Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troljlju Naktis 3, buut vai nebuut?, Mums tevi var vajadzeet!
Andza
iesūtīt 26.07.2004 23:20
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu, kad esmu atguvies no peecorganizeeshanas shoka un speeku izsiikuma, pamodies un paskatiijies apkaart, konstateeju, ka pasaakums nav pilniigi izgaazies. Taads man (un domaajam Kamazam ar) bija kriteerijs, lai turpinaatu shiis lietas biidiishanu. Pienjemot, ka tas ir piepildiijies, un cilveeku feedback'i ir itin pozitiivi, manupraat ir jaasaak jau biidiit un apdomaat potenciaalo TN3 riikoshanas idejas un detaljas. Taa teikt "jaakalj dzelzs, kameer karsta", jo shobriid no daliibniekiem naak diezgan daudz iespaidi un idejas peecspeeles efekta rezultaataa. To tad vajadzeetu arii izmantot.

Luuk, paaris manas idejas saistiibaa ar TN3:

Vai? Kaa jau mineeju pasaakums nav izgaazies, tad jau atbilde, manupraat, vareetu buut jaa! (tachu, luudzams, piebalsojiet, lai neesmu vieniigais zaalee ar paceltu roku)

Kur? Es domaaju noteikti tur pat. Lielaakaa dalja, cik noveeroju ir atzinusi, ka vieta ir laba un atmosfeeriska. Taas it kaa viens no miinusiem ir lielais attaalums, jo daudzi arii suudzeejaas par kaaju saapeem peec speeles, bet, manupraat, tas tomeer ir arii viens no vislielaakajiem plusiem. Apzinja, ka tu vari iet stundaam ilgi un nevienu nesatikt, sho reto satikshanos padara ljoti iipashu, kaa arii tad celjoshana no lokaacijas uz lokaaciju tieshaam ir celjoshana, nevis aizstaigaashana liidz kaiminju nometnei. Daba tur ir diezgan interesanta un pievilciiga.

Kad? Protams, plashi diskuteejams jautaajums, bet pamazaam briest idejas, ka vajadzeetu kaut kad rudenii. Tuuliit paskaidroshu, kapeec. Pirmkaart buutu labi uztraapiit odu sezonas beiga. Otrkaart lielais vasaras karstums atnjeema jebkaadu veelmi tuseeties pa varenajiem troljlju laukiem speeles placdarma viduu (kas bija noticis aktiivi pirmajaas TN). Treshkaar ugunsdroshiibas sezona buutu galaa, un vareetu aktiivi taisiit vairaakas pilntiesiigas nometnes ar savu uguni.

Par GM Protams, vajadzeetu vairaak. Pusotrs iekshspeeles GM ir manaami par maz (nabaga Kamazs visu laiku darbojaas ar out of game un out of troll lands lietaam). Domaajams vajadzeetu sava veida regjionaalos GM, kuru funkcijas daliitos, vai arii tie kaut kaa daliitos pa frakcijaam. Vai GM vajag buut tiiriem mehaanikas realizeetaajiem, vai arii pilntiesiigiem teeliem speelee, ar savaam ambiicijaam un vaajiibaam, tas ir labs jautaajums, un man par to gruuti spriest. Tur gaidu spriedumus.

Par atdzimshanu Daudz kas jaaapdomaa. Jebkuraa gadiijumaa improvementi ir jaaieviesh. Idejas, cik zinu, daudziem ir, un to gjenereeshana ir laba lieta.

Par kaujaam Boofedi laikam jau visiem patika, bet iespeejams kaut ko var pamainiit, nu tas ir atkariigs veel no ierochu attiistiishanaas. Iespeejams var panaakt kaut ko nedaudz smagaaku, bet tik pat droshu. Varbuut varees kaut kaa kaadreiz durshanu arii realizeet. Par ievainojumu sisteemu un brunjaam arii lietas veel ir domaajamas. Bet, cik esmu dzirdeejis, kopumaa kaujaas lielaakajaas bija diezgan izshkjiriigi strateekjiskie elementi, kas, manupraat, ir ljoti jauki.

Par valuutu Puurgaals, manupraat, tur atradaas tomeer paaraak daudz. Mees TN1 tuseejaamies otrajaa galaa, kur shamais bija maz un tieshaam likaas ljoti veertiigs. Es domaaju, ka eediens kaa veertiiba ir laba lieta, bet vareetu arii ieviest kaut kaadu monetaaru mainjas liidzekli, kas vareetu arii izveerst tirgoshanaas jautaajumus un iespeejas un arii zagljiem buutu interesantaak.

Par sizhetu Tas, protams, arii nepaaraak veiksmiigi realizeejaas, jo beigaas bija tikai divas akcenteetas nomentes. Bet, ja uz naakamajaam TN, buus vairaak tautas, un pirms tam buus veikti daudz lielaaki nometnju saliedeeshanas un individuaalo sizhetisko un kvestisko elementu izstraade, tad tas viss vareetu uzlaboties.

Magiju sisteema Diezgan konkreeti saistaama ar speeleetaaju godiigumu un GM daudzumu. Ir daudz kas domaajams un labojams, bet pamat idejas, manupraat, ir itin labas.

Guljam vietas Teltis kaut kaadaa meeraa tomeer sit no stila laukaa, bet, ja veic zinaamus priekshdarbus, manupraat shitaada stila buuves dabuut gatavas nevareetu buut nepraatiigi gruuti. Nu un izteiktiem iebrauceejiem jau var buut teltis (kas arii skaitaas teltis). Tas viss saistaas ar priekshdarbiem.

Par teerpiem TN3 tik un taa vareetu patureet savu koncepciju - neprasiit no speeleetaajiem kaut kaadus nepraatiigi autentiskus materiaalus teerpiem, utt., taa kaa shis jautaajums paliek pashu speeleetaaju zinjaa. Un, ja notiks vairaak priekshdarbi, iespeejams dazhaadas speeleetaaju grupas varees vienoties par kaut kaadu savu gjeerbshanaas stilu un paliidzeet viens otram, ko labu pagatavot.

Nu pagaidaam pietiksies, gaidu arii citu idejas, priekshlikumus, et setera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  « < 18 19 20  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (380 - 394)
Kamazs
iesūtīt 12.10.2004 18:45
Raksts #381


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



aglos, heh..var jau, kaapeec ne. Lai gan laikam korektaak buutu, ja tu uzrakstiitu papiiru, kuraa uznjemies visu nosaukto uzraudziishanu naktii..kaut kaa taa..aiziet jau birokraatijaa shaada papiiru smeereeshana, bet ej nu sazin - ja nav gruuti uzraksti. Dazhas minuutes, bet toties man ir skaidrs, kas ar ko un kaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 12.10.2004 18:57
Raksts #382


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Es personīgi pievienojos Martina teiktajam, ka piaudzis cilvēks pats atbild par savu rīcību. Protams, ar to es negribu trikt, ka nav jāanjem vērāa Kamaza ieteikumi, gluži otrādi, bet gmi jau nevarēs visur izskraidīt līdzi, pietam tās taču ir troļļu NAKTIS.


ps. ja vieta tik sū... var izraudziities citu
pps. Troļlu mednieki valda pār visām rasēm smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 13.10.2004 08:08
Raksts #383


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Vai kaads nevareetu buut tik laipns, un pateikt tieshi cikos (vismaz ciematnieki ) izbrauc, biljetes taa kaa buutu jaaiegaadaajas vairaak vai mazaak laiciigi. Lai cik neticami arii nebuutu, ir dazhi cilveeki kas meegjina arii sestdienaas vienkaashi taapat braukt... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 13.10.2004 08:23
Raksts #384


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



To pašu alkst uzzināt arī ieceļotāji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 13.10.2004 08:33
Raksts #385


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



Kamaz tu vecais aazi domaa ka es vareetu apmaldiities trollu zemees. es tajos akachos esmu staigaajis un biistamaakais ko tur esmu redzeejis un pieredzeejis ir apmeeram 50cm dziljas pelkes.

Kurbad tu domaa ar galvu?? nekur tu neatradiisi tik labu vietu LARP'iem kaa trollu zemes. Tas noziimee ka vietu nevar paarcelt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silvestrs
iesūtīt 13.10.2004 09:42
Raksts #386


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Vienmēr Te.



Kompass nav nemaz tik slikta ideja. uz dažiem nepilngadīgajiem vienu kompasu un tad galīgi nomaldīties būtu pagrūti (es gan tik un tā uzskatu, ka man nebūtu lielu problēmu tur nenomaldīties).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 13.10.2004 09:44
Raksts #387


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



tur nu man japiekrit vel viena bistama vieta bija vecais ciems vins taks bija apludis laughing.gif laughing.gif

bet par to vietu ta riesam ir super
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 13.10.2004 10:25
Raksts #388


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Nu džeki jūs laižat- naktī maldīties pa T.zemēm! Mēness tas nebūs, pie tam laikam būs apmācies un (tpfu tpfu tpfu) lietus. Man liekas ka naktī nekas nebūs īsti pasākams, pie tam garantēju, ka visi būs tā izpumpējušies, ka knapi sardzē varēs nostāvēt. Esmu ar visām piecām rokām par GM pavadonību utt. NO otras puses, es nekad neesmu T. zemēs bijis un vietējos apstākļus nezinu un Kamazs mani ir sabaidījis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 13.10.2004 10:29
Raksts #389


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Es domaaju, ka paaraak nevajag sanervozeeties. Galvenais, lai visi uzvedaas tieshaam praatiigi un ir speejiigi atbildeet par sevi.
Es saprotu Kamaza satraukumu, jo buutu gauzhaam nepatiikami, ja kas nelaags atgadiitos TN3 laikaa. Tas mestu eenu gan uz GM, gan uz pasaakumu.
No otras puses, ja buusim kaartiigi un nebaaziisim savu degunu mulkjiibaas (piemeeram, nakts viduu sadomaat vienam pasham bez mobilaa, bez lukturiisha, apiet apkaar TN zemeem un izpeetiit cik tieshi dzilji ir tie akachi), tad noteikti viss buus kaartiibaa.

Placdarms ir taadaa zinjaa lielisks speelei un patiesiibaa tiiri intuitiivi iepaziistams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.10.2004 12:29
Raksts #390


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ticiet man ka naktii mietra nebuus esmu dikti kareiviigi noskannots bet protams apkaart citiem vazaaties nevajag passi juus atradiisim un piebeigsim he he
trolli forever....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 14.10.2004 13:53
Raksts #391


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



jaa jaa lai trolloosers pashi meklee muus un apsliikst. peec maniem apreekjiniem trolli dabuus bietee no jebkuras frakcijas kas lielaaka par triis maziem beerniem. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 14.10.2004 14:06
Raksts #392


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu ko tavi apreikini trakais car??? ak ja tiko atcerejos tu taks pat reikinat nemaki laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trakais Cars
iesūtīt 14.10.2004 15:32
Raksts #393


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



hehe man gan liekas ka skolas trolliem vispaar nav un tas noziimee ka ar to cilveeki ir paaraaki. un vispaar tavs IQ jau sen iet miinusos (no taa brizza kad pievienojies trolliem).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 14.10.2004 17:09
Raksts #394


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



lapz smile.gif) pag pag redzeesi kaa trollji lieliisies .. redzeesim smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 16.10.2004 06:14
Raksts #395


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



tn es jau nāku es jau nāku :blink: tn es jau nāku es jau nāku :blink: tn es jau nāku es jau nāku :blink: tn es jau nāku es jau nāku :blink: tn es jau nāku es jau nāku :blink: tn es jau nāku es jau nāku :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  « < 18 19 20
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:26