Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ko tev nozīmē LOTR?
Aziren
iesūtīt 19.01.2004 18:42
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Tu kas skaties šo saiti, es runāju ar Tevi........

Ja esi izlasījis The Lord of the Rings, šī ir tā īstā vieta, kur Tu vari pateikt:

*)kā Tu iepazinies ar LOTR?

*)ko Tev nozīmē LOTR?

*)ko Tu par to domā kopumā?

*)kaut kas ko Tu vēl vēleis pateikt par LOTR.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Aziren
iesūtīt 19.01.2004 20:50
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Kad man bija 8 vai 7 Tēvs man izlasīja The Lord of the Rings.........drīz viņs nomira un man tā palika, kā viena no spilgtākajām atmiņām no viņa............
Kad kļuvu vecāks pats piesēdos un izlasīju atkal.........
Pagāja vēl daži gadi, man palika 17 un es to atvēru vēlreiz..........
Domāju,ka drīz atvēršu to atkal...........

1997. gadā es uzzināju, ka daži entuziasti gatavojas uzņemt The Lord of the Rings.......no tā brīža es sāku gaidīt, domāju, ka negaidīju velti.........

Ir vērts nodzīvot dzīvi, lai izlasītu šo grāmatu un mēģināt to izprast, tā lai tā iegūltos dziļi, dziļi sirdī un Tu nekad to neaizmirstu...........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 20.01.2004 17:16
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Hisie-Gaur @ 19.01.2004 18:42)
Tu kas skaties šo saiti, es runāju ar Tevi........
       
          Ja esi izlasījis The Lord of the Rings, šī ir tā īstā vieta, kur Tu vari pateikt:

  *)kā Tu iepazinies ar LOTR?
 
  *)ko Tev nozīmē LOTR?
 
  *)ko Tu par to domā kopumā?

  *)kaut kas ko Tu vēl vēleis pateikt par LOTR.....

*)kā Tu iepazinies ar LOTR?

Jau kādus gadiņus četrus aizrautīgi biju lasījusi fantasy darbus, kad Aiva man iedev izlasīt LOTRkrieviski, teikdams, ka bez šitās grāmatas būs grūti saprast daudzas, daudzas citas. Izlasīju un piekritu viņam.


*)ko Tev nozīmē LOTR?

Labi uzrakstīta, aizraujoša, filozofiska grāmata. Viena no fantāzijas ciltsmātēm, un tādēļ vien jau dziļi godājama. Turklāt tā ir ļoti skaista un poētiska pasaule, ar īstiem varoņiem un pilnasinīgiem cilvēkiem (un citiem radījumiem) smile.gif

*)ko Tu par to domā kopumā?

Eee? par ko tad vēl? Domāju, ka šī grāmata un filma ir daudziem jaukiem cilvēkiem pavērusi vārtus uz Brīnumzemi, un ļoti ceru, ka viņi uzdrošināsies ieiet pa šiem vātiem un kārtīgi izpētīt ne tikai pašu pavārti, t.i. LOTR (kas kā Bezgalīgā Stāsta orākums apgaismo plašu apkārtni un fascinē ar savu pilnīgumu), bet dosies arī tālāk, un gūs baudu un prieku no ceļojuma Fantāzijas pasaulē. (tīri vai prasās piebilst "āmen!") grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 21.01.2004 16:14
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



bij laix kad mee neko par shito nezinaaj...kaadu dienu mamma aizvilka mani uz filmu, man taa negribeejaa ka es raudaaju & teicu"kaadu `````u gp, gribu uz poteru"...bu kad pabeidzu skatiities un naacu araa akal raudaaju, tachu cita iemesla deelj...tad es teicu ''kaadu `````u poteru, gp...mee vajga gp!!!"sor poter...
tagad es bez vinja vajrs iztikt nevaru
......this is most greates storry dream what ever was and will be.....
ja kauko atcereeshos pieraxtiishu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 21.01.2004 16:34
Raksts #5


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



GP man nozīmē visas modernās fantasy cilts tēvu. Visu cieņu pret GP!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 21.01.2004 18:00
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Mana iepazīšanās ar LOTR sanāca tāda neveikla! Viss sākās ar pirmo filmu, kuru biju paņēmusi nomā...lieki piebilst, ka kvalitāte bija briesmīga un knapi spēju noskatīties līdz galam! Tad iznāca GP latviešu valodā un uz Ziemassvētkiem famīlija mani aplaimoja gan ar GP, gan Hobitu... Tad vēlreiz noskatījos filmu, tad vēlreiz pārlasīju grāmatu, tad atkal filmu...and so on! Un tā nu tā lietiņa aizgāja, sapratu, ka šī grāmata tiešām ir Vērtība! Un Vērtībām manā dzīvē ir liela, varētu pat teikt milzīga nozīme...
Manuprāt tas ir visbrīnišķīgākais un smalkākais fantasy darbs kāds jebkad ticis radīts! Lai lasītu un saprastu to pilnībā ir jābūt uzmanīgam un tas man patīk!!!
Nu jā, neko sliktu par to pateikt nevar...visu cieņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.01.2004 15:02
Raksts #7


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



1) Iepazinos ar LOTR, kad noskatījos pirmo LOTR filmu FOTR, ar neaizmirstamo Saurona izgājienu un neveiklo aiziešanu un protams arī ar Boromira parādīšanos. Kad pārnācu mājās tad sāku meklēt visu par LOTR un tā arī viss aizgāja

2) Daudz ko. Brīnišķīgs stāsts, ar superīgiem nazguliem utt

3) Pateikt vaaru vienu. Izcils stāsts ar sacūkotām beigām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 10.02.2004 16:48
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



rolleyes_a.gif Iepazinos taa, ka izlasiiju graamatas, filmas kopumaa redzeejusi neesmu.. Noziimee man labu, pat gjenialu fantasy stila autora darbu(s) happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 15.04.2004 20:27
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Iepazinos-izlasot gramatas. Man Lord of the rings noziime daudz ko un nejau kaut kaadu pasaku. Pa istam es buutu laimiiga ja es buutu Frodo lomaa un tas notiktu paiistam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 24.04.2004 19:10
Raksts #10


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



es iepazinos pirmo reizi redzot filmu pa kino (kad nebija ko dariit)
man GP noziimeee- nu kaa jau vienkaaarsha graaamata kura man nenormaaali patiik utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 24.04.2004 19:57
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



*)kā Tu iepazinies ar LOTR?
Vispirms redzeeju pirmaas 2 filmas kino. Vispaar, nebiju taaomaajusi speciaali iet un skatiities shiis filmas, taa vienkaarshi sanaaca! Un galu galaa - man iepatikaas! wink.gif Peec tam izlasiiju arii pirmaas 2 graamatas un noskatiijos 3. filmu.

*)ko Tev nozīmē LOTR?
Tas man noziimee saistoshu pasauli un fantastisku staastu. wink.gif

*)ko Tu par to domā kopumā?
Kopumaa mans veerteejums gan par filmaam, gan graamataam, ir atziniigs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.04.2004 22:51
Raksts #12


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Kauns atziities, bet uz pirmo filmu kino nemaz neaizgaaju, jo neuzskatiiju to par savas ieveeriibas cieniigu blush.gif
Tachu maasa no drauga panjeema diskaa, noblenzu, tad nopirku graamatu (angliski protams) un taalaak jau darbojos peec labaakaas sirdsapzinjas.

Un atkal jau kauns, bet graamata man noziimee vienkaarshi graamatu, filmas ir vienkaarshi varen labas filmas (treshaa pat ir vieniigaa, kas speejusi manaas aciis paarspeet The Matrix (pirmo protams))

Kopumaa... taa neko, tiiri laba produkcija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 25.04.2004 19:44
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



Nu, ja "Bilbo" skaitās, tad izlasīju to, kad man bija kādi astoņi gadi. Tad, kad iznāca pirmā grāmata, man to uzdāvināja. BAIGI iepatikās un nopirku otro, kad tā iznāca (laikam jūnijā). Cienu LOTR. Nedomāju, ka kāda cita grāmata man patiks labāk. OK, neesu lasījusi pēdējo, bet filmu noskatījos. Reizēm to visu pārdomāju, pāršķirstu, kad uznāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 25.04.2004 20:09
Raksts #14


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Hisie-Gaur @ 19.01.2004 19:42)
1)kā Tu iepazinies ar LOTR?
 
  2)ko Tev nozīmē LOTR?
 
  3)ko Tu par to domā kopumā?

  4)kaut kas ko Tu vēl vēleis pateikt par LOTR.....

1) es redzēju filmu (no sākuma 2. daļu, jo man no sākuma GP likās garlaicīgs, lai gan es pat 1. filmu nebiju redzējis.... rolleyes_a.gif )

2)GP man nozīmē samērā padaudz, jo man patīk grāmatas, filmas... cool.gif

3)GP ir ļoti ģeniāls "story by Tolkien", kas pat pēc pusgadsimta pulcē miljoniem fanu... arī man patīk GP!!.... wink.gif

4)Man ļoti patīk tas, kā tikas uzņemtas GP filmas,
it īpaši RotK- mūzika, aktieri, viņu tēlojums, efekti..... VNK SUPER!!! w00t.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 25.04.2004 20:11
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Taatad mani ar Gredzenu paveelnieku iepaziistinaaja mana lielaa maasinja, peec fellowship filmas noskatiishanaas.
Varbuut pat bija labaak, ka es nezinaaju par LOTR, jo tagad to vien tik gribaas,kaa skatiities visaadus materiaalus un daliities domaas ar citiem, un kur nu veel Orlando Bluums... Tachu, lai nu kaa esmu prieciiga, ka man ir zinaams par sho fantastisko filmu!
laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 10:09
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



*)kā Tu iepazinies ar LOTR?

Biju tiko izlasījis pirmās sešas grāmatas par Krinnu (pirmā nopietnākā iepazīšanās ar fanazy literatūru) un meklēju ar ko turpināt...nu man dārgie fraugi ieteica LOTRu. Toreiz bija protams bija tikai krieviski pieejams unuz tiem kas lasīja oriģinālā visi skatījās ar tādu nelielu dievināšanas izteiksmi sejā...laughing.gif

*)ko Tev nozīmē LOTR?

Grāmatu, kas saslimdināja ar brīvdabas lomu spēļu spēlēšanu un sagā'dāja baigi daudz jaunus draugus

*)ko Tu par to domā kopumā?

Laps! Tikai nevaig pārspīlēt un jaukt realitātes devil.gif

*)kaut kas ko Tu vēl vēleis pateikt par LOTR.....

Da visu jau esmu pateicis!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torins Ozolvairo...
iesūtīt 12.05.2004 21:32
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.04
Kur: Vistaalaakais pasaules nostuuris,kur nav nedz dziiviibas,nedz pasaules kaa taadas.



Man LOTR nozīmē cieņu pret Gredzena Pavēlnieku. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 13.05.2004 11:05
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



*)Ome mani aizvilka(burtiskā nozīmē) uz 1. filmu, lai gan es negribēju un nebija nekādas nojausmas par ko tas ir. Noskatījos filmu un man patika, nejauši internetā uzdūros uz Tolkīnistu foruma, pievienojos un sapratu ka par LOTR var zināt ĻOTI daudz. To tik man vajag - zināt vēl kaut ko un tā tās lietas aizgāja.

*)ko Tev nozīmē LOTR?
Labas grāmatas, Tik pārdomātu fantāzijas pasauli, ka tā liekas gandrīz īsta, un radikālas izmaiņas manā angļu valodā(labā nozīmē).

*)ko Tu par to domā kopumā
Kopumā ...kopumā..kopumā ir labi. Uzskatu, ka Tolkīns un viņa darbi vieno ļoti daudz cilvēku, par ko esmu pateicīga. Nebūtu LOTR, nebūtu manu lielisko draugu(nu un, ka mūsu laika zonas nesakrīt), nezinātu, kas ir RPG un būtu apzagta par veselu pasaules daļu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morgion
iesūtīt 13.05.2004 13:47
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



1)redzeeju kaut kur filmas plakaatu(pirmaas)...nesen..grin.gif
2)kaa millaako filmu....
3)ritiigi reaala filma un graamata...
4)iesku izlasiit un noskatiities visas filmas, graamatas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 13.05.2004 15:39
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Man mājās ir "Hobits", tā lielā grāmata, cik es sevi atceros. Kad biju pavisam maza, man mamma to lasījā, taču, kautkad pirms kādiem 2 gadiem, es atkal to pati izlasīju un tad ieraudzīju filmas plakātu. Aizgāju un tad jau izlasīju arī GP grāmatas. GP man ir mīļākā grāmata!! Man tā zonīmē daudz ko. Super!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:47