2005 22:44
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



lasīju Da Vinči Kodu un man patika. žurnālos raksta, ka tā nav patiesība. Man jau arī tā liekas. Tā ir tikai laba grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
U-Star
iesūtīt 05.02.2005 21:20
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: K-kur pie šūpolēm... vai uz.



Esmu kļuvusi par D.Brauna darbu fanātiķi! (Piedodiet HP fani) "Da Vinči kods" un "Enģeļi un Demoni" man patīk pat labāk nekā grāmatas par HP! Abas grāmatas dabūju reizē un izlasīju 1 1/2 diennakts laikā, ja ne mazāk!
Ja jūs zinātu kā es psihoju, ka muttere NEdeva naudu "Maldu zonai"! Rokas un kājas gāja pa gaisu! Tagad pašai vien jākrāj tā nauda! Es uzskatu, ka nevajag mājās turēt ļoooti daudz grāmatas, bet, ja tās pārlasa 3-5 reizes gadā, ir vērts! Šobrīd man mājās ir tikai dažas grāmatas (visas sešas HP, "Dziedoņi ērkšķu krūmā" (divas grāmatas), un abas D.Brauna (būs arī trešā)! tongue.gif
Šobrīd ļooooooooooooooooooooooooti gaidu filmu!
Es ieteiktu visiem izlasīt šīs grāmatas! Lasās viegli un ātri!

Šo rakstu rediģēja U-Star: 05.02.2005 21:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 06.02.2005 11:50
Raksts #39


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(U-Star @ 05.02.2005 21:20)
... Šobrīd man mājās ir  tikai dažas grāmatas (visas sešas HP, ...

Jā, sesto jau mēs visi gribētu jau tagad sev mājās, bet tas vienkārši nav iespējams, jo HP6 vēl nav iznākusi... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 06.02.2005 21:17
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



jep rowzee ir taisniba! tas ka vinji nepasaka kur atrodas Svetais Grals un tie dokumenti... sad.gif baigi zheel....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:13