Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Emmas "jaunais" izskats
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 05.07.2005 20:27
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Emma ir piemīlīga un ļoti skaista meitene ( vismaz vairumam tā liekas ) . Jau vairākās Emmas mājas lapās ir parādījušās jaunā bildes no 1 pirmizrādes " Wedding Crashers " . Laikam Londonā . Smaidīgā meitene vairāk nesmaida , jo zobiem ir uzliktas breketes , pieri klāj pumpas , kuras viņa nav centusies aizklāt un viņa staigā ar augstu uzrautiem pleciem un mazliet LAIKAM pieņēmusies svarā ... Man likās diezgan neizduvušās bildes . Kas Emmai īsti noticis ? Vairāk nerūpējas par savu izskatu ? Bildes varat apskatīt piemēram šeit ! Gaidu citu komentārus !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Fantomass
iesūtīt 05.07.2005 20:53
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



ir vairākas teorijas
pirmā: viņa ir stāvoklī laughing.gif
otrā: viņai viss ir piekāst getlost.gif
trešā: viņa ir stulba, jo domā, ka smaids ar breketēm izskatās slikti pinch.gif

ir vēl citas, bet man slinkums rakstīt meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 05.07.2005 21:29
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



man shkjiet, ka taapukjainaa bluuziite, padara winju resnaaka... shaubos wai winja ir staawoklii... breketes ir normaalas.. taas gan newienam to neesaataajam nepatiik, bet war sadziiwot... warbuut shoreiz winjai negribeejaas naakt un taapee izskataas taa diiwaini..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 05.07.2005 22:02
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



pateiksu visu ka ir; ari man bija breketes un ticiet man, tad negribas smaidit un nemaz ta daudz smaidit ari nevar jo lupas no iekspuses paliek jelas[ ieprieksejo gadu pieredze]
otrkart; vinja nu nemaz nav resna
treshkaart; pumpas 14 gadu vecuma ir pilnigi normala paradiba, tapec sorrz bet ar vinju viss ir pilniga kartiba



un jaa par tiem uzrautajiem pleciem. ja ir breketes tad pasapzinja ir galigaa p........ es neesmu ne populara ne kada, un man jau bija pasapzinjas trukums, bet kur nu vel ja tu esi pazistama pusaudze visa pasaulee..........duhhhh silent.gif

Šo rakstu rediģēja raganina: 05.07.2005 22:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 05.07.2005 22:19
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Fantomass man ar vienbrīd likās ka šī ir stāvoklī, bet tomēr šaubos. Pumpas ir normāla parādība un šķiet ka viņa baigi uztraucas par tām breketēm. Nu mazliet pieņēmusies viņa ir svarā, bet to var arī mainīt. Njā tie uzrauties pleci laikam no tām breketēm kas bendē pašapziņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 06.07.2005 09:52
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Ārprāts ko jūs atkal varat ņemties?????? mad.gif

1. Breketes vai zobu platīte ir bijušas gandrīz katram otrajam. Kāpēc lai Emma būtu izņēmums? Tas taču tiek darīts lai uzlabotu izskatu.
2. Kādi vēl augstu uzrauti pleci??? Jums neienāk prātā ka Emma vienkārši nobildēta dīvainā pozā un tie pleci tikai tādi izskatās... Kaut gan man viņas pleci izskatās kaa vienmēr...
3.Ja uzvelk tādu krekliņu kā Emmai šitajā bildē jebkurši izskatās resnāks.
4. Un ja tās ir pumpas tad laikam neviens no jums īstas pumpas nemaz nav redzējis.

Vienīgais pie kā šitajās bildēs varētu pie kasīties ir tas tops, jo tas tiešām izskatās kā grūtniecei. huh.gif Bet kopumā Emma izskatās ka vienmēr-LABI
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 06.07.2005 11:08
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Piekriitu - kreklinjsh vinju bildees padara nedaudz apaljiigaaku, nekaa vinja ir!!! Un ljoti zheel, ka smaids no vinjas sejas ir nozudis!!! sad.gif Man liekas, ka brekeshu deelj jau nevajadzeetu vairs nesmaidiit!!! Zheel, ka vinja taa nedomaa!! Un pumpas - es vispaar nevienu nepamaniiju. Izlasot tavu(i`m_GriM&EviL) raxtu pirms bilzhu apskatiishanas nodomaaju, ka vinjai visa seja sarkana no pumpaam, bet bildees neko nemaniiju.

Es domaaju, ka peec kaada laicinja vinja pieradiis pie breketeem un atkal viss buus shtokos!!! Smaids atgrieziisies!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 06.07.2005 11:20
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Cik zinu viņai agrāk bija arī breketes , taču viņas tās nevelkāja . Un kad viņa smaida tagad tik stulbi izskatās , ka viņa grib , bet nerāda zobus ... Pumpas viņai parasti maskēja, jau agrāk viņai bija ...

pumpas
uzrautie pleci.

Puķainais krekliņš tiešām tur neiet klāt ... iespējams arī tas ir vainīgs pie tā , ka viņa izskatās pēc grūtnieces blink_a.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 06.07.2005 11:42
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



breketēm nav ne vainas (man gan pašam tādu nav, tāpē nezinu kādas sajūtas), bet nevajag jau tik tizli smaidīt kā to dara vatsones j-kdze 1. bildē ar pumpām.

varbūt viņai vnk bija tuss iepriekšējā vakarā un tagad ieradās tāda samiegojies, pārdzērusies uzvilkusi pirmo kas pie rokas.

Šo rakstu rediģēja Fantomass: 06.07.2005 11:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 06.07.2005 12:11
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(raganina @ 05.07.2005 23:02)
pateiksu visu ka ir; ari man bija breketes un ticiet man, tad negribas smaidit un nemaz ta daudz smaidit ari nevar jo lupas no iekspuses paliek jelas[ ieprieksejo gadu pieredze]
otrkart; vinja nu nemaz nav resna
treshkaart; pumpas 14 gadu vecuma ir pilnigi normala paradiba, tapec sorrz bet ar vinju viss ir pilniga kartiba
un jaa par tiem uzrautajiem pleciem. ja ir breketes tad pasapzinja ir galigaa p........  es neesmu ne populara ne kada, un man jau bija pasapzinjas trukums, bet kur nu vel ja  tu esi pazistama pusaudze visa pasaulee..........duhhhh silent.gif
*


Vispār ir jau jāpiekrīt daļai tevis teiktā.. BET man arī agrāk bija breketes ar visām no tā izrietošajām sekām silent.gif . Bet smaidīt tas netraucēja.
Resna viņa nav, tiesa, vēl jau ir laiks apvelties devil.gif.. bet tas ir atkarīgs no tā, ko uzvelk, un apģērbs patiešām nebija piemērots whistling.gif .
Pumpas ir bijušas visiem. Un cilvēkam, kurš daudz lieto grimu un kosmētiku [kā viņa], no tādām neizvairīties.
Pleci -- vienkārši neveiksmīga bilde pagadījusies. Neviens jau nav ieinteresēsts fočēt no smukākajiem rakursiem [ja vien tā nav pasūtīta fotosesija].
Nu, ir redzētas arī daaaudz briesmīgākas bildes silent.gif .. šitā man likās daudzmaz ok. Nav tā veiksmīgākā no viņas bildēm, bet ar to ir jārēķinās, esot aktierim. Paparaci.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 06.07.2005 15:01
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



CITĀTS(Fantomass @ 06.07.2005 11:42)
breketēm nav ne vainas (man gan pašam tādu nav, tāpē nezinu kādas sajūtas), bet nevajag jau tik tizli smaidīt kā to dara vatsones j-kdze 1. bildē ar pumpām.

varbūt viņai vnk bija tuss iepriekšējā vakarā un tagad ieradās tāda samiegojies, pārdzērusies uzvilkusi pirmo kas pie rokas.
*


Daļēji piekrītu ... Man nepatīk , ka cilvēki grib smaidīt , bet nerāda zobus , tad vispār tā grimase tik tizli izskatās ...

Šo rakstu rediģēja i`m_GriM&EviL: 06.07.2005 15:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 08.07.2005 11:24
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Nu nemaz tik slikti viņa neizskatās!
Par pumpām runājot... vai tad slavenībām tādas nedrīkst būt? tongue.gif Un vai tad viņai tādas iepriekš nav bijušas (vajadzēja jums kārtīgāk papētīt nedaudz vecākus plakātus un bildes).
... un tas tiešām ir apsveicami ka cilvēks vēlas sakopt savus zobus... slikti, ka tos šķībzobaiņus neapsmej, bet apsmej tos, kas nēsā breketes... tos, kas vēlas labot savu sakodienu... tos, kas grib būt skaistāki! Var saprast, ka nabaga Emma jūtas neērti to brekešu dēļ... un resna man viņa neizskatās... silent.gif

Patiesībā, man šķiet, ka viņa (kā vienmēr) izskatās LABI un STILĪGI!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 10.07.2005 10:56
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



ooo nu juus atkal melshat!
kuraa vietaa taa meitene ir RESNA??? OR STAAVOKLII???paraadiet....
es gan ieteiktu stilistu pamainiit...bet tas taa,vnk tas volaans visu paplesh...
shitaa sarauti pleci...nav no augstpraatiibas or kaa citaadi,izskataas baigi ne savaa aadaa...mosk slima!
un kas vainas breketaam? izaugs skaista meitene ar burviigu smaidu....
un pumpas piekaast!saeedusies anglju paartiku....LOL...bet taa nopietni, tas netraucee...
vismaz cilveeka bildes redzu!nevis kaarteejo anorekseejosho modeli....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 10.07.2005 14:45
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



DOmaajam, kas tas bija agri no riita laughing.gif jo apgjeerbs... nur ir kaa ir... Rezultaataa pumpas nav paspeejusi nomaskeet... Un breketes? Ko lai dara skaistums prasa upurus- tomeer labaak lai vinja kaadu adu pavalkaa breketes, nevis peec adiem 3 (varbuut) staigaa skjiibiem, greiziem zobiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 10.07.2005 18:15
Raksts #15


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Manuprāt iepriekšējā vakarā viņai ir bijis baigais tuss ar draugiem.... Es arī pēc tusiem nevaru savākties, lai kaut nedaudz normāli izskatītos!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 10.07.2005 20:47
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Katarm pusaudzim jau gadas sitadas dieninas... silent.gif brr.. Un vina nemaz nav resna, ta kreklina del vina tada izskatas.
Un man pasai ari nesen drausmigas pumpas uzmetas, ta ka Vatsonei tas normali huh.gif

Šo rakstu rediģēja Tuziks: 10.07.2005 20:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 10.07.2005 21:02
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(i`m_GriM&EviL @ 05.07.2005 21:27)
Emma ir piemīlīga un ļoti skaista meitene ( vismaz vairumam tā liekas ) . Jau vairākās Emmas mājas lapās ir parādījušās jaunā bildes no 1 pirmizrādes " Wedding Crashers " . Laikam Londonā . Smaidīgā meitene vairāk nesmaida , jo zobiem ir uzliktas breketes , pieri klāj pumpas , kuras viņa nav centusies aizklāt un viņa staigā ar augstu uzrautiem pleciem un mazliet LAIKAM pieņēmusies svarā ... Man likās diezgan neizduvušās bildes . Kas Emmai īsti noticis ? Vairāk nerūpējas par savu izskatu ? Bildes varat apskatīt piemēram šeit ! Gaidu citu komentārus !
*

Ui ne shito lasu un smejos veederu tureedams laughing.gif laughing.gif
Dalja te zin kritizee Emmu par liekajaam pumpaam vai zobu brketeem....
Bet ko tad var gaidiit no 15 gadiiga tiinja, kam iestaajusies pubertaate smile.gif
Varu dereet daljai shaa foruma meitenju vanu bija kkas liidziigs vanu veel tikai buss wink.gif
Bet juus pagaidiet gadinju 3-5 paaugsies Emma un tad visiem mute buus valjaa no taa cik labi vinjas izstiisies grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 11.07.2005 00:03
Raksts #18


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(i`m_GriM&EviL @ 06.07.2005 12:20)
Cik zinu viņai agrāk bija arī breketes , taču viņas tās nevelkāja

*


cik es zinu, breketes ta pats viss nevar nonjemt! huh.gif

bet vispar tiesham nu par traku, aapac, varbut vinjai bija sliktaa diena! laughing.gif vinja ir tads pats cilveks ka visi, un varbut ta sagadijas tieshi ta, nu un tad, nav labaakais izskats, bet kuru tas interesee (ok , izskataas visus tongue.gif )

un par to, ka vinjai breismiiga gaume , tas nav nekas jauns blink_a.gif

bet peec jusu saciita vinja ir nodzeerusies un partusejusies, taga staavoklii, vel sazin kaada utt. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 11.07.2005 09:40
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



jap...Nabaga slavenības.....Jāsadzīo ar nemitīgu aprunāšanu un šajā gadījumā apskati! grin.gif Manuprāt,Emma izskatās ok. Protams,pumpas ir diezgan izteiktas,bet tas drošivien no nemitīgās pūderēshanas un make up. Tomēr visā visumā vinja izskatās pienjemami....Vinja ir resna??? kurā vietā??? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.07.2005 12:29
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ziniet ko...?
Pumpas viņia varēja piemesties no kādas kosm'wtikas- tā varētu būt arī sava veida ādas reakcija vai alerģija. Bet par breketām- nu un...? Viņai vnk vajag taisnākus zobus, tas arī viss... silent.gif
Es neuzskatu, ka viņa būtu diži neglītāka tagad... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:09