Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kaa juuties peec TN3?
Kaa juuties peec TN3?
Kaa juuties peec TN3?
Esmu pilniigi vesels un gatavs jaunai ciinjai [ 22 ] ** [55.00%]
Esmu gandriiz vesels [ 8 ] ** [20.00%]
Man ir tikai nelieli kustiibas trauceejumi [ 7 ] ** [17.50%]
Esmu pamatiigi saslimis [ 1 ] ** [2.50%]
Veelos kaut vispaar nebuutu piedzimis [ 2 ] ** [5.00%]
Kopā balsis: 40
  
Kraukleenss
iesūtīt 18.10.2004 15:39
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Kaa juuties peec speeles?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Niamh
iesūtīt 18.10.2004 15:43
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Man bija lieli kustību traucējumi + uzšķērsta rēta (kā, es tiešām nezinu) Šorīt biju galīgi nelietojama un stīva. Tagad sāp vairs tikai sapūstā spranda. Bet, ja tagad būtu kaut kur jābrauc, tad pat ieģipsēta kāja mani neapturētu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 18.10.2004 15:59
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



vot to es saucu par entuziasmu smile.gif cilveekiem vajadzeetu njemt piemeeru no shiis skaistaas buutnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:06
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Man ir tīri Ok, galva nedaudz sāp, mugura no vakardienas smago somu stiepšanas, bet tas arī ir viss, spēkus esmu jau atguvis... Starp citu, es vienmēr esmu gatavs cīņai! devil.gif Saprotams, ja nu vienīgi man nenāk no katras puses pa diviem, tā kā tas bija pirmajā kaujā... enyway... nekāds vārgulis neesmu tongue.gif Tāpat jau daudzus HitPointus novācu ziemeļniekiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 18.10.2004 16:07
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Eh - vis pa pirmo. Vakar līdz diviem naktī vēl pāris PC spēles norukāju. Nogurumu nejutu. Svaigss gaiss manām geimera plaušām nāk tikai par labu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 18.10.2004 16:08
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Balsoju par vidējo variantu. nedaudz sāp pleci un ne pārāk ērtajos apavos noberztās pēdas.

Paradokss (varbūt arī likumsakarība), bet uz TN3 ierados ar iesnām, un tagad tās pārgājušas.

Secinājums - šitāda veida pasākumi uzlabo veselību sorcerer.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:11
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Nu jā, viss tas apvidus, svaigais priežu gaiss un viss pārējais patiešām spēj sadziedēt... man jau ar sākumā bija iesnas, taču tagad tās pārgāja wink.gif Pleci gan vēl sāp, bet kā jau teicu cīņai esmu gatavs vienmēr un visur! Viena mācība gan man ir... nākošreiz neņemšu neko daudz līdzi+ nebūšu zobennieks, bet gan šamanis (vislabāk bards vai nekromancers) ar loku, tad vismaz būs labāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 18.10.2004 16:20
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Vispirms jau jāska, ka plašākajā šī vārda izpratnē es nekad neesmu bijis "pilnīgi vesels" laughing.gif Bet tas nu tā.

Nu, šodien jūtos ciešami. Sāni nesāp vairāk kā pirms TN3, kas pats par sevi nevar nepriecēt. Bet tūliņ pat es gan nekur netaisos braukt. Varbūt atkal uz pavasara pusi, kādreiz maijā vai kaut kad ap to laiku.

Par tevi, Kaziņ, es gan brīnos. Mani satuntulējušos divos džemperos un uzsvārcī ar kapuci tīri vai drebelīgas šausmas pārņēma skatoties uz tavu pieticīgo ģērbu. Nespēju ticēt, ka brīžiem pamatīgi nesali, ja pat manam daudzslāņu ģērbam vējš koda cauri. Skaistums, protams, glābs pasauli, tomēr es nezinu vai tas būs drebošs un no aukstuma nedaudz sazilējis skaistums (lūdzu, lūdzu neuztvert kā uzbraucienu) Ja vien tas būtu iespējams, lūdzu, nākamreiz nesatricini tik ļoti manu trauslo nervu sistēmu un paņem līdzi vairāk silta apģērba. Vai arī neliedzies, ja salst. Kā redzi daudzi te skriešus būtu metušies tev palienēt siltāku apģērbu, ja tik viņiem tiktu dota tāda iespēja happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:26
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Skaidrs, ka tā būtu Martin! grin.gif Nē nu, ja godīgi tad man arī žēl palika, ka Kaziņa staigā apkārt tāda, pašam uzreiz palika mazliet auksti, bet nu, ja tā būtu vasara, tad jau tīri labi, ka ir acis uz kā pamielot (neuztvert nopietni, tas ir tikai joks grin.gif)!! Es jau pats arī saģērbies biju ļoti silti, bet dažbrīd bija brīži, kad ar to pat nepietika... nākošreiz gan ģērbšos kaut cik reālāk, kā nekā jāsameklē pienācīga šamaņa apģērbs smile.gif

Šo rakstu rediģēja saataninsh: 18.10.2004 16:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 18.10.2004 16:46
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Bāc, tauta!!! Man nebija TIK auksti, kā jūs domājat tongue.gif protams, nebija jau tas vējiņš gauži patīkams, bet tāda dzīve. Pie tam, man bija tāāāāāds slinkums kaut ko vēl siltāku meklēt, vai, nedod Haļava, šūt.

Mani žēlot nevajadzēja, jo man uz beigām sāka likties, ka jūs salstat vairāk par mani (kā visticamāk arī bija). Dažreiz jau padrebinājos, piem Dāsna nometnē, jo tur vējš bij trakāks kā piektā gadā...Bet galu galā, biežāk man bija karsti un, ja reiz iesāku, tad domāju arī ar godu nobeigt savu uzstāšanos.

Bļāviens, kurš vispār varēja paredzēt, ka oktobra vidus būs tik tizli auksts?! Un tā jau mums noplauka ar to, ka nelija. Viss, nepiesienās vairs man par manām ādām un miņukiem!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:51
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Nu jā, saprotu, ka runas par miņukiem tev jau ir izbesījušas, tad nu lūgšu visus dzēkus pārtraukt šādas runas! grin.gif Bet mums tiešām noveicās, ka vismaz lietus nebija, aukstumu es gan viegli varēju pārciest... kā nekā esmu jau rūdījies pret to, tāpēc jau amn arī bija ļoti karti staigāt tajos džemperos, bet bija tāds slinkums vilkt tos nost tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 18.10.2004 16:53
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Esmu gatava jaunai cīņai. devil.gif
saatanin - spēlē ziemeļnieki vispātr nepiedalījās. tongue.gif Varbūt tu jau viņus ar manu sākotnējo komandu - apsēstajiem? Un kuru no apsēstajiem tad tu sadauzīji?

Šodien kājas liek sevi manīt - ik pa brīdim tās vienk atsakās kustēties.
Laikam vainīgs otrās dienas rīts, kad kā jauniesvētīts pustrollis kopā ar troļļu šamani un cīnītāju izvagoju troļļu zemes krustām šķērsām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 16:55
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Nu tad welcome to battle, Raine! devil.gif
Pašā sākumā ciemantieki bija apvienojušies ar ziemeļniekiem un tad arī cīnījos, vēlāk gan uzturēju neitrālas attiecības ar visiem... starp citu, esat varan lieli dulburi (nu tas attiecas laikam uz troļļiem), ka neapgriezāt mani kamēr bija iespēja, bet vienkārši palaidāt garām... tad nu aplaupīju jūstu tentu kā traks tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.10.2004 17:11
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Drīkst zināt, kurš vēlas, kaut nebūtu piedzimis? Vienk. es esmu slims, bet ne tik ļoti, lai justos pavisam greizi, tāpē gribējās uzzināt, kuram pavisam plāni ar veselību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 18.10.2004 18:15
Raksts #15


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Ar to veselumu man ir liidziigi kaa martinam, iiisti vesels civleeks manaa nenopietnajaa vecumaa nenjem zobos zobenu un oktobra viduu nedodas nakshnjot tiirelja viduu. Bet tas taa.

Par gandriiz veselu mani var saukt arii shodien. Iipashas traumas neguvu. Taisni nostaigaat varu, plaushinjas aaraa neklepoju un nevienu paaraak nekaitiu ar luugmiem peec kabatlakitinjiem.

Par to cik silts vai ick auksts katram oktobra dzestrais gaiss licies. no tiiri objektiiva viedoklja var teikt ka oktobris vienmeer ir vairaak vai mazaak auksts, ziniet rudens tomeer. Mums jau veel bij tiiri silts ( shkjiet nevienu briidi zem nulles temperatuura nenosliideeja), lietus nelija un galu galaa izpalika mans lielais plaans ar sneiga laasptinju naktii ik peec stundas liist aaraa un tiiriit no telts sasnigushaas kupenas.

Par tiiri fizisku kaiteejumu, neskatoties uz vilinoshajaa troljlju vagaam, kur lai ieguutu kaut kaadu nebuut traumu pat iisti jaacenshas nebija, par liami sev un maniem tuvajiem, es tomeer iztiku laikam pat bez zilumiem.

Man zheel to nabadzinju kuri ir slimi ( zinu ka tas neko daudz nedod, bet andzha, Tev ir mana visdziljaakaa liidzjutiiba ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 18.10.2004 19:27
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



GATAVS JAUNAIJ CIINAI kaa viemeer gaidu kad vareeshu atvaakt kaadu troli vai nozeelojamu zagli tongue.gif labaak netuvojaties man laughing.gif citaadaak var palikt bez galvas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 19:32
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Hā, hā... PANĀC VIEN ŠURP KNISLI!!! tongue.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 18.10.2004 19:32
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Beidzot mani vecie kauli ir pārstājuši sāpēt un spranda ar vairs nav stīva kā koks grin.gif .

Tā un tagad nedaudz SPAM - te viens TN dalībnieks pazīst Dagniju Laķi. Va ne? vismaz māte man noziņoja, ka šamējs ar esot piedalījies smile.gif Tad nu manās interesēs ir uzzināt, kurš tas i, jo Dagnija ir manas mammas māsa. upsā..sanāca daudz spama innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 18.10.2004 21:51
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Gudrā_Kaza @ 18.10.2004 20:32)
Tā un tagad nedaudz SPAM - te viens TN dalībnieks pazīst Dagniju Laķi. Va ne? vismaz māte man noziņoja, ka šamējs ar esot piedalījies smile.gif Tad nu manās interesēs ir uzzināt, kurš tas i, jo Dagnija ir manas mammas māsa. upsā..sanāca daudz spama innocent.gif

Redz kā! Tas gan ir jauki, ka Dagnija sanāk tava tante. Jo šis "viens TN dalībnieks" varētu būt es. Mēs ar Dagniju apmēram gadu vienā folkloras kopā dziedājām un tīri labi iedraudzējāmies. Ja tā padomā, es un vēl daži draugi tieši vakar vakarā bijām pie viņas ciemos ievērtēt jauno dzīvokli Matīsa ielā, papļāpāt par dzīvi un arī par TN pie reizes pastāstīju. Man tiešām prieks, ka mums ar tevi ir kopēji draugi / radi. Nevar taču būt, ka mums katram ir sava Dagnija Laķe. Vai varbūt vēl kāds te viņu pazīst? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Slayer
iesūtīt 18.10.2004 23:26
Raksts #20


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.04
Kur: Ikskiles Koks



TN 3 Pasaakums bija riktiigi labi izdevies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 21:50