Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi šo, pirms iesūti!

Jautātājiem
* Pirms jautā, pārliecinies, vai uz tavu jautājumu nav jau atbildēts.
* Virsrakstā īsi apraksti jautājuma būtību. (Neizmanto vispārīgas frāzes, kā "Palīdziet!", "Kāpēc?", "Vai kāds man nevar pateikt?" u.tml.)
* Sūti jautājumus tikai par šī foruma lietošanu. Citiem tematiem paredzētas citas sadaļas.

Atbildētājiem
* Esi pieklājīgs, gan jautājot, gan atbildot. Esi izpalīdzīgs, neesi iedomīgs.
* Šajā sadaļā iesūtītās atbildes priekšskata regulatori. Apstiprinātas tiek tikai pareizas, pilnīgas un objektīvas biedru atbildes, kā arī papildjautājumi un papildetaļas par attiecīgo tematu.
* Atkārtotiem jautājumiem ar saiti parādi, kur ir pieejama atbilde. Neliec saites uz pavedieniem pašā atkārtoto jautājumu sadaļā.

> pārāk ilgi neiesūtīta atbilde
nessie
iesūtīt 22.08.2008 14:53
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



CITĀTS
Uzrādītā kļūda bija:

Autorizācijas neatbilstība – lūdzu, mēģini vēlreiz. Ja tu mēģināji piekļūt kādai funkcijai nepareizi, lūdzu, lieto piemēroto metodi!


Kļūdas paziņojums parādās, kad mēģinu iesūtīt rakstu, kuru esmu sākusi rakstīt pirms kāda ilgāka brīža (piebilde - Daiļdarbu forumā).
Jautājums - cik ilgā laikā kopš atbildes/pavediena rakstīt sākšanas brīža ir jāuzliek "iesūtīt"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
Shadowstalker
iesūtīt 22.08.2008 15:09
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tā gadās, ja mēģina iesūtīt ar "Ātro atbildi" ( vismaz cik es esmu saskāries ). Uzpied back, nokopē tekstu, ieej "Pievienot atbildi" un iesūti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 15.11.2008 22:41
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Cik es esmu saskārusies, tā notiek arī tad, ja ilgi plenderējas apkārt un īsti neieposto vai arī raksta ļoti ilgi. Parasti es iekopēju un iesūtu par jaunu, tad viss aiziet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.11.2008 02:36
Raksts #4


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Pret šo var palīdzēt arī regulāra rakstu priekšskatīšana, kas pati par sevi ir noderīga.

Protams, ātrajā atbildē tas īsti neies krastā. Vēl var palīdzēt Reload, bet visi pārlūki nesaglabā ievadīto tekstu. Piemēram, Mozilla Firefox saglabā, bet ir gadījies, ka IE gan ne. Galvenais ar to iesūtīšanas formu kaut ko darīt, kas forumam atgādinātu, ka tu iesūti saceri rakstu iesūtīšanai.

Kaut kas tāds forumā ir tikai pēdējā laikā, agrāk nekā tāda nebija. Šķiet, šī īpatnība uzradusies reizē ar tādu, ka, ja ilgāku laiku forumā neko nedari, tevi izmet no tava konta (tiešsaistes), nākas logoties par jaunu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 09:17