Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Daniel filmēsies visos Poteros!
Meitēns
iesūtīt 28.11.2005 17:57
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Jēēēēēē, yahoo_a.gif Daniels piedalīsies visos ''Poteros''!!!
Galvenās lomas atveidotājs Daniels Redklifs ir izteicis savu vēlmi piedalīties visās septi''nās ''Potera'' filmās.Aktieris tabloīdam IMDb.com paziņojis:''Potera piedzījumi lēnā garā tuvojas noslēgumam,tomēr mēs vēl aizvien nepārstājam par tiem jūsmot. Ja jau tā,domāju,būtu stulbi nepiedalīties tajos līdz galam.Esmu lasījis sesto grāmatu par Hariju Poteru,un ,jāteic,tas bija kaut kas,kur es vēlos piedalīties! Tā bija tiešām laba! Es ar prieku filmēšos tālāk!''
Gaidu jūsu komentārus rolleyes_a.gif
Es PRIECĀJOS!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
resella
iesūtīt 28.11.2005 18:09
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



un es jau cereju ka mums bus parmainjas potera telotaja vieta... silent.gif
nu neesmu liela dana fane... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lindusix
iesūtīt 28.11.2005 18:19
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.04



Njaa.. kaut kur to dzirdeeju... smile.gif Bet tik unj taa tas ir nezheeliigi forshi... smile.gif newareetu iedomaaties kaadu citu kaa Potera atveidotaaju.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.11.2005 18:37
Raksts #4


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Meitēns @ 28.11.2005 17:57) *
Jēēēēēē, yahoo_a.gif Daniels piedalīsies visos ''Poteros''!!!
Galvenās lomas atveidotājs Daniels Redklifs ir izteicis savu vēlmi piedalīties visās septi''nās ''Potera'' filmās.Aktieris tabloīdam IMDb.com paziņojis:''Potera piedzījumi lēnā garā tuvojas noslēgumam,tomēr mēs vēl aizvien nepārstājam par tiem jūsmot. Ja jau tā,domāju,būtu stulbi nepiedalīties tajos līdz galam.Esmu lasījis sesto grāmatu par Hariju Poteru,un ,jāteic,tas bija kaut kas,kur es vēlos piedalīties! Tā bija tiešām laba! Es ar prieku filmēšos tālāk!''
Gaidu jūsu komentārus rolleyes_a.gif
Es PRIECĀJOS!!!!!


varēji jau ielikt linku, no kurienes ņēmi, tad pat to varētu DP ierakstīt silent.gif
aber nu ok, no viena spuses gribētos redzēt citu aktieri, varbūt ka butu vel labāks, a no otras varbut ka tas jaunais tikai visu sabojaatu , tā kā nemāku teikt, kas man liktos labāk. tongue.gif

vispār tas jau nenozīmē, ka tā arī būt, ja nu WB neapstiprina ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cooolnyx
iesūtīt 28.11.2005 18:55
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: Trijos slotaskaatos kopaa ar Hariju un ronu



Dens man patiik vairaak.

CITĀTS
aber nu ok, no viena spuses gribētos redzēt citu aktieri, varbūt ka butu vel labāks, a no otras varbut ka tas jaunais tikai visu sabojaatu



Man arii liekas ka jaunais visu SABOJAATU sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 28.11.2005 19:07
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



CITĀTS(Cooolnyx @ 28.11.2005 18:55) *
Dens man patiik vairaak.


Man arii liekas ka jaunais visu SABOJAATU sad.gif


lol kā tev Dens var patik vairāk ja nevienu citu kandidātu tur neesi redzējusi??? laughing.gif

Kā tu zini ka viņš filmēsies, tās jau tikai viņa domas galvenais te ir WB!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 28.11.2005 19:48
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



[quote name='fijusska' date='28.11.2005 18:37' post='514473']
varēji jau ielikt linku, no kurienes ņēmi, tad pat to varētu DP ierakstīt silent.gif
aber nu ok, no viena spuses gribētos redzēt citu aktieri, varbūt ka butu vel labāks, a no otras varbut ka tas jaunais tikai visu sabojaatu , tā kā nemāku teikt, kas man liktos labāk. tongue.gif

Ja Tu domā kur es to rakstiņu atradu tad ''Popcorn''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 28.11.2005 19:53
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Njuu, manupraat tas i labi ka vinjsh paliks!!! Jo es nevareetu iedomaatos Potera vietaa kaadu citu huh.gif Ja buutu ciC aktieris, tad man vnk neliktos, ka tas ir Harijs Poters... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 28.11.2005 19:55
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Man personigi šķiet WB tikai priecāsies,ka Daniels paliek un nav jāmeklē cits HP aktieris.Kā nekā Daniels jau pieredzējis un...fanu iemīļots wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 28.11.2005 20:35
Raksts #10


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



tas būtu forši, bet tas, ka viņš izsaka vēlmi filmēties, tas nenozīmē, ka tā arī notiks, ka visās filmās viņš piedalīsies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 28.11.2005 20:50
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Dens var izteikt arī vēlmi piedalīties kādā jaunā Tomb Raider filmā vai jaunajā Indianā Džounsā. Tas nav atkarīgs no viņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.11.2005 22:16
Raksts #12


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Meitēns @ 28.11.2005 19:55) *
Man personigi šķiet WB tikai priecāsies,ka Daniels paliek un nav jāmeklē cits HP aktieris.Kā nekā Daniels jau pieredzējis un...fanu iemīļots wub.gif


Nu priecāsies nez, ja vinjiem uz tām filmām vinjs liksies derīgs, tad jau ok wink.gif

ak, jā popcorn laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 28.11.2005 22:58
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



domaaju ka 100% ka WB(Warner Brothers, nu kkaa bija) negribees Redklifu mainiit, jo patieshaam pasaule Hariju Poteru iepazinusi kaa Danielu Redklifu, un mainniit aktieri pie 5taas filmas nebuut labi, nevienam tas jaunais aktieries neliktos pienaaciigi labs, un filma izskatiitos diivaini, un domaaju , ka tomeer tur ir nedaudz arii Redklifa vaards klaat par to vai vinsh piedaliisies, jo kaa jau raxtiiju buutu paaraak diivaini pie 5taas filmas mainiit galveno aktieri, un varu dot 99.9% ka netiks ar... taatad domaaju ka Redklifs piedaliisies vismaz 2 Potera filmaas, varam neuztraukties, Harija Potera jaunaas filmas uznjemshana kaa visi zinaam saaksies jau naakoshaa gada februaarii... wink.gif smile.gif HAPPY HAPPY HAPPY... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 29.11.2005 15:23
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



popcorn? nu ok, var jau buut ka taa ir taisniiba, bet sakaraa ar manu pieredzi ( laughing.gif ) labaak shaadiem izdevumiem sevishkji neuzticeeties. protams, iespeejams, ka vinjsh taa patieshaam ir teicis, bet domaajat, ka popcorn-am nepatiik nedaudz izpushkjot?

jaa, kur man taada "pieredze" ja? tongue.gif tam ar bij kaads sakars ar filmu HP. lieta bija saistiita ar filmas saakumu. lasiiju, ka taa saaksies.. nu diez vai te ir vieta kur to rakstiit, katraa zinjaa taa NEBIJA taisniiba! grin.gif

bet es taapat priecaajos dance_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 29.11.2005 15:47
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



hm. nu jā jauki, ka viš filmēsies viā filmās, jo ar jaunu aktiri, tā vairs nebūtu tā pati filma. liktos kā pavisam cits stāsts! smile.gif
bet nu Daniels ir pārāk pieaudzis priekš sava varoņa&aug ātrāk kā Harija Potera filmas. Sanāk diezgan dīvaini, ka piem. 12gadīgu zēnu spēlēs 14gadīgs smile.gif
kkad pasen lasīju žurnālā, ka Danuiels ir par garu Harijam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 29.11.2005 15:50
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Daniels visos Poteros? Viņš jau tagad ir par vecu. Tas vairs nebūtu nopietni!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 29.11.2005 16:07
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



yahoo_a.gif yeesssssss....... es nespētu iedomāties kādu citu spēlējam Poteru.... nespētu... viņš ir superīgs aktieris vismaz šajā lomā... ak dies..... un es baijd'[ijos ka viņš nespēlēs.. nu kurš gan vēl spētu tik labi notēlot poteru... ak.... superīgi..... superīgi... yahoo_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 29.11.2005 17:35
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



ko juus muldat, nav vinsh par vecu, gandriiz ideaals prieksh shiis filmas, tik par 1 gadu vecaaks kaa vajadzeetu, un taa nav probleema, jo vinsh augumaa ir iiss un arii peec izskata iipashi neko nevar pateikt, taa kaa 'Keep It Goin Dan... !" grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 29.11.2005 18:20
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Labi, ka Daniels paliks filmēties visās filmās. yahoo_a.gif Citus aktierus Potera lomā redzējusi neesmu tomēr domāju, ka ar citiem aktireriem Harijs liktos mazliet...hmm nepareizs.Varbūt citi nemācētu tik labi Potera lomu nospēlēt.

Šo rakstu rediģēja Kristīne: 29.11.2005 18:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 29.11.2005 18:34
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tas, ka Redklifs ir piekritis filmēties, vēl nekādas cerības nedod. Viss kas jau var notikt. Ir tā, ka, piemēram, moš viņu atlaidīs vai vēl kā. Protams, es būšu ļoti priecīga, ja tomēŗ viņš palix līdz pat 7 filmai. K-kā jau pierakst tas viss. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:17