Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> sapnji, ..apraxti..
anti blinke
iesūtīt 15.07.2004 22:10
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



peedeejaa laikaa es esmu saakusi no riitiem skatiities sapnju skaidrojuma graamataa..es laikam tiem ticu,bet juus? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Vēja dvēsele
iesūtīt 23.10.2005 17:03
Raksts #61


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Diezin kāda patiesība var būt sapņu tulkos, ja katrā no tiem rakstīts kaut kas pilnīgi cits? Manuprāt, cilvēki sapņo dažādu iespaidu dēļ. Katram šīs izjūtas ir savādākas, tāpēc arī sapņi dažādi. Domāju, ka tie neko nenezīmē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Simona...
iesūtīt 23.10.2005 17:14
Raksts #62


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.05
Kur: kaut kur annas kaapnju telpaa.....



man wispaar nesaprast kaa war iztulkot sapnjus... tas wnk newar buut taisniiba.. njuu ja kaadreiz kaut kas sakriit tad mosh tikai un wieniigi sakritiiba.... nezz, nuu taas ir manas domas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.10.2005 17:28
Raksts #63


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



patiesiba sapnji ir pagajusas dienas iespaidi jeb aizmigusa cilveka domas... padienu k-ko sadomajies un pa nakti to nosapnjo.
patiesiba ir jau ari sapni, kuri butu jatulko-nu sapnji kuri k-ko nozime,bet ar tam sapnu tulkojumu gramatam gan to nevar izdarit.tas gramatas ir vnk stulbas,tik pat labi es vinjas varetu saraxtit laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 23.10.2005 17:32
Raksts #64


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Sapņus vislabāk paņemt priekšā no Freida viedokļa - tad paliek skaidrs,ka Tava samaitātā iztēlīte nomoda laikā ir tikai ziediņi,bet patiesība iznāk ārā naktī... Neticu sapņiem vai sapņu tulkiem,laikam tādēļ,ka man nerādās nekas tik īpašs,ko būtu jātulko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 29.10.2005 18:18
Raksts #65


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



CITĀTS(Cilvēks NGC1313 @ 23.10.2005 18:32) *
Sapņus vislabāk paņemt priekšā no Freida viedokļa - tad paliek skaidrs,ka Tava samaitātā iztēlīte nomoda laikā ir tikai ziediņi,bet patiesība iznāk ārā naktī... Neticu sapņiem vai sapņu tulkiem,laikam tādēļ,ka man nerādās nekas tik īpašs,ko būtu jātulko.


Freids pats bija sagājis sviestā, tā kā uz viņa teorijām pārāk nevar balstīties...kaut gan, ja tās mazliet pārmodificē...nu jebkurā gadījumā, pēc viņa domām mēs visi esam vienkārši apmākti ar tikai vienu lietu un vairāk nekam citam nav jēgas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 29.10.2005 18:22
Raksts #66


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Freids, nu ja, bet šoreiz sliecos vairāk uz psiholoģisko, nevis ezotērisko apektu.
Ir dažas parādības, par kurām es tiešām ticu, ka tās pareģo laimi vai nelaimi, ja tās redz sapnī, bet tās sapņu grāmatas gan ir viens komerciāls murgs - to nevar skaidrot tā, ka - redzēji to un to, tātad būs tā.
Tas ir drīzāk: Redzēji to un to. Vai tas un tas kustējās? Ahā, kustējās. Bet vai tu ar to saskāries? Labi.. Nu, un arī tad vēl drošs nevar būt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 29.10.2005 19:40
Raksts #67


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Par to, ka sapni kauko noziime es noteikti ticu... kads izskaidrojums katram sapnim ir, bet, ka jau tur mineeja, tas ir ljoti individuaali.
Kautgan tadam lietam, ka piemeram, ja tu redzi piparmeetras pec sapnju gramatas var iztulkot un man tas skiet diezgan logiski... jo noteiktaam lietam ir noteikts izskaidrojums.
Bet no otras puses skatoties mes parsvara visi redzam sapnjos to, par ko mes dienas laikaa esam visvairak domaajushi. Ta man gadas parsvara piemeram par kaadu filmu, ko pirms guletieshanas esam redzejusi vaj gramatu grin.gif , bet dazreiz tiesham ir ljoti nesaxariigi sapnji...ne nu man parsvara vispar ir ljoti nesakariigi sapni laughing.gif bet piemeram es varu nosapnot sapni par kautko taadu par ko es vispar nebuuutu iedomajusies un, kur nu veel dienaa par to domajusi.
Bet es neaizraujos ar to sapnju tulkoshanu. Agrak mamma baigi ar to nodarbojas un pie reizes arii manus patulkoja, bet aj nu... neinteresee mani ta nakotne... labaak dziivot tikai ar shodienu .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.10.2005 09:34
Raksts #68


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



CITĀTS
bet aj nu... neinteresee mani ta nakotne... labaak dziivot tikai ar shodienu .


Bet taa šodiena jau ir tava nākotne un bagātne ,man tiksi nepatīk sajūta ka es nepārvaldu pār savu likteni.
Es pašlaik skatos uz sapņu tulku man šī grāmata ļoti palīdzēja ,jo visu nedēļu es spņoju vienu un to pašu sapni iztulkojot man sanāca tā:
Būs nelaime ,patīkami pārsteigumi ,atradīsi pretmīlestību utt.

Šo rakstu rediģēja Hals_Devins: 30.10.2005 09:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 11.01.2006 20:40
Raksts #69


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



manliekaas ka visbriesmīgākais, ir un mēdz piepildīties ir jauna māja. ja tu sapnī redzi jaunu māju, tad gaidāma drīza radinieka nāve. mamma bērnībā redzēja jaunu māju, un tajā naktī nomira viņas tētis (mans vectēvs) sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif ataa_a.gif ataa_a.gif ataa_a.gif ataa_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 14.03.2006 21:26
Raksts #70


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



CITĀTS(Martins @ 15.07.2004 23:07) [snapback]248078[/snapback]

Nē. Tādas grāmatas ir vistīrākās muļķības. Cilvēki ir līdzīgi, tomēr arī ļoti atšķirīgi. Ticēt sapņu tulka grāmatai būtu tas pats kā visus cilvēkus mēģināt iespīlēt pilnīgi vienādas drēbes. Ne tās derēs, ne piestāvēs. Sapņi vispār ir smalka lieta. Es pat savus nespētu tā vienkārši ņemt un tulkot. Kur nu vēl svešus.


silent.gif Es pilnīgi piekrītu...

Trim cilvēkiem ir bijis pieņemsim līdzīgs sapnis... pēc tam viņi visi ir vinnējuši loterijā.... Trīs cilvēki!!! huh.gif Nu mīļie...tā ir tīrā sakritība...

Taču vienu esmu noskaidrojusi ritīgi, ka viens mans un manas mammas sapņu skaidrojums ir patiess...

Ja tu redzi, ka kādam cilvēkam griež matus, tad ar viņu notiks kas slikts... ticiet man... šeit vairs nav runa par trim cilvēkiem, tas ir dziļi patiess fakts...mūsu pārbaudīts... wink.gif silent.gif

Taču pašai "Sapņu grāmatasi" īpaši neticu... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 14.03.2006 21:32
Raksts #71


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



CITĀTS(gerda.skr@inbox.lv @ 11.01.2006 20:40) [snapback]539066[/snapback]

manliekaas ka visbriesmīgākais, ir un mēdz piepildīties ir jauna māja. ja tu sapnī redzi jaunu māju, tad gaidāma drīza radinieka nāve. mamma bērnībā redzēja jaunu māju, un tajā naktī nomira viņas tētis (mans vectēvs)


Muļķības! Es esmu redzējusi jaunu māu, turklāt, rī iemeslu, kādēļ mēs uz turieni pārceļamies un neviens nenomira! Ne vienmēr sapņi kaut ko vēstī. Un, ja arī vēstī, katram cilvēkam sapņi ir savādāki un katram viņi ir savādāk jātulko! Sapņu grāmata ir tikai jautrībai!

es pati --->
Kalevale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 20.03.2006 15:09
Raksts #72


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



mani sapņi pēdējā gada laikā ir kļuvuši īpaši spilgti (varbūt bija arī pirms tam, es neatceros), es pat vismurgainākajos varu brīvi lidot, ja vēlos. fantastiska sajūta, kaut arī pa dienām apzinos, ka tas nenotiek pa īstam. mani sapņi droši vien kompensē manu garlaicīgo realitāti. visforšāk ir tos kontrolēt, izlemt ar skaidru apziņu, kas un kā būs. labi, nu jau aizrunājos. tikko sapratu, ka manos sapņos ir maz sarkanās krāsas, bet ir diezgan daudz zilās, zaļās un sudrabainās.hmmm, par šito man bus jāpadomā, bet tas tā...
es esmu ciešā pārliecībā, ka sapņus var izskaidrot tikai pats cilvēks, protams, es nesaku, ka tas tā ir vienmēr, bet nu butībā tā ir. tikai tu pats vari atrast sasaisti starp savu sapni un realitāti, nevis sapņu grāmatas, mēs esam pārāk atšķirīgi, lai izmantotu līdzīgu materiālu analīzei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
etna
iesūtīt 20.03.2006 15:32
Raksts #73


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



apollo.lv bija par sapņiem.lūk:
"Jāņem vērā, ka katram ir savi sapņu simboli, tāpēc nevajadzētu lasīt sapņu grāmatas vai skriet pie zīlnieces. Mana prakse liecina, ka katram ir individuāli sapņu simboli," atzīst I.Roja. blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 23.03.2006 14:57
Raksts #74


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Sapņi ir kas pavisam dīvains, tā ir tāda mini domnīca, kurā salej kopā vairākas pudeles vienlaicīgi, kārtīgi samaisa (ne sakrata) un iesviež zobu bakstāmo ar olīvi!

tehniski mūsu smadzenes strādā nepārtraukti, ir tik daudz informācijas, ko gan vajag gan nevajag, ka naktī ir jāsakārto pa plauktiņiem viss kas.

Sapņos var paredzēt nākotni, bet princips ir tāds pats kā domnīcai. Smadzenes uzņem mežonīgi daudz informācijas, kuru lietderīgi izmanto savus 25%, pārējais jau kaut kur paliek, tikai neizmantots. Ja tu visu gadu neesi mācījies, tad pastāv varbūtība izgāsties eksāmenā - loģiski. Ja tu dienas laikā peidzīvo ko satraucošu, tad uztvertā informācija tur pat vien figurē - ja cilvēks melo tonodod žesti, ja melo, tad nesakrīt informācija sīkumos ja kaut kas nav kā vajag - nu bet jūt taču. Sapņos šīs sajūtas tiek sagrieztas pa maziem gabaliņiem un salīmētas pa jaunam, intresantās kombinācijās, dažreiz tās nekur neder (ceļš kas ieved taisni jūrā, uzlekt koka zarā atmuguriski, lidot virs jūras, redzēt klasesbiedru kā teroristu) bet ir reizes, kad tu redzi to ks notiks (tevi atlaidīs no darba, nomirs vecmāmiņa, tu saslimis, vai kāds cits tuvs cilvēks) vienkārši tavā galvā tas ir bijis vienmēr, tu neesi spējis to izgriezt un ielīmēt realitātē. Šeit arī slēpjas sapņu spēja paredzēt nākotni, jo nākotne ir likumsakarīga tagadnes un pagātnes turpinājums.

Bet tad ir sapņi kuri nav izskaidrojami - cilvēki, kurus tu kādreiz nākotnē satiksi, kāda cita dzīve, vai vienkārši cita dzīve. Citreiz pamostoties no sapņa tu jūties daudz nogurušāks nekā pirms aizmigšanas jo turienes dzīve ir prasījusi līdzīgu sasprindzinājumu. Un ņemot vērā faktu,ka arī realitāti ( ne tiaki sapņus) rada mūsu smadzenes, nemaz nav jābrīnās wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 24.03.2006 21:30
Raksts #75


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



eh .. es tam visam neticu .. tas ir stulbi ,, piemeram daudzi nesapnjo un ko tagad ?
ja taa butu patiesiba es sen jau butu miris .. man radas tikai murgi parsvaraa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 10:08
Raksts #76


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Labāk par sapņu nozīmi paprasīt pašai zemapziņai, ja vari apzināties, ka sapņo... līdz šim gan man nav sanācis vēl ar savu zemapziņu aprunāties aci, pret aci... bet gan ar laiku grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 13.07.2006 10:26
Raksts #77


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Nu skaidrs,ka ticu un tie parasti piepildās + es sapņoju nomodā!
Nejau aizdomājos,bet pret kko ātri pagriežoties redzu kko melnu,kas skrien man garām... Un tas notiek ~10 sekundes,tāpēc nekāds atspīdums vai ''tev vienkārši rādījās'' tas nav!

P.S.kādam ir tā kā man?A moš es esu galīgi crazy?? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 10:38
Raksts #78


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Man reiz arī sanāca skatīties sapņu tulkā, bet es īsti neticu tām visām lietām, kas tur bija aprkstītas, tāpēc laikam nekas no tā sapņa nepiepildījās. Var jau būt, ka kaut kas arī ir taisnība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazaretti
iesūtīt 23.07.2006 22:00
Raksts #79


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.05



es piekriitu lielaakoties birokraatam... Man ir taa, ka man ir sapnos izveidojusies sava pasaule. Skan interesanti. smile.gif Taa salikta no vietaam, kuraas esmu diezgan daudz dziivee pavadiijis laiku... Bet taa neizskataas tiesi taa kaa dziivee - tur ir arii loti daudz kas piedomaats klaat. Nu kaa jau sapnos... Bet interesanti ir tas, ka katru reizi, kad sapnii esmu tur, es saprotu ka es sapnoju un speeju dziivot tur itkaa taada vieta reaali pastaaveetu - nu apmeeram kaa virtuaalaa realitaate.. (kkas liidziigs matriksaa, tikai neesmu pievienots pie sisteemas.. grin.gif) Katru reizi ir kaads notikums, kaut kaads uzdevums, beegsana, kkaadas briesmas utml.. Citreiz vnk satiekos ar cilveekiem un kko runaaju... Ir bijis ka sapnos kaadaas biistamaas vietaas, kad vairs negribu, es kkaadaa veidaa paarsleedzos uz citu sapni un to apzinos.. Sauciet to par zemapzinas kontroli vai vienalga ko, bet tas ir interesanti... Bet ne vienmeer tas izdodas..
Veel ir bijis taa, ka es varu apmeeram uzprojekteet savu naakamo sapna vietu - apm celot pa tiem.. smile.gif Tas gan reti notiek... Un veel kas - tiem, kas saka ka nesapno un neraadaas sapni, tie iespeejams pareizi negul (t.i. neiet laikaa guleet utt..) es jau ar neesmu nekaada dievgosnina, bet kaut arii es ieeju peec 3,4guleet, man sapni raadaas saakot no 11tiem no riita.. TAd ja ilgi gulu.. Liidz tam tumsa bilde... Aciimredzot tad saakaas tas aktiivais miegs..

Tad var veel diskuteet par to, kaa var sapnos redzeet naakotni (nu pagaatni jau redz nepaartraukti, bet tagadnee tu guli un to skaties)... Es domaaju, ka laiks driizaak ir sadaliits pa vektoriem, kur uz katra vektora staav viens cilveeks.. Tas sanaak taa, ka katrs laiku redz no sava skata punkta. Piemeeram, ja pastaaveetu laika masiina, tu aizcelo pagaatnee un izmaini kaadu siikumu - naakotnee deel taa siikuma izmainaas kaads cilveeks, grupa utt.. Bet tas cilveeks, grupa utt to nezin un uztver to par passaprotamu, vini visu laiku ir dziivojusi kaa paredzeets - atskiriibu nemana.. Tad atskiriibu mana tikai celotaajs laikaa.. Taa ir viena no laika teorijaam.. Tad veel, visi laiki (pagaatne, tagadne un naakotne) atrodas uz viena vektora... Tu ej pa so vektoru nepaartraukti, tu celo laikaa katru dienu.. Pa sekundei, minuutei - visu piedziivojot... Kad skaties televizoru - pazuud laiks, paiet 2h un tu neko neesi izdariijis... Tacu tu nevari paarvietoties laikaa atpakal (veel nevari, bet vispaar - kas zina, ja nu tas jau sen ir iespeejams?) Cilveeka kjermenis nespeej paarvietoties, tacu domas var, jo taas nav materializeetas, taam nav svara... Cilveeks neizmanto apm 80% no saviem smadzenu resursiem, taa kaa varbuut ir iespeejams uztreneet domu celosanu laikaa uz prieksu un atpakal... Es ticu ka kaads to arii var - varbuut vins seez sobriid kaadaa psihenee, vai tas ir kaads muuks, kurs ar gariigaam lietaam vien nodarbojas.. kas zina..
Bet atgriezamies pie jautaajuma, kaa tad sapnos var redzeet naakotni??
nu tad vareetu nonaakt pie neliela kopsavilkuma no mana teiktaa... Sapnos kjermenis atslaabinaas, atpuusaas taa pat kaa smadzenes.. Iespeejams, sad un tad kaada no smadzenu dalaam, kura netiek izmantota ikdienaa, darbojas naktii, kad guli.. Tad varbuut tu arii vari redzeet naakotni un panaakt visaadas interesantas lietas... Domaaju, ka visu var uztreneet - vajadziigs tikai laiks, pacietiiba un ticeesana sev... Uzskatiet mani par ko gribat, bet domaaju, ka paregosanu var uztreneet jebkurs! Kam ir talants (jau kkaadas extrasenciskas speejas) tie var aatraak apguut, kam nav, tiem buutu jaastraadaa ilgi.. Liidziigi kaa piem speeleet gitaaru... Bet daudzi vnk netic, nav laika un varbuut, kam arii ir kaadas speejas - taas negrib pielietot, taas atgruuz utt...

Protams, variet uzskatiit arii dziivi kaa filmaa The Matrix - tas viss, ko mees te , nabadzini, meeginam izskaidrot, diskuteet - iisteniibaa ir gluki sisteema vai vienkaarsi programmas ar mums speeleejaas... Nu ko, cilveeki dazaadi - teorijas dazaadas - neviens nekad netureesies pie viena pieneemuma, teorijas...
Paldies, ka bija pacietiiba kko tik garu izlasiit!! smile.gif Gribeejaas padaliities ar savu viedokli! Paldies!
P.s. Atvainojiet ka varbuut diezgan murgaini.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skaarleta
iesūtīt 26.07.2006 13:18
Raksts #80


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.07.06



jaaa....sapnji njaw wnk lieta....briizhiem tiem njaw nekaadaa izskaidrojuma....tju pats briizhiem nesaproti ko tie iisti njoziimee....ir briizhi kad tie turpinjaas...un ir gadiijies arii taa ka tie piepildaas peec kaada laika....
kaadaa graamaataa tju to sapnju skaidrojumus skaties??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 15:37