Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> [TN3] Nokļūšana, Kā tur nokļūsim?
Kamazs
iesūtīt 05.10.2004 22:02
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Kā jau jūs labi zināt, nokļūt TroļļuMežos, kur notiks TN3, nav pārāk grūti..ja ir auto. Citādi tie ir 10 km no autobusa pieturas līdz kurai laikam visi gan tiek bez problēmām. Tā nu es spriežu, ka [ja dalībnieku skaits ir kaut uz pusi tik liels, cik briest], kā gan tur būs ar nokļūšanu, jo skaidrs ir viens - pat busiņš nespēs visus izvadāt gana veikli un pieņemami. Tad nu rodas būtisks jautājums, kā tur visiem nokļūt ātri un ērt.

Nu man ir variants visiem kopā vienā lielā barā jautri aiziet ar kājām:) [mantas varētu aizvest auto]. 10 kilometri nav akurāt svētceļojums, tā varētu būt jauka iesildīšanās pirms spēles. Kādas ir jūsu domas?

Citādi, labprāt apzinātu privātā transporta īpašniekus, kas grasās ar to ierasties, varbūt varētu kaut kā saorganizēties visiem kopā vienā lielā braucienā? ANyways, spļaujiiet laukā domas. Savas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Grims
iesūtīt 05.10.2004 22:14
Raksts #2


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Tāda jauka iesildīšanās 2h garumā smile.gif
Šoreiz laikam ekskursija pa troļļu arumiem nav paredzēta, tamdēļ mūsu cīņasgaru (un iedvesmu daiļrunīgiem zaimiem) plāno celt vēl pirms spēles.

Varētu noīrēt kādu palielāku busu (ja atradīsim kādu kas spēj to ceļu izbraukt).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 05.10.2004 22:20
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Diemžēl, no savas puses nekādu transporta līdzekli piedāvāt nevaru sad.gif. Nesūkstīšos par arī par pārgājienu (vai tad tiešām tas ceļš tik briesmīgs, ka uz 10 km bez nesamā 2h aizies?) two_handed.gif Bet, vispār, esmu ar mieru piekrist vairākuma viedoklim.

Šo rakstu rediģēja subito: 05.10.2004 22:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 05.10.2004 22:40
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Eh - me piekāst. Kā lemsiet, tā būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 05.10.2004 23:00
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Palielākam busam vajag arī palielāka busa vadīšanas tiesības. Bez tam, šobrīd man nenāk prātā, kur es par lētu naudu varētu dabūt tādu aparātu. Vienīgais, ko var dabūt ir taksobusa izmēru vāģis, kas nav garantēts, ka būs pieejams. Tie, kas bija uz TN2 atcerēsies. Jau tad nācās 2x braukt un...ja viss iet kaut uz 4dalju kaa plaanots, var gadiities, ka turp-atpakalj braukshana var izveersties ljoti biezha.smile.gif

Ceļš principā ir labs, tikai vienā vietā jāiet garām suņiem. Bet neuztraucieties, man liekas, ka vinji bija potēti. Es tikai neatceros pirms vai pēc uzbrukuma tūristiem, kas gāja garām..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 05.10.2004 23:11
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Kamazs @ 05.10.2004 23:00)
Ceļš principā ir labs, tikai vienā vietā jāiet garām suņiem. Bet neuztraucieties, man liekas, ka vinji bija potēti. Es tikai neatceros pirms vai pēc uzbrukuma tūristiem, kas gāja garām..

Nu bet tad jau viss OK... grin.gif Pa labu ceļu 10 km pārgājienam nevajadzētu būt ilgākam par 1h 30min. smile.gif

Šo rakstu rediģēja subito: 05.10.2004 23:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 05.10.2004 23:13
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



CITĀTS
Bet neuztraucieties, man liekas, ka vinji bija potēti.


Patīk vārdu kopa man liekas. iedveš uzticību. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 05.10.2004 23:16
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Ehhh.... tad jau pa ceļam troļļi ar ziemeļniekiem un laupītāji ar cieminiekiem sabrāļosies un atteiksies kauties. Vai arī tieši otrādi- turpat uz vietas sakausies un suņiem nemaz vairs nebūs ko kost smile.gif . Bet ja nopietni- ja mantas patiešām ved ar mašīnu, tad ir OK. Savādāk galā nonākot gribēsies vien slēpnī tupēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 06.10.2004 00:05
Raksts #9


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vispaar buus baigais disbalasnss starp tiem kas atnaaks ar kaajaam un tiem kas atbrauks ar massiinaam.....
kaut kas ir jaastuko.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.10.2004 08:18
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu varam vienoties, ka visi iesim, tikai atsevishkjaas grupaas - ziemeljnieki atsevishkji, trolli atsevishkji, cieminieki atsevishkji. GMu/DMu mums pietiktu. Vareetu tadejaadi rases savaa starpaa labi sapaziities, tos, kurus nevajag sapaaziistinaat mieriigi var tureet atstatu no centraalaas rases grupas. Nu, taada priekshspeele. Un tad visi vareetu iet ar kaajaam, lai gan disbalanss jau nav tik slikta lieta - peec paargaajiena varbuut juus negribeesiet uzreiz klainjaat pa speeles laukumu, sou, nedaudz reaalistiskaak, buus nekaa ja visi no mashiinaam aaraa un uzreiz pa labi pa kreisi etc.smile.gif Gaidu veel atsauksmes.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 06.10.2004 08:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 06.10.2004 09:48
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



jā, Kamaza sistēma strādā. Vismaz attiecībā uz ieceļotājiem 100%. Tiet simulēts lielais "ceļš uz Troļļu Zemēm" ar visām tā grūtībām- sumpurņūs 9suņus) ieskaitot laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 06.10.2004 12:16
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



uhh .... man i bail no suņiem, kas var iekost ... un ja vēkl rej ... uh
nu bet vispār doma nav peļama par to kājāmiešanu ..... un es atbalstu domu, ka visi ies pa grupiņām .. vienā trolli, otrā cimnieki utt ....
bet tad būs noteikti jāietur distance vienam no otra (bariņam), jo es domāju ka gūt kaut kādus super draugus pretinieku pusē nebūtu labi, jo tad tās cīņas nebūs tik patiesas , galu galā ..... trolli cīnās prtet viesiem ar lielu naidu un asinskāri kā nekā smile.gif savādāk satiksies ciemnieks ar trolli (draugi dzīvē) pateiks čau un tad sāks kaut kā saspēlēti vicināties ... tā pat vien .... nu tas tā ... tik manas domas .....
a nav kaut kāds apkārtceļš, tāds, kas neved gar kaut kādiem suņiem .....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 06.10.2004 13:41
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



ar suniem var tikt gala luk sadi panem lidzi bumin pistoli tikai nesac shito izmantot speles laika bet man kautka nepatik doma par iesanu kajas taka visi bus sausaligi nogurusi nekas jautrs nesanaks whistling.gif whistling.gif whistling.gif bow_arrow.gif bow_arrow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 06.10.2004 14:31
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



a es sevi ka mantas ko ved ar masinu nevaretu nokvalificet ja varetu tas butu lieliski
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 06.10.2004 17:24
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Jaa jautajaums vietaa.":) Galvenais lai nesanaak taa, ka tie, kas veel nav bijushi trollju zemees, izkaapjot no pieturas un nemanot nevineu frakcijas biedru nezin uz kurieni doties. PAr ieshanu nav probleemas, kas ta brunjiniekam ko 10 km noiet .. un bail no sunjiem? smile.gif) veciit - tev tachu liidzi buus zobens. vai tad ne taa? es domaaju, ka suns sliktaakajaa gadiijumaa pameegjinaas iekosties kaadaas metaala brunjaas un, dabuujis pamatiigu dauku pa galvu ar zobenu, aatri vien sapratiis ka neesam viss bars vinjam pa speekam smile.gif starp citu pa to pistoli nav slikta ideja smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LOŽŅA
iesūtīt 06.10.2004 17:44
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04



Jaa iesana ir loti atbalstama ideja.
Un sunji man liekas ka klat pat nelidis tadam jociga paskata cilveku baram grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 06.10.2004 17:46
Raksts #17


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ieteiktu tomēr nemēģiināt šaut pa suņiem ar pistolēm - šādas rīcības gadījumā suņa saimnieks pilnīgi legāli var likt lietā savu šaujamieroci, ja vien viņam tāds ir. Bez tam, labāk sadzīvot draudzīgi ar tiem cilvēkiem, kas netālu no LS norises vietas dzīvo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 06.10.2004 18:01
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Nu, es jau labpraataak brauktu ar mashiinu, bet njemot veeraa daudzos miinusus shai idejai (taadu nevarees noriikot), tad lai iet ar kaajaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 06.10.2004 18:23
Raksts #19


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Skarbi apzinaaties ka mana visnotalj vaargaa persona teju vieniigaa nav teju paarnjemta ar ceriibu pstaigaatiers svaigaa oktobra dienaa grin.gifD.

Jautajums
Ja mees taa draudziigi ejam to gabalinju pirms speeles tas veel taa, pat manas kleinaas kaajinjas kaut kaa noraapos, bet peec speeles nokljuushana pieturaa ariidzen buus taadaa pashaa sitlaa ietureeta?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 06.10.2004 18:50
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



aciimredzot, jaa grin.gif devil.gif Fiziski vingrinaajumi meitneem( un ne tikai) naak par labu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 17:07